#40
No i czemu nikt nic nie pisze?

Najbliższa 8. kolejka - 2012-09-16 (Niedziela)

Unia Tarnów I vs Demogorgon Wrocław
No cóż, w ostatniej kolejce się pomyliłem co do swojego zwycięstwa, ale dalej z uporem maniaka będę twierdził że zawsze jadę po wygraną, choć respekt do rywala jest.
Na wyjazdach nikt nie ma lekko (poza Hawaiki Team Rzeszów). Unia Tarnów będzie się zbroić, na szczęście nie ma nikogo wartościowego na "już" na LT. Ale jak tu się nie bać drużyny, która przez wakacje powiększyla swój budżet z samych transferów o ponad 7,5 mln. Ja nigdy nie widziałem u siebie takiej sumy Język
Liczę na wygraną i cieszę się że jadę z Unią przed zakupami Oczko

POWER Gniezno vs Hawaiki Team Rzeszów
Napisałem ze Hawaiki ma łatwiznę na wyjazdach? Oczko To musiałem skłamać Duży uśmiech Proszę Państwa oto hit kolejki!!! Albo nawet hit sezonu. Vicelider podejmuje u siebie lidera. I mam zgrzyt, bo nie wiem co myśleć... POWER u siebie megamocny (na wyjazdach wcale nie słabszy), ale co? Przegrana u siebie z Czortami, potem wygrana na wyjeździe z Demogorgon, a Czorty porażka we Wrocławiu. Wypadek przy pracy czy może bliżej sie przyjrzeć? Może pierwsza afera korupcyjna w SW? Duży uśmiech
W każdym razie mecz zapowiada się wyśmienicie i mam nadzieję że rozstrzygnie się w 15 wyścigu. Stawiam że na korzyść gospodarzy.

Polmo vs Anioły UNIBAX
Anioły na fali, wzmocnione Sobczukiem chcą byc postrachem. Ale niestety chyba tylko dla mnie, bo mnie nie stać na wzmocnienia. Otóż Mendzel poczynił jeszcze większe wzmocnienia, podobnie jak Teves rozkupili E-ligową Sparte Wrocław i dodatkowo lidera Paul-Wik Jonasza Piotrowskiego, który w tamtym sezonie wykręcił średnią 12,56 na mecz w E-lidze!!!! Widzę ze Polmo ma chrapkę na awans i liczy na jutrzejsze potknięcie Hyzia. A tu oczywiście nie widzę innego rozstrzygnięcia jak pewna wygrana gospodarzy.

Gorzow Stal Caellum vs Krzyżacy R3 Toruń
Tu niestety nie ma co napisać, przecież nie mogę się pastwić nad Krzyżakami Oczko Kamykov placi frycowe jako beniaminek, ale przynajmniej nabierze doświadczenia przed powrotem do 1 ligi, może już nawet za sezon. Oczko

KS Czorty Myślibórz vs Unia Leszno
I ostatni jutrzejszy mecz... Ciężko wskazać faworyta, dwie wyrównane drużyny, sprawdzilem średnią 3 najlepszych zawodnikow z każdej ekipy i Czorty mają 2,543, a Unia 2,616 - niby lepiej wygląda Unia, ale Cacko i Lato raczej nie oglądają pleców rywali na swoim torze, stąd skłonny jestem postawić na Czorty, zreszta samo słowo "Czort" mi się podoba, jakoś tak lubię diabełkowe klimaty, nie wiem czemu Duży uśmiech
--------------------------------------------------------------------------------
Jeszcze małe sprostowanie, mimo wzmocnień Polmo (ciekawe czy to ma coś wspólnego z LWWG?Język), Hyziu wcale nie ma zamiaru oddać nikomu swojej pozycji... właśnie zauważylem, że wypełnil lukę w składzie, a wzmocnienie przyszło z.... zgadniecie?... Duży uśmiech
Wygląda na to, że jako jedyna grupa w tej grze mamy 11 drużyn, a 11-tą drużyną jest Sparta Wrocław Duży uśmiech
W tym wypadku jestem skłonny stwierdzić że POWER może zdobyc ponad 50 punktów w meczu z rzeszowianami.