#18
A ja piszę ostatni raz.... porównywarka cen.

Temat pojawia się co jakiś czas, ja piszę ciągle to samo, temat cichnie, a po pewnym czasie Wy znowu wracacie do niego.

Porównywarka cen aż tak cen nie zbije ale na pewno da potrzebną informację na temat wyceny zawodnika, bo obecnie to jest coś w stylu "wystawie za kupę kasy i a nóż znajdę frajera". A na rynku najcenniejsza jest... informacja.

Po drugie wyższe pensje zawodników i podpisy za kontrakt, tak aby przy zakupie zawodnika manager się zastanowił czy jest on wart tych pieniędzy i czy w ogóle klub na niego stać (podpowiem tylko, że Stefik otrzymał projekt płac ale nie wiem co się z tym dalej dzieje. Być może wejdzie z nową wersją). Wyższe płace spowodują, że kluby z wyższych lig, które mają "gwiazdki" w swych zespołach dostaną trochę po kieszeni i już nie będą szastać tak pieniędzmi wolnymi na lewo i prawo. Bo nie ukrywajmy, to przez te wolne środki mamy ceny na LT jakie mamy.

I jak już, to należałoby okroić budżety klubów, a nie jeszcze je pompować. Więcej pieniędzy = większa konsumpcja. Większa konsumpcja = wyższe ceny. Nikt głupi nie jest i jak widzi, że zawodnik o podobnych skillach schodzi za 8 melonów to swojego nie sprzeda za 4. Jeszcze cenę podniesie do 8,5.

To moje osobiste zdanie. Może drastyczne i za chwilę dostanę po głowię od co niektórych ale czas zejść na ziemię i twardo stąpnąć.