Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I sezon
#1
TABELA KOŃCOWA 1 SEZONU
Ekstraliga
1. Podkarpacie 8 - 7 - 0 - 1 - 4 - 57:23 - 18 pkt
2. Rozjedziemy Was 8 - 5 - 1 - 2 - 3 - 44:26 - 14 pkt
3. RedBull Racing Leszno 8 - 3 - 0 - 5 - 1 - 36:34 - 7 pkt
4. Kujawy 8 - 2 - 1 - 5 - 2 - 34:44 - 7 pkt
5. Gniezno 8 - 1 - 0 - 7 - 0 - 17:61 - 2 pkt

kolejno: m - z - r - p - b - m.pkt - pkt

1 kolejka 30-31.12.2010
Podkarpacie - Rozjedziemy Was 6:4
1.ZKS Zdunek Rzeszów(Zdunek)E-liga - Huragan Poznań (Pjetr) E-liga -72:18
2.CWKS Resovia Rzeszów (swk6)E-liga - GKM Grabówka (Malak) E-liga - 67:23
3.RKS Kolejarz Rawicz(Simonen) E-liga - Demogorgon Wrocław (Asteck666) 2.3 - 56:34
4.Polmo (mendzel) 1.2 - Sparta Wroclaw (sothis) 1.2 - 44:46
5.Real Straszydle (Rusek)3.2 - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 3.4 - 42:48
Gniezno - RedBull Racing Leszno 2:8
1.Fular Gniezno (Szymon1995) vs Victory Leszno (Speed) 18:72
2.Stupki Gniezno (Einstein) vs Unia Leszno (Junior1995) 35:55 *
3.SG Start Gniezno (AdikoSS) vs Fc Plac Leszno (Grzyb1995) 0:75
4.Dark Dog Gniezno (Tomi) vs Polonia Leszno (krychu710) 15:75
5.Power Gniezno (Hyziu) vs Unia Byki Leszno (Maras) 60:29
Kujawy - pauzuje

2 kolejka 7.01.2010
Kujawy - Podkarpacie 2:8
1. Uniibax Toruń (Cieśli)vs ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 16:74
2. GRYFY Bydgoszcz (Henrik)vs CWKS Resovia Rzeszów (swk6) 39:51
3. Ostrowskie Diably (Casaletto)vs Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 75:0
4. Kopernik Grudziądz (Pulo79)vs RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) 42:48
5. Polonia Bydgoszcz (Suzuki)vs Polmo (mendzel) 41:49
Rozjedziemy Was - Gniezno 8:2
1.GKM Grabówka (Malak) - Fular Gniezno (Szymon1995) 73:17
2. Sparta Wrocław (sothis) - Stupki Gniezno (Einstein) 52:38
3.Huragan Poznań (Pjetr) - SG Start Gniezno (AdikoSS) 0:75
4.ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - Dark Dog Gniezno (Tomi) 72:18
5. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - Power Gniezno (Hyziu) 55:35
RedBull Racing Leszno - pauzuje

3 kolejka 14.01.2010
Gniezno - Kujawy 6:2
1.Stupki Gniezno (Einstein) vs Ostrowskie Diably (Casaletto) 75:0
2.Power Gniezno (Hyziu) vs GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 43:47
3.Fular Gniezno (Szymon1995) vs Polonia Bydgoszcz (Suzuki) 0:0
4.Dark Dog Gniezno (Tomi) vs Uniibax Toruń (Cieśli) 75:0
5.SG Start Gniezno (AdikoSS) vs Polonia BDG (Bartas17BDG) 74:16
RedBull Racing Leszno - Rozjedziemy Was 0:0
Podkarpacie - pauzuje


4 kolejka 21.01.2010
Podkarpacie - Gniezno 10:0
1.ZKS Zdunek Rzeszów(Zdunek) - vs SG Start Gniezno (AdikoSS) 75-15
2.CWKS Resovia Rzeszów (swk6) - vs Stupki Gniezno (Einstein) 62-28
3.RKS Kolejarz Rawicz(Simonen) - vs Power Gniezno (Hyziu) 59-31
4.Polmo (mendzel) - vs Dark Dog Gniezno (Tomi) 75-15
5.Real Straszydle (Rusek) - vs Fular Gniezno (Szymon1995) 75-15
Kujawy - RBR Leszno 6:4
1. Polonia BDG (Bartas17BDG) vs Unia Byki Leszno (Maras) 75:0
2. Ostrowskie Diabły (Casaletto) vs Unia Leszno (Junior1995) 20:70
3. GRYFY Bydgoszcz (Henrik) vs Victory Leszno (Speed) 60:30
4. Kopernik Grudziądz (Pulo79) vs Polonia Leszno (Krychu710) 34:56
5. Polonia Bydgoszcz (Suzuki) vs Fc Plac Leszno (Grzyb1995) 52:38
Rozjedziemy Was - pauzuje

5 kolejka 28.01.2010
RBR Leszno - Podkarpacie 2:8
1. Victory Leszno (Speed) vs ZKS Zdunek Rzeszów(Zdunek) 32:58
2. Unia Byki Leszno (Maras) vs CWKS Resovia Rzeszów (swk6) 0:75
3. Polonia Leszno (Krychu710) vs RKS Kolejarz Rawicz(Simonen) 40:50
4. Unia Leszno (Junior1995) vs Polmo (mendzel) 42:48
5. Fc Plac Leszno (Grzyb1995) vs Real Straszydle (Rusek) 47:43
Rozjedziemy Was – Kujawy 5:5
1. ROW Boguszowice Rybnik (rekin845) - Polonia BDG (Bartas17BDG) 0:75
2. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 39:51
3. Sparta Wrocław (sothis) - GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 45:45
4. GKM Grabówka (Malak) - Kopernik Grudziądz (Pulo79) 50:40
5. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - Polonia Bydgoszcz (Suzuki) 61:29
Gniezno - pauzuje


6 kolejka 04.02.2011
Rozjedziemy Was - Podkarpacie 6:4 (184-251)
pierwsze spotkanie 4:6 (169-281) bonus: Podkarpacie

1. ROW Boguszowice Rybnik (rekin845) vs ZKS Zdunek Rzeszów(Zdunek) 0:75
2. Demogorgon Wrocław (Asteck666) vs CWKS Resovia Rzeszów (swk6) 29:61
3. Sparta Wrocław (sothis) vs RKS Kolejarz Rawicz(Simonen) 50:40
4. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) vs Polmo (mendzel) 54:36
5. GKM Grabówka (Malak) vs Real Straszydle (Rusek) 51:39
RedBull Racing Leszno - Gniezno 10:0
pierwsze spotkanie 8:2 bonus: RedBull Racing Leszno
Kujawy - pauzuje


7 kolejka 11.02.2011
Podkarpacie - Kujawy 9:1
pierwsze spotkanie 8:2 bonus: Podkarpacie

1. Real Straszydle (Rusek)- Polonia BDG (Bartas17BDG) 75:15
2. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 45:45
3. CWKS Resovia Rzeszów (swk6)- GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 50:40
4. RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) - Kopernik Grudziądz (Pulo79) 58:32
5. Polmo (mendzel)- Polonia Bydgoszcz (Suzuki) 75:0

Gniezno - Rozjedziemy Was 3:7
pierwsze spotkanie 2:8 bonus: Rozjedziemy Was

1. Fular Gniezno (Szymon1995) - All Star Team Żary (Falubazziom8) 0:75
2. Dark Dog Gniezno (Tomi) - GKM Grabówka (Malak) 0:75
3. SG Start Gniezno (AdikoSS) - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 25:65
4. Power Gniezno (Hyziu) - Sparta Wroclaw (sothis) 45:45
5. Stupki Gniezno (Einstein)- Demogorgon Wrocław (Asteck666) 60:30
RedBull Racing Leszno - pauzuje


8 kolejka 18.02.2011
Kujawy - Gniezno 10:0
pierwsze spotkanie 2:6 bonus: Kujawy

1. Kopernik Grudziądz (Pulo79) - Fular Gniezno (Szymon1995) 75:0
2. Polonia BDG (Bartas17BDG) - Dark Dog Gniezno (Tomi) 75:0
3. Polonia Bydgoszcz (Suzuki) - SG Start Gniezno (AdikoSS) 65:25
4. GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - Power Gniezno (Hyziu) 47:43
5. Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Stupki Gniezno (Einstein) 56:34

Rozjedziemy Was - RedBull Racing Leszno 8:2
pierwsze spotkanie 0:0 bonus: Rozjedziemy Was
1.Sparta Wroclaw (sothis) - Victory Leszno (Speed) 74:16
2.All Star Team Żary (Falubazziom8) - Unia Leszno (Junior1995) 75:0
3.GKM Grabówka (Malak) - Gorzów Stal Caelum (MarcinGw) 41:49
4.Demogorgon Wrocław (Asteck666) - Polonia Leszno (Krychu710) 63:27
5.ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - Fc Plac Leszno (Grzyb1995) 75:15
Podkarpacie - pauzuje



9 kolejka 25.02.2011
Gniezno - Podkarpacie 4:6
pierwsze spotkanie 0:10 bonus: Podkarpacie

1. Fular Gniezno (Szymon1995) - ZKS Zdunek Rzeszów(Zdunek) 0:75
2. Dark Dog Gniezno (Tomi) - CWKS Resovia Rzeszów (swk6) 0:75
3. Power Gniezno (Hyziu) - RKS Kolejarz Rawicz(Simonen) 75:15
4. SG Start Gniezno (AdikoSS) - Polmo (mendzel) 75:0
5. Stupki Gniezno (Einstein) - Real Straszydle (Rusek) 23:67

RedBull Racing Leszno - Kujawy 6:4 (210:225)
pierwsze spotkanie 4:6 (194:241) bonus: Kujawy

1. Victory Leszno (Speed) - Polonia BDG (Bartas17BDG) 73:17
2. Polonia Leszno (Krychu710) - Kopernik Grudziądz (Pulo79) 50:40
3. Caelum Stal Gorzów (MarcinGw) - Polonia Bydgoszcz (Suzuki) 56:34
4. Unia Leszno (Junior1995) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 31:59
5. FC Plac Leszno (Grzyb1995) - GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 0:75
Rozjedziemy Was - pauzuje


10 kolejka 04.03.2011
Podkarpacie - RedBull Racing Leszno 6:4
pierwsze spotkanie 8:2 bonus: Podkarpacie

1. ZKS Zdunek Rzeszów(Zdunek)vs Polonia Leszno (Krychu710) 35:55
2. CWKS Resovia Rzeszów (swk6)vs Victory Leszno (Speed) 62:28
3. RKS Kolejarz Rawicz(Simonen)vs Caelum Stal Gorzów (MarcinGw) 16:74
4. Polmo (mendzel)vs Unia Leszno (Junior1995) 74:16
5. Real Straszydle (Rusek)vs Fc Plac Leszno (Grzyb1995) 75:15

Kujawy - Rozjedziemy Was 4:6
pierwsze spotkanie 5:5 bonus: Rozjedziemy Was

GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - GKM Grabówka (Malak) 74:16
Ostrowskie Diabły (Casaletto) - All Star Team Żary (Falubazziom8) 56:34
Polonia Bydgoszcz (Suzuki) - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 0:75
Kopernik Grudziądz (Pulo79) - Sparta Wroclaw (sothis) 0:75
Polonia BDG (Bartas17BDG) - Demogorgon Wrocław (Asteck666) 15:75
Gniezno - pauzuje




Wystąpiono w składach:


Podkapracie


1.ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) E-liga
2.CWKS Resovia Rzeszów (swk6) E-liga
3.Lordy (lord101) 3.2
4.RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) E-liga
5.Polmo (mendzel) 1.2
6.Real Straszydle (Rusek) 3.2
7.Marma Rzeszów Speedway Team (Lampard) 2.2

Rozjedziemy Was

1. Demogorgon Wrocław (Asteck666) 2.3
2. Sparta Wroclaw (sothis) 1.2
3. ROW Boguszowice Rybnik (rekin845) 2.3
4. GKM Grabówka (Malak) E-liga
5. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 3.4
6. Huragan Poznań (Pjetr) E-liga {stranieri} - out
7. All Star Team Żary (Falubazziom8) 1.2 {stranieri}

RedBull Racing Leszno

1.Victory Leszno (Speed) E-liga
2.Unia Leszno (Junior1995) 1 liga
3.Fc Plac Leszno (Grzyb1995) 1 liga
4.Polonia Leszno (Krychu710) 1 liga
5.Unia Byki Leszno (Maras) 3 liga
6.Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 1 liga

Kujawy

1. Piorun II Grudziądz (Phoenix) 2.4
2. Kopernik Grudziądz (Pulo79) 1.1
3. GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 1.2
4. Ostrowskie Diably (Casaletto) 1.2
5. Uniibax Toruń (Cieśli) 1.2
6. Polonia Bydgoszcz (Suzuki) 2.1
7. Polonia BDG (Bartas17BDG) 4.1

Gniezno

1. Stupki Gniezno (Einstein) 2.4
2. Power Gniezno (Hyziu) 2.3
3. Fular Gniezno (Szymon1995) 4.1
4. Dark Dog Gniezno (Tomi) 3.6
5. SG Start Gniezno (AdikoSS) 2.1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości