#14
(2012-08-23, 16:43:38)Speed napisał(a): 3 - Też myślałem jak Asteck o tym aby dodać szanse na przyjscie 'koksa', myślę że jego propozycja jest dobra ale znowu problem będzie w tym że poszkodowani będą Ci którzy mają słabą szkółkę. Myślę że jest to temat do dyskusji i wyjście z tej sytuacji.

Speed, też tak pomyślalem, ale nie może miec nikt pretensji, drużyny które już teraz zbliżają się do 10 poziomu szkólki, też kiedys były nowe i wcale nie było łatwiej wybudować szkółki niż teraz.
Żeby mieć 10 poziom szkółki, trzeba wydać 13,5 miliona i mieć dużo cierpliwości, a 15 poziom - 30 milionów... więc za takie pieniądze chyba należy sie coś więcej niż komuś kto nie wydaje tych pieniędzy.
Ktos powie, no przecież jest różnica, ale za te pieniądze to żadna różnica, chyba że każdy poziom szkółki by kosztował 500 tys. ale to nie o to chodzi żeby każdy miał wszystko max.

Guti, oblicz proszę zakładając, ze skok jest zawsze +3, 14latka, max talent, z trenerem bylym żużlowcem, dla szkółki poziom 6, ile będzie skokow do wyjścia ze szkołki i to samo dla szkółki poziom 11.