#1
Witam,
Gram tu od pewnego czasu i zauważyłem, że czegoś mi tu brakuje. Chodzi mi o rywalizację drużynową (teamy, gildie, stajnie, zespoły, jak zwał tak zwał).
Taka Drużyna składałaby się z 10 członków (menadżerów niezależnie od ligi). Od razu mówię, że ten pomysł jest zapożyczony z innej gry – http://www.gpro.net/pl/gpro.asp
Jak to by wyglądało?:
Zakładka Duży uśmiechrużyna (lub inna nazwa) a w niej takie odnośniki jak:
1.Profil drużyny :
• Nazwa drużyny
• Miejsce w tabeli
• Suma pkt
• Średnia pkt
• Liczba członków (lista członków)
• (zaproś do drużyny – dla lidera)
• (aplikuj – dla kandydata do drużyny)
• Itp.
2. Przegląd członków
Tutaj mogłaby być tabelka z członkami i zdobyte punkty w sezonie, punkty zdobyte w ostatnim meczu, najlepszy czas podczas ostatniego meczu (itp.)
3. Tabela drużyn
Jak wiemy tutaj byłaby ogólna tabela z drużynami:
- nazwa drużyny – lider drużyny – liczba członków – zdobyte pkt – srednia – wynagrodzenie dla drużyny na koniec sezonu (czy cos takiego)
4. menadżerowie bez teamu(drużyny) - dodatkowy odnośnik dla tych którzy chcą zaprosić najlepszych wolnych menadżerów

Tak to by ogólnie wyglądało

Jak by się liczyła punktacja?
Tutaj można by wymyślić jakiś przedział punktowy. Punkty dla drużyny liczone by były z meczów ligowych pomnożone o współczynnik przydzielony do odpowiedniej ligi.
Tutaj trzeba się nad tym zastanowić żeby było to w miarę sprawiedliwie

Wynagrodzenie dla drużyny na koniec sezonu. To jedno z ciekawszych punktów tego tematu (oprócz ogólnej rywalizacji). Za miejsce w ogólnej klasyfikacji drużynowej powinno być wynagrodzenie, które dzielone by było pomiędzy członków (podział powinien uwzględnić liczbę zdobytych pkt dla teamu oraz ligę- by było sprawiedliwie)
Wynagrodzenie dla drużyny powinno być za pkt i miejsce tabeli np.(1- 10 miejsca: bonusy + pkt w tabeli, powyżej 10 miejsca wynagrodzenie tylko za pkt)

Mam nadzieję, że to dobry pomysł i zostanie zaaprobowany przez większość graczy

Pozdrawiam

[Obrazek: 5939.jpg]
[Obrazek: 5939.jpg]