#7
Bo coś tak cicho u nas, to może czas na drugą część sezonu zabawić się w typy Oczko Wyniki raczej obstawiam, że tak powiem w ciemno (nie jestem ostatnio na bieżąco z tym co się dzieje w naszej grupie). Bardziej koncentrowałem się na krótkiej notce o meczach.

Stupki Gniezno vs DAEHNIKS GORZOW - 57:33 - lider naszej grupy (Stupki Gniezno jakby ktoś nie wiedział Oczko ) raczej nie oddaje meczy na swoich śmieciach i tak też powinno być tym razem, goście pewnie będą tłem dla gospodarzy, zresztą mają chyba inne cele na ten sezon (walka o środek tabeli).

Byczki Radziejów vs ROW Manhattan Rybnik - 46:44 - HIT naszej kolejki, obydwie drużyny walczą w tym sezonie o wyjście ze strefy spadkowej. Za gospodarzami przemawia ich tor, jednak goście liczą pewnie na choćby jedno potknięcie zawodników z Radziejowa, a wtedy wszystko możliwe.

Hawaiki Team Rzeszów vs Unia Leszno - 42:48 - Unia Leszno walczy o awans do elity w tym sezonie i jutro powinna to potwierdzić na moim stadionie, oczywiście skóry łatwo nie sprzedam ale brakuje mi trzeciego solidnego lidera więc o wygraną będzie ciężko.

Unia Tarnów I vs Anioły UNIBAX - 55:35 - Tarnowianie depczą po piętach liderom naszej grupy i czekają tylko na ich potknięcie. Na swoich śmieciach są bardzo silni i także tym razem będą chcieli to pokazać. Anioły tym razem będą musiały uznać wyższość gospodarzy, może w kolejnych meczach u siebie uda się ugrać 2 pkt i liczyć na awans z grupy barażowej.

Polmo vs Ks.Stal Gorzów Wielkopolski - 54:36 - Polmo tak samo jak Unia Tarnów I depcze po piętach liderom naszej grupy i liczy po cichu choćby na ich jedną wpadkę. Mecz z drużyną z Gorzowa gospodarze powinni spokojnie rozegrać na swoją korzyść i zainkasować 2 pkt + bonus. Gorzowianom w tym sezonie brakuje solidnej drugiej linii i w tym meczu liderzy nie będą raczej w stanie sami wygrać spotkania.