#23
Niestety, pojawiły się pewne problemy, stąd niemożliwe jest rozegranie półfinałów GP 3 ligi już w najbliższą sobotę. Stało się tak w związku z tym, że drużyna, która jest organizatorem zawodów indywidualnych musi mieć choćby 1 swojego reprezentanta w tej stawce, a drużyna 2012, która organizuje 2 półfinał, nie ma żadnego zawodnika w żadnym z 2 półfinałów. W związku z tym, aby nie powtarzać ćwierćfinałów, zmuszony jestem do zmiany organizatora 2 półfinału i mogłyby to być TARNOWSKIE AZOTY. 1 półfinał, który już jest ustalony, zostanie rozegrany treningowo, a uczestnicy obydwu półfinałów zostaną od nowa przydzieleni, na drodze losowania, tak aby za tydzień 1 półfinał nie odbył się w tej samej obsadzie. Przepraszam za utrudnienia, które powstały z mojej winy, gdyż nie zwróciłem uwagi na ten ważny detal. Pozdro
Co zrozumiałe pierwszy finał odbędzie się tydzień później. Do finałów awansuje 8 zawodników z półfinału nr 1 i 7 z półfinału nr 2 w związku z tym, że musi być 1 zawodnik gospodarzy w każdym turnieju. jeśli stanie się tak, że z jednej drużyny 4 zawodników awansuje do finałów i ta drużyna jest organizatorem jednej z rund cyklu, wówczas nie ma Dzikiej Karty, tylko startuje 8 zawodnik z półfinału nr 2. Jeszcze raz przepraszam za utrudnienia powstałe z mojej winy.