#4
(2013-05-02, 09:54:47)Zielony815 napisał(a): Z wyjściem juniorów ze szkółki jest problem i to nie podlega dyskusji, ale to, że pobiera Ci kasę, to raczej błędem nie jest. Tak samo masz z egzaminem za prawko np. w życiu realnym. Za każde podejście płacisz. Bo egzamin trzeba zorganizować, paliwem zalać motor itd Uśmiech

Mysle, ze zle odebrales to co napisalem. Zaplacilem za egzamin juniora - nie zdal. Dalej bez placenia wszedlem w kolejny egzamin juniorski - nie zdal ponownie. I tutaj pojawil sie znowu napis EGZAMIN zamiast ZDAJE. Aby wyslac dalej na egzamin znowu trzeba placic. O takiej sytuacji nie ma mowy nigdzie Uśmiech, prawda ?

(2013-05-02, 10:52:01)kamykov napisał(a): Dla mnie nie ma takiego problemu ze skillem przy egzaminie , ponieważ wychodzę z założenia że rajder który nie ma skilla ok 50 i wyżej to raczej się do niczego nie nada.
Uważam że obniżenie progu egzaminacyjnego zaśmieci LT więc ja tu jestem na NIE

A jezeli sytuacja sie unormuje, ze w szkolce nie znajdzie sie juz zaden koks, to tylko ze skillem max 3 beda mieli okazje zdac egzamin, no moze z 4 rowniez od czasu do czasu. Z 5 skillem juz zapomnij. Bedzie Ci to pasowalo ? To chyba dopiero bedzie pomieszanie z poplataniem, nie sadzisz ?