#9
A jak miałeś pojemność 15tyś a później 18tyś itd... to nie zauważałeś że liczba kibiców nie rośnie? :>
Że nie ma różnicy między stadionem 13 a 18 czy 20-tysięcznym?
Więc pytanie po co ładowałeś pieniądze w coś co widziałeś że nie ma sensu? Uśmiech
Może to dobrze że jest limit kibiców bo dzięki temu my (starzy gracze) zwolnimy z ciągłym zarabianiem coraz to większych pieniędzy i damy szanse dogonić nas tym startującym? Jak tak dalej będzie szło to przepaść między e-ligą a 3,4 czy 5 ligą będzie nieosiągalna... jeśli już teraz nie jest...
Bo co to za biznes będzie kiedy początkujący za mecz ligowy u siebie (już to że jest kilka lig niżej jest startą) otrzyma 200tyś kiedy Ty po wprowadzeniu Twojego pomysłu będziesz ściągał 1mln!! ;>
I to nie jednorazowo bo na każdych 2 tygodniach będziesz bogatszy o 800tyś Oczko
Postawcie się trochę w sytuacji tych rozpoczynających grę Oczko Oczywiście nie chodzi o to żeby dać im wszystko na tacy ale przynajmniej dajmy im nadzieję na to że przy odpowiednim prowadzeniu swojego klubu mają tą szansę zaistnieć kiedyś, zaliczyć krótki epizod w 1 czy nawet w ekstralidze! Przy wprowadzaniu Waszych "udoskonaleń" nie mają szans bo w każdym elemencie będzie się powiększała ich strata...
I to moim zdaniem jest głównym powodem tego że część nowych graczy szybko się zniechęca. Bo nie widzą perspektywy na zaistnienie wśród tych najlepszych. Jest oczywiście grono tych którzy zostają i cieszą się jazdą w 4-5 lidze, prowadzą swój klub, swoją drużynę, zarządzają budżetem czy inwestują w stadion, ale to jest zajawka na dzisiaj bo coś nowego, coś nieznanego, coś czego nigdy nie doświadczyli i są tym pozytywnie nakręceni Uśmiech) ale za sezon, 2 sezony nie będą widzieć przyszłości w wyżej lidze niż 3 i też zaczną rezygnować.... IMSW dla 2,1 eligowców, puchar SW to samo, turnieje cieszące się największą reputacją typu SW liga też.... więc gdzie oni mają zostać zauważeni? jak mają się poczuć częścią tej gry?!
może trochę odbiegłem od tematu ale jak już pisać to pisać Duży uśmiech

A wracając no to trudnooo.... jeśli już tyle osób popędziło w ślepy korytarz i chcą się teraz wygrzebać to można by pomyśleć nad czymś oryginalnym. W konkurencji chyba (nie gram od 2 lat więc mogę się mylić) stworzyli infrastrukturę jak budowa restauracji, pubów, sklepów co równało się z większą liczbą kibiców :>
A jeśli już chcecie koniecznie aby pojemność wpływała na liczbę kibiców to proponuję aby każde kolejne miejsce/krzesełko czyli rozbudowa było droższe od poprzedniego o jakiś procent w sensie --->
Pojemność stadionu 10tyś i za rozbudowe kolejnych 200 miejsc stojących płacilibyśmy 150tyś
Lecz przy pojemności stadionu 25tyś rozbudowa kolejnych 200miejsc stojących kosztowałaby powiedzmy 700tyś...
Nie wiem.... wszystkim zwrócić za dotychczasową rozbudowę, cofnąć stadiony do pojemności 8tyś i robimy jak wyżej opisane? :>


Ja bym mimo wszystko zostawił jak jest Uśmiech
Ktoś był nieuważny wydał pieniądze bezcelowo ---> sam nie jestem święty i nie proponuję takich pomysłów celowo pod siebie bo również mam spory stadion na blisko 20tyś miejsc... Smutny

Hmm.. z tego co kojarzę to rundy IMSW są rozgrywane na najlepszych stadionach? To może tam znaleźć rozwiązanie i tym pokrzywdzonym z wielkimi stadionami za organizację danej rundy przyznać odpowiednie dochody? To jest raz w sezonie więc można przeznaczyć więcej gotówki i powiedzmy dla wszystkich którzy organizują (udostępniają stadion) 1-szą rundę za odbyty "turniej" dać 100% dochodów jakby to był mecz ligowy? czyli kibice i przychód jak z normalnej ligówki?
organizator 2-iej rundy 110% meczu ligowego, 3runda-120%, 4runda-130% itd.... Potraktowalibyśmy to jak wielką imprezę po prostu Uśmiech
może taki pomysł Was by zadowolił? Język

Pozdro! Uśmiech