Myślę iż dużo więcej dodawać nie muszę. Dziękujemy bardzo wszystkim za udział, uczestnikom jak i organizatorom poszczególnych kolejek.
Wydaje mi się iż turniej możemy zaliczyć do wysoce udanych i wyrównanych. Wszyscy pokazaliśmy iż 4 liga prezentuje wysoki poziom rozgrywek oraz to iż potrafimy się zorganizować i stworzyć sobie fajną zabawę i współzawodniczyć ze sobą łeb w łeb. Nasz przykład pokazuje że brakuje nam większej palety rozgrywek w grze dlatego cieszy nas rosnące zainteresowanie naszymi turniejami.
W przerwie międzysezonowej ogłoszone zostaną nowe turnieje i otwarte zostaną zapisy.
Parowe Mistrzostwa 4 Ligii jak i Puchar Mistrzów 4 Ligi w następnym sezonie na pewno się odbędzie.
Niewykluczone jest wprowadzenie kolejnego typu rozgrywek jednak w tej kwestii prosimy o sugestie i wypowiedzi czy w czymś jeszcze chętnie byście wzięli udział a jeśli tak to czekamy na propozycje. Oczywiście czekamy również na opinie i uwagi na temat zakończonego sezonu aby móc ulepszyć nasze rozgrywki.
Zatem gratulacje dla wszystkich za ukończenie turnieju, myślę że wszyscy możemy być zadowoleni z osiągniętych miejsc, no i do zobaczenia w następnym sezonie!
[Obrazek: 5419.jpg]