#96
(2014-09-12, 14:31:59)Henrik napisał(a):
(2014-09-12, 12:00:50)Wawrzyniec napisał(a): UTJ Somonino - wawrzyniec


Po co zakładasz konto zresztą nie pierwsze w grze (wiem napiszesz że z innego IP i nie masz z tym nic wspólnego ale nazwa drużyny ma i zawsze związana jest z wyrazem SOMONINO),
» Victorsi Somonino (Oxonidus)
» Somonino (Maxonid)
» MK Marzenie Somonino (Janusz)
» MK Wyśnieni Somonino (Spokojny7)
» FART Somonino (Sven)
» Somonino (Somo)
» GROM Somonino (waleczny1966)
» UTJ Somonino (Wawrzyniec)

Później potrafisz na PW napisać że czekasz na aktywację a po jakim czasie tradycyjnie chcesz żeby usunąć konto ale jak zwykle wystawiasz skład na mecze ligowe do końca sezonu .
Pytam się po co to robisz i czemu to ma służyć ?Pomysł

Jak najbardziej mam z tym wszystko co możliwe wspólnego. Nie widzę tu jednak swojego "przestępstwa". Jest to miejsce - gra - publiczne. Każdy może zagrać i przerwać grę kiedy chce, przy czym dopełniony jest tu zawsze element staranności tzn. zakończenie gry zgłoszone jest oficjalnie w odpowiednim miejscu -zgodnie z Waszymi wymogami - na forum. Robienie porządku z nieaktywnymi drużynami - likwidowanie ustawionych składów itp. należy do zarządzających. Nie uważam za potrzebne uzasadnianie powodu przerwania gry - nie żyję w rzeczywistości totalitarnej.
Wpisy tego rodzaju odbieram, jako szykany mej osoby ale też i napiętnowanie konkretnej miejscowości. Ponadto ilustrując sposób traktowania graczy - Waszych bądź co bądź zdawać by się mogło "aktywów" wydają Wam też odpowiednie, konkretne świadectwo nad czym osobiście ubolewam lecz cóż Wasz wybór... Podobnie niezrozumiałe i niedopuszczalne są dla mnie w tym kontekście Wasze groźby zablokowania mi dostępu do gry przez blokadę numeru IP. Pozdrawiam ciepło SW.