Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VI sezon
#1
EKSTRALIGA

Klasyfikacja Końcowa:
1. YOUNG TIGERS
2. BLACK HORSES
3. SPEEDWAY TIGERS
4. WILD TIGERS
5. WOJAK TEAM

6. ROZJEDZIEMY WAS
7. KRZYŻACKA GWARDIA
8. ANIELSKA GWARDIA

9. SPORTOWA BYDGOSZCZ
10. MOCNY FULL TEAM

11. SPORTOWA JUNIOR BYDGOSZCZ
12. ROZJEDZIEMY WAS II


Runda Zasadnicza:

GRUPA A
1. WILD TIGERS 10-10-0-0-5 115:54 35
2. SPEEDWAY TIGERS 10-8-0-2-4 109:70 27
3. ROZJEDZIEMY WAS 10-5-1-4-3 100:76 19
4. KRZYŻACKA GWARDIA 10-4-1-5-1 91:80 16
5. SPORTOWA BYDGOSZCZ 10-2-0-8-1 63:115 7
6. MOCNY FULL TEAM 10-0-0-10-0 43:128 0

GRUPA B
1. YOUNG TIGERS 10-8-1-1-4 123:47 30
2. BLACK HORSES 10-8-1-1-4 122:57 29
3. WOJAK TEAM 10-6-0-4-4 98:71 22
4. ANIELSKA GWARDIA 10-3-0-7-1 63:97 10
5. ROZJEDZIEMY WAS II 10-2-0-8-2 59:116 8
6. SPORTOWA JUNIOR BYDGOSZCZ 10-2-0-8-0 59:116 7

kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy małe pkt Punkty

Dwumecze Finałowe:

Finał: Young Tigers - Black Horses 18:18 (480:420)
Mecz o brąz: Speedway Tigers - Wild Tigers 22:13
Mecz o 5 msc: Wojak Team - Rozjedziemy Was 30:0
Mecz o 7 msc: Krzyżacka Gwardia - Anielska Gwardia 21:14

Mecz o 9 msc: Sportowa Bydgoszcz - Mocny Full Team 22:11
mecz o 11 msc: Sportowa Junior Bydgoszcz - Rozjedziemy Was II 30:0


1 kolejka 17.08.2012
Wild Tigers - Speedway Tigers 10:7 (229:196)
WT-ST 4:2 (94:56)
WT: Victory Leszno (Speed) i Unia Leszno (Junior1995) 71 i 23 pkt
ST: Stupki Gniezno (Einstein) i Lukas Lublin (Lukas86) 49 i 7 pkt
WT-ST 3:2 (64:61)
WT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) 64 i 0 pkt
ST: Power Gniezno (Hyziu) i Millenium Rzeszów (trainer) 61 i 0 pkt
WT-ST 3:3 (71:79)
WT: Wybrzeze (specjal2009) i Polonia Leszno (Krychu710) 71 i 0 pkt
ST:ZKŻ Załawcze (Marex87) i Zieloni Gniezno (Zielony815) 54 i 25 pkt

Rozjedziemy Was - Mocny Full Team 15:0

Krzyżacka Gwardia - Sportowa Bydgoszcz 13:5 (296:154)
KG-SB 5:1 (118:32)
KG: Anioły UNIBAX (teves) i KS Adriana Toruń (adja) 66 i 52 pkt
SB: Speedway Team Stal Gorzów (delfin) i Polonia BDG (Bartas18BDG) 30 i 2 pkt
KG-SB 5:1 (103:47)
KG: Apator Toruń (Kwiatek) i Power Pokemon (Stroszy) 53 i 50 pkt
SB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Orliki Fordon (Vinyll) 20 i 27 pkt
KG-SB 3:3 (75:75)
KG: ApatorS (Marcelinio) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 0 i 75 pkt
SB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 44 i 31 pkt

Wojak Team - Young Tigers 0:15

Black Horses - Anielska Gwardia 15:3 (359:81 )
BH-AG 5:1 (125:25)
BH: GRYFY Bydgoszcz - Polonia Ostrów Wlkp 63 i 62 pkt
AG: KS Apator (grzechoo) - KSA 1962 (ZAJAC17) 18 i 7 pkt
BH-AG 5:1 (115:35)
BH: Warsilia Gdańsk - StalGorzow1947 60 i 55 pkt
AG: Speedway Nowawieś (komputer96) - LOT Czerniewice (Janek1449) 12 i 23 pkt
BH-KG 5:1 (124:26)
BH: CKM Włókniarz Częstochowa - POLONIA ŚREM 75 i 49 pkt
AG: Marasy Toruń (Devilt2) - KS Skarpa Toiruń (Testament) 18 i 8 pkt

Rozjedziemy Was II - Sportowa Junior Bydgoszcz 10:8 (243:207)
RWII-SJB 2:4 (51:99)
RWII: Kozły Lublin (Lander) - Buczka Tarnów (pietrek) 51 i 0 pkt
SJB: Alfa Lubicz (kielpin) - BKS Polonia (oczko007dk) 74 i 25 pkt
RWII-SJB 3:3 (75:75)
RWII: gkm kosciuszki (diabel grudziadz) - GKM Grudziądz (prezes) 0 i 75 pkt
SJB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) - Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 50 i 25 pkt
RWII-SJB 5:1 (117:33)
RWII: BULSI LESZNO (Szymon2782) - BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) 75 i 42 pkt
SJB: 19Kolejarz (morello) - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 23 i 10 pkt

2 kolejka 24.08.2012
Sportowa Bydgoszcz - Wild Tigers 3:15 (95-357)
SB-WT 1:5 (26:124)
SB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 20 i 6
WT: Victory Leszno (Speed) i Unia Leszno (Junior1995) 73 i 51
SB-WT 1:5 (36:116)
SB: Speedway Team Stal Gorzów (delfin) i Polonia BDG (Bartas18BDG) 32 i 4
WT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Fc Moherteam (Guti) 75 i 41
SB-WT 1:5 (33:117)
SB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Orliki Fordon (Vinyll) 15 i 18
WT: Wybrzeze (specjal2009) i Polonia Leszno (Krcyhu710) 68 i 49

Mocny Full Team - Krzyżacka Gwardia 0:15

Speedway Tigers - Rozjedziemy Was 10:8 (239:211)
ST-RW 4:2 (90:60)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) i Zieloni Gniezno (Zielony815) 65 i 25 pkt
RW: Sparta Wrocław (sothis) i Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 60 pkt i 0 pkt

ST-RW 3:3 (74:76)
ST: Power Gniezno (Hyziu) i Lukas Lublin (Lukas86) 62 i 12 pkt
RW: Demogorgon Wrocław (Asteck666) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 51 i 25 pkt

ST-RW 3:3 (75:75)
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) i Millenium Rzeszów (trainer) 75 i 0 pkt
RW: Malemen Krakow (Rurek) i Falubazzz (stopek) 44 i 31 pkt

Sportowa Junior Bydgoszcz - Wojak Team 11:6 (277-148)
SJB-WoT 3:3 (75:75)
SJB: 19Kolejarz (morello), BKS Polonia (oczko007dk) 50 i 25
WoT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek), WandaNowaHuta (MichalKR) 75 i 0
SJB-WoT 3:3 (77:73)
SJB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215), Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 52 i 25
WoT: Ostrowskie Diabły (Casaletto), Promień Żary (ukppku) 73 i 0
SJB-WoT 5:0 (125:0)
SJB: Alfa Lubicz (kielpin), BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 75 i 50
WoT: Polmo (mendzel), vs Real Straszydle (Rusek) 0 i 0

Rozjedziemy Was II - Anielska Gwardia 12:6 (286:164)
RWII-AG 5:1 (123:27)
RWII: Buczka Tarnów (pietrek) i Kozły Lublin (Lander) 74 i 49
AG: Marasy Toruń (Devilt2) i K2 Toruń (Stachoo81) 27 i 0
RWII-AG 4:2 (88:62)
RWII: BULSI LESZNO (Szymon2782) - 62 RWII: BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) - 26
AG: KS Apator (grzechoo) i KST Unibax Toruń (15lukasz51) 62 i 0
RWII-AG 3:3 (75:75)
RWII: GKM Grudziądz (prezes) i gkm kosciuszki (diabel grudziadz) 75 i 0
AG: KSA 1962 (ZAJAC17) i Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 40 i 35

Young Tigers - Black Horses 8:10 (207:243)
YT-BH 2:4 (57:93)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Błyskawice Leszno (ghost) 57 i 0
BH: GRYFY Bydgoszcz i CKM Włókniarz Częstochowa 63 i 30
YT-BH 2:4 (54:96)
YT: Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) i =LBN= (grzyb..) 0 i 54
BH: Polonia Ostrów Wlkp i POLONIA ŚREM 69 i 27
YT-BH 4:2 (96:54)
YT: Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Osielsko (matti_1) 58 i 38
BH: Warsilia Gdańsk i StalGorzow1947 53 i 1

3 kolejka 31.08.2012
Wild Tigers - Krzyżacka Gwardia 12:6 (271:179)
WT-KG 5:1 (114:36)
WT: Victory Leszno (Speed) 73 i Unia Leszno (Junior1995) 41
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 34 i ApatorS (Marcelinio) 2
WT-KG 3:3 (68:82)
WT: Wybrzeze (specjal2009) 68 i Polonia Leszno (Krychu710) 0
KG: Power Pokemon (Stroszy) 39 i KS Adriana Toruń (adja) 43
WT-KG 4:2 (89:61)
WT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 75 i Fc Moherteam (Guti) 14
KG: Anioły UNIBAX (teves) 48 i Apator Toruń (Kwiatek) 13

Rozjedziemy Was - Sportowa Bydgoszcz 13-4 (317-108)
RW-SB 3-2
RW: Sparta Wrocław (sothis) i Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 75 i 0
SB: Speedway Team Stal Gorzów (delfin) i Polonia BDG (Bartas18BDG) 50 i 0
RW-SB 5-1
RW: Demogorgon Wrocław (Asteck666) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 67 i 56
SB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Orliki Fordon (Vinyll) 13 i 14
RW-SB 5-1
RW: Malemen Krakow (Rurek) i Falubazzz (stopek) 70 i 49
SB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 31 i 0

Mocny Full Team - Speedway Tigers 6:12 (162:288)
MFT-ST 2:4 (61:89)
MFT: Stal Gorzów (spawn1488) 61 i Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 0
ST: Stupki Gniezno (Einstein) 64 i Zieloni Gniezno (Zielony815) 25
MFT-ST 1:5 (25:125)
MFT: Start Krasnystaw (kubina119) 0 i Lubella Lublin (Roko) 25
ST: Power Gniezno (Hyziu) 75 i Lukas Lublin (Lukas86) 50
MFT-ST 3:3 (76:74)
MFT: Paula Bydgoszcz (PAULA) 40 i Liegh Adams Team (jachu95) 36
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) 74 i Millenium Rzeszów (trainer) 0

Wojak Team - Rozjedziemy Was II 14:4 (350:100)
WoT-RWII 4-2 (109-41)
WT:ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 75pkt i WandaNowaHuta (MichalKR) 34pkt
RWII: Kozły Lublin (Lander) 0pkt i GKM Grudziądz (prezes) 41pkt
WoT-RWII 5-1 (125-25)
WT:Ostrowskie Diabły (Casaletto) 53pkt i Promień Żary (ukppku) 72pkt
RWII: BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) 25pkt i BULSI LESZNO (Szymon2782) 0 pkt
WoT-RWII 5-1 (116-34)
WTJęzykolmo (mendzel) 74pkt i Real Straszydle (Rusek) 42pkt
RWII: Buczka Tarnów (pietrek) 34pkt i gkm kosciuszki (diabel grudziadz) 0pkt

Black Horses - Sportowa Junior Bydgoszcz 15 : 3 (372 : 78)
BH-SJB 5:1 (125 : 25)
BH: GRYFY Bydgoszcz - CKM Włókniarz Częstochowa 75 - 50
SJB: Alfa Lubicz (kielpin) - BKS Polonia (oczko007dk) 25 - 0
BH-SJB 5:1 (125 : 25)
BH: Warsilia Gdańsk - StalGorzow1947 75 - 50
SJB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) - Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 25 - 0
BH-SJB 5:1 (122 : 28)
BH: Polonia Ostrów Wlkp - POLONIA ŚREM 75 - 47
SJB: 19Kolejarz (morello) - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 25 - 3

Anielska Gwardia - Young Tigers 2:10 (52:348)
AG-YT 1:5 (27:123)
AG: KS Skarpa Toiruń (Testament) 4 i KS Apator Toruń (Sleevin) 23
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 68 i Błyskawice Leszno (ghost) 55
AG-YT 0:5 (0:100)
AG: KS Apator (grzechoo) i Speedway Nowawieś (komputer96)
YT: Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) i =LBN= (grzyb..)
AG-YT 1:5 (25:125)
AG: KSA 1962 (ZAJAC17) 18 i Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 7
YT: Unia Tarnów I (Eureka) 68 i Polonia Osielsko (matti_1) 57

4 kolejka 7.09.2012
Wild Tigers - Mocny Full Team 13:5 (312:138)
WT-MFT 5:1 (111:39)
WT: Victory Leszno (Speed) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 69 i 42
MFT:Stal Gorzów (spawn1488) i Lubella Lublin (Roko) 39 i 0
WT-MFT 5:1 (125:25)
WT: Wybrzeze (specjal2009) i Polonia Leszno (Krychu710) 69 i 56
MFT: Start Krasnystaw (kubina119) i Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 25 i 0
WT-MFT 3:3 (76:74)
WT: Unia Leszno (Junior1995) i FC Moherteam (Guti) 63 i 13
MFTJęzykaula Bydgoszcz (PAULA) i Liegh Adams Team (jachu95) 46 i 28

Krzyżacka Gwardia - Rozjedziemy Was 9:9 (223:222)
KG- RW 3:3 (75:70)
KG: Power Pokemon (Stroszy) 36 i KS Adriana Toruń (adja) 39
RW: Sparta Wrocław (sothis) 70 - Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 0
KG- RW 1:5 (45:105)
KG: Apator Toruń (Kwiatek) 26 i ApatorS (Marcelinio) 19
RW: Demogorgon Wrocław (Asteck666) 75 i Falubazzz (stopek) 30
KG- RW 5:1 (103:47)
KG: Anioły UNIBAX (teves) 50 i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 53
RW: Malemen Krakow (Rurek) 7 i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 40


Sportowa Bydgoszcz - Speedway Tigers 4:14 (100:350)
SB-ST 1:5 (30:120)
SB: Polonia BDG (Bartas18BDG) - ns i Speedway Team Stal Gorzów (delfin) - 30 pkt
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 75 pkt , Zieloni Gniezno (Zielony815) - 45 pkt
SB-ST 1:5 (25:125)
SB: Orliki Fordon (Vinyll) - 12 pkt i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 13 pkt
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 75 pkt , Lukas Lublin (Lukas86) - 50 pkt
SB-ST 2:4 (45:105)
SB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 1 pkt i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - 44 pkt
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) - 75 pkt , Millenium Rzeszów (trainer) - 30 pkt

Wojak Team - Anielska Gwardia 10-2 (246-54)
WT-AG 5-1 (121-29)
WT:Ostrowskie Diabły (Casaletto) 48pkt i Promień Żary (ukppku) 73pkt
AG: LOT Czerniewice (Janek1449) 5pkt i KS Apator Toruń (Sleevin) 24pkt
WT-AG 5-1 (125-25)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 75pkt i WandaNowaHuta (MichalKR) 50pkt
AG: Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 5pkt i Marasy Toruń (Devilt2) 20pkt
WT-AG 0-0 (0-0)
WTJęzykolmo (mendzel) 0pkt i Real Straszydle (Rusek) 0pkt
AG: KS Skarpa Toiruń (Testament) 0pkt i K2 Toruń (Stachoo81) 0pkt

Rozjedziemy Was II - Black Horses 4:14 ( 117:333)
RWII-BH 1:5 (25:125)
RW II: BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) i BULSI LESZNO (Szymon2782) 3 - 22
BH: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 75 - 50
RWII-BH 2:4 (63:87)
RW II: GKM Grudziądz (prezes) i Kozły Lublin (Lander) 51 - 12
BH: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka1978) i POLONIA ŚREM (Daria) 74 - 13
RWII-BH 1:5 (29:121)
RWII: Buczka Tarnów (pietrek) i gkm kosciuszki (diabel grudziadz) 29 - 0
BH: Warsilia Gdańsk (tomecki) i StalGorzow1947 (przemo1986) 75 - 46

Sportowa Junior Bydgoszcz - Young Tigers 3-15 (81-369)
SJB-YT 1-5
SJB BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) Alfa Lubicz (kielpin) 0 i 25
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) Błyskawice Leszno (ghost) 70 i 55
SJB-YT 1-5
SJB Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 4 i 27
Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) =LBN= (grzyb..) 66 i 53
SJB-YT 1-5
SJB BKS Polonia (oczko007dk) 19Kolejarz (morello) 0 i 25
Unia Tarnów I (Eureka) Polonia Osielsko (matti_1) 68 i 57


5 kolejka 14.09.2012
Rozjedziemy Was - Wild Tigers 6:12 (175:275)
RW-WT 2:4 (60:90)
RW: Sparta Wrocław (sothis) i Malemen Krakow (Rurek) 50 i 10
WT: Victory Leszno (Speed) i Unia Leszno (Junior1995) 60 i 30
RW-WT 3:3 (82:68)
RW: Demogorgon Wrocław (Asteck666) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 49 i 33
WT: Hawaiki team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) 62 i 6
RW-WT 1:5 (33:117)
RW: Falubazzz (stopek) i Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 33 i 0
WT: Wybrzeze (specjal2009) i Polonia Leszno (Krychu710) 65 i 52

Mocny Full Team - Sportowa Bydgoszcz 12-6 (283-167)
MFT-SB 4-2
MFT: Stal Gorzów (spawn1488) i Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 75 i 25
SB: Speedway Team Stal Gorzów (delfin) i Polonia BDG (Bartas18BDG) 50 i 0
MFT-SB 3-3
MFT: Start Krasnystaw (kubina119) i Lubella Lublin (Roko) 1 i 67
SB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 58 i 24
MFT-SB 5-1
MFT: Paula Bydgoszcz (PAULA) i Liegh Adams Team (jachu95) 64 i 51
SB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Orliki Fordon (Vinyll) 14 i 21

Speedway Tigers - Krzyżacka Gwardia 12:6 (281:169)
ST-KG 5:1 (103:47)
ST: ZKŻ Załawcze 62 i Lukas Lublin 41
KG: KS Adriana Toruń (adja) 25 i Power Pokemon (Stroszy) 22
ST-KG 4:2 (105:45)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) 75 i Zieloni Gniezno (Zielony815) 30
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 45 i ApatorS (Marcelinio) 0
ST-KG 3:3 (73:77)
ST: Power Gniezno (Hyziu) 73 i Millenium Rzeszów (trainer) 0
KG: Anioły UNIBAX (teves) 51 i Apator Toruń (Kwiatek) 26

Black Horses - Wojak Team 10 :8 (255 : 195)
BH-WT 2:4 (60 : 90)
BHJęzykolonia Ostrów Wlkp (Kukuczka1978) i POLONIA ŚREM (Daria) 60 - 0
WT:ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i WandaNowaHuta (MichalKR) 65 - 25
BH-WT 3:3 (72 : 78)
BH:Warsilia Gdańsk (tomecki) i StalGorzow1947 (przemo1986) 56 - 16
WT:Ostrowskie Diabły (Casaletto) i Promień Żary (ukppku) 14 - 64
BH-WT 5:1 (123 : 27)
BH:GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 75 - 48
WTJęzykolmo (mendzel) i Real Straszydle (Rusek) 0 - brak zawodników - 27

Anielska Gwardia - Sportowa Junior Bydgoszcz 8:7 (209:166)
AG-SJB 3:3 (85:65)
AG: LOT Czerniewice (Janek1449) 26 i KS Apator (grzechoo) 59
SJB: Alfa Lubicz (kielpin) 65 i BKS Polonia (oczko007dk) 0
AG-SJB 3:0 (75:0)
AG: Krzyżacy (mario) 0 i Marasy Toruń (Devilt2) 75
SJB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 0 i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 0
AG-SJB 2:4 (49:101)
AG: KSA 1962 (ZAJAC17) 49 i KS Apator Toruń (Sleevin) 0
SJB: 19Kolejarz (morello) 63 i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 38

Young Tigers - Rozjedziemy Was II 13:5 (313:137)
YT i RW II 5:1 (123:27)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Błyskawice Leszno (ghost) 69 i 54
RWII: BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) i BULSI LESZNO (Szymon2782) 2 i 25
YT i RW II 3:3 (67:83)
YT: Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) i =LBN= (grzyb..) 67 i 0
RWII: GKM Grudziądz (prezes) i Kozły Lublin (Lander) 58 i 25
YT i RW II 5:1 (123:27)
YT: Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Osielsko (matti_1) 69 i 54
RWII: Buczka Tarnów (pietrek) i gkm kosciuszki (diabel grudziadz) 27 i 0

6 kolejka 21.09.2012
Speedway Tigers - Wild Tigers 7:11 (215 - 235)
pierwsze spotkanie: 7:10 bonus: Wild Tigers
ST-WT 2:4 (56 - 94)
ST: Stupki Gniezno (Einstein)- 45 pkt i ZKŻ Załawcze (Marex87)- 11 pkt
WT: Victory Leszno (Speed)- 63 pkt i Unia Leszno (Junior1995)- 31 pkt
ST-WT 2:4 (68 - 82)
ST: Power Gniezno (Hyziu)- 61 pkt i Jastrzębie Skórka (Zyga87) - 7 pkt
WT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - 64 pkt i FC Moherteam (Guti) - 18 pkt
ST-WT 3:3 (91 - 59)
ST: Lukas Lublin (Lukas86) - 46 pkt i Zieloni Gniezno (Zielony815) - 45 pkt
WT: Wybrzeze (specjal2009) - 59 pkt i Polonia Leszno (Krychu710) - 0 pkt

Mocny Full Team - Rozjedziemy Was 7:11 (178:276)
pierwsze spotkanie: 0:15 bonus: Rozjedziemy Was
MFT-RW 3-3 (62-88)
Organizator - Stal Gorzów (spawn1488)
MFT: Stal Gorzów (spawn1488) 62 pkt i Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 0pkt
RW:Sparta Wrocław (sothis) 60pkt i Malemen Krakow (Rurek) 28pkt
MFT-RW 1-5 (27-123)
Organizator - Asteck666 - zastępstwo
MFT: Start Krasnystaw (kubina119) ns i Lubella Lublin (Roko) 27pkt
RW: Demogorgon Wrocław (Asteck666) 75pkt i GKM GRUDZIĄDZ (prezes) 48pkt
MFT-RW 3-3 (89-65)
MFT: Paula Bydgoszcz (PAULA) 44pkt i Liegh Adams Team (jachu95) 41pkt
RW: Falubazzz (stopek) 11pkt i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 54pkt


Sportowa Bydgoszcz - Krzyżacka Gwardia 6:12 (159:288)
pierwsze spotkanie: 5:13 bonus: Krzyzacka Gwardia
SB-KG 4:2 (77:70)
SB: Orliki Fordon (Vinyll) 16 i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 61
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 58 i ApatorS (Marcelinio) 12
SB-KG 1:5 (52:98)
SB:Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 15 i Speedway Team Stal Gorzów (delfin) 37
KGJęzykower Pokemon (Stroszy) 44 i KS Adriana Toruń (adja) 54
SB-KG 1:5 (30:120)
SB:Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 30 i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 0
KG:Anioły UNIBAX (teves) 75 i Apator Toruń (Kwiatek) 45

Young Tigers - Wojak Team 10:8 (232:218)
pierwsze spotkanie: 15:0 bonus: Young Tigers
YT-WT 4:2 (76:74)
YT:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 63 i Błyskawice Leszno (ghost) 13
WT:ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 62 i WandaNowaHuta (MichalKR) 12
YT-WT 3:3 (75:75)
YT:Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 44 i =LBN= (grzyb..) 31
WT:Ostrowskie Diabły (Casaletto) 17 i Promień Żary (ukppku) 58
YT-WT 3:3 (81:69)
YT:Unia Tarnów I (Eureka) 51 i Polonia Osielsko (matti_1) 30
WTJęzykolmo (mendzel) 67 i Real Straszydle (Rusek) 2

Anielska Gwardia - Black Horses 3:15 (84:366)
pierwsze spotkanie: 3:15 bonus: Black Horses
AG-BH 1:5 (25:125)
Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 6 i LOT Czerniewice (Janek1449) 19
GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 75 i CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 50
AG-BH 1:5 (34:116)
Marasy Toruń (Devilt2) 29 i KS Skarpa Toiruń (Testament) 5
POLONIA ŚREM (Daria) 41 i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka1978) 75
AG-BH 1:5 (25:125)
KSA 1962 (ZAJAC17) 25 i K2 Toruń (Stachoo81) 0
Warsilia Gdańsk (tomecki) 75 i StalGorzow1947 (przemo1986) 50

Sportowa Junior Bydgoszcz - Rozjedziemy Was II 9-8 (244-183)
pierwsze spotkanie: 8:10 bonus: Rozjedziemy Was II
SJB-RWII 1-5
SJB:Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 40 i 0
RWII: BULSI LESZNO (Szymon2782) i Buczka Tarnów (pietrek) 50 i 60
SJB-RWII 3-3
SJB:Alfa Lubicz (kielpin) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 75 i 4
RWII: Kozły Lublin (Lander) i BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) 30 i 43
SJB-RWII 5-0
SJB:19Kolejarz (morello) i BKS Polonia (oczko007dk) 75 i 50
RWII: gkm kosciuszki (diabel grudziadz) i brak drużyny 0 i 0


7 kolejka 28.09.2012
Wild Tigers - Sportowa Bydgoszcz 13-5 (311-139)
pierwsze spotkanie: 15:3 bonus: Wild Tigers
WT-SB 5-1
WT: Victory Leszno (Speed) i Wybrzeze (specjal2009) 72 - 53
SB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Speedway Team Stal Gorzów (delfin) 4 - 21
WT-SB 3-3
WT: Unia Leszno (Junior1995) i Polonia Leszno (Krychu710) 64 - 0
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 28 - 58
WT-SB 5-1
WT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Fc Moherteam (Guti) 75 - 47
SB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 28 - 0

Krzyżacka Gwardia - Mocny Full Team 13:5 (304:146)
pierwsze spotkanie: 15:0 bonus: Krzyżacka Gwardia
KG-MFT 3:3 (75:75)
KG: Apator Toruń (Kwiatek) 40 i ApatorS (Marcelinio) 35
MFT:Stal Gorzów (spawn1488) 75 i Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 0
KG-MFT 5:1 (111:39)
KGJęzykower Pokemon (Stroszy) 53 i KS Adriana Toruń (adja) 58
MFT:Start Krasnystaw (kubina119) 0 i Lubella Lublin (Roko) 39
KG-MFT 5:1 (118:32)
KG:Anioły UNIBAX (teves) 65 i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 53
MFT: Paula Bydgoszcz (PAULA) 19 i Liegh Adams Team (jachu95) 13

Rozjedziemy Was - Speedway Tigers 8:10 (225:225)
pierwsze spotkanie: 8:10 bonus: Speedway Tigers
RW-WT 3:3 (72:78)
RW: Demogorgon Wrocław (Asteck666) - 57 pkt GKM GRUDZIĄDZ (prezes) - 15 pkt
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 68 pkt Zieloni Gniezno (Zielony815) - 10 pkt
RW-WT 2:4 (67:83)
RW: Sparta Wrocław (sothis) - 58 pkt Malemen Krakow (Rurek) - 9 pkt
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 64 pkt Lukas Lublin (Lukas86) - 19 pkt
RW-WT 3:3 (86:64)
RW: Falubazzz (stopek) - 27 pkt ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - 59 pkt
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) - 64 pkt Jastrzębie Skórka (Zyga87) - 0 pkt


Black Horses - Young Tigers 9:9 (209:241)
pierwsze spotkanie: 10:8 bonus: Black Horses
BH-YT 1:5 (44:106)
BH:CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) - StalGorzow1947 (przemo1986) 24 - 20
YT:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Błyskawice Leszno (ghost) 75 - 31
BH-YT 5:1 (101:49)
BH::GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - Warsilia Gdańsk (tomecki) 64 - 37
YT:Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) i =LBN= (grzyb..) 32 - 17
BH-YT 3:3 (64:86)
BHJęzykolonia Ostrów Wlkp (Kukuczka1978) - POLONIA ŚREM (Daria) 64 - 0
YT:Unia Tarnów I (Eureka) - Polonia Osielsko (matti_1) 52 - 34

Anielska Gwardia - Rozjedziemy Was II 9:8 (231:194)
pierwsze spotkanie: 6:12 bonus: Rozjedziemy Was II
AG - RWII 2:4 (49:101)
RWII: Buczka Tarnów (pietrek) 67pkt i Kozły Lublin (Lander) 34pkt
AG: KS Apator (grzechoo) 49pkt i K2 Toruń (Stachoo81) 0pkt
AG - RWII 5:0 (125:0)
RWII: gkm kosciuszki 0pkt(diabel grudziadz)
AG: Krzyżacy (mario) 75pkt i Speedway Nowawieś (komputer96) 50pkt
AG - RWII 2:4 (57:93)
RWII: BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) 33pkt i BULSI LESZNO (Szymon2782) 60pkt
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) 56pkt i KS Skarpa Toiruń (Testament) 1pkt


Wojak Team - Sportowa Junior Bydgoszcz 15-3 (375-75)
pierwsze spotkanie: 6:11 bonus: Wojak Team
WT-SJB 5-1 (125-25)
WT:ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 75 pkt i WandaNowaHuta (MichalKR) 50 pkt
SBJ: Alfa Lubicz (kielpin) 25pkt i BKS Polonia (oczko007dk) 0 pkt
WT-SJB 5-1 (125-25)
WT:Ostrowskie Diabły (Casaletto) 52pkt i Promień Żary (ukppku) 73pkt
SBJ: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 17pkt i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 8pkt
WT-SJB 5-1 (125-25)
WTJęzykolmo (mendzel) 75pkt i Real Straszydle (Rusek) 50pkt
SBJ: 19Kolejarz (morello) 18pkt i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 7pkt

8 kolejka 5.10.2012
Krzyżacka Gwardia - Wild Tigers 3:9 (102:198)
pierwsze spotkanie: 6:12 bonus: Wild Tigers
KG-WT 2:4 (60:90)
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) i ApatorS (Marcelinio) 50 i 10
WT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Fc Moherteam (Guti) 75 i 15
KG-WT 1:5 (42:108)
KG: Power Pokemon (Stroszy) i KS Adriana Toruń (adja) 23 i 19
WT: Victory Leszno (Speed) i Unia Leszno (Junior1995) 68 i 40
KG-WT 0:0
KG: Anioły UNIBAX (teves) i Apator Toruń (Kwiatek)
WT: Wybrzeze (specjal2009) i Polonia Leszno (Krychu710)

Sportowa Bydgoszcz - Rozjedziemy Was6-12 (147-306)
pierwsze spotkanie: 4:13 bonus: Rozjedziemy Was
SB-RW 1-5
SB - POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 0 i 27
RW: Demogorgon Wrocław (Asteck666) i GKM GRUDZIĄDZ (prezes) 75 i 48
SB-RW 1-5
SB - Speedway Team Stal Gorzów (delfin) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 27 i 4
RW: Sparta Wrocław (sothis) i Malemen Krakow (Rurek) 75-47
SB-RW 4-2
SB - FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 63 i 26
RW: Falubazzz (stopek) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 0 i 61

Speedway Tigers - Mocny Full Team 14:4 (317:133)
pierwsze spotkanie: 12:6 bonus: Speedway Tigers
ST-MFT 4:2 (92:58)
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 67 pkt Jastrzębie Skórka (Zyga87) - 25 pkt
MFT: Stal Gorzów (spawn1488) - 58 pkt Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - 0 pkt
ST-MFT 5:1 (125:25)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 75 pkt Zieloni Gniezno (Zielony815) - 50 pkt
MFT: Start Krasnystaw (kubina119) - ns pkt Lubella Lublin (Roko) - 25 pkt
ST-MFT 5:1 (100:50)
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) - 72 pkt Lukas Lublin (Lukas86) - 28 pkt
MFT: Paula Bydgoszcz (PAULA) - 24 pkt Liegh Adams Team (jachu95) - 26 pkt

Young Tigers - Anielska Gwardia13:5 (319:106)
pierwsze spotkanie: 10:2 bonus: Young Tigers
YT-AG 5:1 (125:25)
YT:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Błyskawice Leszno (ghost) 67 i 58
AG: Marasy Toruń (Devilt2) i LOT Czerniewice (Janek1449) 4 i 21
YT-AG 3:3 (69:81)
YT:Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) i =LBN= (grzyb..) ns i 69
AG: KSA 1962 (ZAJAC17) i KS Apator Toruń (Sleevin) 33 i 48
YT-AG 5:1 (125:0)
YT:Unia Tarnów I (Eureka) i Polonia Osielsko (matti_1) 71 i 54
AG: Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) i KS Apator (grzechoo) 0 i 0

Rozjedziemy Was II - Wojak Team 2:15
pierwsze spotkanie: 4:14 bonus: Wojak Team
RWII-WT 1-5 (26-124)
RW II: Buczka Tarnów (pietrek) 24PKT i Kozły Lublin (Lander) 2PKT
WT:ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 75PKT i WandaNowaHuta (MichalKR) 49PKT
RWII-WT 1-5 (26-124)
RW II: BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) 3PKT i BULSI LESZNO (Szymon2782) 23PKT
WT:Ostrowskie Diabły (Casaletto) 51PKT i Promień Żary (ukppku) 73PKT
RWII-WT 0:5 (0:125)
RW II: brak drużyny i brak drużyny
WTJęzykolmo (mendzel) i Real Straszydle (Rusek)

Sportowa Junior Bydgoszcz - Black Horses 4:14 (107:343)
pierwsze spotkanie: 3:15 bonus: Black Horses
SJB-BH 1:5 (25:125)
SJB - Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 5 - 20
BH GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 75 - 50
SJB-BH 2:4 (57:93)
SJB - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - Alfa Lubicz (kielpin) 8 - 49
BH Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka1978) - POLONIA ŚREM (Daria) 75 - 18
SJB-BH 1:5 (25:125)
SJB - BKS Polonia (oczko007dk) - 19Kolejarz (morello) 0 - 25
BH Warsilia Gdańsk (tomecki) - StalGorzow1947 (przemo1986) 75 - 50

9 kolejka 12.10.2012
Mocny Full Team - Wild Tigers 5:11 (118:282)
pierwsze spotkanie: 3:13 bonus: Wild Tigers
MFT-WT 0:5 (0:125)
MFT:Stal Gorzów (spawn1488) Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart)
WT: Victory Leszno (Speed) i Unia Leszno (Junior1995)
MFT-WT 2:3 (50:75)
MFT:Start Krasnystaw (kubina119) Lubella Lublin (Roko) 0-50
WT: Wybrzeze (Specjal2009) i Polonia Leszno (Krychu710) 75-0
MFT-WT 3:3 (68:82)
MFTJęzykaula Bydgoszcz (PAULA) Liegh Adams Team (jachu95) 39-29
WT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Fc Moherteam (Guti) 75-7

Rozjedziemy Was - Krzyżacka Gwardia 11:7 (266:184)
pierwsze spotkanie: 9:9 bonus: Rozjedziemy Was
RW-KG 4:2 (98:51)
RW: Demogorgon Wrocław (Asteck666) 74 pkt i GKM GRUDZIĄDZ (prezes) 24 pkt
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 49 pkt i ApatorS (Marcelinio) 2 pkt
RW-KG 3:3 (82:68)
RW: Falubazzz (stopek) 24 pkt i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 58 pkt
KG: Power Pokemon (Stroszy) 26 pkt i KS Adriana Toruń (adja) 42 pkt
RW-KG 4:2 (85:65)
RW: Sparta Wrocław (sothis) 66 pkt i Malemen Krakow (Rurek) 19 pkt
KG: Anioły UNIBAX (teves) 59 pkt i Apator Toruń (Kwiatek) 6 pkt

Speedway Tigers - Sportowa Bydgoszcz 12:6 (283:167)
pierwsze spotkanie: 14:4 bonus: Speedway Tigers
ST-SB 5:1 (109:41)
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 75 pkt Jastrzębie Skórka (Zyga87) - 34 pkt
SB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 7 pkt Speedway Team Stal Gorzów (delfin) - 34 pkt
ST-SB 2:4 (49:101)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 0 pkt Zieloni Gniezno (Zielony815) - 49 pkt
SB: Orliki Fordon (Vinyll) - 30 pkt FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) - 71 pkt
ST-SB 5:1 (125:25)
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) - 67 pkt Lukas Lublin (Lukas86) - 58 pkt
SB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - 25 pkt POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 0 pkt

Anielska Gwardia - Wojak Team 7:11 (175:275)
pierwsze spotkanie: 2:10 bonus: Wojak Team
AG-WT 1:5 (25:125)
AG: Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 5 Speedway Nowawieś (komputer96) 20
WT: Zdunek Rzeszów (Zdunek) 75 WandaNowaHuta (MichalKR) 50
AG-WT 3:3 (75:75)
AG:KSA 1962 (ZAJAC17) 47 KS Skarpa Toiruń (Testament) 28
WT:Ostrowskie Diabły (Casaletto) 0 Promień Żary (ukppku) 75
AG-WT 3:3 (75:75)
AG: Marasy Toruń (Devilt2) 50 K2 Toruń (Stachoo81) 25
WTJęzykolmo (mendzel) 0 Real Straszydle (Rusek) 75

Black Horses - Rozjedziemy Was II 13:4 (330:95)
pierwsze spotkanie: 14:4 bonus: Black Horses
BH-RWII 3:3 (81:69)
BH: Warsilia Gdańsk (tomecki) - POLONIA ŚREM (Daria) 67 - 14
RW II: Buczka Tarnów (pietrek) i Kozły Lublin (Lander) 52 - 17
BH-RWII 5:1 (124:26)
BH: StalGorzow1947 (przemo1986) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 66 - 58
RW II: BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) i BULSI LESZNO (Szymon2782) 2 - 24
BH-RWII 5:0 (125:0)
BH: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka1978)
RW II: Brak drużyn

Young Tigers - Sportowa Junior Bydgoszcz 15:3 (374:76)
pierwsze spotkanie: 15:3 bonus: Young Tigers
YT-SJB 5:1 (125:25)
YT - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Błyskawice Leszno (ghost) 67 i 58
SJB - Alfa Lubicz (kielpin) - BKS Polonia (oczko007dk) 25 i 0
YT-SJB 5:1 (125:25)
YT - Unia Tarnów I (Eureka) - Polonia Osielsko (matti_1) 71 i 54
SJB - Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) - Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 18 i 7
YT-SJB 5:1 (124:26)
YT - Stal Caellum (MarcinGw) - =LBN= (grzyb..) 69 i 55
SJB - 19Kolejarz (morello) - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 22 i 4


10 kolejka 19.10.2012
Wild Tigers - Rozjedziemy Was 11:7 (237:205)
pierwsze spotkanie: 12:6 bonus: Wild Tigers
WT-RW 5:1 (105:38)
WT: Victory Leszno (Speed) i Unia Leszno (Junior1995) 69 i 36
RW: Demogorgon Wrocław (Asteck666) i GKM GRUDZIĄDZ (prezes) 32 i 6
WT-RW 3:3 (65:85)
WT: Wybrzeze (specjal2009) i Polonia Leszno (Krychu710) 65 i 0
RW: Falubazzz (stopek) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 56 i 29
WT-RW 3:3 (67:82)
WT: Hawaiki Team Rzeszów i Fc Moherteam (Guti) 63 i 5
RW: Sparta Wrocław (sothis) i Malemen Krakow (Rurek) 62 i 20

Sportowa Bydgoszcz - Mocny Full Team 12-5 (308-117)
pierwsze spotkanie: 6:12 bonus: Sportowa Bydgoszcz
SB-MFT 5-0
SB:Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Speedway Team Stal Gorzów (delfin) 53 i 72
MFT:Stal Gorzów (spawn1488) Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 0 i 0
SB-MFT 3-3
SB:Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 62 i 25
MFT:Start Krasnystaw (kubina119) Lubella Lublin (Roko) 0 i 63
SB-MFT 4-2
SB:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Orliki Fordon (Vinyll) 67 i 29
MFTJęzykaula Bydgoszcz (PAULA) Liegh Adams Team (jachu95) 0 i 54

Krzyżacka Gwardia - Speedway Tigers 7:11 (193:257)
pierwsze spotkanie: 6:12 bonus: Speedway Tigers
KG-ST 2:4 (55:95)
Apator Toruń (Kwiatek) 7 i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 48
Stupki Gniezno (Einstein) 75 i Zieloni Gniezno (Zielony815) 20
KG-ST 1:5 (43:107)
Power Pokemon (Stroszy) 19 i KS Adriana Toruń (adja) 24
Lukas Lublin (Lukas86) 35 i Power Gniezno (Hyziu) 72
KG-ST 4:2 (95:55)
Anioły UNIBAX (teves) 70 i ApatorS (Marcelinio) 25
Jastrzębie Skórka (Zyga87) 0 i ZKŻ Załawcze (Marex87) 55

Wojak Team - Black Horses 11:7 (282:168)
pierwsze spotkanie: 8:10 bonus: Wojak Team
WT-BH 4:2 (90:60)
WT: Zdunek Rzeszów (Zdunek) WandaNowaHuta (MichalKR) 68-22
BH GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 57-3
WT-BH 3:3 (86:64)
WT:Ostrowskie Diabły (Casaletto) Promień Żary (ukppku) 27-59
BH Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka1978) - POLONIA ŚREM (Daria) 64-0
WT-BH 4:2 (106:44)
WTJęzykolmo (mendzel) Real Straszydle (Rusek) 75-31
BH Warsilia Gdańsk (tomecki) - StalGorzow1947 (przemo1986) 0 brak skladu - 44

Sportowa Junior Bydgoszcz - Anielska Gwardia 8-10 (194-256)
pierwsze spotkanie: 7:8 bonus: Anielska Gwardia
SJB-AG 3-3
SJB:Alfa Lubicz (kielpin) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 58 i 8
AG: KS Apator (grzechoo) i KSA 1962 (ZAJAC17) 44 i 40
SJB-AG 3-3
SJB:Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 49 i 23
AG: Krzyżacy (mario) i LOT Czerniewice (Janek1449) 55 i 23
SJB-AG 2-4
SJB:19Kolejarz (morello) i BKS Polonia (oczko007dk) 56 i 0
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) i Marasy Toruń (Devilt2) 64 i 30

Rozjedziemy Was II - Young Tigers 2:15 (54:371)
pierwsze spotkanie: 5:13 bonus: Young Tigers
RWII-YT 1:5 (29:121)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Błyskawice Leszno (ghost) 65 i 56
RW II: Buczka Tarnów (pietrek) i Kozły Lublin (Lander) 26 i 3
RWII-YT 1:5 (25:125)
YT: Unia Tarnów I (Eureka) - Polonia Osielsko (matti_1) 71 i 54
RW II: BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) i BULSI LESZNO (Szymon2782) 1 i 24
RWII-YT 0:5 (0:125)
YT: Stal Caellum (MarcinGw) - =LBN= (grzyb..)
RW II: brak drużyny i brak drużyny



PLAY-OFF
11 kolejka 26.10.2012
Półfinały
Black Horses - Wild Tigers 10:8 (230:207)
BH-WT 3:3 (65:75)
BH: CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) - POLONIA ŚREM (Daria) 35 i 30
WT: Victory Leszno (Speed) i Polonia Leszno (Krychu710) 75 i 0
BH-WT 3:3 (80:70)
BH: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - StalGorzow1947 (przemo1986) 59 i 21
WT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Fc Moherteam (Guti) 66 i 4
BH-WT 4:2 (85:62)
BH: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka1978) - Warsilia Gdańsk (tomecki) 53 i 32
WT: Unia Leszno (Junior1995) i Wybrzeze (specjal2009) 38 i 24

Speedway Tigers - Young Tigers 9:9 (207:243)
ST-YT 3:3 (60:90)
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) - 38 pkt Lukas Lublin (Lukas86) - 22 pkt
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - 74 pkt Błyskawice Leszno (ghost) - 16 pkt
ST-YT 3:3 (77:73)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 65 pkt Zieloni Gniezno (Zielony815) - 12 pkt
YT: Stal Caellum (MarcinGw) - 44 pkt =LBN= (grzyb..) - 29 pkt
ST-YT 3:3 (70:80)
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 69 pkt Jastrzębie Skórka (Zyga87) - 1 pkt
YT: Unia Tarnów I (Eureka) - 51 pkt Polonia Osielsko (matti_1) - 29 pkt

Grupa o miejsca 5-8
Anielska Gwardia - Rozjedziemy Was 3:15 (82:368)
AG-RW 1:5 (28:122)
AG: KS Apator (grzechoo) 28 Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 0
RWDuży uśmiechemogorgon Wrocław (Asteck666) 69 GKM GRUDZIĄDZ (prezes) 53
AG-RW 1:5 (29:121)
AG:Krzyżacy (mario) 29 K2 Toruń (Stachoo81) 0
RW:Falubazzz (stopek) 48 ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 73
AG-RW 1:5 (25:125)
AG:KS Apator Toruń (Sleevin) 15 Speedway Nowawieś (komputer96) 10
RW:Sparta Wrocław (sothis) 75 Malemen Krakow (Rurek) 50

Krzyżacka Gwardia - Wojak Team 7:11 (169:281)
KG-WT 2:4 (52:98)
KG:Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 46 ApatorS (Marcelinio) 6
WT:Zdunek Rzeszów (Zdunek) 75 WandaNowaHuta (MichalKR) 23
KG-WT 2:4 (45:105)
KGJęzykower Pokemon (Stroszy) 0 KS Adriana Toruń (adja) 45
WT:Ostrowskie Diabły (Casaletto) 35 Promień Żary (ukppku) 70
KG-WT 3:3 (72:78)
KG:Anioły UNIBAX (teves) 59 Apator Toruń (Kwiatek) 13
WTJęzykolmo (mendzel) 66 Real Straszydle (Rusek) 12

Grupa o miejsca 9-12
Sportowa Junior Bydgoszcz - Sportowa Bydgoszcz 6-12 (147-298)
SJB-SB 2-4
SJB BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek), Alfa Lubicz (kielpin) 0 - 46
SB Adamowski Bydgoszcz (adamowski10), Speedway Team Stal Gorzów (delfin) 36 - 68
SJB-SB 1-5
SJB Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster), Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 13 - 24
SB FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36), Orliki Fordon (Vinyll) 75 - 38
SJB-SB 3-3
SJB BKS Polonia (oczko007dk), 19Kolejarz (morello) 14 - 50
SB Tatusie Bydgoszcz (kilerski13), POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 75 - 6

Mocny Full Team - Rozjedziemy Was II 14-2
MFT-RWII 4-2 (90-60)
MFT:Stal Gorzów (spawn1488) 75pkt Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 15pkt
RWII: Buczka Tarnów (pietrek)46pkt i Kozły Lublin (Lander)14pkt
MFT-RWII 5-0
MFT:Lubella Lublin (Roko) Liegh Adams Team (jachu95)
RWII: BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) i BULSI LESZNO (Szymon2782)
MFT-RWII 5-0
MFT:Start Krasnystaw (kubina119) Paula Bydgoszcz (PAULA)
RWII: brak drużyn

12 kolejka 2.11.2012
Półfinały
Wild Tigers - Black Horses 8 : 9 (179:246)
pierwsze spotkanie: 8:10 awans: Black Horses
WT-BH 3:3 ( 72:78)
WT Victory Leszno (Speed) - Stal_Piaski (seba731) 72 - 0
BH GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 53 - 25
WT-BH 0:5 (0:125)
WT Wybrzeze (specjal2009) - Fc Moherteam (Guti)
BH Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka1978) - POLONIA ŚREM (Daria)
WT-BH 5:1 ( 107:43)
WT Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Unia Leszno (Junior1995) 63 - 44
BH Warsilia Gdańsk (tomecki) - StalGorzow1947 (przemo1986) 36 - 7

Young Tigers - Speedway Tigers 13:5 (314:134)
pierwszy mecz: 9:9 (243 - 207) awans: Young Tigers
YT-ST 5:1 (119:31)
YT: =LBN= (grzyb..) - 60 pkt Błyskawice Leszno (ghost) - 59 pkt
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 0 pkt Jastrzębie Skórka (Zyga87) - 31 pkt
YT-ST 3:3 (76:72)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) - 31 pkt Stal Caellum (MarcinGw) - 45 pkt
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 68 pkt Zieloni Gniezno (Zielony815) - 4 pkt
YT-ST 5:1 (119:31)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - 72 pkt Unia Tarnów I (Eureka) - 47 pkt
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) - 31 pkt Lukas Lublin (Lukas86) - 0 pkt

Grupa o miejsca 5-8
Rozjedziemy Was - Anielska Gwardia 15:3 (372:78)
pierwszy mecz: 15:3 awans:Rozjedziemy Was
RW:AG 5:1 (122:28)
Falubazzz (stopek) 57 ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 65
KSA 1962 (ZAJAC17) 15 LOT Czerniewice (Janek1449) 13
RW:AG 5:1 (125:25)
Demogorgon Wrocław(Asteck666) 72 GKM Grudziądz (prezes) 53
Marasy Toruń (Devilt2) 19 Speedway Nowawieś (komputer96) 6
RW:AG 5:1 (125:25)
Sparta Wrocław (Sothis) 75 Malemen Krakow (Rurek) 50
KS Skarpa Toiruń (Testament) 25 K2 Toruń (Stachoo81) 0

Wojak Team - Krzyżacka Gwardia 11:7 (275:175)
pierwszy mecz: 11:7 awans: Wojak Team
WT-KG 4:2 (97:53)
Zdunek Rzeszów (Zdunek) 75 WandaNowaHuta (MichalKR) 22
Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 48 ApatorS (Marcelinio) 5
WT-KG 4:2 (109:41)
Ostrowskie Diabły (Casaletto) 39 Promień Żary (ukppku) 70
KS Adriana Toruń (adja) 41 Power Pokemon (Stroszy) 0
WT-KG 3:3 (69:81)
Polmo (mendzel) 69 Real Straszydle (Rusek) 0
Anioły UNIBAX (teves) 56 Apator Toruń (Kwiatek) 25

Grupa o miejsca 9-12
Sportowa Bydgoszcz - Sportowa Junior Bydgoszcz 13-5 (303-147)
Pierwszy mecz: 12-6 awans: Sportowa Bydgoszcz
SB-SJB 5-1
SB FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 75 i 50
SJB BKS Polonia (oczko007dk) - 19Kolejarz (morello) 0 i 25
SB-SJB 3-3
SB POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - Speedway Team Stal Gorzów (delfin) 0 i 70
SJB BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - Alfa Lubicz (kielpin) 25 i 55
SB-SJB 5-1
SB Orliki Fordon (Vinyll) - Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 47 i 61
SJB Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 15 i 27

Rozjedziemy Was II - Mocny Full Team



13 kolejka 16.11.2012
FINAŁ:
Black Horses - Young Tigers 11:7 (241:209)
BH-YT 3:3 (75:75)
BH: CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) - POLONIA ŚREM (Daria) 50 i 25
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Błyskawice Leszno (ghost) 75 i 0
BH-YT 5:1 (100:50)
BH: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - Warsilia Gdańsk (tomecki) 65 i 35
YT: Stal Caellum (MarcinGw) - =LBN= (grzyb..) 34 i 16
BH-YT 3:3 (66:84)
BH: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka1978) - StalGorzow1947 (przemo1986) 56 i 10
YT: Polonia Osielsko (matti_1) - Unia Tarnów I (Eureka) 29 i 55

Mecz o 3 miejsce:
Speedway Tigers - Wild Tigers 11:7 (241:209)
ST-WT 3:3 (58:92)
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) - 35 pkt Lukas Lublin (Lukas86) - 23 pkt
WT: Victory Leszno (Speed) - 74 pkt Stal_Piaski (seba761) - 18 pkt
ST-WT 4:2 (86:64)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 64 pkt Zieloni Gniezno (Zielony815) - 22 pkt
WT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - 61 pkt FC Moherteam (Guti) - 3 pkt
ST-WT 4:2 (97:53)
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 69 pkt Jastrzębie Skórka (Zyga87) - 28 pkt
WT: Wybrzeze (specjal2009) - 0 pkt Unia Leszno (Junior1995) - 53 pkt

Mecz o 5 miejsce:
Rozjedziemy Was - Wojak Team 0:15

Mecz o 7 miejsce:
Anielska Gwardia - Krzyżacka Gwardia 7:11 (197:253)
AG – KG 3:3 (87:63)
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) - Krzyżacy (mario) 44 - 43
KG: Apator Toruń (Kwiatek) - ApatorS (Marcelinio) 63 - 0
AG – KG 3:3 (84:66)
AG: KS Apator (grzechoo) - LOT Czerniewice (Janek1449) 42 - 42
KG: Power Pokemon (Stroszy) - KS Adriana Toruń (adja) 0 - 66
AG – KG 1:5 (26:124)
AG: Marasy Toruń (Devilt2) - Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 22 - 4
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 68 – 56

Mecz o 9 miejsce:
Mocny Full Team - Sportowa Bydgoszcz 11-7 (243-207)
MFT-SB 3-3
MF Stal Gorzów (spawn1488) Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 64 i 0
SB FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 61 i 25
MFT-SB 3-3
MF Liegh Adams Team (jachu95) Start Krasnystaw (kubina119) 74 i 0
SB POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i Speedway Team Stal Gorzów (delfin) 25 i 51
MFT-SB 5-1
MF Paula Bydgoszcz (Paula) Lubella Lublin (Roko) 67 i 38
SB Orliki Fordon (Vinyll) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 16 i 29

Mecz o 11 miejsce:
Sportowa Junior Bydgoszcz - Rozjedziemy Was II 15:0

14 kolejka 23.11.2012
FINAŁ:
Young Tigers - Black Horses 11:7 (271:179)
Pierwszy mecz: 7:11 (209:241) mistrz: Young Tigers
YT-BH 4:2 (89:61)
YT Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - =LBN= (grzyb..) 62 i 27
BH GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 56 i 5
YT-BH 3:3 (82:68)
YT Polonia Osielsko (matti_1) - Błyskawice Leszno (ghost) 48 i 34
BH Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka1978) - POLONIA ŚREM (Daria) 68 i 0
YT-BH 4:2 (100:50)
YT Unia Tarnów I (Eureka) - Stal Caellum (MarcinGw) 56 i 44
BH Warsilia Gdańsk (tomecki) - StalGorzow1947 (przemo1986) 50 i 0

Mecz o 3 miejsce:
Wild Tigers - Speedway Tigers 6:11 (157:268)
pierwszy mecz: 7:11 (209 - 241) 3 miejsce: Speedway Tigers
WT-ST 4:2 (98:52)
WT: Victory Leszno (Speed) - 71 pkt Stal_Piaski (seba731) - 27 pkt
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 52 pkt Jastrzębie Skórka (Zyga87) - 0 pkt
WT-ST 2:4 (59:91)
WT: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - 57 pkt Fc Moherteam (Guti) - 2 pkt
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 63 pkt Lukas Lublin (Lukas86) - 28 pkt
WT-ST 0:5 (0:125)
WT: Unia Leszno (Junior1995) - 0 pkt Wybrzeze (specjal2009) - 0 pkt
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) - 75 pkt Zieloni Gniezno (Zielony815) - 50 pkt

Mecz o 5 miejsce:
Wojak Team - Rozjedziemy Was 15:0

Mecz o 7 miejsce:
Krzyżacka Gwardia - Anielska Gwardia 10:7 (241:184)
pierwszy mecz: 11:7(253:197) 7 miejsce: Krzyżacka Gwardia
KG – AG 0:5 (0:125)
KG: Power Pokemon (Stroszy) i KS Adriana Toruń (adja) 0 pkt -0 pkt
AG: KS Apator (grzechoo) i Marasy Toruń (Devilt2) 66 pkt - 59 pkt
KG – AG 5:1 (118:32)
KG: Apator Toruń (Kwiatek) i ApatorS (Marcelinio) 48 pkt - 70 pkt
AG: Krzyżacy (mario) i LOT Czerniewice (Janek1449) 23 pkt - 9 pkt
KG – AG 5:1 (123:27)
KG: Anioły UNIBAX (teves) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 58 pkt - 65 pkt
AG: Speedway Nowawieś (komputer96) i KSA 1962 (ZAJAC17) 2 pkt - 25 pkt

Mecz o 9 miejsce:
Sportowa Bydgoszcz - Mocny Full Team 15:0

Mecz o 11 miejsce:
Rozjedziemy Was - Sportowa Junior Bydgoszcz 0:15




Wystąpiono w składach:

WILD TIGERS
1. Victory Leszno (Speed) Eliga [C]
2. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 1 liga
3. Unia Leszno (Junior1995) 1 liga
4. Polonia Leszno (Krychu710) 2 liga
5. Wybrzeze (specjal2009) 2 liga
6. Fc Moherteam (Guti) 3 liga
7. Stal_Piaski (seba761) 2 liga

SPEEDWAY TIGERS
1. Stupki Gniezno (Einstein) Eliga
2. Power Gniezno (Hyziu) 1 liga [C]
3. ZKŻ Załawcze (Marex87) 1 liga
4. Lukas Lublin (Lukas86) 2 liga
5. Zieloni Gniezno (Zielony815) 2 liga
6. Millenium Rzeszów (trainer) 3 liga
7. Jastrzębie Skórka (Zyga87) 3 Liga

YOUNG TIGERS
1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) Eliga
2. Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 1 liga
3. Unia Tarnów I (Eureka) 1 liga
4. Polonia Osielsko (matti_1) 2 liga [C]
5. Błyskawice Leszno (ghost) 3 liga
6. =LBN= (grzyb..) 3 liga

WOJAK TEAM
1. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) Eliga [C]
2. Polmo (mendzel) 1 liga
3. Promień Żary (ukppku) 1 liga
4. Real Straszydle (Rusek) 3 liga
5. WandaNowaHuta (MichalKR) 2 liga
6. Ostrowskie Diabły (Casaletto) 2 liga

MOCNY FULL TEAM
1. Stal Gorzów (spawn1488) Eliga
2. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 4 liga
3. Start Krasnystaw (kubina119) 6 liga
4. Liegh Adams Team (jachu95) 2 liga
5. Paula Bydgoszcz (Paula) 2 liga
6. Lubella Lublin (Roko)

ROZJEDZIEMY WAS
1. Sparta Wrocław (sothis) E-liga [C]
2. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 2 liga
3. Demogorgon Wrocław (Asteck666) 1 liga [C-RWII]
4. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 2 liga
5. Malemen Krakow (Rurek) 3 liga
6. Falubazzz (stopek) 2 liga
7. GKM GRUDZIĄDZ (prezes) 3 liga

ROZJEDZIEMY WAS II
1. gkm kosciuszki (diabel grudziadz) 3 liga
2. Buczka Tarnów (pietrek) 3 liga
3. BlacqStorm Grudziądz (tomkey666) 4 liga
4. Kozły Lublin (Lander) 3 liga
5. BULSI LESZNO (Szymon2782) 3 liga
6. GKM Grudziądz (prezes) 3 liga

BLACK HORSES
1. GRYFY Bydgoszcz (Henrik) Eliga
2. Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka1978) 1 liga [C]
3. Warsilia Gdańsk (tomecki) 1 liga
4. CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 2 liga
5. StalGorzow1947 (przemo1986) 2 liga
6. POLONIA ŚREM (Daria) 4 liga

KRZYŻACKA GWARDIA
1. Power Pokemon (Stroszy) 2 liga
2. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 1 liga [C]
3. Anioły UNIBAX (teves) 1 liga
4. ApatorS (Marcelinio) 2 liga
5. KS Adriana Toruń (adja) 2 liga
6. Apator Toruń (Kwiatek) 2 liga
7. STALOWE PIERNIKI TORUŃ (Kiełpin) 3 liga

ANIELSKA GWARDIA
1. KS Apator (grzechoo) 3 liga
2. KSA 1962 (ZAJAC17) 4 liga
3. Speedway Nowawieś (komputer96) 4 liga
4. Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 5 liga
5. Krzyżacy (mario) 4 liga
6. LOT Czerniewice (Janek1449) 5 liga
7. KS Skarpa Toiruń (Testament) 4 liga
8. Marasy Toruń (Devilt2) 5 liga
9. K2 Toruń (Stachoo81) 5 liga
10. KS Apator Toruń (Sleevin) 4 liga

SPORTOWA BYDGOSZCZ
1. Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 3 liga [C]
2. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 3 liga
3. Speedway Team Stal Gorzów (delfin) 2 liga
4. POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 4 liga
5. Polonia BDG (Bartas18BDG) 4 liga
6. Orliki Fordon (Vinyll) 5 liga
7. FC Stojak Bydgoszcz (Piotr36)

SPORTOWA JUNIOR BYDGOSZCZ
1. 19Kolejarz (morello) 3 liga
2. Alfa Lubicz (kielpin) 3 liga
3. Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 4 liga
4. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 4 liga
5. BKS Polonia (oczko007dk) 4 liga
6. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 4 liga
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości