#42
Chyba troszkę przesadzasz ze swoim argumentem. Bierzesz pod uwagę wyłącznie swoje konto i nowego gracza, ale nie patrzysz na tych, którzy są już np. 31 dni w grze czy nieco dłużej. W Twojej ekipie nie ma przypadku, to bardzo konkretnie budowany skład z sezonu na sezon. Inna sprawa, że dysponujesz takim budżetem, że wykupiłbyś cały mój skład i jeszcze pewnie mógłbyś ich wysłać na obóz. Ja mam obawy, że nie wystarczyłoby mi na Twoich dwóch, przesadziłem - jednego.
Dlaczego inni gracze w 6 lidze lidze mają być po takim ewentualnie wprowadzonym zabiegu stratni ? Fakt. Początkujący czasem wylosuje w miarę przyzwoitą ekipę, a inny zdecydowanie trafi na padło. Sezon jednak mimo wszystko jest krótki i dwa sezony zlecą w mig. Jeżeli ułatwi się początkującemu grę w tej materii, to połowa kont w piątej i wszystkie w 6, które w grze były już od ponad sezonu czy ponad miesiąca kalendarzowego, będzie nieaktywna. Gracze stwierdzą, że lepiej zacząć od nowa, bo wiedzą o co kaman i co jak zrobić, gdzie był błąd i co poprawić. Po co będzie kontynuacja komuś gry z budżetem np. - 800k, jak może zacząć od nowa z +1mln. Za bańkę kupi świeżaków i po 3 kalendarzowych miesiącach będzie miał już konkret ekipę i sporo kasy na plusie.