(2013-01-02, 09:48:17)ostek napisał(a):
(2013-01-01, 20:34:34)brylant napisał(a): 37. Anastazy Rerek SKŻ Wisła Puławy CZARNI LUBLIN 2012-12-31 203 667 zł
// Transfer zostaje cofnięty.

Na jakiej podstawie? Skoro ktos chcial zaplacic za emeryta 200.000zl to jest to tylko i wylacznie jego problem. Z mojej strony transfer byl absolutnie czysty, dlaczego zatem musze ponosic konsekwencje absurdalnej decyzji menadzera CZARNI LUBLIJN??\

Transfer zostal cofniety, ale nie przywrocono waznosci kontraktu z moim klubem sprzed transfery tylko wynosi on 241 dni!!! Pytam sie dlaczego????

Druga sprawa! Po sprzedazy zawodnika sfinalizowalem transfer nowego. W tym momencie, po cofnieciu pierwszego transferu, mam nadwyzke zawodnikow. Kto zaplaci mi za utrzymanie tego jednego ponad stan???

Pytam jeszcze raz... dlaczego JA mam ponosic konsekwencje tego ze klub CZARNI LUBLIN postanowil zaplacic taką a nie inną kwote za mojego zawodnika???

Podkreslam... z ofertą gracza Swiety z CZARNI LUBLIN nie mialem nic wspolnego, byla to tylko i wylacznie jego decyzja o zakupie za taką a nie inną kwotę. Czym byla spowodowana tego nie wiem, ale konsekwencje ponoszę teraz JA!!

u mnie podobna sytuacja!