#45
[Obrazek: 2mdmdz7.png]

Druga kolejka już ruszyła! Dzisiejszego dnia triumfowały drużyny KM Psie Pole, Bandyci Płytnica i Pe Pe Racing czego chyba nikt się nie spodziewał po ostatniej kolejce.

W grupie C panuje kontrowersyjna sytuacja - wszyscy mają po 3 punkty.
Bardzo ciekawe mecze i bardzo mocny progres jednego z dzisiejszych zwycięzców Oczko

1 etap w grupie C: Link

A to dzisiejszy, w którym Pe Pe wziął się poważnie za sprawę:

2 etap w grupie C: Link

Gratuluję zwycięzcom dzisiejszych rozgrywek i przypominam o wcześniejszym zapraszaniu na kolejne! Uśmiech

Jeszcze tylko jedno pytanko do gospodarza zawodów z grupy A..

Wiadomo co się dzieje z graczem z Falubaz Hool's ?? Z tego co widzę nie zjawił się na zawodach. Uśmiech

2 etap w grupie A: Link

(2013-01-28, 20:47:27)puri napisał(a): Mam propozycje do pucharu, by każda drużyna wybrała 5 podstawowych zawodników i np 2 rezerwowych. Wtedy nikt by nie zmieniał zawodników i by jeździł podanym składem. Można by jeszcze np. określić ilu musi być seniorów i juniorów(np. min. 2 seniorów i min. 2 juniorów)

A i mam prośbę bym mógł zamiast tej przerwy czyli 8 lutego zorganizować zawody gdyż nie zauważyłem że dziś ja muszę je zorganizować

1. Nie będę nakazywał nikomu kim ma jeździć. To są zawody dla zawodników o dowolnym wieku. Uśmiech

2. 8 luty kiedy jest przerwa jest już zajęta przez problem, który się pojawił. Ponieważ jestem łaskawy to daję kolejną ale ostatnią szansę.

Zorganizuj więc czwórmecz na 15-ego lutego i pozapraszaj tych graczy, których ci napisałem (z twojej grupy). To mają być zawody 6, a nie 5-ej ligi Oczko

Jeżeli mecze nie wypalą w terminach wyznaczonych to grupa E automatycznie odpadnie z Rozgrywek To samo tyczy się grupy B Język[/b]