Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II sezon
#1
WYNIKI 2 SEZONU

EKSTRALIGA

1. SPEEDWAY TIGERS 10-9-1-0-5 81:19 24
2. ROZJEDZIEMY WAS 10-5-1-4-3 56:46 14
3. WILD TIGERS 10-5-0-5-3 48:50 13
4. WOJAK TEAM 10-4-2-4-2 56:42 12
5. MOCNY FULL TEAM 10-2-1-7-2 23:67 7
6. YOUNG TIGERS 10-2-1-7-0 28:66 5

kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy małe pkt Punkty

1 kolejka 22.04.2011
SPEEDWAY TIGERS - MOCNY FULL TEAM 10:0
1.GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - RKS Kolejarz Rawicz (Simonen)68:22
2.Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Lordy (lord101) 75:15
3.KS Czorty Myślibórz (przemofan) - Marma Rzeszów Speedway Team (Lampard)66:24
4.Polonia Leszno (Krychu710) - LSA Zielona Góra (Bello.22)75:0
5.Paul-Wik (wowi) - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 61:29

WILD TIGERS - WOJAK TEAM 8:2
1. Victory Leszno (Speed) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 17:73
2. Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) - CWKS Resovia Rzeszów (swk6)63:27
3. Stupki Gniezno (Einstein) - Polmo (mendzel) 68:22
4. Power Gniezno (Hyziu) - Real Straszydle (Rusek)70:20
5. SG Start Gniezno (AdikoSS) - Promień Żary (ukppku) 67:23

ROZJEDZIEMY WAS - YOUNG TIGERS 6:4
1. brak zawodnika vs HAMMER (victorus) 0:75
2. Sparta Wrocław (sothis) vs Polonia Bydgoszcz (suzuki) 66:24
3. Demogorgon Wroclaw (Asteck666) vs Kopernik Grudziądz (pulo79) 74:16
4. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) vs Royal Zielona Góra (crespomilan) 73:17
5. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) vs Wybrzeże Gda (specjal2009) 41:49



2 kolejka 29.04.2011
YOUNG TIGERS - SPEEDWAY TIGERS 0:10
1. HAMMER (victorus) - GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 21:69
2. Unia Leszno (Junior1995) vs Ostrowskie Diabły (Casaletto) 16:74
3. Kopernik Grudziądz (pulo79) vs Polonia Leszno (Krychu710) 34:56
4. Royal Zielona Góra (crespomilan)- Paul-Wik (wowi) 42:48
5. Wybrzeże Gda (specjal2009) vs KS Czorty Myślibórz (przemofan) 42:48

MOCNY FULL TEAM - WILD TIGERS 6:2
1.RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) -Victory Leszno (Speed) 48:42
2.Lordy (lord101) -Stupki Gniezno (Einstein) 15:75
3.Marma Rzeszów Speedway Team (Lampard) -Power Gniezno (Hyziu) 58:32
4.LSA Zielona Góra (Bello.22) -Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 0:0 obustronny walkower
5.Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) -SG Start Gniezno (AdikoSS) 67:23

WOJAK TEAM - ROZJEDZIEMY WAS 5:5
1. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek)-Demogorgon Wroclaw (Asteck666) 54:36
2. CWKS Resovia Rzeszów (swk6)-Sparta Wrocław (sothis) 0:75
3. Polmo (mendzel)-ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 43:47
4. Real Straszydle (Rusek)-Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 45:45
5. Promień Żary (ukppku)-brak drużyny 75:0



3 kolejka 6.05.2011
SPEEDWAY TIGERS - ROZJEDZIEMY WAS 10:0
1. GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - Sparta Wrocław (sothis) 46:44
2. Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Demogorgon Wroclaw (Asteck666) 54:36
3. Polonia Leszno (Krychu710) - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 48:42
4. KS Czorty Myślibórz (przemofan) - Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 73:17
5. Paul-Wik (wowi) - Speedway Gdańsk (robcio2x8) 57:33

YOUNG TIGERS - WILD TIGERS 6:4
1. Unia Leszno (Junior1995) - Stupki Gniezno (Einstein) 17:73
2. Polonia Bydgoszcz (suzuki) - Victory Leszno (Speed) 48:42
3. HAMMER (victorus) - Power Gniezno (Hyziu) 50:40
4. Royal Zielona Góra (crespomilan) - Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 41:49
5. Wybrzeże Gda (specjal2009) - SG Start Gniezno (AdikoSS) 55:35

MOCNY FULL TEAM - WOJAK TEAM 2:6
1. LSA Zielona Góra - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 0:75
2. Lordy - CWKS Resovia Rzeszów (swk6) 0:0 obustronny walkower
3. RKS Kolejarz Rawicz - Polmo (mendzel) 30:60
4. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - Real Straszydle (Rusek) 37:53
5. Marma Rzeszów Speedway Team - Promień Żary (ukppku) 68:22



4 kolejka 13.05.2011
ROZJEDZIEMY WAS - MOCNY FULL TEAM 9:1
1. Sparta Wrocław (sothis) - RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) 45:45
2. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) - SKA (hampel) 75:0
3. Demogorgon Wroclaw (Asteck666) - Lordy (lord101) 75:0
4. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - Marma Rzeszów Speedway Team (Lampard) 67:23
5. Speedway Gdańsk (robcio2x8) - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 72:18

WOJAK TEAM - YOUNG TIGERS 4:6
1. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) vs Unia Leszno (Junior1995) 75:15
2. Polmo (mendzel) vs Kopernik Grudziądz (pulo79) 75:15
3. CWKS Resovia Rzeszów (swk6) 2 WO vs HAMMER (victorus) 0:75
4. Real Straszydle (Rusek) vs Polonia Bydgoszcz (suzuki) 19:71
5. Promień Żary (ukppku) vs Wybrzeze Gda (specjal2009) 25:65

WILD TIGERS - SPEEDWAY TIGERS 4:6
1. Power Gniezno (Hyziu) - GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 36:54
2. Victory Leszno (Speed) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 42:48
3. Stupki Gniezno (Einstein) - Polonia Leszno (Krychu710) 71:19
4. Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) - KS Czorty Myślibórz (przemofan) 50:40
5. SG Start Gniezno (AdikoS) - Paul-Wik (wowi) 33:57


5 kolejka 20.05.2011
SPEEDWAY TIGERS - WOJAK TEAM 6:4
1. GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 50:40
2. Polonia Leszno (Krychu710) - Polmo (mendzel) 30:60
3. Ostrowskie Diabły (Casaletto) - CWKS Resovia Rzeszów (swk6) 34:56
4. Paul-Wik (wowi) - Real Straszydle (Rusek) 65:25
5. KS Czorty Myślibórz (przemofan) - Promień Żary (ukppku) 75:15

ROZJEDZIEMY WAS - WILD TIGERS 4:6
1. Demogorgon Wroclaw (Asteck666) vs Victory Leszno (Speed) 44:46
2. Sparta Wrocław (sothis) vs Stupki Gniezno (Einstein) 59:31
3. Speedway Gdańsk (robcio2x8) vs Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 22:68
4. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) vs Power Gniezno (Hyziu) 39:51
5. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) vs SG Start Gniezno (AdikoSS) 73:17

YOUNG TIGERS - MOCNY FULL TEAM 2:4
1. Kopernik Grudziądz (pulo79) - RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) 0:75
2. Unia Leszno (Junior1995)- SKA (hampel) 0:0
3. Polonia Bydgoszcz (suzuki) - LSA Zielona Góra (Bello.22) 0:0
4. Royal Zielona Góra (crespomilan)- Marma Rzeszów Speedway Team (Lampard) 36-54
5. Wybrzeze Gda (specjal2009)- Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 63-27


6 kolejka 27.05.2011
MOCNY FULL TEAM - SPEEDWAY TIGERS 2:8
pierwsze spotkanie 0:10 bonus: Speedway Tigers
1. RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) - GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 50:40
2. SKA (hampel) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 0:75
3. LSA Zielona Góra (Bello.22) - Polonia Leszno (Krychu710) 0:75
4. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampard) - KS Czorty Myślibórz (przemofan) 23:67
5. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - Paul-Wik (wowi) 15:75

WOJAK TEAM - WILD TIGERS 6:4
pierwsze spotkanie 2:8 bonus: Wild Tigers
1. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Victory Leszno (Speed) 66:24
2. Polmo (mendzel) - Stupki Gniezno (Einstein) 44:46
3. CWKS Resovia Rzeszów (swk6) - Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 49:41
4. Promień Żary (ukppku) - Power Gniezno (Hyziu) 16:74
5. Real Straszydle (Rusek) - SG Start Gniezno (AdikoSS) 75:0

YOUNG TIGERS - ROZJEDZIEMY WAS 2:8
pierwsze spotkanie 4:6 bonus: Rozjedziemy Was
1. Unia Leszno (Junior1995) - Sparta Wrocław (sothis) 15:75
2. HAMMER (victorus) - Demogorgon Wroclaw (Asteck666) 37:53
3. Royal Zielona Góra (crespomilan) - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 0:75
4. Polonia Bydgoszcz (suzuki) - Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 38:52
5. Wybrzeze Gda (specjal2009) - Speedway Gdańsk (robcio2x8) 56:34



7 kolejka 3.06.2011
SPEEDWAY TIGERS - YOUNG TIGERS 10:0
pierwsze spotkanie 10:0 bonus: Speedway Tigers
1. Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Kopernik Grudziądz (pulo79) 75:15
2. GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - HAMMER (victorus) 72:18
3. Polonia Leszno (Krychu710) - Royal Zielona Góra (crespomilan) 60:29
4. KS Czorty Myślibórz (przemofan) - Polonia Bydgoszcz (suzuki) 63:27
5. Paul-Wik (wowi) - Wybrzeze Gda (specjal2009) 65:25

WILD TIGERS - MOCNY FULL TEAM 6:4
pierwsze spotkanie 2:6 bonus: Mocny Full Team
1. Stupki Gniezno (Einstain) - RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) 34:56
2. Victory Leszno (Speed) - SKA (hampel) 75:0
3. Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) - Lordy (lord101) 71:19
4. Power Gniezno (Hyziu) - Marma Rzeszów Speedway Team (Lampard) 74:16
5. RKM Rekiny Rybnik (Davinci) - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 38:52

ROZJEDZIEMY WAS - WOJAK TEAM 6:4
pierwsze spotkanie 5:5 bonus: Rozjedziemy Was
1. Speedway Gdańsk (robcio2x8) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 40:50
2. Sparta Wrocław (sothis) - Polmo (mendzel) 54:36
3. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) - CWKS Resovia Rzeszów (swk6) 26:64
4. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - Promień Żary (ukppku) 75:15
5. Demogorgon Wroclaw (Asteck666) - Real Straszydle (Rusek) 71:19



8 kolejka 10.06.2011
ROZJEDZIEMY WAS - SPEEDWAY TIGERS 4:6
pierwsze spotkanie 0:10 bonus: Speedway Tigers
1. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) - GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 19:71
2. Speedway Gdańsk (robcio2x8) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 16:74
3. Demogorgon Wroclaw (Asteck666) - Polonia Leszno (Krychu710) 62:28
4. Sparta Wrocław (sothis) - KS Czorty Myślibórz (przemofan) 49:41
5. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - Paul-Wik (wowi) 44:46

WILD TIGERS - YOUNG TIGERS 8:2
pierwsze spotkanie 4:6 bonus: Wild Tigers
1. Victory Leszno (Speed) - Unia Leszno (Junior1995) 55:35
2. Stupki Gniezno (Einstein) - Kopernik Grudziądz (pulo79) 51:39
3. Power Gniezno (Hyziu) - Royal Zielona Góra (crespomilan) 75:15
4. Caellum Stal Gorzów (MarcinGw) - Polonia Bydgoszcz (suzuki) 52:38
5. RKM Rekiny Rybnik (Davinci) - Wybrzeze Gda (specjal2009) 22:68

WOJAK TEAM - MOCNY FULL TEAM 10:0
pierwsze spotkanie 6:2 bonus: Wojak Team
1. CWKS Resovia Rzeszów (swk6) - RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) 49:41
2. Promień Żary (ukppku) - SKA (hampel) 75:0
3. Polmo (mendzel) - Lordy (lord101) 75:15
4. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Marma Rzeszów Speedway Team (Lampard) 75:15
5. Real Straszydle (Rusek) - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 58:32



9 kolejka 17.06.2011
MOCNY FULL TEAM - ROZJEDZIEMY WAS 0:10
pierwsze spotkanie 1:9 bonus: Rozjedziemy Was
1. RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) - Demogorgon Wroclaw (Asteck666) 41:49
2. SKA (hampel) - Sparta Wrocław (sothis) 0:75
3. Lordy (lord101) - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 28:62
4. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampard) - Speedway Gdańsk (robcio2x8) 15:75
5. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 19:71

YOUNG TIGERS - WOJAK TEAM 2:8
pierwsze spotkanie 6:4 bonus: Wojak Team
1. Unia Leszno (Junior1995) - CWKS Resovia Rzeszów (swk6) 0:75
2. Royal Zielona Góra (crespomilan) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 16:74
3. HAMMER (victorus) - Polmo (mendzel) 36:54
4. Kopernik Grudziądz (pulo79) - Promień Żary (ukppku) 0:75
5. Wybrzeze Gda (specjal2009) - Real Straszydle (Rusek) 51:39

SPEEDWAY TIGERS - WILD TIGERS 10:0
pierwsze spotkanie 6:4 bonus: Speedway Tiger
1. Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Victory Leszno (Speed) 75:0
2. GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - Stupki Gniezno (Einstein) 59:31
3. Polonia Leszno (Krychu710) - Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) 59:31
4. KS Czorty Myślibórz (przemofan) - Power Gniezno (Hyziu) 48:42
5. Paul-Wik (wowi) - RKM Rekiny Rybnik (Davinci) 60:30


10 kolejka 24.06.2011
WOJAK TEAM - SPEEDWAY TIGERS 5:5
pierwsze spotkanie 4:6 bonus: Speedway Tigers
1. CWKS Resovia Rzeszów (swk6) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 45:45
2. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 49:41
3. Promień Żary (ukppku) - Polonia Leszno (Krychu710) 75:0
4. Polmo (mendzel) - KS Czorty Myślibórz (przemofan) 0:75
5. Real Straszydle (Rusek) - Paul-Wik (wowi) 37:53

WILD TIGERS - ROZJEDZIEMY WAS 6:4
pierwsze spotkanie 6:4 bonus: Wild Tigers
1. Victory Leszno (Speed) - Demogorgon Wroclaw (Asteck666) 36:54
2. FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Sparta Wrocław (sothis) 52:38
3. Stupki Gniezno (Einstein) - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 48:42
4. Gorzów Stal Caellum (MarcinGw) - Speedway Gdańsk (robcio2x8) 55:35
5. RKM Rekiny Rybnik (Davinci) - Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 29:61

MOCNY FULL TEAM - YOUNG TIGERS 4:4
pierwsze spotkanie 4:2 bonus: Mocny Full Team
1. RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) - Unia Leszno (Junior1995) 75:15
2. SKA (hampel) - HAMMER (victorus) 0:75
3. Marma Rzeszów Speedway Team (Lampard) - Polonia Bydgoszcz (suzuki) 0:0
4. Lordy (lord101)- Royal Zielona Góra (crespomilan) 75:0
5. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - Wybrzeze Gda (specjal2009) 33:57


Wystąpiono w składach:

SPEEDWAY TIGERS
1. GRYFY Bydgoszcz (Henrik) E liga [C - ST]
2. Ostrowskie Diabły (Casaletto) E liga
3. Polonia Leszno (Krychu710) 1.2
4. Paul-Wik (wowi) 2.2
5. KS Czorty Myślibórz (przemofan) 2.2

ROZJEDZIEMY WAS
1. Sparta Wrocław (sothis) 1.2
2. Demogorgon Wroclaw (Asteck666) 1.2 [C]
3. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 2.2
4. Sparta WTS Wrocław (MIZDRZ) 3.1
5. Speedway Gdańsk (robcio2x8) 2.2

WILD TIGERS
1. Victory Leszno (Speed) E liga [C - WT,YT]
2. Caelum Stal Gorzów (MarcinGW) 1.2
3. Stupki Gniezno (Einstein) 1.2
4. Power Gniezno (Hyziu) 1.2
5. SG Start Gniezno (AdikoSS) 2.1
6. RKM Rekiny Rybnik (Davinci) 3.5
7.Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) 1.2

WOJAK TEAM
1.ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) E-liga [C]
2.CWKS Resovia Rzeszów (swk6) E-liga
3.Polmo (mendzel) 1.2
4.Real Straszydle (Rusek) 2.1
5.Promień Żary (ukppku) 2.1
6.DANSK METAL Rzeszów(jay) 3.8

MOCNY FULL TEAM
1.RKS Kolejarz Rawicz (Simonen) E-liga [C]
2.SKA (hampel) E-liga
3.Lordy (lord101) 2.1
4.Marma Rzeszów Speedway Team (Lampard) 2.2
5.Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 2.3
6.LSA Zielona Góra (Bello.22) 2.1

YOUNG TIGERS

1. Unia Leszno (Junior1995) E liga
2. HAMMER (victorus) 1.1
3. Kopernik Grudziądz (pulo79) 1.1
4. Royal Zielona Góra (crespomilan) 1.1
5. Polonia Bydgoszcz (suzuki) 1.1
6. Wybrzeże Gda (specjal2009) 3.1
Odpowiedz
#2
1 LIGA

1. FAST TIGERS 8-7-0-1-4 46:26 18
2. HERRIN TIGERS 8-5-0-3-2 52:28 12
3. HARNAŚ TEAM 8-4-0-4-2 35:41 10
4. FIRST BLOOD TEAM 8-0-0-8-0 19:57 0

kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy małe pkt Punkty

1 kolejka 29.04.2011
FIRST BLOOD TEAM - HERRIN TIGERS 4:6
1. Adeco Rzeszów(Woky) -Power Pokemon (Stroszy) 17-73
2. K.S Row Rybnik(dennis12) -Polonia BDG (Bartas17BDG) 75:0
3. Stal Gorzów -Real Leszno (sztill3) 2 liga 65-25
4. SKŻ SOLPIR Solec Kujawski(sandacz) -Polonia Przema$ Leszno (prz94emo) 0:75
5. Marma Hadykówka(pączuś) -Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 0:75

HARNAŚ TEAM - FAST TIGERS 2:4
1.ApatorS(Marcelinio) -RKM Rekiny Rybnik (Davinci) 75:0
2.Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibol215) -Warsillia Gdańsk (tomecki) 0:0 obustronny walkower
3.Wilkołaki (syla) -Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) 0:75
4.DKŻ KIRA Rzeszów (Lichtus88) -Grzmot Siedleczka (wineto) 0:0 obustronny walkower
5.KS Apator (grzechoo) -Fc Plac Leszno (Grzyb1995) 0:75



2 kolejka 6.05.2011
FAST TIGERS - FIRST BLOOD TEAM 4:2
1. RKM Rekiny Rybnik (Davinci) - Stal Gorzów (spawn1488) 0:0 obustronny walkower
2. Fc Plac Leszno (Grzyb1995) - SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) 0:0 obustronny walkower
3. Warsillia Gdańsk (tomecki) - K.S Row Rybnik(dennis12) 75:0
4. Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) - JCB LESZNO (Mazur83) 75:0
5. Grzmot Siedleczka (wineto) - Adeco Rzeszów (Woky) 31:59

HERRIN TIGERS - HARNAŚ TEAM 10:0
1 Power Pokemon (Stroszy) - ApatorS(Marcelinio) 73:17
2 Polonia BDG (Bartas17BDG) - Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibol215) 70:20
3 Real Leszno (sztill3) -Wilkołaki (syla) 75:0
4 Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - BULSI LESZNO (Szymon2782) 75:15
5 Polonia Przema$ Leszno (prz94emo)- KS Apator (grzechoo) 51:39



3 kolejka 13.05.2011
FAST TIGERS - HERRIN TIGERS 6:4
1 Fc Plac Leszno (Grzyb1995) - Real Leszno (sztill3) 33:57
2 Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) - Power Pokemon (Stroszy) 60:30
3 Warsillia Gdańsk (tomecki) - Polonia BDG (Bartas17BDG) 75:0
4 CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) - Polonia Przema$ Leszno (prz94emo) 64:26
5 Grzmot Siedleczka (wineto) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 20:70

FIRST BLOOD TEAM - HARNAŚ TEAM 0:10 WO



4 kolejka 20.05.2011
HERRIN TIGERS - FIRST BLOOD TEAM 8:2
pierwsze spotkanie 6:4 bonus: Herrin Tigers
1. Polonia BDG (Bartas17BDG) - Stal Gorzów (spawn1488) 75:0
2. Real Leszno (sztill3) - SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) 70:20
3. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Marma Hadykówka Rzeszów (pączuś) 75:0
4. Polonia Przema$ Leszno (prz94emo) - brak drużyny... 75:0
5. Power Pokemon (stroszy) - Adeco Rzeszów (Woky) 15:75

FAST TIGERS - HARNAŚ TEAM 8:2
pierwsze spotkanie 4:2 bonus: Fast Tigers
1. Warsillia Gdańsk (tomecki) - ApatorS (Marcelinio) 47:43
2. Fc Plac Leszno (Grzyb1995) - Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibol215) 71:19
3. CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) - KS Apator (grzechoo) 72:18
4. Grzmot Siedleczka (wineto) - BULSI LESZNO (Szymon2782) 41:49
5. Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) - DKŻ KIRA Rzeszów (Lichtus88) 75:0



5 kolejka 27.05.2011
FIRST BLOOD TEAM - FAST TIGERS 2:8
pierwsze spotkanie 2:4 bonus: Fast Tigers
1. SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) - Warsillia Gdańsk (tomecki) 25 : 65
2. Paula Bydgoszcz (PAULA) - Fc Plac Leszno (Grzyb1995) 15 : 75
3. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 15 : 75
4. Inter Inowrocław (aj78) - Grzmot Siedleczka (wineto) 71 : 19
5. Adeco Rzeszów (Woky) - Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) 33 : 57

HARNAŚ TEAM - HERRIN TIGERS 0:10
pierwsze spotkanie 0:10 bonus: Herrin Tigers
1. ApatorS(Marcelinio) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 42:48
2. BULSI LESZNO (Szymon2782) - Power Pokemon (Stroszy) 17:73
3. KS Apator (grzechoo) - Real Leszno (sztill3) 15:75
4. Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibol215) - Polonia BDG (Bartas17BDG) 22:68
5. DKŻ KIRA Rzeszów (Lichtus88) - Polonia Przema$ Leszno (prz94emo) 0:75



6 kolejka 3.06.2011
HERRIN TIGERS - FAST TIGERS 6:4
pierwsze spotkanie 4:6 bonus: Fast Tigers
1.Power Pokemon (Stroszy) - Warsillia Gdańsk (tomecki) 61:29
2.Real Leszno (sztill3) - Fc Plac Leszno (Grzyb1995) 65:25
3.Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 40:50
4.Polonia BDG (Bartas17BDG) - Grzmot Siedleczka (wineto) 64:26
5.Polonia Przema$ Leszno (prz94emo) - Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) 15:75

HARNAŚ TEAM - FIRST BLOOD TEAM 6:4
pierwsze spotkanie 10:0 bonus: HARNAŚ TEAM
1. ApatorS(Marcelinio)-SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) 48:42
2. Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibol215)-OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 69:21
3. KS Apator (grzechoo)-Paula Bydgoszcz (PAULA) 75:15
4. BULSI LESZNO (Szymon2782)-Inter Inowrocław (aj78) 0:75
5. brak drużyny - Adeco Rzeszów (Woky) 0:75



7 kolejka 10.06.2011
FAST TIGERS - HERRIN TIGERS 6:4
1. Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) - Power Pokemon (Stroszy) 51 : 39
2. Grzmot Siedleczka (wineto) - Real Leszno (sztill3) 16 : 74
3. CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 59 : 31
4. Fc Plac Leszno (Grzyb1995) - Polonia BDG (Bartas17BDG) 24 : 66
5. Warsillia Gdańsk (tomecki) - Polonia Przema$ Leszno (prz94emo) 75 : 15

FIRST BLOOD TEAM - HARNAŚ TEAM 2:8
1. SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) - ApatorS(Marcelinio) 43:47
2. Inter Inowrocław (aj78) - Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibol215) 75:0
3. Adeco Rzeszów (Woky) - Apator (grzechoo) 15:75
4. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - Apator Toruń(Kwiatek) 37:53
5. Paula Bydgoszcz (PAULA) - KS Apator Toruń(Sleevin) 36:54



8 kolejka 17.06.2011
HERRIN TIGERS - FAST TIGERS 4:6
pierwsze spotkanie 4:6 bonus: Fast Tigers
1. sztill3 (Real Leszno) - Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) 23:67
2. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Grzmot Siedleczka (wineto) 75:0
3. Bartas17BDG (Polonia BDG) - CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 29:61
4. prz94emo (Polonia Przema$ Leszno) - Fc Plac Leszno (Grzyb1995) 70:20
5. Stroszy (Power Pokemon) - Warsillia Gdańsk (tomecki) 0:75

HARNAŚ TEAM - FIRST BLOOD TEAM 7:3
pierwsze spotkanie 8:2 bonus: Harnaś Team
1. ApatorS (Marcelinio) - SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) 45:45
2. KS Apator Toruń (Sleevin) - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 61:29
3. Apator Toruń (Kwiatek) - Paula Bydgoszcz (PAULA) 52:38
4. Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibol215) - Inter Inowrocław (aj78) 34:56
5. Apator (grzechoo) - Adeco Rzeszów (Woky) 75:15


Wystąpiono w składach:

FAST TIGERS
1. RKM Rekiny Rybnik (Davinci) 3.5 >WT
2. Fc Plac Leszno (Grzyb1995) 1.1
3. Warsillia Gdańsk (tomecki) 3.1
4. Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) 3.3 [C-FT]
5. Grzmot Siedleczka (wineto) 4.4
6. CKM Włókniarz Częstochowa (damianj002) 4.3

HERRIN TIGERS
1. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 3.8 [C-HT]
2. Power Pokemon (Stroszy) 2.4
3. Real Leszno (sztill3) 2.1
4. Polonia BDG (Bartas17BDG) 3.1
5. Polonia Przema$ Leszno (prz94emo) 3.3


HARNAŚ TEAM
1. ApatorS(Marcelinio) 3.7 [C]
2. Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibol215) 3.1
3. Wilkołaki (syla) 3.5
4. DKŻ KIRA Rzeszów (Lichtus88) 3.4
5. KS Apator (grzechoo) 4.6
6. BULSI LESZNO (Szymon2782) 4.10
7. Kwiatek (Apator Toruń) 2.4
8. Sleevin (KS Apator Toruń) 3.4

FIRST BLOOD TEAM
1. Stal Gorzów (spawn1488) 3.2
2. SKŻ SOLPIR Solec Kujawski (sandacz) 3.7 [C]
3. Marma Hadykówka Rzeszów (pączuś) 3.3
4. Adeco Rzeszów (Woky) 2.4
5. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 3.1
6. Paula Bydgoszcz (PAULA) 4.11
7. Inter Inowrocław (aj78) 4.1
K.S Row Rybnik(dennis12) 4.7
JCB LESZNO (Mazur83) 4.1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości