Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SW LIGA - Indywidualnie - SEZON 14 //ZAWIESZONE//
#1
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA
SWLIGI
SEZON 14

Regulamin

1. Indywidualnego Mistrza SW Ligi wyłoni 12 turniejów, na torach 9 aktualnie najlepszych drużyn w 11 sezonie SW Ligi oraz 3 wybranych przez organizatora innych ekip biorących udział SWL

2. W przypadku remisu, decydować będą zwycięstwa biegowe, następnie drugie miejsca, trzecie, a jeśli dalej będzie remis to lepszy bilans bezpośrednich pojedynków, jesli dalej będzie remis, to o wyższej pozycji zdecyduje miejsce zawodnika w tabeli wszechczasów!!!
Punkt 2 dotyczy turnieju głównego jak i eliminacji.

3. Jeżeli do czwartku poprzedzającego daną rundę nie wszyscy zawodnicy przyjmą zapki, to organizator rundy ma obowiązek wysłać zaproszenia rezerwowym oraz poinformowanie o fakcie na forum.

4. Jeżeli zdarzy się, że do turnieju głównego awansuje więcej niż 4 zawodników z danej drużyny, to:
- w przypadku, gdy cała 5 (lub więcej) jest w pierwszej 16 to awansują tylko 4 najlepsi w finale zawodnicy (chyba, że z poprzedniego sezonu zostali jacyś riderzy, wtedy tylu, żeby w finałach było tylko 4 zawodników z danej ekipy)
- w przypadku kiedy kolejni zawodnicy danego zespołu (po pierwszych 4) stają się rezerwowymi... to nimi nie zostają a w ich miejsce wskakuje zawodnik, który był kolejny w finale eliminacji



-----
Jeżeli coś pominąłem lub coś zauważycie wartego sprawdzenia i ewentualnej poprawy proszę się ze mną skontaktować na priv w grze Oczko
Odpowiedz
#2
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA
SWLIGI
SEZON 14


[Obrazek: 280kwub.png]

[Obrazek: 2rfc8et.png]


Następna aktualizacja: 9 października
Trwa turniej główny
Odpowiedz
#3
Lista startowa 14 sezonu IMSWLigi

Główni Zawodnicy
1. Teofil Kupidura (DKŻ Unia Dębica) - LINK
2. Kornel Smura (DKŻ Unia Dębica) - LINK
3. Kajetan Nieszała (DKŻ Unia Dębica) - LINK
4. Bożydar Stalkowski (POWER Gniezno) - LINK
5. Zbigniew Słomczyński (POWER Gniezno) - LINK
6. Gaweł Paliwoda (POWER Gniezno) - LINK
7. Ryszard Klajst (GSE Tarnów) - LINK
8. Sylwek Szymalski (GSE Tarnów) - LINK
9. Donat Smoter (GSE Tarnów) - LINK
10. Onufry Dzielendziak (Roko-Big Speedway LUBLIN) - LINK
11. Marcelin Wąsaty (Roko-Big Speedway LUBLIN) - LINK
12. Robert Wierbiłowicz (Roko-Big Speedway LUBLIN) - LINK
13. Wawrzyniec Stochmal (Świry Tarnów) - LINK
14. Błażej Pochyły (Świry Tarnów) - LINK
15. Wilkomir Szymioł (Świry Tarnów) - LINK
16. Borys Greniuch (ZKS Huragan Tarnów) - LINK
17. Olaf Świtała (ZKS Huragan Tarnów) - LINK
18. Cyprian Bastian-Brzeziński (ZKS Huragan Tarnów) - LINK
19. Dawid Mochnik (TARZAN'S TEAM TARNÓW) - LINK
20. Mikołaj Droździak (TARZAN'S TEAM TARNÓW) - LINK
21. Robert Rychalski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) - LINK
22. Edward Jaworczak (RKS - MOTOR LUBLIN) - LINK
23. Anzelm Buszyło (RKS - MOTOR LUBLIN) - LINK
24. Włodzimierz Elikowski (RKS - MOTOR LUBLIN) - LINK

Rezerwowi
1. Herbert Szendała (POWER Gniezno) - LINK
2. Sylwek Nieporowski (POWER Gniezno) - LINK
3. Jakub Łuc (GSE Tarnów) - LINK
4. Klementyn Nastor (GSE Tarnów) - LINK
5. Teofil Pliszczak (Roko-Big Speedway LUBLIN) - LINK
6. Oktawian Sygowski (RKS - MOTOR LUBLIN) - LINK
7.  Bruno Sira (RKS - MOTOR LUBLIN) - LINK
Odpowiedz
#4
Tak jest 

Oficjalnie 14 sezon IMSWLigi startuje w sobotę 13.08 !

Jak będą wyglądać eliminacje już pisałem więc tu się rozwodzić nie ma sensu Oczko

Finał 1
Organizator: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) - LINK DO ZAWODÓW
1. Wilkomir Szymioł (Świry Tarnów) - LINK
2. Błażej Pochyły (Świry Tarnów) - LINK
3. Włodzimierz Elikowski (RKS - MOTOR LUBLIN) - LINK
4. Mikołaj Droździak (TARZAN'S TEAM TARNÓW) - LINK
5. Teofil Kupidura (DKŻ Unia Dębica) - LINK
6. Cyprian Bastian-Brzeziński (ZKS Huragan Tarnów) - LINK
7. Sylwek Szymalski (GSE Tarnów) - LINK
8. Onufry Dzielendziak (Roko-Big Speedway LUBLIN) - LINK
9. Kornel Smura (DKŻ Unia Dębica) - LINK
10. Ryszard Klajst (GSE Tarnów) - LINK
11. Marcelin Wąsaty (Roko-Big Speedway LUBLIN) - LINK
12. Edward Jaworczak (RKS - MOTOR LUBLIN) - LINK
13. Sylwek Nieporowski (POWER Gniezno) - LINK
14. Herbert Szendała (POWER Gniezno) - LINK
15. Klementyn Nestor (GSE Tarnów) - LINK
16. Teofil Pliszczak (Roko-Big Speedway LUBLIN) - LINK

Finał 2
Organizator: Świry Tarnów (sylta88) - LINK DO ZAWODÓW
1. Anzelm Buszyło (RKS - MOTOR LUBLIN) - LINK
2. Olaf Świtała (ZKS Huragan Tarnów) - LINK
3. Robert Rychalski (TARZAN'S TEAM TARNÓW) - LINK
4. Borys Greniuch (ZKS Huragan Tarnów) - LINK
5. Wawrzyniec Stochmal (Świry Tarnów) - LINK
6. Dawid Mochnik (TARZAN'S TEAM TARNÓW) - LINK
7. Zbigniew Słomczyński (POWER Gniezno) - LINK
8. Kajetan Nieszała (DKŻ Unia Dębica) - LINK
9. Gaweł Paliwoda (POWER Gniezno) - LINK
10. Robert Wierbiłowicz (Roko-Big Speedway LUBLIN) - LINK
11. Bożydar Stalkowski (POWER Gniezno) - LINK
12. Donat Smoter (GSE Tarnów) - LINK
13. Jakub Łuc (GSE Tarnów) - LINK
14. Oktawian Sygowski (RKS - MOTOR LUBLIN) - LINK
15. Bruno Sira (RKS - MOTOR LUBLIN) - LINK



Organizatorów poszczególnych rund będę wybierał sam i dostosowywał do wolnych terminów jakie dana drużyna posiada. Oczywiście cały terminarz pojawi się odpowiednio wcześniej Oczko
Odpowiedz
#5
10 runda

http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-79468
[Obrazek: 3212.jpg]
Odpowiedz
#6
Aktualizacja po 9 kolejce!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
SW LIGA - SEZON 15 //ZAWIESZONE// Asteck666 6 113,915 2018-08-15, 10:49:38
Ostatni post: Mr. Zuma

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości