#16
(2014-08-29, 06:33:06)Asteck666 napisał(a): No to ja własnie nie zauważyłem, bo czytam regulamin, a nie wszystkie posty, masz rację, przepraszam.

W grupie C też obustronny WO.
Wypowiem się w moim imieniu...
- wyślij zapkę
- czekaj na przyjęcie żeby wkleić link na forum (przeciwnik przyjmuje w środę, a Ty akurat jesteś w pracy, wklejasz link w czwartek lub piątek i ciach... WO)
- przy zmianie terminu wklej na forum - to akurat bardzo zrozumiałe i jedyne słuszne
- po meczu podaj wynik i wklej link na forum

Jak dla mnie trochę tego za dużo. Wystarczyłoby wklejać tylko zmianę terminu, zgłoszenie WO i wynik z linkiem meczu.
Twoje zawody i Ty ustalasz zasady. Jednego gracza od nowego sezonu tracisz, a szkoda bo fajne zawody.
Asteck666 nic nie stoi na przeszkodzie, by w takiej sytuacji napisać na forum, że gracz czeka na przyjęcie zapki od rywala i wiadomo, ze podejdzie się inaczej do tematu. Bark jakiejkolwiek informacji świadczy o braku zainteresowania.
Co do odejścia w kolejnym sezonie zrobisz jak uważasz, ale czy wymóg ze strony organizatora by wklejąć linki, który bardzo pomaga mi w prowadzeniu jest aż tak uciązliwy? Linki po meczach się nie sprawdzają, bo są często dużo po terminie, więc i tak trzeba meczy wyszukiwać samemu.
Poza tym to nie mój pomysł, tylko podkradłem go z rozgrywek o Mistrzostwa Lig, gdzie sprawdza się świetnie.

(2014-08-30, 19:32:35)Asteck666 napisał(a): W grupie H jest błąd, Roko powinien mieć 3 punkty.
Dzięki, mój błąd. Poprawię wieczorem jak będę miał dostęp do excela.

(2014-08-30, 21:33:31)MaciejKa11 napisał(a): Napisaliście, że moja drużyna i Unia Tarnów I dostały obustronnego walkowera... dlaczego ??? przecież osobiście wklejałem linki a teraz widzę, że są wykasowane ... takie postępowanie napewno nie zachęca do grania w Speedwayworld...
MaciejKa11 link do meczu 3 kolejki był po czasie, już po weryfikacji wyników.
Link do czwartej kolejki był odnośnikiem do ... czwórmeczu, więc nie skojarzyłem o co chodzi, myślałem że wpisałeś nie w tym temacie, ale skoro to był tylko błąd to nie ma sprawy uwzględnię i zweryfikuje wyniki z czwartej kolejki wieczorem.

(2014-08-30, 21:50:48)MaciejKa11 napisał(a): Poza tym z drużyną Werwolves Staszów też niezbyt sprawiedliwe jest weryfikowanie meczów po ich odjechaniu. Zerknijcie tylko, że gacz który ma tą drużynę nie ma 7 juniorów. Wydaje mi się, albo przynajmniej tak zrozumiałem, że aby wziąć udział w rozgrywkach trzeba mieć kompletną drużynę złożoną z juniorów... Wobec tego mecze powinny być zweryfikowane na jego niekorzyść... tzn. WO na korzyść drużyny przeciwnej, chyba... Uśmiech a do następnych meczy niech wystawia 6 zawodników... przy dobrym układzie i odpowiednich zmianach można z taką drużyną wygrać...
Zgodnie z regulaminem jeżeli w drużynie startuje nieuprawniony zawodnik jego punkty są odejmowane i dopisywane przeciwnikowi. Jeżeli w drużynie startuje dwóch lub więcej nieuprawnionych zawodników wynik jest weryfikowany na walkower dla rywala