#11
(2013-04-04, 18:35:49)Jack21 napisał(a):
(2013-04-04, 18:13:51)telkosr napisał(a): Panowie, na wstępie jest informacja, że jest to turniej dla 4 ligi. Zatem, z całym szacunkiem dla Orlików Fordon, coś jest nie tak, że stanie się to mistrzostwami tych, którzy się zgłoszą (choć może to lepiej tak od razu nazwać). Albo są zasady, jakie się pojawiły na początku, albo nie wygląda od samego początku dobrze. Skoro piszecie o zasadach to się stosujcie do nich.

nie zrozum mnie źle, nie chce Ci pocisnąć czy coś Duży uśmiech ale skoro tak się czepiasz zasad to wyraźnie w regulaminie jest napisane "Przy porozumieniu z organizatorami w uzasadnionych przypadkach możliwe są odstępstwa od regulaminu." zatem w czym rzecz? poza tym jeśli będzie więcej chętnych nie weźmie udziału, kolega już drugi raz nie może wziąć udziału a Tobie aż tak to przeszkadza? jeśli chcesz wziąć udział to wyraź aprobatę ale takie teksty sobie zachowaj, my przynajmniej staramy się urozmaicić grę Duży uśmiech
peace bro Duży uśmiech

A chciałem jedynie zwrócić uwagę na fakt, że w zasadzie każdy będzie mógł tutaj pojechać. A tu okazuje się, że uderzyłem w czułą nutę i poziom dyskusji zaczyna zmierzać w kierunku pyskówki.
Owszem jesteś tutaj adminem i "masz zawsze rację", możesz zmieniać regulamin i go dowolnie naginać a osobom mówiącym inaczej każesz się nie wypowiadać jeśli nie jest to po Twojej myśli. Odbieram trochę to jak atak na swoją osobę.
Co do urozmaicania gry, to chwała Wam za to, bo się staracie i tego się trzymajcie. Fajny pomysł i sporo pracy przed Wami. Oby tego typu mistrzostwa i rozgrywki stały się stałą częścią SW.