#4
Zgadzam się z Asteckiem Uśmiech ta gra powinna stawiać Nas w trudnych sytuacjach i przemyślanym podejmowaniem decyzji: rodzaj nawierzchni, wybór treningu czy właśnie jakość obozu!
Przecież to jest manager Uśmiech Obierzemy zły kierunek to tracimy przewagę nad innymi, wybieramy zawodnikom trening pod tor grząski powinniśmy być słabsi na twardej a nie jak jest teraz...
Każdy ma wybraną nawierzchnię ale prawda jest taka że nikt nawet na to nie zwraca uwagi bo i tak jeśli masz naładowane w Sile,Technice i Prowadzeniu wymiatasz ;/
Jedyne co tu wymaga dłuższego zastanowienia to wybór par na mecz/taktyka rozgerania biegów, ale to też nie wynika z rozbudowania gry a z "rywalizacji" pomiędzy managerami i szukania przewagi poprzez spryt i puszczenia słabszych zawodników na liderów rywala w biegach 11,12 lub 13... Język

Nie chce Naszej wersji porównywać z Smanagerem, ale niestety nie mam pojęcia dlaczego popełniamy ich błędy :/ przecież właśnie na przykładzie powinniśmy się wiele nauczyć!!!
a u nas to samo...
1. Nieporozumienie w dawnej szkółce --> od niedawna na szczęście naprawione
2. Juniorzy mutanty... bo jak nazwać nastolatków którzy już teraz mają średnie na poziomie 85-86 i więcej?
3. Silnik ustawiony pod wytrenowanie tylko 3 skili...
i z pewnością coś jeszcze ale nie mam teraz tego w głowie Język

Nie chcę narzekać ale naprawdę jak na grę-managera to za mały wpływ na wynik i rozwój drużyny mamy my Uśmiech pierwsze sezony były piękne, ale czas wprowadzić coś nowego, zagadkowego dla Nas co znowu zmusi nas do główkowania Uśmiech Jednym słowem musimy się rozwijać Oczko

Mi chyba właśnie najbardziej brakuje tego wpływu nawierzchni, atutu własnego toru...
Nie może być tak że Speed, Squall czy nawet ja aż tak odstajemy od reszty Smutny
Oczywiście nie chce tu ujmować niczego Speedowi bo odwalił kawał dobrej roboty i każdy Jego kolejny medal jest jak najbardziej zasłużony!!! Uśmiech))
Moim zdanie to wzór który warto naśladować aby coś w tej grze osiągnąć Uśmiech


ale czy nie byłoby ciekawiej gdyby dla przykładu w ekstralidze było 5 ekip wytrenowanych pod nawierzchnią grząską, 3 twardą, 2 normalną i ważność skilii wyglądała by następująco:
Grząska: siła 20%, Technika: 20%, Prowadzenie: 35% , Start: 10%, Kondycja: 15%
Twarda: siła 20%, Technika: 20% , Prowadzenie: 10%, Start: 35%, Kondycja: 15%
Normalna: siła 20%, Technika: 20%, Prowadzenie: 20%, Start: 20%, Kondycja: 20%

I wtedy nawet lider z grząskim torem musiałby się pomęczyć na wyjeździe z drużyną z miejsc barażowych o torze twardym Uśmiech

oczywiście to jest przykład, nie wiem czy by to wypaliło, ale no trzeba coś wymyślić aby tą grę rozwinąć, popchnąć do przodu Uśmiech