#8
Zapowiedz 2 kolejki :

ŻKS Kotłownia - Chopper Tarnów
Ciężko mi jest wskazać faworyta tego meczu - Kotłownia zbudowała skład na utrzymanie , Chopper natomiast tak na środek
tabeli ale uważam że oba zespoły prezentują dość wyrównany poziom i mecz może być ciekawy a kluczową sprawą będą
motory i sprawność u zawodników
Typowany wynik : 50-40

Kotki - Elana Toruń
Ten mecz będzie testem dla Kotków , które staną przed rywalem który gra krótko ale już zrobił skład na 1-5 ligową
(z dziadków ) . Patrząc po wieku zawodników Elany i ich czasach można śmiało przypuszczać że Elana przegra kolejny mecz
skoro jej liderami są 35 i 33 latek . Kotki natomiast zakupiły 2 zawodników na wysypię ale za to dobrych i ich skład jest
wiekowo zróżnicowany
Typowany wynik : 56-34

Arrows Toruń - speedway Stal Rzeszowska
Pojedynek 2 beniaminków lecz ten drugi to bot więc Torunianie po porażce w 1 kolejce odniosą swoje 1 zwycięstwo
w 16 sezonie
Typowany wynik : 75-0

ZinekTs - Orzeł Wojnicz
Pojedynek drużyn które mają zupełnie inne cele . ZinekTs chce wywalczyć awans na który zasłużył ale zawsze ktoś stawał
na jego drodze , Orzeł natomiast szkoli młodzież i jeździ z 2-4 seniorami więc nie ma szans się przeciwstawić gospodarzą .
Typowany wynik : 65-25

I mecz 2 kolejki w 5.31 - mecz od którego wiele zależy , zarówno w tabeli jak i potem dla innych meczy , lecz także dla GSE
Jeśli ten mecz przegram a spodziewam się tego po 9 kolejce moi najlepsi raiderzy zostaną wystawieni na LT a ja rozpocznę
powolną budowę składu z wychowanków
Sam mecz Ostrowia Team vs GSE Tarnów - pojedynek 3 z 4 drużyna ostatniego sezonu - Ostrowia wzmocniła się
kolejnymi staruchami , a GSE wzmocniło się 1 dziadkiem po to aby móc z takimi zespołami jak Ostrowia walczyć .
Jeżeli Ostrowia nie była na obozie to mam szanse na sprawienie niespodzianki z racji że moi zawodnicy byli na obozie
jednak na wiele nie liczę
Typowany wynik : 55-35 - taki wynik to myślę że minimum jakie będzie bo nie zdziwi mnie wynik 60-30
co pokaże że w 5 lidze czy nawet 4 żeby wygrać trzeba mieć dziadków

I mecz Orła Międzyrzecz ale tutaj nie ma co komentować z racji że jedzie z botem więc wygra 75-0