#21
(2012-04-19, 20:55:14)grzyb... napisał(a): najlepiej zablokowac wszelkie mozliwosci szybkiego rozwoju aktywnych menagerow zeby wynik sportowy prowadzonej druzyny zalezał przede wszyskim od długosci grania, niech ci, ktorzy zaczeli gre wczesniej zawsze beda w ekstralidze, 1 i 2 a ci ktorzy zaczeli gre pozniej niech czekaja az ci wyzej zakoncza gre (np Lions Bydgoszcz) a jesli beda zawodnicy po tych druzynach to niech ich rozkupia dłuzej grajacy ... ograniczmy wszelkie mozliwosci rozwoju w imie dobra gry... tylko czy aby tak naprawde w imie dobra gry ???

Trzeba blokować opcje, które blokują rozwoj nowych graczy!!!!! Uniemozliwiając im kupowanie na wysypie wolnych strzelcow zwalniasz ich rozwoj - i to znacznie.
Fakt, bedziesz miał full kasy, ale co z tego skoro to bedzie kosztem rezygnacji z gry kilkunastu graczy i ograniczeniem rozwoju pzrez jakis czas kolejnych. Ja tez duzo siedze na LT, ale jestem cierpliwy. Moim celem jest ekstraliga, osiagne ja pozniej ale nie pozostawie po sobie sfrustrowanych graczy, ale zadowolonych z zakupow managerów.
Grzyb... jestes bardzo inteligentnym graczem, prosze pomyśl trochę o innych (nowych graczach), a nie tylko o sobie