Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV sezon
#1
EKSTRALIGA

1. WILD TIGERS 14-11-1-2-7 104:34 30
2. ROZJEDZIEMY WAS 14-11-1-2-5 92:48 28
3. SPEEDWAY TIGERS 14-10-0-4-5 92:46 25
4. WOJAK TEAM 14-7-2-5-5 82:56 21
5. YOUNG TIGERS 14-5-2-7-3 66:74 15
6. BLACK HORSES 14-6-0-8-2 58:82 14
7. MOCNY FULL TEAM 14-2-0-12-1 50:90 5
8. KRZYŻACKA GWARDIA 14-1-0-13-0 12:126 2

1 kolejka 16.12.2011
Wild Tigers - Krzyżacka Gwardia 8:0
1. Victory Leszno (Speed) - Apator Toruń (Kwiatek) 62:28
2. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 61:29
3. Power Gniezno (Hyziu) - ApatorS (Marcelinio) 73:17
4. Stupki Gniezno (Einstein) - KS Apator Toruń (Sleevin) 0:0
5. Wybrzeze (specjal2009) - Power Pokemon (Stroszy) 57:33

Rozjedziemy Was - Wojak Team 6:4
1. Sparta Wrocław (sothis) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - 64:26
2. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) - Lotos Gdańsk (Krzys1) - 39:51
3. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - Polmo (mendzel) - 48:42
4. RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) - Lions Bydgoszcz (lion) - 42:48
5. Speed Fordon (speed_55) - Real Straszydle (Rusek) - 73:17

Speedway Tigers - Young Tigers 8:2
1. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Ks Czorty Myślibórz (przemofan) 52:38
2. Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) - Paul-Wik (wowi) 42:48
3. Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Draco Squad Kościan (Prosper) 60:30
4. Gryfy Bydgoszcz (Henrik) - Polonia Leszno (Krychu710) 58:32
5. ZKŻ Załawcze (Marex87) - Unia Tarnów I (Eureka) 73:17

Mocny Full Team - Black Horses 4:6
1. Speedway Gdańsk (robcio2x8) - Speed Team Grudziądz (Pawlik1978 ) 75:0
2. WandaNowaHuta (MichalKR) - Warsillia Gdańsk (tomecki) 16:74
3. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - StalGorzow1947 (przemo1986 ) 15:75
4. Stal Gorzów (spawn1488) - Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) 49:41
5. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 17:73


2 kolejka 23.12.2011
Wojak Team - Wild Tigers 4:6
1. Lotos Gdańsk (Krzys1) - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 30:60
2. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Stupki Gniezno (Einstein) 46:44
3. Lions Bydgoszcz (lion) - Victory Leszno (Speed) 50:40
4. Polmo (mendzel) - Power Gniezno (Hyziu) 43:47
5. Real Straszydle (Rusek) - Wybrzeze (specjal2009) 35:55

Krzyżacka Gwardia - Rozjedziemy Was 0:10
1. KS Apator Toruń (Sleevin) - Sparta Wrocław (sothis) 0:75
2. ApatorS (Marcelinio) - Demogorgon Wrocław (Asteck666) 33:57
3. Apator Toruń (Kwiatek) - RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) 15:75
4. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Speed Fordon (speed_55) 22:68
5. Power Pokemon (Stroszy) - Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 38:52

Young Tigers - Mocny Full Team 8:2
1. Polonia Leszno (Krychu710) - WandaNowaHuta (MichalKR) 52:38
2. Ks Czorty Myślibórz (przemofan) - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 73:17
3. Draco Squad Kościan (Prosper) - Stal Gorzów (spawn1488) 44:46
4. Paul-Wik (wowi) - Speedway Gdańsk (robcio2x8) 48:42
5 .Unia Tarnów I (Eureka) - Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 73:17

Black Horses - Speedway Tigers 2:8
1. Speed Team Grudziądz (Pawlik1978 ) - Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 28:62
2. Warsillia Gdańsk (tomecki) - Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 40:50
3. Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 43:47
4. StalGorzow1947 (przemo1986 ) - Gryfy Bydgoszcz (Henrik) 16:74
5. CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) - ZKŻ Załawcze (Marex87) 54:36


3 kolejka 30.12.2011
Wild Tigers - Young Tigers 8:2
1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Paul-Wik (wowi) 64:26
2. Victory Leszno (Speed) - Ks Czorty Myślibórz (przemofan) 34:56
3. Stupki Gniezno (Einstein) - Polonia Leszno (Krychu710) 74:16
4. Power Gniezno (Hyziu) - Draco Squad Kościan (Prosper) 67:23
5. Wybrzeze (specjal2009) - Unia Tarnów I (Eureka) 56:34

Rozjedziemy Was - Black Horses 10:0
1. RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) - Speed Team Grudziądz (Pawlik1978 ) 75:15
2. Speed Fordon (speed_55) - Warsillia Gdańsk (tomecki) 60:24
3. Sparta Wrocław (sothis) - Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) 57:33
4. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) - StalGorzow1947 ( przemo1986 ) 69:15
5. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 61:23

Speedway Tigers - Krzyżacka Gwardia 10:0
1. ZKŻ Załawcze (Marex87) - KS Apator Toruń (Sleevin) 75:0
2. Ostrowskie Diabły (Casaletto) - ApatorS (Marcelinio) 55:35
3. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 64:14
4. Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) - Apator Toruń (Kwiatek) 72:18
5. Gryfy Bydgoszcz (Henrik) - Power Pokemon (Stroszy) 65:25

Mocny Full Team - Wojak Team 4:6
1. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - Lotos Gdańsk (Krzys1) 14:70
2. WandaNowaHuta (MichalKR) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 0:75
3. Stal Gorzów (spawn1488) - Lions Bydgoszcz (lion) 42:48
4. Speedway Gdańsk (robcio2x8) - Polmo (mendzel) 55:35
5. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - Real Straszydle (Rusek) 59:29


4 kolejka 13.01.2012
Black Horses - Wild Tigers 4:6
1. StalGorzow1947 ( przemo1986 ) - Victory Leszno (Speed) 21:69
2. Speed Team Grudziądz (Pawlik1978 ) - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 28:62
3. Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) - Power Gniezno (Hyziu) 51:39
4. Warsillia Gdańsk (tomecki) - Stupki Gniezno (Einstein) 18:72
5. CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) - Wybrzeze (specjal2009) 54:36

Young Tigers - Rozjedziemy Was 0:10
1. Ks Czorty Myślibórz (przemofan) - Sparta Wrocław (sothis) 24:66
2. Paul-Wik (wowi) - Demogorgon Wrocław (Asteck666) 32:58
3. Draco Squad Kościan (Prosper) - RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) 35:55
4. Polonia Leszno (Krychu710) - Speed Fordon (speed_55) 0:75
5. Unia Tarnów I (Eureka) - Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 38:52

Krzyżacka Gwardia - Mocny Full Team 6:4
1. Apator Toruń (Kwiatek) - WandaNowaHuta (MichalKR) 49:41
2. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 66:24
3. ApatorS (Marcelinio) - Stal Gorzów (spawn1488) 15:75
4. KS Apator Toruń (Sleevin) - Speedway Gdańsk (robcio2x8) 21:69
5. Power Pokemon (Stroszy) - Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 63:27

Wojak Team - Speedway Tigers 8:2
1. Lotos Gdańsk (Krzys1) - Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 54:36
2. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Gryfy Bydgoszcz (Henrik) 47:43
3. Lions Bydgoszcz (lion) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 52:38
4. Polmo (mendzel) - ZKŻ Załawcze (Marex87) 54:36
5. Real Straszydle (Rusek) - Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 26:64


5 kolejka 20.01.2012
Black Horses - Young Tigers 8:2
1. StalGorzow1947 (przemo1986) - Ks Czorty Myślibórz (przemofan) 52:38
2. Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) - Paul-Wik (wowi) 56:34
3. CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) - Draco Squad Kościan (Prosper) 73:17
4. Warsillia Gdańsk (tomecki) - Polonia Leszno (Krychu710) 66:24
5. Speed Team Grudziądz (Pawlik1978) - Unia Tarnów I (Eureka) 32:59

Wild Tigers - Mocny Full Team 8:2
1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - WandaNowaHuta (MichalKR) 73:17
2. Victory Leszno (Speed) - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 36:54
3. Stupki Gniezno (Einstein) - Stal Gorzów (spawn1488) 57:33
4. Power Gniezno (Hyziu) - Speedway Gdańsk (robcio2x8) 53:37
5. Wybrzeze (specjal2009) - Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 66:24

Krzyżacka Gwardia - Wojak Team 2:8
1. KS Apator Toruń (Sleevin) - Lotos Gdańsk (Krzys1) 17:73
2. Apator Toruń (Kwiatek) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 0:75
3. Power Pokemon (Stroszy) - Lions Bydgoszcz (lion) 30:60
4. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Polmo (mendzel) 61:29
5. ApatorS (Marcelinio) - Real Straszydle (Rusek) 42:48

Rozjedziemy Was - Speedway Tigers 6:4
1. RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) - Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 38:52
2. Sparta Wrocław (sothis) - Gryfy Bydgoszcz (Henrik) 50:40
3. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 42:48
4. Speed Fordon (speed_55) - Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 63:27
5. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) - ZKŻ Załawcze (Marex87) 47:43


6 kolejka 27.01.2012
Young Tigers - Krzyżacka Gwardia 10:0
1. Ks Czorty Myślibórz (przemofan)- Apator Toruń (Kwiatek) 66:24
2. Paul-Wik (wowi) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 67:23
3. Polonia Leszno (Krychu710) - ApatorS (Marcelinio) 49:41
4. Draco Squad Kościan (Prosper) - KS Apator Toruń (Sleevin) 75:15
5. Unia Tarnów I (Eureka) - Power Pokemon (Stroszy) 50:40

Wojak Team - Black Horses 10:0
1. Real Straszydle (Rusek) - StalGorzow1947 ( przemo1986 ) 48:42
2. Polmo (mendzel) - Speed Team Grudziądz (Pawlik1978 ) 63:27
3. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 75:15
4. Lions Bydgoszcz (lion) - Warsillia Gdańsk (tomecki) 54:36
5. Lotos Gdańsk (Krzys1) - Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) 49:41

Speedway Tigers - Wild Tigers 6:4
1. Gryfy Bydgoszcz (Henrik) - Victory Leszno (Speed) 50:40
2. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 51:39
3. Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Stupki Gniezno (Einstein) 0:75
4. Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) - Power Gniezno (Hyziu) 42:48
5. ZKŻ Załawcze (Marex87) - Wybrzeze (specjal2009) 54:36

Mocny Full Team - Rozjedziemy Was 4:6
1. Speedway Gdańsk (robcio2x8) - Sparta Wrocław (sothis) 48:42
2. Stal Gorzów (spawn1488) - Demogorgon Wrocław (Asteck666) 53:37
3. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) 15:75
4. WandaNowaHuta (MichalKR) - Speed Fordon (speed_55) 15:75
5. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 26:64


7 kolejka 3.02.2012
Rozjedziemy Was - Wild Tigers 6:4
1. Speed Fordon (speed_55) - Victory Leszno (Speed) 44:46
2. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 29:61
3. Sparta Wrocław (sothis) - Power Gniezno (Hyziu) 58:32
4. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - Stupki Gniezno (Einstein) 71:19
5. RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) - Wybrzeze (specjal2009) 58:32

Speedway Tigers - Mocny Full Team 10:0
1. ZKŻ Załawcze (Marex87) - WandaNowaHuta (MichalKR) 75:15
2. Gryfy Bydgoszcz (Henrik) - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 65:25
3. Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Stal Gorzów (spawn1488) 50:40
4. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Speedway Gdańsk (robcio2x8) 75:0
5. Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) - Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 75:15

Black Horses - Krzyżacka Gwardia 10:0
1. StalGorzow1947 (przemo1986) - Apator Toruń (Kwiatek) 75:15
2. CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) - ApatorS (Marcelinio) 75:15
3. Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 72:18
4. Speed Team Grudziądz (Pawlik1978 ) - KS Apator Toruń (Sleevin) 70:20
5. Warsillia Gdańsk (tomecki) - Power Pokemon (Stroszy) 49:41

Young Tigers - Wojak Team 5:5
1. Ks Czorty Myślibórz (przemofan) - Real Straszydle (Rusek) 68:22
2. Draco Squad Kościan (Prosper) - Polmo (mendzel) 61:29
3. Paul-Wik (wowi) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 45:45
4. Polonia Leszno (Krychu710) - Lions Bydgoszcz (lion) 32:58
5. Unia Tarnów I (Eureka) - Lotos Gdańsk (Krzys1) 44:46


8 kolejka 10.02.2012
Krzyżacka Gwardia - Wild Tigers 0:10
pierwsze spotkanie 0:8 bonus: Wild Tigers
1. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Victory Leszno (Speed) 24:66
2. Apator Toruń (Kwiatek) - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 22:68
3. KS Apator Toruń (Sleevin) - Stupki Gniezno (Einstein) 16:74
4. ApatorS (Marcelinio) - Power Gniezno (Hyziu) 33:57
5. Power Pokemon (Stroszy) - Wybrzeze (specjal2009) 43:47

Wojak Team - Rozjedziemy Was 5:5
pierwsze spotkanie 4:6 bonus: Rozjedziemy Was
1. Lions Bydgoszcz (lion) - Speed Fordon (speed_55) 45:45
2. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) 66:24
3. Real Straszydle (Rusek) - Sparta Wrocław (sothis) 26:64
4. Lotos Gdańsk (Krzys1) - Demogorgon Wrocław (Asteck666) 55:35
5. Polmo (mendzel) - Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 35:55

Young Tigers - Speedway Tigers 2:8
pierwsze spotkanie 2:8 bonus: Speedway Tigers
1. Paul-Wik (wowi) - Gryfy Bydgoszcz (Henrik) 33:57
2. Polonia Leszno (Krychu710) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 59:31
3. Ks Czorty Myślibórz (przemofan) - Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 24:66
4. Draco Squad Kościan (Prosper) - Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 35:55
5. Unia Tarnów I (Eureka) - ZKŻ Załawcze (Marex87) 25:65

Black Horses - Mocny Full Team 6:4
pierwsze spotkanie 6:4 bonus: Black Horses
1. Speed Team Grudziądz (Pawlik1978 ) - WandaNowaHuta (MichalKR) 0:75
2. StalGorzow1947 ( przemo1986 ) - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13 61:29
3. Warsillia Gdańsk (tomecki) - Stal Gorzów (spawn1488) 34:56
4. Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) - Speedway Gdańsk (robcio2x8) 48:42
5. CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) - Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 75:15


9 kolejka 17.02.2012
Wild Tigers - Wojak Team 8:2
pierwsze spotkanie 6:4 bonus: Wild Tigers
1. Stupki Gniezno (Einstein) - Lions Bydgoszcz (lion) 52:38
2. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 62:28
3. Wybrzeze (specjal2009) - Real Straszydle (Rusek) 55:35
4. Victory Leszno (Speed) - Lotos Gdańsk (Krzys1) 42:48
5. Power Gniezno (Hyziu) - Polmo (mendzel) 59:31

Rozjedziemy Was - Krzyżacka Gwardia 10:0
pierwsze spotkanie 10:0 bonus: Rozjedziemy Was
1. Sparta Wrocław (sothis) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 49:41
2. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - Apator Toruń (Kwiatek) 68:22
3. RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) - KS Apator Toruń (Sleevin) 75:15
4. Speed Fordon (speed_55) - ApatorS (Marcelinio) 75:15
5. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) - Power Pokemon (Stroszy) 62:28

Mocny Full Team - Young Tigers 4:6
pierwsze spotkanie 2:8 bonus: Young Tigers
1. Speedway Gdańsk (robcio2x8) - Ks Czorty Myślibórz (przemofan) 66:24
2. Stal Gorzów (spawn1488) - Paul-Wik (wowi) 58:32
3. WandaNowaHuta (MichalKR) - Draco Squad Kościan (Prosper) 19:71
4. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - Polonia Leszno (Krychu710) 36:54
5. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - Unia Tarnów I (Eureka) 27:63

Speedway Tigers - Black Horses 8:2
pierwsze spotkanie 8:2 bonus: Speedway Tigers
1. ZKŻ Załawcze (Marex87) - * Speed Team Grudziądz (Pawlik1978 ) 75:0
2. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Warsillia Gdańsk (tomecki) 67:23
3. Ostrowskie Diabły (Casaletto) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 23:67
4. Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) - StalGorzow1947 (przemo1986) 66:24
5. Gryfy Bydgoszcz (Henrik) - Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) 58:32


10 kolejka 02.03.2012
Young Tigers - Wild Tigers 5:5
pierwsze spotkanie 2:8 bonus: Wild Tigers
1. Paul-Wik (wowi) - Victory Leszno (Speed) 35:55
2. Polonia Leszno (Krychu710) - Fc Stare Drzewce Gorzów (Squall1) 52:38
3. Draco Squad Kościan (Prosper) - Stupki Gniezno (Einstein) 21:69
4. Ks Czorty Myślibórz (przemofan) - Power Gniezno (Hyziu) 73:17
5. Unia Tarnów I (Eureka) - Wybrzeze (specjal2009) 45:45

Black Horses - Rozjedziemy Was 4:6
pierwsze spotkanie 0:10 bonus: Rozjedziemy Was
1. StalGorzow1947 ( przemo1986 ) - Sparta Wrocław (sothis) 17:73
2. Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) - Demogorgon Wrocław (Asteck666) 52:38
3. Warsillia Gdańsk (tomecki) - RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) 40:50
4. Speed Team Grudziądz (Pawlik1978 )- Speed Fordon (speed_55) 0:75
5. CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) - Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 68:22

Krzyżacka Gwardia - Speedway Tigers 0:10
pierwsze spotkanie 0:10 bonus: Speedway Tigers
1. KS Apator Toruń (Sleevin) - Gryfy Bydgoszcz (Henrik) 25:65
2. ApatorS (Marcelinio) - Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 18:72
3. Apator Toruń (Kwiatek) - Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 18:72
4. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - ZKŻ Załawcze (Marex87) 29:61
5. Power Pokemon (Stroszy) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 36:54

Wojak Team - Mocny Full Team 8:2
pierwsze spotkanie 6:4 bonus: Wojak Team
1. Polmo (mendzel) - WandaNowaHuta (MichalKR) 69:21
2. Lions Bydgoszcz (lion) - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 75:15
3. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Stal Gorzów (spawn1488) 67:23
4. Real Straszydle (Rusek) - Speedway Gdańsk (robcio2x8) 0:75
5. Lotos Gdańsk (Krzys1) - Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 53:37


11 kolejka 09.03.2012
Wild Tigers - Black Horses 10:0
pierwsze spotkanie 6:4 bonus: Wild Tigers
1. Victory Leszno (Speed) - Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) 56:34
2. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Warsillia Gdańsk (tomecki) 55:35
3. Power Gniezno (Hyziu) - StalGorzow1947 (przemo1986) 73:17
4. Stupki Gniezno (Einstein) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 75:15
5. Wybrzeze (specjal2009) - POLONIA ŚREM (Daria) 74:16

Rozjedziemy Was - Young Tigers 6:4
pierwsze spotkanie 10:0 bonus: Rozjedziemy Was
1. Speed Fordon (speed_55) - Ks Czorty Myślibórz (przemofan) 0:75
2. Sparta Wrocław (sothis) - Paul-Wik (wowi) 36:54
3. RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) - Draco Squad Kościan (Prosper) 74:16
4. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - Polonia Leszno (Krychu710) 51:39
5. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) - Unia Tarnów I (Eureka) 66:24

Mocny Full Team - Krzyżacka Gwardia 10:0
pierwsze spotkanie 4:6 bonus: Mocny Full Team
1. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - KS Apator Toruń (Sleevin) 62:28
2. WandaNowaHuta (MichalKR) - ApatorS (Marcelinio) 67:23
3. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - Apator Toruń (Kwiatek) 47:43
4. Stal Gorzów (spawn1488) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 71:19
5. Speedway Gdańsk (robcio2x8) - Power Pokemon (Stroszy) 59:31

Speedway Tigers - Wojak Team 6:2
pierwsze spotkanie 2:8 bonus: Wojak Team
1. Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) - Polmo (mendzel) 75:0
2. Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Lions Bydgoszcz (lion) 0:0
3. Gryfy Bydgoszcz (Henrik) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 60:30
4. ZKŻ Załawcze (Marex87) - Real Straszydle (Rusek) 70:20
5. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Lotos Gdańsk (Krzys1) 40:50


12 kolejka 16.03.2012
Young Tigers - Black Horses 8:2
pierwsze spotkanie 2:8 bonus: Young Tigers
1. Paul-Wik (wowi) - POLONIA ŚREM (Daria) 70:20
2. Ks Czorty Myślibórz (przemofan) - Warsillia Gdańsk (tomecki) 59:31
3. Draco Squad Kościan (Prosper) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 48:42
4. Polonia Leszno (Krychu710) - StalGorzow1947 (przemo1986) 59:31
5. Unia Tarnów I (Eureka) - Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) 26:64

Mocny Full Team - Wild Tigers 2:8
pierwsze spotkanie 2:8 bonus: Wild Tigers
1. WandaNowaHuta (MichalKR) - Victory Leszno (Speed) 15:75
2. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 16:74
3. Stal Gorzów (spawn1488) - Power Gniezno (Hyziu) 52:38
4. Speedway Gdańsk (robcio2x8) - Stupki Gniezno (Einstein) 31:59
5. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - Wybrzeze (specjal2009) 43:47

Wojak Team - Krzyżacka Gwardia 10:0
pierwsze spotkanie 8:2 bonus: Wojak Team
1. Polmo (mendzel) - KS Apator Toruń (Sleevin) 75:0
2. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 59:31
3. Promień Żary (ukppku) - Apator Toruń (Kwiatek) 62:28
4. Real Straszydle (Rusek) - ApatorS (Marcelinio) 68:22
5. Lotos Gdańsk (Krzys1)- Power Pokemon (Stroszy) 61:29

Speedway Tigers - Rozjedziemy Was 8:2
pierwsze spotkanie 4:6 bonus: Speedway Tigers
1. Gryfy Bydgoszcz (Henrik) - Sparta Wrocław (sothis) 51:39
2. ZKŻ Załawcze (Marex87) - Demogorgon Wrocław (Asteck666) 47:43
3. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) 69:21
4. Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) - Speed Fordon (speed_55) 50:40
5. Błyskawice Leszno (Ghost123) - Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 33:57


13 kolejka 23.03.2012
Krzyżacka Gwardia - Young Tigers 2:8
pierwsze spotkanie 0:10 bonus: Young Tigers
1. * KS Apator Toruń (Sleevin) - Paul-Wik (wowi) 0:75
2. Apator Toruń (Kwiatek) - Ks Czorty Myślibórz (przemofan) 17:73
3. ApatorS (Marcelinio) - Draco Squad Kościan (Prosper) 23:67
4. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Polonia Leszno (Krychu710) 46:44
5. Power Pokemon (Stroszy) - Unia Tarnów I (Eureka) 44:46

Black Horses - Wojak Team 6:4
pierwsze spotkanie 0:10 bonus: Wojak Team
1. Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) - Polmo (mendzel) 54:36
2. Warsillia Gdańsk (tomecki) - Promień Żary (ukppku) 48:42
3. CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) - Real Straszydle (Rusek) 72:18
4. StalGorzow1947 (przemo1986) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 15:75
5. POLONIA ŚREM (Daria) - Lotos Gdańsk (Krzys1) 24:66

Wild Tigers - Speedway Tigers 10:0
pierwsze spotkanie 4:6 bonus: Wild Tigers
1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 61:29
2. Victory Leszno (Speed) - Gryfy Bydgoszcz (Henrik) 61:29
3. Stupki Gniezno (Einstein) - Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 63:27
4. Power Gniezno (Hyziu) - ZKŻ Załawcze (Marex87) 67:23
5. Wybrzeze (specjal2009) - Błyskawice Leszno (Ghost123) 57:33


Rozjedziemy Was - Mocny Full Team 8:2
pierwsze spotkanie 6:4 bonus: Rozjedziemy Was
1. Sparta Wrocław (sothis) - Stal Gorzów (spawn1488) 52:38
2. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 67:23
3. RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 75:15
4. Speed Fordon (speed_55) - Speedway Gdańsk (robcio2x8) 0:75
5. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) - WandaNowaHuta (MichalKR) 73:17

14 kolejka 30.03.2012
Wild Tigers - Rozjedziemy Was 9:1
pierwsze spotkanie 4:6 bonus: Wild Tigers
1. Victory Leszno (Speed) - Sparta Wrocław (sothis) 64:26
2. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Demogorgon Wrocław (Asteck666) 72:18
3. Stupki Gniezno (Einstein) - RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) 64:26
4. Power Gniezno (Hyziu) - * Speed Fordon (speed_55) 75:0
5. Wybrzeze (specjal2009) - Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 45:45

Mocny Full Team - Speedway Tigers 6:4
pierwsze spotkanie 0:10 bonus: Speedway Tigers
1. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 15:75
2. WandaNowaHuta (MichalKR) - Gryfy Bydgoszcz (Henrik) 18:72
3. Speedway Gdańsk (robcio2x8) - Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 48:42
4. Stal Gorzów (spawn1488) - ZKŻ Załawcze (Marex87) 72:18
5. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - Błyskawice Leszno (Ghost123) 48:42

Krzyżacka Gwardia - Black Horses 2:8
pierwsze spotkanie 0:10 bonus: Black Horses
1. * KS Apator Toruń (Sleevin) - Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) 0:75
2. ApatorS (Marcelinio) - Warsillia Gdańsk (tomecki) 19:71
3. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 52:38
4. Apator Toruń (Kwiatek) - StalGorzow1947 (przemo1986) 43:47
5. Power Pokemon (Stroszy) - POLONIA ŚREM (Daria) 0:75

Wojak Team - Young Tigers 6:4
pierwsze spotkanie 5:5 bonus: Wojak Team
1. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Paul-Wik (wowi) 68-22
2. Real Straszydle (Rusek) - Polonia Leszno (Krychu710) 43-47
3. Promień Żary (ukppku) - Draco Squad Kościan (Prosper) 54-36
4. Lotos Gdańsk (Krzys1) - Ks Czorty Myślibórz (przemofan) 15-75
5. Polmo (mendzel) - Unia Tarnów I (Eureka) 70-20


Wystąpiono w składach:

Wild Tigers
1. Victory Leszno (Speed) E-liga [C WT,JT]
2. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) E-liga
3. Power Gniezno (Hyziu) 1.2
4. Stupki Gniezno (Einstein) 1.2
5. Wybrzeze (specjal2009) 2.1

Rozjedziemy Was
1. Sparta Wrocław (sothis) E-liga [C RW2]
2. Demogorgon Wrocław (Asteck666) E-liga [C RW,RW3]
3. RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) 1.1
4. Speed Fordon (speed_55) 1.1
5. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 2.1

Speedway Tigers
1. Gryfy Bydgoszcz (Henrik) E-liga [C]
2. Ostrowskie Diabły (Casaletto) E-liga
3. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 1.2
4. Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 1.2
5. ZKŻ Załawcze (Marex87) 2.1
6. Błyskawice Leszno (Ghost123) 3.1

Wojak Team
1. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) E-liga [C]
2. Lotos Gdańsk (Krzys1) E-liga
3. Polmo (mendzel) 1.2
4. Real Straszydle (Rusek) 2.1
5. Promień Żary (ukppku) 2.1
6. Lions Bydgoszcz (lion) 1.2

Young Tigers
1. Ks Czorty Myślibórz (przemofan) E-liga
2. Paul-Wik (wowi) E-liga
3. Draco Squad Kościan (Prosper) 1.1 [C]
4. Polonia Leszno (Krychu710) 1.2
5. Unia Tarnów I (Eureka) 2.3

Black Horses
1. Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) 1.1 [C]
2. Warsillia Gdańsk (tomecki) 1.1
3. CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 2.2
4. StalGorzow1947 ( przemo1986 ) 2.3
5. POLONIA ŚREM (Daria) 5.27
6. Speed Team Grudziądz (Pawlik1978 ) 1.1

Mocny Full Team
1. Stal Gorzów (spawn1488) 2.1
2. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 2.2
3. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 2.3
4. Speedway Gdańsk (robcio2x8) 1.1 [C]
5. WandaNowaHuta (MichalKR) 3.6

Krzyżacka Gwardia
1. Power Pokemon (Stroszy) 2.4
2. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 1.2 [C]
3. Apator Toruń (Kwiatek) 2.4
4. ApatorS (Marcelinio) 2.4
5. KS Apator Toruń (Sleevin) 3.4

Odpowiedz
#2
1 LIGA

1. ANIELSKA GWARDIA 14-13-0-1-7 101:29 33
2. ROZJEDZIEMY WAS II 14-9-1-4-6 86:42 25
3. JUNIOR TIGERS 14-9-1-4-5 83:43 24
4. KUJAWIAK TEAM 14-8-1-5-4 87:53 21
5. TURBO HERBATKA TEAM 14-8-1-5-3 76:56 20
6. BYDGOSKA GWARDIA 14-4-0-10-1 34:94 9
7. ROZJEDZIEMY WAS III 14-3-0-11-2 45:87 8
8. BRONIEWSKIEGO-98 GWARDIA 14-0-0-14-0 8:112 0

1 kolejka 16.12.2011
Rozjedziemy Was II - Broniewskiego-98 Gwardia 6:0
1.Falubazzz (stopek) - Forza Apator Toruń (CriZ) 75:15
2.ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - Filipiarek II Toruń (arek78) 0:0
3.Malemen Krakow (Rurek) - Speedway Nowawieś (komputer96) 75:15
4.Buczka Tarnów (pietrek) - goskowo (goska946) 71:19
5.gkm kosciuszki (diabel grudziadz) - Asia (asica) 0:0

Anielska Gwardia - Bydgoska Gwardia 8:0
1. Anioły UNIBAX (teves) - Anioły (adamowski10) 63:27
2. Krzyżacy (mario)- BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 0:0
3. KS Apator (grzechoo) - BKS Polonia (oczko007dk) 75:15
4. STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) - Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 75:15
5. KS Adriana Toruń (adja)- Black Riders (Cobra1981) 74:16

Turbo Herbatka Team - Rozjedziemy Was III 8:2
1. KŻ Turbina Krzeszyce (Ru3k) - Sparta Płowęż (Caradriel) 75:0
2. Zodiak Forever (dawidst8) - BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) 50:40
3. ZieloniGniezno (Zielony815) - Black Wolves Witkowo (Norbasek) 61:29
4. Leszcze Toruń (Hal9000) - Kozły Lublin (Lander) 0:75
5. ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) - GALGAN Zielona Góra (Galgan) 75:15

Junior Tigers - Kujawiak Team 10:0
1. Unia Leszno (Junior1995) - SKŻ SOLPIR Solec Kujawski(sandacz) 62:28
2. Jako Tako Bździszewo (JakoTako) -Inter Inowrocław(aj78) 46:44
3. Lukas Lublin (Lukas86) -OSKA Solec Kujawski(OSA1973) 75:0
4. RKM Rekiny Rybnik (Davinci) -Paula Bydgoszcz(PAULA) 50:40
5. Polonia Osielsko (matti_1) -UKS Newcastle(magrami12) 75:15


2 kolejka 23.12.2011
Broniewskiego-98 Gwardia - Anielska Gwardia 0:10
1. Forza Apator Toruń (CriZ) - Krzyżacy (mario) 43:47
2. Speedway Nowawieś (komputer96) - STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) 15:75
3. Filipiarek II Toruń (arek78) - KS Apator (grzechoo) 15:75
4. goskowo (goska946) - Anioły UNIBAX (teves) 15:75
5. Asia (asica) - KS Adriana Toruń (adja) 0:75

Bydgoska Gwardia - Rozjedziemy Was II 2:8
1. Black Riders (Cobra1981) - Falubazzz (stopek) 20:70
2. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 15:75
3. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - Malemen Krakow (Rurek) 16:74
4. Anioły (adamowski10) - Buczka Tarnów (pietrek) 63:27
5. BKS Polonia (oczko007dk) - gkm kosciuszki (diabel grudziadz) 21:69

Rozjedziemy Was III - Junior Tigers 3:7
1. GALGAN Zielona Góra (Galgan) - Unia Leszno (Junior1995) 16:74
2. Black Wolves Witkowo (Norbasek) - Jako Tako Bździszewo (JakoTako) 40:50
3. Sparta Płowęż (Caradriel) - Lukas Lublin (Lukas86) 45:45
4. BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) - Polonia Osielsko (matti_1) 15:75
5. Kozły Lublin (Lander) - RKM Rekiny Rybnik (Davinci) 75:0

Kujawiak Team - Turbo Herbatka Team 6:4
1. SKŻ SOLPIR Solec Kujawski(sandacz) - KŻ Turbina Krzeszyce (Ru3k) 32:58
2. Inter Inowrocław(aj78) - Zodiak Forever (dawidst8) 73:17
3. UKS Newcastle(magrami12) - ZieloniGniezno (Zielony815) 27:63
4. Paula Bydgoszcz(PAULA) - Leszcze Toruń (Hal9000) 75:0
5. OSKA Solec Kujawski(OSA1973) - ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) 75:15


3 kolejka 30.12.2011
Anielska Gwardia - Rozjedziemy Was III 10:0
1. KS Adriana Toruń (adja) - Sparta Płowęż (Caradriel) 75:15
2. Anioły UNIBAX (teves) - BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) 75:15
3. KS Apator (grzechoo) - Black Wolves Witkowo (Norbasek) 64:26
4. Krzyżacy (mario) - Kozły Lublin (Lander) 75:0
5. STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) - GALGAN Zielona Góra (Galgan) 69:21

Junior Tigers - Broniewskiego-98 Gwardia 10:0
1. Unia Leszno (Junior1995) - Speedway Nowawieś (komputer96) 75:15
2. Jako Tako Bździszewo (JakoTako) - Forza Apator Toruń (CriZ) 65:13
3. Polonia Osielsko (matti_1) - Filipiarek II Toruń (arek78) 75:15
4. RKM Rekiny Rybnik (Davinci) - Asia (asica) 75:15
5. Lukas Lublin (Lukas86) - goskowo (goska946) 67:11

Turbo Herbatka Team - Bydgoska Gwardia 8:2
1. Zieloni Gniezno (zielony815) - Black Riders (Cobra1981) 75:0
2. Zodiak Forever (dawidst8) - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 65:13
3. ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) - Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 74:16
4. Leszcze Toruń (hal9000) - BKS Polonia (oczko007dk) 0:75
5. KŻ Turbina Krzeszyce (ru3k) - Anioły (adamowski10) 74:16

Rozjedziemy Was II - Kujawiak Team 6:4
1. Falubazzz (stopek) - SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) 49:29
2. Malemen Krakow (Rurek) - Inter Inowrocław (aj78) 22:68
3. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - Paula Bydgoszcz (PAULA) 75:0
4. Buczka Tarnów (pietrek) - UKS Newcastle (magrami12) 61:17
5. gkm kosciuszki (diabel grudziadz) - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 36:54


4 kolejka 13.01.2012
Bydgoska Gwardia - Junior Tigers 0:8
1. BKS Polonia (oczko007dk) - Unia Leszno (Junior1995) 0:0
2. Anioły (adamowski10) - Polonia Osielsko (Matti_1) 15:75
3. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - Lukas Lublin (Lukas86) 15:75
4. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - Jako Tako Bździszewo (Jako Tako) 15:75
5. Black Riders (Cobra1981) - RKM Rekiny Rybnik (Davinci) 15:75

Broniewskiego-98 Gwardia - Turbo Herbatka Team 0:10
1. Forza Apator Toruń (CriZ) - KŻ Turbina Krzeszyce (ru3k) 23:67
2. Filipiarek II Toruń (arek78) - Zodiak Forever (dawidst8) 21:69
3. Speedway Nowawieś (komputer96) - ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) 18:72
4. goskowo (goska946) - Zieloni Gniezno (zielony815) 15:75
5. Asia (asica) - Leszcze Toruń (hal9000) 15:75

Rozjedziemy Was III - Rozjedziemy Was II 2:8
1. Black Wolves Witkowo (Norbasek) - Falubazzz (stopek) 35:55
2. BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) - Malemen Krakow (Rurek) 36:54
3. GALGAN Zielona Góra (Galgan) - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 0:75
4. Kozły Lublin (Lander) - Buczka Tarnów (pietrek) 27:63
5. Sparta Płowęż (Caradriel) - gkm kosciuszki (diabel grudziadz) 60:30

Kujawiak Team - Anielska Gwardia 4:6
1. SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) - Anioły UNIBAX (teves) 20:70
2. Inter Inowrocław (aj78) - Krzyżacy (mario) 60:30
3. Paula Bydgoszcz (PAULA) - KS Apator (grzechoo) 66:24
4. UKS Newcastle (magrami12) - STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) 25:65
5. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - KS Adriana Toruń (adja) 28:62


5 kolejka 20.01.2012
Bydgoska Gwardia - Broniewskiego-98 Gwardia 8:0
1. Anioły (adamowski10) - Forza Apator Toruń (CriZ) 75:15
2. BKS Polonia (oczko007dk) - Filipiarek II Toruń (arek78) 0:0
3. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - Speedway Nowawieś (komputer96) 74:16
4. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - goskowo (goska946) 75:15
5. Polonia BDG (Bartas18BDG) - Asia (asica) 67:23

Rozjedziemy Was III - Kujawiak Team 2:8
1. BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) - SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) 29:61
2. Sparta Płowęż (Caradriel) - Inter Inowrocław (aj78) 27:63
3. Kozły Lublin (Lander) - Paula Bydgoszcz (PAULA) 42:28
4. Black Wolves Witkowo (Norbasek) - UKS Newcastle (magrami12) 57:33
5. GALGAN Zielona Góra (Galgan) - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 24:66

Junior Tigers - Turbo Herbatka Team 6:4
1. Unia Leszno (Junior1995) - KŻ Turbina Krzeszyce (ru3k) 55:35
2. Polonia Osielsko (matti_1) - Zodiak Forever (dawidst8) 75:15
3. RKM Rekiny Rybnik (Davinci) - ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) 75:0
4. Jako Tako Bździszewo (JakoTako) - Zieloni Gniezno (Zielony815) 24:66
5. Lukas Lublin (Lukas86) - Leszcze Toruń (hal9000) 17:73

Rozjedziemy Was II - Anielska Gwardia 4:6
1. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - Anioły UNIBAX (teves) 37:53
2. Falubazzz (stopek) - Krzyżacy (mario) 73:17
3. gkm kosciuszk (diabel grudziadz) - KS Apator (grzechoo) 33:57
4. Malemen Krakow (Rurek) - KS Adriana Toruń (adja) 36:54
5. Buczka Tarnów (pietrek) - STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) 75:0


6 kolejka 27.01.2012
Kujawiak Team - Bydgoska Gwardia 10:0
1. SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) - PoloniaBDG (Bartas18BDG) 71:19
2. Inter InowrocLaw (aj78) - Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 75:15
3. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - Anioły(adamowski10) 68:22
4. UKS Newkastle (magrami12) -19Kolejarz (morello) 68:22
5. Paula Bydgoszcz (PAULA) - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 75:0

Broniewskiego-98 Gwardia - Rozjedziemy Was III 0:6
1. Forza Apator Toruń (CriZ) - Sparta Płowęż (Caradriel) 18:72
2. Filipiarek II Toruń (arek78) - BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) 16:74
3. goskowo (goska946) - Black Wolves Witkowo (Norbasek) 0:0
4. Asia (asica) - Kozły Lublin (Lander) 15:75
5. Speedway Nowawieś (komputer96) - GALGAN Zielona Góra (Galgan) 0:0

Turbo Herbatka Team - Rozjedziemy Was II 6:4
1. Leszcze Toruń (hal9000) - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 54:36
2. KŻ Turbina Krzeszyce (ru3k) - Falubazzz (stopek) 52:38
3. Zieloni Gniezno (Zielony815) - gkm kosciuszk (diabel grudziadz) 74:16
4. Zodiak Forever (dawidst8) - Malemen Krakow (Rurek) 29:61
5. ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) - Buczka Tarnów (pietrek) 0:75

Anielska Gwardia - Junior Tigers 8:2
1. STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) - Unia Leszno (Junior1995) 61:29
2. KS Apator (grzechoo) - Jako Tako Bździszewo (JakoTako) 75:0
3. KS Adriana Toruń (adja) - RKM Rekiny Rybnik (Davinci) 68:22
4. Krzyżacy (mario) - Polonia Osielsko (matti_1) 15:75
5. Anioły UNIBAX (teves) - Lukas Lublin (Lukas86) 74:16


7 kolejka 3.02.2012
Kujawiak Team - Broniewskiego-98 Gwardia 10:0
1. SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) - Asia (asica) 75:15
2. Inter InowrocLaw (aj78) - goskowo (goska946) 75:15
3. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - Speedway Nowawieś (komputer96) 69:21
4. UKS Newcastle (magrami12)- Forza Apator Toruń (CriZ) 72:18
5. Paula Bydgoszcz (PAULA) - Filipiarek II Toruń (arek78) 62:28

Bydgoska Gwardia - Rozjedziemy Was III 6:4
1. Polonia BDG (Bartas18BDG) - Sparta Płowęż (Caradriel) 24:66
2. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) * - BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) 0:75
3. Anioły (adamowski10) - Black Wolves Witkowo (Norbasek) 61:29
4. 19Kolejarz (morello) - Kozły Lublin (Lander) 61:29
5. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - GALGAN Zielona Góra (Galgan) * 75:0

Rozjedziemy Was II - Junior Tigers 3:7
1. Falubazzz (stopek) - Unia Leszno (Junior1995) 45:45
2. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - Jako Tako Bździszewo (JakoTako) 62:28
3. Buczka Tarnów (pietrek) - RKM Rekiny Rybnik (Davinci) 40:50
4. Malemen Krakow (Rurek) - Polonia Osielsko (matti_1) 21:69
5. gkm kosciuszki (diabel grudziadz) - Lukas Lublin (Lukas86) 24:66

Turbo Herbatka Team - Anielska Gwardia 6:4
1. KŻ Turbina Krzeszyce (Ru3k) - Anioły UNIBAX (teves) 52:38
2. ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) * - KS Adriana Toruń (adja) 0:75
3. Zodiak Forever (dawidst8) - STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) 35:55
4. Zieloni Gniezno (Zielony815)- KS Apator (grzechoo) 73:17
5. Leszcze Toruń (Hal9000) - Krzyżacy (mario) 74:16


8 kolejka 10.02.2012
Broniewskiego-98 Gwardia - Rozjedziemy Was II 0:10
pierwsze spotkanie 0:6 bonus: Rozjedziemy Was II
1. KST Unibax Toruń (15lukasz51) - Falubazzz (stopek) 15:75
2. Asia (asica) - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 15:75
3. Filipiarek II Toruń (arek78) - Buczka Tarnów (pietrek) 16:74
4. Speedway Nowawieś (komputer96) - Malemen Krakow (Rurek) 17:73
5. Forza Apator Toruń (CriZ) - gkm kosciuszki (diabel grudziadz) 21:69

Bydgoska Gwardia - Anielska Gwardia 0:8
pierwsze spotkanie 0:8 bonus: Anielska Gwardia
1. Polonia BDG (Bartas18BDG) - KS Apator (grzechoo) 0:0
2. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - KS Adriana Toruń (adja) 15:75
3. Anioły (adamowski10) - Anioły UNIBAX (teves) 29:61
4. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) 15:75
5. 19Kolejarz (morello) - Krzyżacy (mario) 38:52

Rozjedziemy Was III - Turbo Herbatka Team 4:6
pierwsze spotkanie 2:8 bonus: Turbo Herbatka Team
1. Sparta Płowęż (Caradriel) - KŻ Turbina Krzeszyce (Ru3k) 20:70
2. BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) - ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) 57:33
3. Black Wolves Witkowo (Norbasek) - Zodiak Forever (dawidst8) 62:28
4. Kozły Lublin (Lander) - Zieloni Gniezno (Zielony815) 23:67
5. GALGAN Zielona Góra (Galgan) - Leszcze Toruń (Hal9000) 15:75

Kujawiak Team - Junior Tigers 2:8
pierwsze spotkanie 0:10 bonus: Junior Tigers
1. SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) - Unia Leszno (Junior1995) 36:54
2. Inter InowrocLaw (aj78) - Jako Tako Bździszewo (JakoTako) 70:20
3. UKS Newcastle (magrami12) - RKM Rekiny Rybnik (Davinci) 31:59
4. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - Polonia Osielsko (matti_1) 30:60
5. Paula Bydgoszcz (PAULA) - Lukas Lublin (Lukas86) 34:56


9 kolejka 17.02.2012
Anielska Gwardia - Broniewskiego-98 Gwardia 8:0
pierwsze spotkanie 10:0 bonus: Anielska Gwardia
1. Krzyżacy (mario) - KST Unibax Toruń (15lukasz51) 72:18
2. Anioły UNIBAX (teves) - Asia (asica) 75:15
3. KS Adriana Toruń (adja) - Filipiarek II Toruń (arek78) 75:15
4. STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) - Forza Apator Toruń (CriZ) 74:16
5. KS Apator (grzechoo) - Speedway Nowawieś (komputer96) 0:0


Rozjedziemy Was II - Bydgoska Gwardia 10:0
pierwsze spotkanie 8:2 bonus: Rozjedziemy Was II
. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - Polonia BDG (Bartas18BDG) 70:20
2. Falubazzz (stopek) - 19Kolejarz (morello) 75:0
3. Buczka Tarnów (pietrek) - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 75:15
4. gkm kosciuszki (diabel grudziadz) - Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 58:32
5. Malemen Krakow (Rurek) - Anioły (adamowski10) 49:41

Junior Tigers - Rozjedziemy Was III 8:2
pierwsze spotkanie 7:3 bonus: Junior Tigers
Junior Tigers - Rozjedziemy Was III
1. Unia Leszno (Junior1995) - Sparta Płowęż (Caradriel) 29:61
2. Polonia Osielsko (matti_1) - BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) 75:15
3. RKM Rekiny Rybnik (Davinci) - Black Wolves Witkowo (Norbasek) 57:33
4. Jako Tako Bździszewo (JakoTako) - Kozły Lublin (Lander) 75:15
5. Lukas Lublin (Lukas86) - GALGAN Zielona Góra (Galgan) 73:17

Turbo Herbatka Team - Kujawiak Team 4:6
pierwsze spotkanie 4:6 bonus: Kujawiak Team
1. KŻ Turbina Krzeszyce (Ru3k) - SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) 73:17
2. ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) - Inter Inowrocław (aj78) 20:70
3. Leszcze Toruń (Hal9000) - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 67:23
4. Zodiak Forever (dawidst8) - Paula Bydgoszcz (PAULA) 39:51
5. Zieloni Gniezno (Zielony815) - UKS Newcastle (magrami12) 0:75


10 kolejka 02.03.2012
Rozjedziemy Was III - Anielska Gwardia 2:8
pierwsze spotkanie 0:10 bonus: Anielska Gwardia
1. Black Wolves Witkowo (Norbasek) - Anioły UNIBAX (teves) 37:53
2. Kozły Lublin (Lander) - Krzyżacy (mario) 22:68
3. GALGAN Zielona Góra (Galgan) - * KS Apator (grzechoo) 75:0
4. Sparta Płowęż (Caradriel) - KS Adriana Toruń (adja) 35:55
5. BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) - STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) 0:75

Broniewskiego-98 Gwardia - Junior Tigers 0:6
pierwsze spotkanie 0:10 bonus: Junior Tigers
1. * Speedway Nowawieś (komputer96) - Unia Leszno (Junior1995) 0:75
2. Asia (asica) - JakoTako Bździszewo (JakoTako) 0:0
3. KST Unibax Toruń (15lukasz51) - Lukas Lublin (Lukas86) 0:0
4. goskowo (goska946) - Polonia Osielsko (matti_1) 31:59
5. Filipiarek II Toruń (arek78) - RKM Rekiny Rybnik (Davinci) 15:75

Bydgoska Gwardia - Turbo Herbatka Team 4:6
pierwsze spotkanie 2:8 bonus: Turbo Herbatka Team
1. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - KŻ Turbina Krzeszyce (Ru3k) 15:75
2. 19Kolejarz (morello) - Zieloni Gniezno (Zielony815) 19:71
3. Polonia BDG (Bartas18BDG) - Leszcze Toruń (Hal9000) 75:0
4. Anioły (adamowski10) - Zodiak Forever (dawidst8) 65:25
5. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) 16:74

Kujawiak Team - Rozjedziemy Was II 5:5
pierwsze spotkanie 4:6 bonus: Rozjedziemy Was II
1. SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 39:51
2. Inter Inowrocław (aj78) - Falubazzz (stopek) 45:45
3. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - Buczka Tarnów (pietrek) 58:32
4. Paula Bydgoszcz (PAULA) - gkm kosciuszki (diabel grudziadz) 57:33
5. UKS Newcastle (magrami12)- Malemen Krakow (Rurek) 35:55


11 kolejka 09.03.2012
Junior Tigers - Bydgoska Gwardia 4:6
pierwsze spotkanie 8:0 bonus: Junior Tigers
1. Unia Leszno (Junior1995) - Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 75:15
2. * Jako Tako Bździszewo (JakoTako) - 19Kolejarz (morello) 0:75
3. Lukas Lublin (Lukas86) - Polonia BDG (Bartas18BDG) 0:75
4. RKM Rekiny Rybnik (Davinci) - Anioły (adamowski10) 0:75
5. Polonia Osielsko (matti_1) - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 65:25

Turbo Herbatka Team - Broniewskiego-98 Gwardia 8:2
pierwsze spotkanie 10:0 bonus: Turbo Herbatka Team
1. * Leszcze Toruń (Hal9000) - Speedway Nowawieś (komputer96) 0:75
2. Zodiak Forever (dawidst8) - Debeściaki Wąbrzeźno (Cieśli) 75:15
3. KŻ Turbina Krzeszyce (ru3k) - KST Unibax Toruń (15lukasz51) 75:15
4. ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) - goskowo (goska946) 75:15
5. Zieloni Gniezno ( Zielony815) - Filipiarek II Toruń (arek78) 75:15

Rozjedziemy Was II - Rozjedziemy Was III 6:2
pierwsze spotkanie 8:2 bonus: Rozjedziemy Was II
1. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - Sparta Płowęż (Caradriel) 56:34
2. Falubazzz (stopek) - BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) 62:28
3. Buczka Tarnów (pietrek) - Black Wolves Witkowo (Norbasek) 42:48
4. gkm kosciuszki (diabel grudziadz) - Kozły Lublin (Lander) 0:0
5. Malemen Krakow (Rurek) - GALGAN Zielona Góra (Galgan) 58:32

Anielska Gwardia - Kujawiak Team 6:4
pierwsze spotkanie 6:4 bonus: Anielska Gwardia
1. Anioły UNIBAX (teves) - SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) 75:15
2. Krzyżacy (mario) - Inter Inowrocław (aj78) 17:73
3. KS Apator (grzechoo) - Paula Bydgoszcz (PAULA) 32:58
4. KS Adriana Toruń (adja) - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 57:33
5. STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) - UKS Newcastle (magrami12) 60:30


12 kolejka 16.03.2012
Broniewskiego-98 Gwardia - Bydgoska Gwardia 0:6
pierwsze spotkanie 0:8 bonus: Bydgoska Gwardia
1. Debeściaki Wąbrzeźno (Cieśli) - Polonia BDG (Bartas18BDG) 15:75
2. Filipiarek II Toruń (arek78) - 19Kolejarz (morello) 0:0
3. Speedway Nowawieś (komputer96) - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 16:74
4. KST Unibax Toruń (15lukasz51) - Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 0:0
5. Asia (asica) - Anioły (adamowski10) 15:75

Kujawiak Team - Rozjedziemy Was III 8:2
pierwsze spotkanie 8:2 bonus: Kujawiak Team
1. SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) - Sparta Płowęż (Caradriel) 36:54
2. Inter Inowrocław (aj78) - BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) 75:15
3. Paula Bydgoszcz (PAULA) - Black Wolves Witkowo (Norbasek) 75:0
4. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - * Kozły Lublin (Lander) 75:0
5. UKS Newcastle (magrami12) - GALGAN Zielona Góra (Galgan) 71:19

Turbo Herbatka Team - Junior Tigers 4:4
pierwsze spotkanie 4:6 bonus: Junior Tigers
1. ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) - Unia Leszno (Junior1995) 0:75
2. KŻ Turbina Krzeszyce (ru3k) - Polonia Osielsko (matti_1) 15:75
3. Zodiak Forever (dawidst8) - Jako Tako Bździszewo (JakoTako) 75:0
4. Zieloni Gniezno ( Zielony815) - * Lukas Lublin (Lukas86) 75:0
5. * Leszcze Toruń (Hal9000) - * RKM Rekiny Rybnik (Davinci) 0:0

Anielska Gwardia - Rozjedziemy Was II 6:4
pierwsze spotkanie 6:4 bonus: Anielska Gwardia
1. KS Adriana Toruń (adja) - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 46:44
2. Krzyżacy (mario) - Falubazzz (stopek) 31:59
3. Anioły UNIBAX (teves) - Buczka Tarnów (pietrek) 67:23
4. STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) - * gkm kosciuszki (diabel grudziadz) 75:0
5. KS Apator (grzechoo) - Malemen Krakow (Rurek) 22:68


13 kolejka 23.03.2012
Bydgoska Gwardia - Kujawiak Team 0:10
pierwsze spotkanie 0:10 bonus: Kujawiak Team
1. Polonia BDG (Bartas18BDG) - SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) 34:56
2. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - Inter Inowrocław (aj78) 15:75
3. * 19Kolejarz (morello) - Paula Bydgoszcz (PAULA) 0:75
4. Anioły (adamowski10) - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 34:56
5. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - UKS Newcastle (magrami12) 23:67

Rozjedziemy Was III - Broniewskiego-98 Gwardia 6:4
pierwsze spotkanie 6:0 bonus: Rozjedziemy Was III
1. * Black Wolves Witkowo (Norbasek) - Debeściaki Wąbrzeźno (Cieśli) 0:75
2. GALGAN Zielona Góra (Galgan) - * Filipiarek II Toruń (arek78) 75:0
3. Kozły Lublin (Lander) - Speedway Nowawieś (komputer96) 44:46
4. Sparta Płowęż (Caradriel) - goskowo (goska946) 75:0
5. BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) - Asia (asica) 73:17

Rozjedziemy Was II - Turbo Herbatka Team 6:2
pierwsze spotkanie 4:6 bonus: Rozjedziemy Was II
1. Malemen Krakow (Rurek) - * ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) 75:0
2. Buczka Tarnów (pietrek) - KŻ Turbina Krzeszyce (ru3k) 24:66
3. Falubazzz (stopek) - Zodiak Forever (dawidst8) 63:27
4. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - Zieloni Gniezno (Zielony815) 63:27
5. gkm kosciuszki (diabel grudziadz) - Leszcze Toruń (Hal9000) 0:0

Junior Tigers - Anielska Gwardia 3:5
pierwsze spotkanie 2:8 bonus: Anielska Gwardia
1. Unia Leszno (Junior1995) - Anioły UNIBAX (teves) 45:45
2. Lukas Lublin (Lukas86) - STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) 0:75
3. RKM Rekiny Rybnik (Davinci) - KS Apator (grzechoo) 0:0
4. Polonia Osielsko (Matti_1) - KS Adriana Toruń (adja) 47:43
5. * JakoTako Bździszewo (JakoTako) - Krzyżacy (mario) 0:75

14 kolejka 30.03.2012
Broniewskiego-98 Gwardia - Kujawiak Team 0:10
pierwsze spotkanie 0:10 bonus:Kujawiak Team
1. Debeściaki Wąbrzeźno (Cieśli) - SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) 0:75
2. Asia (asica) - Inter Inowrocław (aj78) 0:75
3. Speedway Nowawieś (komputer96) - Paula Bydgoszcz (PAULA) 24:66
4. * Filipiarek II Toruń (arek78) - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 0:75
5. KST Unibax Toruń (15lukasz51) - UKS Newcastle (magrami12) 15:75

Rozjedziemy Was III - Bydgoska Gwardia 8:2
pierwsze spotkanie 4:6 bonus:Rozjedziemy Was III
1. BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) - Polonia BDG (Bartas18BDG) 54:36
2. GALGAN Zielona Góra (Galgan) - Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 67:23
3. Black Wolves Witkowo (Norbasek) - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 66:24
4. Kozły Lublin (Lander) - Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 21:69
5. Sparta Płowęż (Caradriel) - Anioły (adamowski10) 47:43

Junior Tigers - Rozjedziemy Was II 0:6
pierwsze spotkanie 7:3 bonus: Rozjedziemy Was II
1. Unia Leszno (Junior1995) - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 0:75
2. * Lukas Lublin (Lukas86) - Falubazzz (stopek) 0:75
3. Polonia Osielsko (matti_1) - Buczka Tarnów (pietrek) 0:0
4. * JakoTako Bździszewo (JakoTako) - * gkm kosciuszki (diabel grudziadz) 0:0
5. * RKM Rekiny Rybnik (Davinci) - Malemen Krakow (Rurek) 0:75

Anielska Gwardia - Turbo Herbatka Team 8:0
pierwsze spotkanie 4:6 bonus:Anielska Gwardia
1. KS Adriana Toruń (adja) - Leszcze Toruń (Hal9000) 75:0
2. Anioły UNIBAX (teves) - KŻ Turbina Krzeszyce (Ru3k) 60:30
3. * KS Apator (grzechoo) - * ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) 0:0
4. STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) - Zodiak Forever (dawidst8) 75:0
5. Krzyżacy (mario) - ZieloniGniezno (Zielony815) 75:0


Wystąpiono w składach:


ANIELSKA GWARDIA
1. Anioły UNIBAX (teves) 3.7
2. Error (Devil) 4.5
3. Krzyżacy (mario) 2.4
4. KS Apator (grzechoo) 3.3
5. KS Adriana Toruń (adja) 3.4
6. STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) 4.13

Rozjedziemy Was II
1. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 2.2
2. Falubazzz (stopek) 1.1
3. Buczka Tarnów (pietrek) 2.4
4. gkm kosciuszki (diabel grudziadz) 3.6
5. Malemen Krakow (Rurek) 3.2

JUNIOR TIGERS
1. Unia Leszno (Junior1995) 2.3
2. RKM Rekiny Rybnik (Davinci) 3.5
3. Polonia Osielsko (matti_1) 3.3
4. K.S Unia Leszno (Maras) 4.8
5. Jako Tako Bździszewo (JakoTako) 4.16
6. Lukas Lublin (Lukas86) 3.3

KUJAWIAK TEAM
1. SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) 2.4 [C]
2. Inter Inowrocław (aj78) 3.1 [v-ce C]
3. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 3.1
4. Paula Bydgoszcz (PAULA) 2.3
5. UKS Newcastle (magrami12) 3.1

TURBO HERBATKA TEAM
1. Leszcze Toruń (Hal9000) 2.1
2. KŻ Turbina Krzeszyce (Ru3k) 2.3
3. ŻKS Polonia Bydgoszcz (aslanik) 3.7
4. Zodiak Forever (dawidst8) 4.11 [v-ce C]
5. ZieloniGniezno (Zielony815) 4.16 [C]

BYDGOSKA GWARDIA
1. Polonia BDG (Bartas18BDG) 5.12
2. BKS Polonia (oczko007dk) 4.8
3. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 4.9
4. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 4.5
5. Anioły (adamowski10) 3.4
6. Black Riders (Cobra1981) 4.9
7. 19Kolejarz (morello) 3.8
8. Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 3.1

Rozjedziemy Was III
1. Sparta Płowęż (Caradriel) 3.6
2. BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) 4.6
3. Black Wolves Witkowo (Norbasek) 5.6
4. Kozły Lublin (Lander) 6.7
5. GALGAN Zielona Góra (Galgan) 5.8

BRONIEWSKIEGO-98 GWARDIA
1. Forza Apator Toruń (CriZ) 4.16
2. Filipiarek II Toruń (arek75) 5.5
3. Speedway Nowawieś (komputer96) 5.27
4. goskowo (goska946) 5.18
5. Asia (asica) 5.25
6. Debeściaki Wąbrzeźno (Cieśli) 6.27
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości