Poinformowano mnie o zgłoszeniu więc i jestem
...potrzebuję kupić trzech juniorów lat 16 z talentem 5 A więcej nie ma na liście transferowej,więc takich kupuję i nie obchodzi mnie od kogo. Jeśli chodzi o cenę to nie rozumiem dlaczego niby za duża? Ja tu się modlę aby mnie nikt nie przebijał (bo będę musiał dać jeszcze więcej)
Chyba ktoś chciał kupić ich i też ma chęć na 16 latków a nie ma tyle kasy i się doszukuje.
ŻENADA
Przeczytałem uważnie Regulamin Transferów, i nie ma tam ani jednego słowa na temat limitu kupowanych zawodników od danego gracza. Więc nie rozumiem w czym problem???
ps. nie znam sprzedającego i nic mnie z nim nie łączy, po za tym że potrzebuję kupić jego juniorów.
ps2 Jeśli te transfery zostaną usunięte ja kończę grę i kasuję konto. Jaja sobie chyba robicie.

Wchodzę co jakiś czas zobaczyć jak licytacja i czy mnie nikt nie przebił...a teraz to jak mnie ktoś przebije to nie będę mógł walczyć o zawodników bo ktoś stwierdził że TO WAŁ???
Mam dwóch 16 latków swoich ze szkółki, i chcę do nich dokoptować trzech. I jechać pięcioma szesnastolatkami.
...No ale cóż Polakowi zawsze śmierdzi, nie tam gdzie trzeba.

No i inna sprawa. Chciał bym aby nie doszło do sytuacji że transfery dobiegną końca i zostaną wycofane.
Jeśli tak miało by być to proszę "zresetować" stawki które zaproponowałem, pokazać mi paluszkiem jeszcze kogo mogę licytować a kogo nie i do jakiej kwoty tak aby nikomu nie było przykro.
Mogę zacząć licytacje od nowa nie ma sprawy...z tym że będę musiał siedzieć non stop i przebijać.
Bo nie zamierzam odpuścić tych kolarzy.
Sport Sport Sport i jeszcze raz dziewczyny Uśmiech