#16
Jestem na NIE !!!!!!!!!!!!!
Pierwszy raz muszę zgodzić się z daehniksem, NIE MACIE CO ROBIĆ Z PIENIĘDZMI TO SZKÓŁKI BUDUJCIE !!!!
Niektórych juz może zaczynać przerażać to że ich supermocne składy przejdą na emeryturę i po wprowadzeniu nowej szkółki, nie będa mieli tak samo silnych zastępców.

Jeśli będą wprowadzeni nowi zawodnicy na LT z dupy wzięci ze średnią powyżej 65, to ja oficjalnie ogłaszam ze rezygnuję z gry.

(2012-12-22, 23:45:47)Casaletto napisał(a): No właśnie, że nie mam takiego problemu , po prostu to by ruszyło troche te gre, może zmienił by się troche układ sił, ja nie mówie o zawodnikach z srednia 75 ... tylko np. 16 lat sr 65 talent 4 załozmy

Casa, przepraszam Cię, teraz 16 latkowie wychodzą ze szkółki ze śr 49, więc chyba ochuj...łeś z tym 16 lat, śr. 65!!!!!!!!!!!!!!

A ceny na LT sami sobie windujecie, przecież nikt wam nie ustala cen, więc nie narzekać tylko mor...a w kubeł i wziąć się za szkolenie mlodzieży, bo ci których zmiana szkółki dotkneła od razu juz przestali narzekać i się przyzwyczaili, teraz czas na tych, których zmiana szkółki dopiero zaboli.