#36
Ja przepraszam bardzo jeśli kogoś teraz urażę, ale czytając tą dyskusję... no nie da się nie parsknąć śmiechem...

Panowie!
Przecież to jest TYLKO PROPOZYCJA!!! A spina gorsza niż w naszym sejmie  Język

@Arkadiusz, @wojtas_gkm słusznie tu zauważył, że te zmiany O ILE wejdą, to wejdą od przyszłego sezonu... A nasz turniej kończy terminarzem... równo z końcem obecnego sezonu, ja osobiście nie widzę problemu, żeby pozmieniać daty kolejnych spotkań, zwłaszcza, że z tego co pamiętam to w tabelach ich chyba jeszcze nie wpisaliśmy... Duży uśmiech

Cała ta dyskusja jest tutaj bezsensowna! Arek podał propozycje i kulturalnie się spytał czy pasuje i nagle pojawiają się delikwenci, którzy wytkną każdy nawet najmniejszy szkopuł tej formułki, która (przypominam) jest w fazie PROPONOWANIA !!!

Także błagam nie zachowujmy się jak dzieci i nie spinajmy dupy o takie, za przeproszeniem, pierdoły!

O albo nie, pas na moment, bo na tą zaczepkę aż chcę odpowiedzieć Duży uśmiech Duży uśmiech 
@XXX46, napisałeś, że LR* (nie LZ Język ) tak jakby nie ma prawa się przenieść na czwartek bo wtedy jest ELJ a ma dłuższy staż niż turniej mój i Arkadiusza...
Hmm... Tak sobie myślę, że SWLiga ma jeszcze dłuższy staż niż Twoja ELJ, więc może by tak ją reaktywować i mecze w czwartki ustalić... Cóż staż i historię ma o niebo większą więc tutaj nie miałbyś nic do gadania jeśli taka zasada by tu obowiązywała...
Wniosek nasuwa się sam, prawda? Uśmiech

No
Od teraz koniec spin! Duży uśmiech

-----------

Arek jak dla mnie spoko układ, fajnie, że wreszcie coś się dzieje! Oczko