#15
Cytat:były trzy ligi ale na lt nie było tak różowo uwierz mi wszyscy zawodnicy przez pierwszy sezon byli na tym samym poziomie
jestem zdania ze usuwanie zawodnika powinno być płatne w zależności od ligi
i tak eliga 100tyś 1liga 90tyś itd
jak będzie to darmowe to stracimy trochę realizmu w grze

Kolego sothis
...pomyśl logicznie...ktora drużyna (prawdopodobnie od 4 ligi wzwyż)posiada zawodnika z początkowym poziomem umiejętności(czyli z początku gry),którego będzie chciała usunąć...tam już takich zawodników niema i nikt juz takich zawodników nie kupuję,w wyższych ligach każdy zawodnik już ma swoją wartość,więc jeśli miałby ktoś płacić za zwolnienie totalnego beztalencia to tylko początkujący gracze i nie tylko(gram od połowy marca i nadal mam 3 zawodników,którzy byli na liście po kilkanaście razy,dobrze że się sezon kończy,bo zniknął z mojego składu)...kolejny przykład,w którym początkującego gracza chciałoby się sprowadzić do parteru...zacznij myśleć jak pomóc młodszym graczom,a nie wbijać kolejny nóż w plecy...i jeśli chodzi o transfery kiedy to gra raczkowała to wystawieni zawodnicy z początkowego składu po niedługim czasie kosztowali po kilkaset tysięcy...teraz cały skład początkowy nie jest wart 100 tysięcy...