#5
Zakończyliśmy kolejną edycję Ligi Rezerw. Jak widać po wynikach znów medale rozstrzygnęły sie w ostatniej kolejce. Mowa o medalu srebrnym i brazowym. To pokazuje że po raz kolejny turniej jest bardzo ciekawy. W końcu po kilku sezonach dominacji ekip z Rzeszowa złoto pojechało tym razem do rekina i jego ROW-u. Ekipa STAL SQ1 tym razem rzutem na taśmę zdobyła srebro a brąz jedzie również do Rybnika i ekipy Piech Rybnik. Bardzo dziekuję za kolejną wspaniałą edycję wszystkim uczestnikom. tej turniej jest dla was. Po tej edycji kilka ekip z różnych względów nie pojedzie w edycji 14. Na ich miejsce udało mi sie skompletować nowe ekipy także jedziemy dalej systemem trzy ligi po 12 drużyn. Ekipom kończącym swoją przygodę z Ligą Rezerw serdecznie dziekuję za udział i zapisanie swojej historii w turnieju. Mam nadzieję , że inni sie nie obrażą ale musze sobie pozwolić na odrobinę prywaty. Specjalne podziękowania kieruję do ekipy Husaria BERG Rzeszów i gracza Mario. Ekipa ta postanowiła wycofac się z turnieju. Wielka szkoda ale jest to ekipa, która była z nami od samego poczatku. Przewodzi ona w klasyfikacji wszechczasów. Innym pozostaje gonić wyniki Husarii. Dopóki będzie popyt na turniej i starczy mi czasu to wspólnei bawimy sie dalej. Zapisy na 14 Edycję zamknięte. Start edycji przypominam 11 lipca. Wszystko w wątku zapisy. Jeszcze raz bardzo serdecznie wszytskim dziekuję za obecną edycję.

Nagrody Vip na 13 edycję otrzymują:

- rekin67 - vip 8 tygodni
- Vergara77 - vip 6 tygodni
- maxim - vip 5 tygodni
- Asteck666 - vip 4 tygodnie
- purgazik - vip 4 tygodnie
- holender260 - vip 3 tygodnie
- gutek - vip 3 tygodnie
- ptaszek74 - vip 3 tygodnie
- piotrowskp - vip 2 tygodnie
- kropek81 - vip 2 tygodnie


Nagrody dzisiaj zostaną wysłane do Henia.
Aktualizacja tabel wszechczasów jutro.