#78
@Sidney68 - są na liście, gdyż kropek81 ich JESZCZE nie usunął. Rozumiesz słowa wykluczeni, zdtskwalifikowani? To oznacza, że ich już tutaj NIE MA. Poza tym 21 września kropek81 wyraźnie napisał w temacie GP 4 Ligi II Sezon II, że zapraszamy pierwszą ÓSEMKĘ cyklu.

@kropek81 - czytaj uważnie wszystkie posty, ponieważ jest w nich odpowiedź na 1. pytanie, a 2. jest niepoważne i absurdalne, więc nawet nie odpowiedziałem. Usuń z listy zawodników zdyskwalifikowanych, bo Sidney68 jest chyba istotą nierozumną.

@betard - twój klub nie bierze udziału w turnieju, ty nie jesteś jego organizatorem, więc nie wcinaj się i nie ustawiaj wszystkich, bo ja wskazówką w twoim zegarku nie jestem. Broń swoich kolesiów gdzieś indziej.

@Wiktorus231 - chyba słusznie postąpiłeś od razu się wycofując, przynajmniej nie najadłeś się nerwów szarpiąc się z tymi kosmitami. Inaczej nazwać się ich nie da, gdyż najprostsze zasady i fakty do tej kliki nie docierają.

Podsumowując, jeśli sytuacja się nie unormuje, poproszę administrację SW o rozwiązanie tej sprawy.