#10
witam a ja napisze tak !! wynik druzyny na dany sezon nalezy budowac przez 18 meczy ligowych !! a ze ktos nakupował zawodników w połowie sezonu pojechał sparing z kims z wyzszej ligi i wygrał nie oznacza ze powinien byc wyzej lige !!


co do losowosci to ma to tez bardzo duzy minus ( kij ma dwa konce ) a co bedzie jak np w 1 lidze ( najłatwiej podac bo sa tylko 2 grupy) po losowaniu 20 druzyn w jednej grupie bedzie 9 mocnych i jedna słaba ( według powiedzmy jakis tam wytycznych ) a w drugiej 1 mocna i 9 słabych ? awans do wyzszej ligi dostanie ekipa która tez teoretycznie nie powina byc wyzej !! wiec moim zdaniem powinno zostac tak jak jest !!

teraz jestem w ekstralidze ale tez tak jak wy zaczynałem od 5 ligi!!! budujac zespół,skład,stadion itd itp
mało tego przez ostatnie 3 sezony w lidze 3,2 oraz 1 lidze nie przegrałem zadnego meczu !! przegrałem go dopiero teraz z GRYFY Bydgoszcz !! i co ?? powinienem powiedziec ze juz dawno powinienem byc w ekstralidze skoro słabsze zespoły były wyzej odemnie?? jak ja byłem w 3 to 2 lidze?? jak byłem w 2 to 1 lidze?? itd!! NIE bo swój klub budowałem przez kilka sezonów!! cierpliwosc,cierliwosc i odpowiednie planowanie a nie zawisc i zazdrosc ze ktos jest wyzej !!!

http://www.speedway-world.pl/i,team

dodam ze kazdy mecz teraz to mam wkoncu wmocje bo nie pewny wyniku jestem a jezeli nie przegrałem przez ostatnie 3 ligi to co mam napisac? ze sie nudziłem??!!

na NIE