#23
Wcześniej sothis pisałeś:

Cytat:ja też tak miałem ale ostatnio junior miał skoki 13.07 wczesniej 18.06 o ile dobrze pamiętam

teraz piszesz że:

Cytat:spoko ja ostatnie skoki miałem u jednego zawodnika
Skok 06.06 +3 T | 05.06 +3 S | 04.06 +3 P |

hehehe ponad 1,5 miesiąca
Jednak wierze że skoki miały miejsce tylko graficznie nie są odnotowane i zostanie to wyrównane przy następnych skokach Duży uśmiech

...wychodzi ze u jednego skok graficzny odnotowałeś(ja mam zawodnika,który miał ostatni skok 12.06 i żadnego skoku graficznego nie odnotował)...tzn że jedni skok graficzny u jednych juniorów odnotowali a u innych juniorów tego nie odnotowali???to co błędy w grze wybierają sobie losowo???
Teraz kolejna sprawa:
Podobno dwa skille są trenowane jednocześnie tak?to dlaczego jeden z moich juniorów miał 25.07 tylko skok P+2 a żeby było jeszcze ciekawiej ostatni skok miał 22.06,a inny junior w tym samym wieku,ten sam talent(4),ostatni skok 12.06 skoku-nawet jednego skilla nie miał do tej pory...No chyba na pierwszy rzut oka widać który powinien mieć skok wcześniej???...a może jeden z nich odnotował skok tzw."graficzny" a drugi nie Oczko)))
Więc ja Was proszę przestańcie biadolić o cierpliwosi i skokach,które rzekomo się odbyły(jeżeli miałeś skok 13.07 a ostatni skok tego zawodnika miałeś 18.06(tak jak mój zawodnik)to czemu ja nie odnotowałem skoku graficznego?)...jedni mają inni nie???
Moim zdaniem ktoś tu nie potrafi przyznać się do błędów w grze i nie wie jak to logicznie wytłumaczyć...Ktoś za to odpowiedzialny niech się weźmie za poprawę tego błędu i przestańcie w końcu pisać o cierpliwości,bo ona już się wielu z nas dawno skończyła!!!