#7
kamykov ja Ciebie rozumiem i też wydaje mi się że obniżenie spowoduje kompletne zaśmiecenie LT ale musisz postawić się też w sytuacji osób którzy nie mają szkółki na poziomie 12 Uśmiech niestety osoby z poziomem szkółki rzędu 2 lub 3 i braku 20tys nakładu na szkółkę mogą mieć problem z juniorami 5 tal i w ich przypadku może się skończyć tak że będą musieli dodatkowy sezon szkolić juniorka, błędem to to nie jest kwestia ustalenia priorytetów - każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy chce mieć nowych juniorów ze średnią 50 ledwo przy wieku 17 lat i kasę na zawodników z LT czy rozbudowuje szkółkę na poziom wysoki Duży uśmiech i ma juniorków ok 55 lecz brak funduszy na cokolwiek innego Duży uśmiech
Podsumowując ja zostawiłbym tak jak jest może spróbowałbym ewentualnie dostosować poziom zdawania do talentu aby trochę ułatwić tym z "małą" szkółką powiedzmy:
tal 1 - 50
tal 2 - 49
tal 3 - 48
tal 4 - 47
tal 5 - 46
liczbami rzuciłem, nie jestem przekonany do końca do tego systemu, jedynie coś takiego wydaje mi się w miarę logiczne choć jak już napisałem dla mnie może zostać tak jak jest Duży uśmiech
[Obrazek: 5419.jpg]