#1
Na SS coś takiego jest (sam tam tez robię podsumowania ) więc i tutaj by było warto .
 
Będę zapowiadał i komentował mecze w 5.31 z racji że w niej startuje ale jeśli by ktoś chciał to mogę i jego mecze komentować .

Zacznę od meczu mojego znajomego z 5.14 a więc drużyny Orzeł Międzyrzecz
Orzeł Międzyrzecz - Tatusie Bydgoszcz
  Faworyt do wygrania tego może być tylko jeden - Tatusie Bydgoszcz którzy po barażach spadli z 4 ligi wydają się być
  faworytem do wygrania całej 5.14 . Orły mogą próbować walczyć ale wątpię aby zdołały wygrać z Bydgoszczanami
  Typowany wynik : 31-59

A teraz już 5.31 :
GSE Tarnów - Arrows Toruń
   W tym meczu każdy wie kto wygra . Mój skład jest dobry co udowodniłem w 15 sezonie , natomiast Arrows dopiero co
   zaczyna grę więc ma małe szanse na walkę z drużynami takimi jak GSE
   Typowany wynik : 70-20

speedway Stal Rzeszowska - Kotki
   Sytuacja taka sama jak w meczu GSE - Arrows . Beniaminek ma małe szanse na powodzenia zwłaszcza że od paru dni
   się nie loguje . Ten mecz będzie dla Kotków przetarciem przed kolejnymi spotkaniami
   Typowany wynik : 0-75 lub 20-70

Elana Toruń - ZinekTs 
    Kolejny pojedynek mocnego klubu z beniaminkiem . Elana mimo że debiutuje w 5.31 może powalczyć ponieważ buduje
    tak jak Ostrowia Team w 90 % z dziadków no ale z Zinkiem sobie nie poradzi ponieważ to nie jest jeszcze ten poziom
    i mam nadzieje że Elana nie będzie miała składu jak Ostrowia Team bo z 5.31 już jedyną droga awansu jest spaść do 6
    ligi a i tak się trafi do łatwej 5 ligi . PS w barwach Elany pojadą Justyn Bębenek (były GSE) i Kajetan Smaha (były
    Ostrowia)
    Typowany wynik : 30-60

Chopper Tarnów - Ostrowia Team
    Wynik znany od początku a dodatkowo fakt pogłębia strata przez choppera 1 zawodnika (koniec kariery) a kolejnego
    sprzedał więc Chopper Tarnów nie powalczy o najwyższe cele
    Typowany wynik : 22-68

Orzeł Wojnicz - ŻKS Kotłownia
     Kolejny beniaminek - 4 !!! w tej edycji próbuje zmontować przyzwoity zespół jednak to Orzeł z 3 seniorami powinien ten
     mecz wygrać
     Typowany wynik : 54-36


W  2 kolejce dojdzie do spotkania się 2 (z 4-5 ) faworytów do wygrania 5.31 lub awansu (mi tam baraż wystarczy ale wolałbym jeśli już trafić lepiej niż Zinek w tym sezonie)
   Ostrowia Team - GSE Tarnów
Oprócz tego meczu do ciekawych może należeć spotkanie Elana - Kotki