#1
Możliwe, że już była taka opcja brana pod uwagę, nie wiem ale spróbujem Duży uśmiech

Jak widać w temacie chodzi o odciążenie serwera, zwłaszcza w niedziele gdy są mecze ligowe.
W 6 i 5 lidze jest mnóstwo botów, którzy z automatu nie wystawiają składów ale mecze i tak się odbywają.

W mojej lidze przykładowo co kolejkę tylko 4 drużyny zdobywają punkty a reszta tylko nie potrzebnie obciąża serwer.

Moją propozycją jest to, żeby mecze, w których obydwie drużyny lub jedna nie wystawiła składu z automatu zakańczały się 0:0 lub walkowerem dla drużyny aktywnej. Jeśli chodzi o sprawność bo czuję, że o to od razu zrodzą się pytania, mogła by być ona liczona tak jak by mecz się odbył ale w tabeli i terminarzu jest już ten wynik np. 75:0.

Dzięki temu serwer nie mulił by aż tak bardzo w trakcie meczy ligowych, oczywiście nie zlikwiduje to całkowicie problemów ale na pewno poprawi jego działalność w czasie spotkań


PS To się nie tyczy tylko botów, wszędzie ligówka/sparing mecz kończyłby się walkowerem gdy któraś z drużyn składu nie wystawi

Co wy na to?