#14
Mam wielki szacunek wobec wszystkich aktywnych graczy i ciesze sie ze pomysl sie ogolnie rzecz biorac podoba,jednak w niektorych wypowiedziach czuc strach przed mozliwoscia przegrania meczu przez glupi defekt. Moim zdaniem powinnismy jak tylko sie da nasladowac prawdziwy speedway,a jak jest w realu przeciez kazdy wie,jeden defekt i zawodnik nie ma na czym jechac,przebita glupia opona i przegrany mecz,nie bede w tym miejscu mowil o upadkach,wykluczeniach i kontuzjach bo tego w porownaniu do realnego zuzla to mamy zdecydownie za malo. Reasumujac musimy sie zastanowic czy chcemy jak najbardziej zblizac sie do realizmu czy nie,bo sie jeszcze boimy.Moje zdanie juz znacie,to bylby duzy krok w strone realnego zuzla i ja sie tego absolutnie nie boje bo nie raz w zyciu decyduje PRZYPADEK. Pozdrawiam.
Grzyb... , a jak popatrzysz na wyniki i punktacje z meczy w realu to co,nie zdaza sie np: 3,3,d,0,1 lub 2,1,d,-,- nie ma czegos takiego? Jesli ma sie super mocny sklad to nie raz jest sie spokojnym o wynik meczu i nie musisz obecnie byc online, po wprowadzeniu proponowanych zmian wystarczy jedna kontuzja i lepszy defekt i nie ma juz pewnosci wygranej,ale gdy bedziesz online mozesz zareagowac naprawiajac motor i wprowadzajac rezerwowego,jesli mecz jest na styku to jeden defekcik moze zadecydowac o wyniku i o to w tym chodzi,wtedy nawet obecnosc online nie pomoze. Nie sadze zeby nowym graczom to przszkadzalo,nawet finansowo,to wprowadzilo by element nieprzewidywalnosci wydazen podczas meczu,jasne jest ze po takich zmianach trzebabylo by byc na meczach online ale przeciez tez o to chodzi.
I chcialbym dodac ze proponowane zmiany mialyby dotyczyc nie tylko ligi ale rowniez pozostale rozgrywki,poniewaz np.turnieje indywidualne sa po prostu nudne,przynosza dochody i chyba troszke xp ale ZERO EMOCJI.
[Obrazek: 3212.jpg]