#25
To i ja się zabawię tym razem w małą prognozę Uśmiech

5. kolejka (2012-09-01)

Anioły UNIBAX - POWER Gniezno
W ciemno biorę choćby zwycięstwo za 2 pkt, to mnie w zupełności zadowoli Uśmiech

Krzyżacy R3 Toruń - Demogorgon Wrocław
Myślę że Asteck sobie poradzi, łatwo na pewno nie będzie jednak w ostatecznym rozrachunku te 4 pkt więcej daje na korzyść wrocławian.

KS Czorty Myślibórz - Gorzow Stal Caellum
Marcingw jakby stracił parę w tym sezonie, a szkoda bo mecze z nim zawsze należały do emocjonujących. Jednak nie daję mu wielkich szans w tym spotkaniu i stawiam na przemofana.

Hawaiki Team Rzeszów - Polmo
Sytuacja z mendzlem ma się podobnie do tej z Marcinemgw, również jego potencjał w tym sezonie uleciał i mecze z udziałem Polmo nie należą do emocjonujących jak to miało miejsce sezony wcześniej, zatem nie daję tutaj żadnych szans Polmo, a wręcz wróżę ostre lanie, chyba że Hawa się zlituje nad sympatycznym kolegom z Lubuskiego Uśmiech

Unia Leszno - Unia Tarnów I
W Lesznie zapowiada się moim zdaniem najciekawszy pojedynek tej kolejki, ja stawiam na leszczynian bo jadą jednak u siebie.

6. kolejka (2012-09-02)

POWER Gniezno - KS Czorty Myślibórz
Z niecierpliwością czekam już na ten pojedynek bo da mi on odpowiedź tak naprawdę na czym stoję. Co do szans w tym spotkaniu ciężko jednak się jednoznacznie wypowiedzieć. Liczę na zwycięstwo w jakimkolwiek rozmiarze punktowym

Gorzow Stal Caellum - Hawaiki Team Rzeszów
Osiągnięcie granicy 35 punktów przez gorzowian będzie w tym spotkaniu maximum jakie są wstanie wyciągnąć. Hawa zmierza po jak najszybszy powrót do elity i ciężko będzie go powstrzymać.

Demogorgon Wrocław - Anioły UNIBAX
2 pkt wędrują w tym pojedynku dla Astecka i nie ma o czym dyskutować. Tylko cud (czytaj nie wystawienie składu) może zmienić tą sytuację.

Unia Tarnów I - Krzyżacy R3 Toruń
Tu może być bardzo ciekawie, choć tarnowianie już kilka razy udowodnili że chłopcami do bicia nie są, tym bardziej jadąc u siebie. Stawiam na zwycięstwo Unii .

Polmo - Unia Leszno
Emocji i nie zabraknie w tym spotkaniu, myślę że spotkają się ekipy o podobnym potencjale i o zwycięstwie w tym przypadku zadecyduje znajomość własnego owalu przez jeźdźców Polmo.