#12
To moje typy będą takie :

1 kolejka:
KS Czorty Myślibórz vs GoodFeels Leszno 48:42 (Wszystko zależy od tego jaką taktykę przyjmie przemofan, czasami zamienia w biegach Cacka i Lata na juniorów przez co traci punkty, ale nie da się ukryć ze gdy ta dwójka jedzie we wszystkich biegach to mają pewne punkty. Ciekaw jestem czy ta wymieniona dwójka będzie w stanie pokonać Iwanickiego.)
Victory Leszno vs Polonia Ostrów Wlkp 56:34 (mam duże oczekiwania na ten sezon, wierzę że u siebie dam radę wygrywać wysoko. Polonia ma młody skład i jednego mocnego lidera, ale niestety na takie pojedynki jak z Victory czy Drzewcami to za mało Smutny )
GRYFY Bydgoszcz vs ZKS Zdunek Rzeszów 49:41 (Pojedynek Zawadzki-Czerwiński, druga linia tych zespołów jednak przeważa na korzyść Bydgoszczan dodatkowo mają atut własnego toru)
POWER Gniezno vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp 45:45 (też wytypuje remis. Zdecydowanie hit tej kolejki. Beniaminkowi na pewno marzy się wygrana na początek przygody w Elicie ale przecież jadą z mistrzami. Wg mnie siła trójki liderów obu drużyn będzie w tym pojedynku wyrównana, dużo zależy od jazdy drugiej lini jak i biegu juniorskiemu)
Promień Żary vs Sparta Wrocław 50:40 (myślę że to będzie udany debiut dla drużyny z Żar. W takich meczach jak tem bedzie przeważał atut własnego toru, bo obie drużyny mają bardzo podobną siłę)