#1
Podczas jednego z meczów ligowych rozmawiając na czacie wpadłem na pomysł stworzenia Mini Ligi Juniorów . Początkowo miał być to turniej wewnątrz 5.31 ale postanowiłem zmienić koncepcje jak i nazwę turnieju .

1. Organizatorzy :
XXX46   (właściciel turnieju) Duży uśmiech
Tomasz (moja prawa ręka)  

2. Turniej rozgrywany jest w PONIEDZIAŁKI . Istnieje możliwość pojechania meczu w innym terminie po uzgodnieniu tego z organizatorem (XXX46) i rywalem .

3. Turniej rozgrywany jest w postaci SPARINGÓW

4. W turnieju wystartuję 8 zespołów które będą rywalizować każdy z każdym (u siebie i na wyjeździe) co daje 14 kolejek

5. Możliwe że będzie podwójna kolejka ale to będzie tylko dla tego że chce jeszcze Play Off zrobić

6. W meczu mogą jechać seniorzy , jednak prosiłbym o wystawianie na mecz jak największej ilości juniorów
    Do wyniku meczowego zaliczam tylko punkty zdobyte przez JUNIORÓW . Natomiast punkty zdobyte przez SENIORÓW
    nie są brane pod uwagę i co najważniejsza nie doliczane do punktów drużyny przeciwnej

7. Terminarz zostanie podany na początku nowego sezonu

8. Punktacja w turnieju :
Zwycięstwo - 2 pkt
Remis         - 1 pkt
Porażka      - 0 pkt
Bonus        - 1 pkt

9. Lista Startowa :
I    - GSE Tarnów
II   - Styk
III  - ZinekTs
IV  - Huragan Tarnów
V   - KS Wieliczka
VI  - QWERY
VII - MPS Victoria Bydgoszcz
VIII- SIDNEY team

ZARAZ OPUBLIKUJE KALENDARZ (jeszcze bez dat ze względu że nie znam jeszcze terminarza nowego sezonu)

Jeszcze jedno linki na PW dawać a jak ktoś nie da to sam poszukam
Max 2 tygodnie ma się na ZGŁOSZENIE innego terminu meczu . Potem obie drużyny jeśli nie zgłosiły dostaną WO