#1
Organizując wspólne treningi dla swoich zawodników, tych lepszych i tych z ogona, zauważyłem rzecz, która trochę przeszkadza. Brak spójności pomiędzy opcją Parku maszyn i Wspólnego treningu.

Jeśli zawodnik posiada 4 motocykle: 2x100 i 2x90 to ustalając wspólny trening po wybraniu zawodnika otwieram okno wyboru motocykla, nie wiem tak naprawdę, który motocykl wybieram poza informacją, że ma moc 90 lub 100 KM. W parku maszyn dla tego zawodnika widnieją motocykle w kolejności np. 100,90,90,100 a w wyborze motocykla dla treningu wspólnego pojawiają się w innej kolejności: 90,100,90,100. Kto powie mi, który 90 to ten a nie ten drugi ? Tak samo z 100.

Natomiast gdy zawodnik posiada motocykle powiedzmy 3 x 120KM z różnym zużyciem, to nie wiem, którego wybieram do treningu bo kolejność nie odpowiada kolejności.

Moja propozycja aby przy wyborze motocykla dla odbycia wspólnego treningu, pojawiało się więcej informacji na temat dostępnych dla danego zawodnika motocykli. Inaczej taki wybór będzie miał sens wyłącznie przy jednym lub dwóch o różnych siłach motocykli.