#20
Cytat:Może być problem bo czy to realne aby co 2 dzień przychodził junior? Teraz jest ograniczenie że maksymalna srednia skila z jaka moze przyjsc junior wynosi 52(chyba?) to w takim tempie przychodzenia juniorow kazdy bedzie mial zawodników ze srednimi tylko powyzej 50 bo reszte bedzie wyrzucał...
Losowanie raz w tygodniu w zupełności wystarcza bo i tak średnio wychodzi że przy dobrze rozbudowanej szkółce co 2 tydzień dostaniesz juniora, a w nieco bardziej zaniedbanej co 3 lub 4 Język

Ukkpku ty se chyba jaja robisz z tym losowaniem. W sm dostaje sie co tydzień juniora i jakoś tam nikt nie narzeka na urodzaj perełek w szkółce.... Sam dobrze napisałeś że czasami móżna nie dostać juniora przez cały sezon, gdzie losowanie odbywa się codziennie to se pomyśl jak by takie losowania miały miejsce to tydzień. Co miał bym czekać do realnej emerytury na szkółkowicza??!! Kompletnie Ciebie nie czaje!....

Reszta tego projektu jest bezbłedna

edit. Przecież tu nie ma czego już skracać panowie. Maks lvl szkółki dla mask tal to 18 dni treningu na 2 skille (jeżeli bd trenowali z p. Władkiem) Stachyra jeszcze skróci trening o 4 dni i juz w ciagu 14 dni winny wystapić dwa skioki

Cytat:Podsumowując to rozbudowa szkółki do wyższych poziomów w takim kształcie mnie nie przyciąga, a dalej odpycha tak jak to jest obecnie. Na szkółkę w obecnym kształcie wydałem już ok 10 mln i doczekałem się zaledwie jednego zawodnika na poziomie, a żeby w nowym kształcie szkółki doczekać się solidnego jeźdźca musiałbym wydać jeszcze z 15 mln żeby osiągnąć 13 poziom szkółki, który gwarantowałby dużą częstotliwość skoków i też nie mam gwarancji że wychowam jakąś perełkę.

Hyziu, a co ty byś chciał samych botów ? Duży uśmiech