#1
Nie wiem czy wątek był kiedyś poruszany, a moim zdaniem jest bardzo ciekawy. Chodzi o wypożczanie naszych zawodników do innych klubów na: liczbę dni/na 1 sezon. Często, przynajmniej ja tak mam że posiadam 6 zawodników seniorów na zbliżonym poziomie, a wiadomo, drużynę najlepiej trzymać najniższym kosztem więc muszę jednego sprzedać. A co powiecie na to, aby była właśnie możliwość wypożczania zawodników? Na określony czas lub jeden sezon , kolejna z możliwości to taka, że jeśli byłoby to wypożczanie na jeden sezon to np możliwość powrotu byłaby po miesiącu czy jak tam, bądź w każdej chwili, do ustalenia. Pensja byłaby płacona albo w całości, albo np można by było też robić tzw umowy że 50% pensji pokrywa jeden gracz, a drugą połowę drugi, . Dobrze by też było gdybyśmy mieli wgląd jakiś w trening tego zawodnika, bo ktoś mógłby olewac sprawe i np trenować zawodnikowi kondycję czy start, a chcielibyśmy np siłę. Albo np żeby była zakładka zawodnicy wypożyczeni i tam ustalałoby się mu trening a zawodnik jeździłby w innej drużynie.

Można to zastosować tylko do juniorów, którzy z wiadomych przyczyn nie mogą czasem znaleźć miejsca w składzie, bądź też do wszystkich. Zawodnicy mieliby lepszy rozwój a i doświadczenie czy inne rzeczy byłyby łatwiejsze do zdobycia. Można by było myśleć też strategicznie , wypożyczając sobie np seniora jakiegoś jako 6 zawodnika (rezerwowego) a byłby on tańszy w utrzymaniu, a jeśli zawodnikowi który posiada i wypozycza jeźdzca nie spodoba się to, że nie jeździ zawodnik regularnie w lidze, to wtedy zadziałala by opcja o anulowaniu wypożyczenia (może jakaś kara). Naprawdę nie wiem co jeszcze, czekam na opinię.


przepraszam za ortografiie i styl, ale pomysł wpadł na bieżąco i pisałem w telefonie :d