Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIII sezon
#1
EKSTRA LIGA MIAST

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Leszczyńska Bycza Siła
2. Evil Tigers
3. Young Tigers

4. Krzyżacka Gwardia
5. Junior Tigers
6. Wild Tigers
7. Sportowa Masters Bydgoszcz
8. Leszczyńska Siła Rażenia
9. Speedway Tigers
10. No Name
-----------------------------
11. Masters Dream Team
12. Sportowa Bydgoszcz

GRUPA A
1. YOUNG TIGERS 10-8-1-1-5-9 76:44 31
2. EVIL TIGERS 10-5-3-2-4-8 67:53 25
3. WILD TIGERS 10-5-1-4-1-4 57:55 16
4. SPORTOWA MASTERS BYDGOSZCZ 10-3-3-4-2-4 56:56 15
5. NO NAME 10-3-2-5-3-4 55:62 15
6. MASTERS DREAM TEAM 10-0-2-8-0-1 33:74 3

GRUPA B
1. KRZYŻACKA GWARDIA 10-6-4-0-5-9 75:43 30
2. LESZCZYŃSKA BYCZA SIŁA 10-6-3-1-4-9 72:46 28
3. JUNIOR TIGERS 10-4-6-0-2-4 70:50 20
4. LESZCZYŃSKA SIŁA RAŻENIA 10-3-0-7-1-3 53:68 10
5. SPEEDWAY TIGERS 10-1-3-6-2-2 55:63 9
6. SPORTOWA BYDGOSZCZ 10-2-0-8-1-2 36:83 7
kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy-dodatkowe małe pkt Punkty

Dwumecze Finałowe:
Leszczyńska Bycza Siła - Evil Tigers 15:9
Krzyżacka Gwardia - Young Tigers 11:13
Wild Tigers - Junior Tigers 10:14
Sportowa Masters Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Rażenia 14-10
No Name - Speedway Tigers 9:15
Masters Dream Team - Sportowa Bydgoszcz 12:11

Wystąpiono w składach:
LESZCZYŃSKA BYCZA SIŁA
1. Victory Leszno (Speed) [c] - E
2. Unia Leszno (Junior1995) - 1.2
3. Red Bull Leszno (Waleccrane) - 2.2
4. Błyskawice Leszno (Ghost123) - 3.1

EVIL TIGERS
1. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 1 liga [c]
2. Unia Tarnów I (Eureka) 1 liga
3. Fc Moherteam (Guti) 2 liga
4. Malelen Kraków (Rurek) 2 liga

YOUNG TIGERS
1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) Eliga
2. Polonia Osielsko (Matti_1) 1 liga [C]
3. StalGorzow1947 (przemo1986) 2 liga
4. Lubella Lublin (Roko) 3 liga

KRZYŻACKA GWARDIA
1. Promień Żary (ukppku) EL
2. Anioły UNIBAX (teves) 1 liga kpt
3. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 2 liga
4. Power Pokemon (Stroszy) 3 liga

JUNIOR TIGERS
1. ZKŻ Załawcze (Marex87) 1 liga [C]
2. Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 1 liga
3. Lukas Lublin (Lukas86) 2 liga
4. Wybrzeze (specjal2009) 2 liga
5. GKM Grudziądz (prezes) 2 liga

WILD TIGERS
1. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) Eliga
2. Stal_Piaski (seba761) 2 liga
3. =LBN= (grzyb..) 2 liga
4. WandaNowaHuta (MichalKR) 2 liga
5. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 2 liga

SPORTOWA MASTERS BYDGOSZCZ
1. FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 2 liga
2. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 1 liga
3. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) © 3 liga
4. Paula Bydgoszcz (Paula) 2 liga

LESZCZYŃSKA SIŁA RAŻENIA
1. Polonia Leszno (Krychu710) - 1.1
2. Draco Squad Kościan (Prosper) - 1.1
3. Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) - 3.8
4. BULSI LESZNO - (Szymon2782) - 3.5

SPEEDWAY TIGERS
1. Power Gniezno (Hyziu) Eliga [C]
2. Stupki Gniezno (Einstein) 1 liga
3. ZieloniGniezno (Zielony815) 2 liga
4. Real Straszydle (Rusek) 3 liga

NO NAME
1. KS Czorty Myślibórz (Przemofan) - EL
2. Warsilia Gdańsk (Tomecki) - 1.1
3. Husaria Factor (Waldiv) - 2.3
4. KugelSpeed (Kugel99) - 3.6
5. anty falubaz (misiek_kssg) - 4.11 [c]
6. GoodFeels Leszno (Stefik4) - E

MASTERS DREAM TEAM
1. Falubazzz (stopek) 3 liga C
2. Buczka Tarnów (pietrek) 3 liga
3. Liegh Adams Team (jachu95) 2 liga
4. Litmen (litmen) 2 liga
5. Polmo (mendzel) 1 liga

SPORTOWA BYDGOSZCZ
1. BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 3 liga
2. StachuTeam (Davido100) 4 liga
3. Orliki Fordon (Vinyll) © 3 liga
4. STARTLECHMA (lech) 4 liga
5. Team Franko (ffrraanneekk1980) 4 liga



1 kolejka 19.04.2013
Young Tigers - No Name 9:3 (221:79)
1 mecz; organizator: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) 4:2 (99:51)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 75 i 24
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) i anty falubaz (misiek_kssg) 50 i 1
2 mecz; organizator: Polonia Osielsko (matti_1) 5:1 (122:28)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i StalGorzow1947 (przemo1968) 72 i 50
NN: Husaria Factor (Waldiv) i KugelSpeed (Kugel99) 28 i 0

Wild Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 3-8 (74-76)
1 org: grzyb 0-5 (WO dla SMB)
WT: =LBN= (grzyb..) i Stal_Piaski (Seba761)
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13)
2 org: Zdunek 3-3
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i WandaNowaHuta (MichalKR) 64 i 10
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Paula Bydgoszcz (Paula) 53 i 23

Evil Tigers - Masters Dream Team 10:2 (228:72)
mecz 1: org: Hawaiki 5:1 (122:28)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) ; Unia Tarnów I (Eureka) 56 pkt ; 66 pkt
MDT: Falubazzz (stopek) ; Liegh Adams Team (jachu95) 19 pkt ; 9 pkt
mecz 2: org: Guti 5:1 (106:44)
ET: Fc Moherteam (Guti) ; Malelen Kraków (Rurek) 49 pkt ; 57 pkt
MDT: Litmen (litmen) ; Buczka Tarnów (pietrek) 38 pkt ; 6 pkt


Leszczyńska Bycza Siła - Junior Tigers 6:6 (181-119)
1. Organizator- Victory Leszno (Speed) 3:3 (90-60)
LBS: Victory Leszno (Speed) - Błyskawice Leszno (Ghost123) 75 pkt ; 15 pkt
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - Wybrzeze (specjal2009) 34 pkt ; 26
2. Organizator- Unia Leszno (Junior1995) - 3:3 (91-59)
LBS: Unia Leszno (Junior1995) - Red Bull Leszno (Waleccrane) 73 pkt ; 18 pkt
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lukas Lublin (Lukas86) 32 pkt ; 27 pkt

Leszczyńska Siła Rażenia - Speedway Tigers 4:8 (112:188)
1. Organizator - Draco Squad Kościan (Prosper) 2:4 (58:92)
LSR: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) - 9 pkt Draco Squad Kościan (Prosper) - 49 pkt
ST Power Gniezno (Hyziu) - 72 pkt Real Straszydle (Rusek) - 20 pkt
2. Organizator - Polonia Leszno (Krychu710) 2:4 (54:96)
LSR: Polonia Leszno (Krychu710) - 52 pkt BULSI LESZNO - (Szymon2782) - 2 pkt
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 69 pkt ZieloniGniezno (Zielony815) - 27 pkt

Krzyzacka Gwardia - Sportowa Bydgoszcz 8-4 (180-120)
1 org: Promień Żary (ukppku) 3-3
KG: Promień Żary (ukppku) - Power Pokemon (Stroszy) 75 i 0
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i STARTLECHMA (lech) 50 i 25
2 org: Anioły UNIBAX (teves) 5-1
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 57 i 48
SB: StachuTeam (Davido100) i Orliki Fordon (Vinyll) 15 i 30



2 kolejka 26.04.2013
No Name - Wild Tigers - 6 : 6 (158:142)
1 mecz: 4 : 2 (94:56)
NN: KugelSpeed (Kugel99) + GoodFeels Leszno (Stefik4) => 26 + 68
WT: Stal_Piaski (Seba761) + =LBN= (grzyb..) - nie przyjął zaproszenia => 56 + ns
2 mecz: 2:4 (64:86)
NN: Husaria Factor (Waldiv) + Warsilia Gdańsk (Tomecki) => 7 + 57
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) + WandaNowaHuta (MichalKR) => 62 + 24

Sportowa Masters Bydgoszcz - Evil Tigers 6:6 (139:157)
mecz 1: org:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 1:5 (41-109)
SMB:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 41-0
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Unia Tarnów I (Eureka) 47-62
mecz 2: org:ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 5:1 (98-52)
SMB:ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Paula Bydgoszcz (Paula) 66-32
ET: Fc Moherteam (Guti) - Malelen Kraków (Rurek) 21-31

Masters Dream Team - Young Tigers - 2:10 (85:215)
1 mecz; organizator: Buczka Tarnów (pietrek) 1:5 (39:111)
MDT: Buczka Tarnów (pietrek) i Liegh Adams Team (jachu95) 11 i 28
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 75 i 36
2 mecz; organizator: Litmen (litmen) 1:5 (46:104)
MDT: Litmen (litmen) i Falubazzz (stopek) 18 i 28
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i StalGorzow1947 (przemo1968) 69 i 35


Junior Tigers - Leszczyńska Siła Rażenia 7-5 (164-136)
1 org: Lukas Lublin (Lukas86) 4-2 (101-49)
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) ; Lukas Lublin (Lukas86) 52 i 49
LSR: Draco Squad Kościan (Prosper) ; BULSI LESZNO - (Szymon2782) 49 i 0
2 org: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 3-3 (63-87)
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) ; Wybrzeze (specjal2009) 63 i ns
LSR: Polonia Leszno (Krychu710) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 62 i 25

Speedway Tigers - Krzyzacka Gwardia - 6:6 (148:152)
1. organizator: Real Straszydle (Rusek) 3:3 (71:79)
ST: Real Straszydle (Rusek) - Power Gniezno (Hyziu) 14 - 57
KG: Promień Żary (ukppku) - Power Pokemon (Stroszy) 66 - 13
2. organizator: ZieloniGniezno (Zielony815) 3:3 (77:73)
ST: ZieloniGniezno (Zielony815) - Stupki Gniezno (Einstein) 13 - 64
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 49 - 24

Sportowa Bydgoszcz - Leszczyńska Bycza Siła - 2:10 (73:227)
1 org:StachuTeam (Davido100) - 1:5 (25:125)
SB:StachuTeam (Davido100) i STARTLECHMA (lech) - 17 pkt. - 8 pkt.
LBS: Victory Leszno (Speed) ; Unia Leszno (Junior1995) - 67 pkt. - 58 pkt.
2 org:BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - 1:5 (48:102)
SB:BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Orliki Fordon (Vinyll) - 39 pkt. - 9 pkt.
LBS: Red Bull Leszno (Waleccrane) ; Błyskawice Leszno (Ghost123) - 55 pkt. - 47 pkt.



3 kolejka 3.05.2013
Young Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 7:5 (178:122)
1 org: Polonia Osielsko (matti_1) 4:2 (89:61)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Lubella Lublin (Roko) 68 i 21
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 57 i 4
2 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) 3:3 (89:61)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i StalGorzow1947 (przemo1968) 73 i 16
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Paula Bydgoszcz (Paula) 45 i 16

Wild Tigers - Evil Tigers 5:7 (128:172)
mecz 1: org: seba761 1:5 (35:115)
WT: =LBN= (grzyb..) - Stal_Piaski (Seba761) 0 - 35
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Unia Tarnów I (Eureka) 53 - 62
mecz 2: org: Zdunek 4:2 (93:57)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR) 69 - 24
ET: Fc Moherteam (Guti) - Malelen Kraków (Rurek) 38 -19

No Name - Masters Dream Team 6 : 6 (142:158)
1 mecz: 1:5 (37:113)
NN: KugelSpeed (Kugel99) + GoodFeels Leszno (Stefik4) => 37 + brak składu...
MDT: Polmo (mendzel) + Buczka Tarnów (pietrek) => 75 + 38
2 mecz: 5:1 (105:45)
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) + Husaria Factor (Waldiv) => 75 + 30
MDT: Leigh Adams Team (jachu95) + Litmen (litmen) => 21 + 24


Leszczyńska Bycza Siła - Speedway Tigers 8:4 (176:124)
1. Organizator - RedBull Leszno (Waleccrane) 3:3 (64:86)
LBS: RedBull Leszno (Waleccrane) - 37 pkt Błyskawice Leszno (ghost123) - 27 pkt
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 74 pkt Real Straszydle (Rusek) - 12 pkt
2. Organizator - Victory Leszno (Speed) 5:1 (112:38)
LBS: Victory Leszno (Speed) - 67 pkt Unia Leszno (Junior1995) - 45 pkt
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 38 pkt ZieloniGniezno (Zielony815) - 0 pkt

Leszczyńska Siła Rażenia - Krzyzacka Gwardia 4:8 (109:191)
1. organizator: Draco Squad Kościan (Prosper) 2:4 (52:98)
LSR: Draco Squad Kościan (Prosper) - BULSI LESZNO (Szymon2782) 44 -8
KG: Promień Żary (ukppku) - Power Pokemon (Stroszy) 75 - 23
2. organizator: Polonia Leszno (Krychu710) 2:4 (57:93)
LSR: Polonia Leszno (Krychu710) - Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 51 - 6
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 57 - 36

Junior Tigers - Sportowa Bydgoszcz 8-4 (192-107)
1 org: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 5-1
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) i Lukas Lublin (Lukas86) 62 i 55
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i STARTLECHMA (lech) 33 i 0
2 org: ZKŻ Załawcze (Marex87) 3-3
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) i Wybrzeze (specjal2009) 75 i 0
SB: StachuTeam (Davido100) i Orliki Fordon (Vinyll) 28 i 46



4 kolejka 10.05.2013
Wild Tigers - Young Tigers 7:5 (147:153)
1 org: MichalKR 3:3 (68:82)
WT: WandaNowaHuta (MichalKR) i Stal_Piaski (seba761) 32 i 36
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 73 i 9
2 org: Zdunek 4:2 (79:71)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 63 i 16
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i StalGorzow1947 (przemo1968) 55 i 16

Evil Tigers - No Name 7:5 (168:122)
1 mecz; organizator: Unia Tarnów I (Eureka) 4:2 (98:52)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Unia Tarnów I (Eureka) 41-57
NN: KugelSpeed (Kugel99) + GoodFeels Leszno (Stefik4) 2-50
2 mecz; organizator: Fc Moherteam (Guti) 3:3 (70:70)
ET: Fc Moherteam (Guti) - Malelen Kraków (Rurek) 31-39
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) + Husaria Factor (Waldiv) 72-8

Sportowa Masters Bydgoszcz - Masters Dream Team 7:5 (164:136)
mecz 1 org. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 4:2 (93:57)
SMB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 21 pkt ; 72 pkt
MDT: Buczka Tarnów (pietrek) ; Litmen (litmen) 20 pkt ; 37 pkt
mecz 2 org. Paula Bydgoszcz (Paula) 3:3 (71:79)
SMB: Paula Bydgoszcz (Paula) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 19 pkt ; 52 pkt
MDT: Polmo (mendzel) ; Falubazzz (stopek) 67 pkt ; 12 pkt


Leszczyńska Siła Rażenia - Leszczyńska Bycza Siła 3:9 (92:208)
1 org. Polonia Leszno (Krychu710) - 2:4 (53:97)
LSR: Polonia Leszno (Krychu710) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) - 48 pkt. - 5 pkt.
LBS: Unia Leszno (Junior1995) ; Błyskawice Leszno (ghost123) - 69 pkt. - 28 pkt.
2 org. Draco Squad Kościan (Prosper) - 1:5 (39:111)
LSR: Draco Squad Kościan (Prosper) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) - 36 pkt. - 3 pkt.
LBS: RedBull Leszno (Waleccrane) ; Victory Leszno (Speed) - 36 pkt. - 75 pkt.

Krzyzacka Gwardia - Junior Tigers 6:6 (165:135)
1. organizator: Promień Żary (ukppku) 3:3 (81:69)
KG: Promień Żary (ukppku) - Power Pokemon (Stroszy) 72 - 9
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lukas Lublin (Lukas86) 37 - 32
2. organizator: Anioły UNIBAX (teves) 3:3 (84:66)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 60 - 24
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - GKM Grudziądz (prezes) 41 - 25

Speedway Tigers - Sportowa Bydgoszcz 4:7 (98:172)
1. Organizator - Real Straszydle (Rusek) 4:2 (98:47)
ST: Real Straszydle (Rusek) - 38 pkt Power Gniezno (Hyziu) - 60 pkt
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - 47 pkt STARTLECHMA (lech) - ns pkt
2. Organizator - ZieloniGniezno (Zielony815) 0:5 (0:125)
ST: 'ZieloniGniezno (Zielony815) - pkt Stupki Gniezno (Einstein) - pkt
SB: StachuTeam (Davido100) - pkt Orliki Fordon (Vinyll) - pkt



5 kolejka 17.05.2013
Young Tigers - Evil Tigers 6:6 (136:159)
mecz 1: org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) 3:3 (61:89)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 61 i 0
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Unia Tarnów I (Eureka) 39 i 50
mecz 2: org: Polonia Osielsko (matti_1) 3:3 (75:70)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i StalGorzow1947 (przemo1968) 75 i 0
ET: Fc Moherteam (Guti) - Malelen Kraków (Rurek) 40 i 30

No Name - Sportowa Masters Bydgoszcz 5 : 7 (143:157)
1 mecz: 3:3 (77:73)
NN: KugelSpeed (Kugel99) + Warsilia Gdańsk (Tomecki) => 14 + 63
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) => 58 + 15
2 mecz: 2:4 (66:84)
NN: Husaria Factor (Waldiv) + GoodFeels Leszno (Stefik4) => 12 + 54
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula) => 58 + 26

Masters Dream Team - Wild Tigers 1:5 (33:117)
1 mecz: org: Leigh Adams Team (jachu95) 0:0 (0:0)
MDT: Leigh Adams Team (jachu95) ; Polmo (mendzel) - pkt ; - pkt
WT: WandaNowaHuta (MichalKR) i Stal_Piaski (seba761) - pkt ; - pkt
4mecz nie został zorganizowany, WO nie zostało zgłoszone
2 mecz: org: Litmen (litmen) 1:5 (33:117)
MDT: Litmen (litmen) ; Buczka Tarnów (pietrek) 22 pkt ; 11 pkt
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 69 pkt ; 48 pkt


Leszczyńska Bycza Siła - Krzyzacka Gwardia 0:10
Walkower dla Krzyżacka Gwardia. Leszczyńska Bycza Siła nie zorganizowała czwórmeczów.

Junior Tigers - Speedway Tigers 6:6 (150:150)
1. Organizator - Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 3:3 (73:77)
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - 43 pkt GKM Grudziądz (prezes) - 30 pkt
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 70 pkt Real Straszydle (Rusek) - 7 pkt
2. Organizator - ZKŻ Załawcze (Marex87) 3:3 (77:73)
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - 46 pkt Lukas Lublin (Lukas86) - 31 pkt
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - 69 pkt ZieloniGniezno (Zielony815) - 4 pkt

Sportowa Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Rażenia 3-9 (107-193)
1. organizator: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 2-4
SB:BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 54 i 5
LSR: Polonia Leszno (Krychu710) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 69 i 22
2. organizator: Orliki Fordon (Vinyll) 1-5
SB:Orliki Fordon (Vinyll) i StachuTeam (Davido100) 36 i 12
LSR: Draco Squad Kościan (Prosper) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) 66 i 36



6 kolejka 24.05.2013
No Name - Young Tigers 4:8 (111:189)
Pierwszy mecz: 3:9 Bonus: Young Tigers
mecz 1: org: Husaria Factor (Waldiv) 2:4 (59:91)
NN: Husaria Factor (Waldiv) i GoodFeels Leszno (Stefik4) 4 i 55
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i StalGorzow1947 (przemo1968) 60 i 31
mecz 2: org: Warsilia Gdańsk (Tomecki) 2:4 (52:98)
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) i KugelSpeed (Kugel99) 52 i 0
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 73 i 25

Sportowa Masters Bydgoszcz - Wild Tigers 5-7 (137-163)
Pierwszy mecz: 8:3 Bonus: Sportowa Masters Bydgoszcz
1 mecz org: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 3-3
SMB:ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 69 i 2
WT: WandaNowaHuta (MichalKR) i Stal_Piaski (seba761) 33 - 46
2 mecz org: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 2-4
SMB:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula) 45 i 21
WT:ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 62 i 22

Masters Dream Team - Evil Tigers 5:7 (107:163)
Pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Evil Tigers
mecz 1 org: Polmo (mendzel) 2:4 (51:99)
MDT: Polmo (mendzel) ; Falubazzz (stopek) 51 pkt ; 0 pkt
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Unia Tarnów I (Eureka) 44 pkt ; 55 pkt
mecz 2 org: Litmen (litmen) 3:3 (86:64)
MDT: Litmen (litmen) ; Liegh Adams Team (jachu95) 47 pkt ; 39 pkt
ET: Fc Moherteam (Guti) - Malelen Kraków (Rurek) - ; 64 pkt


Junior Tigers - Leszczyńska Bycza Siła 6-6 (121-179)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Leszczyńska Bycza Siła
1 organizator: Lukas Lublin (Lukas86) 3-3 (56-94)
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw)- 28 ; Lukas Lublin (Lukas86)- 28
LBS: Victory Leszno (Speed)- 74 ; Red Bull Leszno (Waleccrane)- 20
2 organizator: GKM Grudziądz (prezes) 3-3 (65-85)
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87)- 38 ; GKM Grudziądz (prezes)- 27
LBS: Unia Leszno (Junior1995)- 74 ; Błyskawice Leszno (Ghost123)- 11

Speedway Tigers - Leszczyńska Siła Rażenia 4:7 (100:175)
Pierwszy mecz: 8:4 Bonus: Speedway Tigers
1. Organizator - Real Straszydle (Rusek) 2:4 (100:50)
ST Real Straszydle (Rusek) - 27 pkt Stupki Gniezno (Einstein) - 73 pkt
LSR: Draco Squad Kościan (Prosper) - 37 pkt BULSI LESZNO - (Szymon2782) - 13 pkt
2. Organizator - Power Gniezno (Hyziu) 0:5 (0:125)
ST: 'ZieloniGniezno (Zielony815) - pkt Power Gniezno (Hyziu) - pkt
LSR: Polonia Leszno (Krychu710) - pkt Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) - pkt

Sportowa Bydgoszcz - Krzyzacka Gwardia 2-10 (81-219)
Pierwszy mecz: 4:8 Bonus: Krzyzacka Gwardia
1. organizator: Team Franko (ffrraanneekk1980) 1-5
SB:Team Franko (ffrraanneekk1980) i Orliki Fordon (Vinyll) 14 i 28
KG: Promień Żary (ukppku) - Power Pokemon (Stroszy) 75 i 33
2. organizator:StachuTeam (Davido100) 1-5
SB:StachuTeam (Davido100) i BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 1 i 38
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 67 i 44



7 kolejka 31.05.2013
Wild Tigers - No Name 4:7 (92:58)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: No Name
mecz 1; organizator: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 4:2 (92:58)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 65 i 27
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) - Husaria Factor (Waldiv) 50 i 8
mecz 2; organizator: WandaNowaHuta (MichalKR) 0:5 brak organizacji czwórmeczu
WT: WandaNowaHuta (MichalKR) - Stal_Piaski (seba761)
NN: GoodFeels Leszno (Stefik4) - KugelSpeed (Kugel99)

Evil Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 6-6 (152-148)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Evil Tigers
1 org: Unia Tarnów I (Eureka) 5-1
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Unia Tarnów I (Eureka) 46 i 62
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 42 i 0
2 org: Fc Moherteam (Guti) 1-5
ET: Fc Moherteam (Guti) - Malelen Kraków (Rurek) 22 i 22
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula) 67 i 39

Young Tigers - Masters Dream Team 9:3 (210:90)
Pierwszy mecz: 10:2 Bonus: Young Tigers
mecz 1 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) 4:2 (85:65)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 70 i 15
MDT: Polmo (mendzel) i Litmen (litmen) 54 i 11
mecz 2 org: Polonia Osielsko (matti_1) 5:1 (125:25)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i StalGorzow1947 (przemo1968) 72 i 53
MDT: Buczka Tarnów (pietrek) i Liegh Adams Team (jachu95) 8 i 17


Leszczyńska Siła Rażenia - Junior Tigers 3:9 (97:203)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Junior Tigers
1 org- Draco Squad Kościan (Prosper) 1:5 (47:103)
LSR: Draco Squad Kościan (Prosper) ; BULSI LESZNO - (Szymon2782) - 41 pkt. - 6 pkt.
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) ; GKM Grudziądz (prezes) - 58 pkt. - 45 pkt.
2 org- Polonia Leszno (Krychu710) 2:4 (50:100)
LSR: Polonia Leszno (Krychu710) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) - 50 pkt. - NS.
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) ; Lukas Lublin (Lukas86) - 54 pkt. - 46 pkt.

Krzyzacka Gwardia - Speedway Tigers 8:4 (186:114)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: Promień Żary (ukppku) 4:2 (86:64)
KG: Promień Żary (ukppku) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 64 - 22
ST: Power Gniezno (Hyziu) - Real Straszydle (Rusek) 59 - 5
2. organizator: Anioły UNIBAX (teves) 4:2 (100:50)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Power Pokemon (Stroszy) 67 - 33
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - ZieloniGniezno (Zielony815) 0 - 50

Leszczyńska Bycza Siła - Sportowa Bydgoszcz 10:2 (244:56)
Pierwszy mecz: 10:2 Bonus: Leszczyńska Bycza Siła
1 org: Victory Leszno (Speed) 5:1 (125:25)
LBS: Victory Leszno (Speed) ; Unia Leszno (Junior1995) - 70 pkt. - 55 pkt.
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Team Franko (ffrraanneekk1980) - 25 pkt. - 0 pkt.
2 org: Red Bull Leszno (Waleccrane) 5:1 (119:31)
LBS: Red Bull Leszno (Waleccrane) ; Błyskawice Leszno (Ghost123) - 62 pkt. - 57 pkt.
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i STARTLECHMA (lech) - 27 pkt. - 4 pkt.



8 kolejka 7.06.2013
Sportowa Masters Bydgoszcz - Young Tigers 5:7 (131:169)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Young Tigers
mecz 1 org: Paula Bydgoszcz (Paula) 3:3 (73:77)
SMBJęzykaula Bydgoszcz (Paula) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 35 i 38
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 71 i 6
mecz 2 org: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 2:4 (58:92)
SMB:Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 0 i 58
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i StalGorzow1947 (przemo1968) 64 i 28

Evil Tigers - Wild Tigers 5-7 (139:158)
Pierwszy mecz: 7:5 Bonus: -
1 org: Unia Tarnów I (Eureka) 4:2 (93:57)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 37 pkt - Unia Tarnów I (Eureka) 56 pkt
WT: ZKS Zunek Rzeszó (Zdunek) 48 pkt - OSKA Solec Kujawski (OSA1978) 9 pkt
2 org: Fc Moherteam (Guti) 1:5 (46:101)
ET: Fc Moherteam (Guti) 46 pkt - Malelen Kraków (Rurek) 0 pkt
WT: WandaNowaHuta (MichalKR) 46 pkt - Stal_Piaski (seba761) 55 pkt

Masters Dream Team - No Name 3:8 (58:91)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: No Name
1 mecz ; organizator : Polmo (mendzel) 0:5 (walkower)
MDT: Polmo (mendzel) ; Liegh Adams Team (jachu95)
NN: GoodFeels Leszno (Stefik4) + anty falubaz (misiek_kssg)
2 mecz ; organizator : Litmen (litmen) 3:3 (58:91)
MDT: Litmen (litmen) ; Falubazzz (stopek) 34 pkt ; 24 pkt
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) + Husaria Factor (Waldiv) 70 pkt ; 21 pkt


Speedway Tigers - Leszczyńska Bycza Siła 5:7 (135:165)
Pierwszy mecz: 4:8 Bonus: Leszczyńska Bycza Siła
1 org. Power Gniezno (Hyziu) 3:3 (75:75)
ST: Power Gniezno (Hyziu) ; ZieloniGniezno (Zielony815)
LBS: Unia Leszno (Junior1995) ; RedBull Leszno (Waleccrane)
2 org. Real Straszydle (Rusek) 2:4 (60:90)
ST: Real Straszydle (Rusek) ; Stupki Gniezno (Einstein)
LBS: Victory Leszno (Speed) ; Błyskawice Leszno (ghost123)

Krzyzacka Gwardia - Leszczyńska Siła Rażenia 7:5 (154:107)
Pierwszy mecz: 8:4 Bonus: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: Anioły UNIBAX (teves) 3:3 (82:68)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Power Pokemon (Stroszy) 64 - 18
LBS: Draco Squad Kościan (Prosper) - Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 48 - 20
2. organizator: Promień Żary (ukppku) 4:2 (104:39)
KG: Promień Żary (ukppku) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 72 - 32
LBS: Polonia Leszno (Krychu710) - BULSI LESZNO (Szymon2782) 39 - 2

Sportowa Bydgoszcz - Junior Tigers 2-10 (71-229)
Pierwszy mecz: 4:8 Bonus: Junior Tigers
1. org:StachuTeam (Davido100) 1-5
SB:STARTLECHMA (lech) i StachuTeam (Davido100) 11 i 14
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) i Lukas Lublin (Lukas86) 63 i 62
2. org:Orliki Fordon (Vinyll) 1-5
SB:Orliki Fordon (Vinyll) i BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 11 i 35
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) i GKM Grudziądz (prezes) 60 i 44



9 kolejka 14.06.2013
Young Tigers - Wild Tigers 8:4 (195:105)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Young Tigers
1 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) 3:3 (76:74)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 69 i 7
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 52 i 22
2 mecz: Polonia Osielsko (matti_1) 5:1 (119:31)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i StalGorzow1947 (przemo1968) 74 i 45
WT: WandaNowaHuta (MichalKR) - Stal_Piaski (seba761) 31 i 0

No Name - Evil Tigers 4:8 (109:191)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Evil Tigers
1 mecz - 1:5
NN: Husaria Factor (Waldiv) + GoodFeels Leszno (Stefik4) => 3 + 42
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) + Unia Tarnów I (Eureka) => 48 + 57
2 mecz - 3:3
NN: KugelSpeed (Kugel99) + Warsilia Gdańsk (Tomecki) => 8 + 56
ET: FC Moherteam (Guti) + Malemen Kraków (Rurek) => 41 + 45

Masters Dream Team - Sportowa Masters Bydgoszcz 3-3 (71-79)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Sportowa Masters Bydgoszcz
1 org: Buczka Tarnów (pietrek) 0-0
MDT: Buczka Tarnów (pietrek) ; Polmo (mendzel)
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula)
2 org: Litmen (litmen) 3-3
MDT: Litmen (litmen) ; Liegh Adams Team (jachu95) 45 i 26
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 71 i 8


Leszczyńska Bycza Siła - Leszczyńska Siła Rażenia 10:2 (228:72)
Pierwszy mecz: 9:3 Bonus: Leszczyńska Bycza Siła
1 org. Victory Leszno (Speed) 5:1 (115:35)
LBS: Unia Leszno (Junior1995) ; Victory Leszno (Speed) - 43 pkt. - 72 pkt.
LSR: Draco Squad Kościan (Prosper) ; Polonia Leszno (Krychu710) - 12 pkt. - 23 pkt.
2 org. Błyskawice Leszno (ghost123) 5:1 (113:37)
LBS: Błyskawice Leszno (ghost123) ; RedBull Leszno (Waleccrane) - 52 pkt. - 61 pkt.
LSR: BULSI LESZNO (Szymon2782) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) - 19 pkt. - 18 pkt.

Junior Tigers - Krzyzacka Gwardia 6:6 (140:160)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: GKM Grudziądz (prezes) 3:3 (69:81)
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - GKM Grudziądz (prezes) 42 - 27
KG: Promień Żary (ukppku) - Power Pokemon (Stroszy) 72 - 9
2. organizator: Lukas Lublin (Lukas86) 3:3 (71:79)
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - Lukas Lublin (Lukas86) 37 - 34
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 60 -19

Sportowa Bydgoszcz - Speedway Tigers 7:5 (168:132)
Pierwszy mecz: 7:4 Bonus: Sportowa Bydgoszcz
1. Organizator - Team Franko (ffrraanneekk1980) 3:3 (75:75)
SB: Team Franko (ffrraanneekk1980) i Orliki Fordon (Vinyll)
ST: Power Gniezno (Hyziu) ; ZieloniGniezno (Zielony815)
2. Organizator - BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 4:2 (93:57)
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i StachuTeam (Davido100):
ST: Real Straszydle (Rusek) ; Stupki Gniezno (Einstein)



10 kolejka 21.06.2013
Evil Tigers - Young Tigers 5:7 (137:163)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Young Tigers
1 mecz: Unia Tarnów I (Eureka) 3:3 (76:74)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Malemen Kraków (Rurek) 57 i 19
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 68 i 6
2 mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 2:4 (61:89)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) 59 i 2
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i StalGorzow1947 (przemo1968) 62 i 27

Sportowa Masters Bydgoszcz - No Name 4-7 (82-68)
Pierwszy mecz: 7:5 Bonus: NO NAME
1 mecz ; organizator : ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 4-2
SMB:ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Paula Bydgoszcz (Paula) 61 i 21
NN: Husaria Factor (Waldiv) + Warsilia Gdańsk (Tomecki) 13 i 55
2 mecz ; organizator : FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 0-5 (WO dla NN)
SMB:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13)
NN: KugelSpeed (Kugel99) + GoodFeels Leszno (Stefik4)

Wild Tigers - Masters Dream Team 9:3 (187:113)
Pierwszy mecz: 5:1 Bonus:Wild Tigers
mecz 1 : org: Zdunek 4:2 (79:71)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR) 63-16
MDT: Polmo (mendzel) ; Litmen (litmen) 55-16
mecz 2: org: OSA1973 5:1 (108:42)
WT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - Stal_Piaski (seba761) 55-53
MDT: Liegh Adams Team (jachu95) ; Falubazzz (stopek) 24-18

Krzyzacka Gwardia - Leszczyńska Bycza Siła 6:6 (134:154)
Pierwszy mecz: 10:2 Bonus: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: Promień Żary (ukppku) 3:3 (82:68)
KG: Power Pokemon (Stroszy) - Promień Żary (ukppku) - 10 ; 72
LSB: Unia Leszno (Junior1995) ; RedBull Leszno (Waleccrane) - 42 ; 26
2. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 3:3 (52:86)
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Anioły UNIBAX (teves) - 20 ; 32
LSB: Victory Leszno (Speed) ; Błyskawice Leszno (ghost123) - 74 ; 12

Speedway Tigers - Junior Tigers 6:6 (152:148)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Speedway Tigers
1. org- Power Gniezno (Hyziu) 3:3 (81:69)
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 75 pkt ; ZieloniGniezno (Zielony815) - 6 pkt
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - 42 pkt ; GKM Grudziądz (prezes) - 27 pkt
2. org- Real Straszydle (Rusek) 3:3 (71:79)
ST: Real Straszydle (Rusek) - 7 pkt ; Stupki Gniezno (Einstein) - 64 pkt
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - 43 pkt ;Lukas Lublin (Lukas86) - 36 pkt

Leszczyńska Siła Rażenia - Sportowa Bydgoszcz 9-3 (186-114)
Pierwszy mecz: 9:3 Bonus: Leszczyńska Siła Rażenia
1 org: Polonia Leszno (Krychu710) 4-2
LSR: Polonia Leszno (Krychu710) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 62 i 19
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 61 i 8
2 org: BULSI LESZNO (Szymon2782) 5-1
LSR: BULSI LESZNO (Szymon2782) ; Draco Squad Kościan (Prosper) 39 i 66
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i StachuTeam (Davido100) 32 i 13



I Faza Play-Off 28.06.2013
Mecze Półfinałowe
Leszczyńska Bycza Siła - Young Tigers 8:4 (176:124)
1 mecz: Victory Leszno (Speed) 3:3 (67:83)
LBS: Victory Leszno (Speed) ; Błyskawice Leszno (ghost123) - 66 pkt ; 1 pkt
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i Polonia Osielsko (matti_1) - 55 pkt - 28 pkt
2 mecz: RedBull Leszno (Waleccrane) 5:1 (109:41)
LBS: Unia Leszno (Junior1995) ; RedBull Leszno (Waleccrane) - 71 pkt ; 38 pkt
YT: Lubella Lublin (Roko) i StalGorzow1947 (przemo1968) - 9 pkt ; 32 pkt

Evil Tigers - Krzyżacka Gwardia 6:6 (166:134)
1. organizator: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3:3 (83:67)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - FC Moherteam (Guti) 58 - 25
KG: Power Pokemon (Stroszy) - Promień Żary (ukppku) 0 - 67
2. organizator: Unia Tarnów I (Eureka) 3:3 (83:67)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Malemen Kraków (Rurek) 68 - 15
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Anioły UNIBAX (teves) 30 - 37


Mecze o miejsca 5-8
Sportowa Masters Bydgoszcz - Junior Tigers 5-7 (125-175)
1. org -FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 4-2
SMB:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 41 i 42
JT:Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lukas Lublin (Lukas86 42 i 25
2. org -Paula Bydgoszcz (Paula) 1-5
SMBJęzykaula Bydgoszcz (Paula) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 38 i 4
JT:ZKŻ Załawcze (Marex87) - GKM Grudziądz (prezes) 61 47

Leszczyńska Siła Rażenia - Wild Tigers 4:8 (106:194)
1 mecz: BULSI LESZNO (Szymon2782)
LSR: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) - 11 ; 20
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR) - 74 ; 45
2 mecz: Draco Squad Kościan (Prosper)
LSR: Polonia Leszno (Krychu710) ; Draco Squad Kościan (Prosper) - 47 ; 28
WT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - Stal_Piaski (seba761) - 35 ; 40


Mecze o miejsca 9-12
Masters Dream Team - Speedway Tigers 4:8 (120:180)
1. org: Falubazzz (stopek) 1:5 (46:104)
MDT: Falubazzz (stopek) - 22 pkt ; Liegh Adams Team (jachu95) - 24 pkt
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 75 pkt ; ZieloniGniezno (Zielony815) - 29 pkt
2. org: Litmen (litmen) 3:3 (74:76)
MDT: Litmen (litmen) - 16 pkt ; Polmo (mendzel) - 58 pkt
ST: Real Straszydle (Rusek) - 11 pkt ; Stupki Gniezno (Einstein) - 65 pkt

Sportowa Bydgoszcz - No Name 4-8 (106-194)
1 org: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 2-4
SMB:STARTLECHMA (lech) i BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 0 i 57
NN: Husaria Factor (Waldiv) i Warsilia Gdansk (Tomecki) 26 i 67
2 org: Orliki Fordon (Vinyll) 2-4
SMB:Orliki Fordon (Vinyll) i StachuTeam (Davido100) 36 i 13
NN: GoodFeels Leszno (Stefik4) i KugelSpeed (Kugel99) 73 i 28



II Faza Play-Off 05.07.2013
Mecze Półfinałowe
Young Tigers - Leszczyńska Bycza Siła 7:5 (167:133)
Pierwszy mecz: 4:8 Awans: Leszczyńska Bycza Siła
1 org. Polonia Osielsko (matti_1) 2:4 (52:98)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Lubella Lublin (Roko) 48 i 4
LBS: Victory Leszno (Speed) ; RedBull Leszno (Waleccrane) 74 i 24
2 org. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) 5:1 (115:35)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i StalGorzow1947 (przemo1968) 75 i 40
LBS: Unia Leszno (Junior1995) ; Błyskawice Leszno (ghost123) 0 i 35

Krzyżacka Gwardia - Evil Tigers 6:6 (150:150)
Pierwszy mecz: 6:6 Awans: Evil Tigers
1. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 3:3 (79:71)
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Anioły UNIBAX (teves) 39 - 40
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - FC Moherteam (Guti) 57 - 14
2. organizator: Promień Żary (ukppku) 3:3 (71:79)
KG: Power Pokemon (Stroszy) - Promień Żary (ukppku) 0 - 71
ET: Unia Tarnów I (Eureka) - Malemen Kraków (Rurek) 54 - 25


Mecze o miejsca 5-8
Junior Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 6-6 (178-122)
Pierwszy mecz: 8:4 Awans: Junior Tigers
1 org: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 3-3
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lukas Lublin (Lukas86) 53 i 43
SMB FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 54 i 0
2 org: ZKŻ Załawcze (Marex87) 3-3
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - GKM Grudziądz (prezes) 53 i 29
SMB: Paula Bydgoszcz (Paula) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 15 i 53

Wild Tigers - Leszczyńska Siła Rażenia 8:3 (166:109)
Pierwszy mecz: 8:4 Awans: Wild Tigers
1 org. Zdunek 3:2 (68:57)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR) - 68 ; 0
LSR: Polonia Leszno (Krychu710) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) - 57 ; 0
2 org. OSA1973 5:1 (98:52)
WT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - Stal_Piaski (seba761) - 49 ; 49
LSR: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; Draco Squad Kościan (Prosper) - 6 ; 46


Mecze o miejsca 9-12
Speedway Tigers - Masters Dream Team 7:5 (159:141)
Pierwszy mecz: 8:4 Awans: Speedway Tigers
1. org: Power Gniezno (Hyziu) 3:3 (75:75)
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 75 pkt; ZieloniGniezno (Zielony815) - NS
MDT: Litmen (litmen) - 42 pkt ; Liegh Adams Team (jachu95) - 33 pkt
2. org: Real Straszydle (Rusek) 4:2 (84:66)
ST: Real Straszydle (Rusek) - 19 pkt ; Stupki Gniezno (Einstein) - 65 pkt
MDT: Polmo (mendzel) - 60 pkt ; Buczka Tarnów (pietrek) - 6 pkt

No Name - Sportowa Bydgoszcz 9:3 (197:103)
Pierwszy mecz: 8:4 Awans: No Name
1 mecz: 4:2
NN: KugelSpeed (Kugel99) + GoodFeels Leszno (Stefik4) => 19 + 67
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) + StachuTeam (Davido100) => 57 + 7
2 mecz: 5:1
NN: Husaria Factor (Waldiv) + Warsilia Gdańsk (Tomecki) => 50 + 61
SB: Orliki Fordon (Vinyll) + Team Franko (ffrraanneekk1980) => 11 + 28



Następna: I Faza Finałowa 12.07.2013
Mecz o 1. miejsce
Evil Tigers - Leszczyńska Bycza Siła 5-7 (145-155)
1 org: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 2-4 (58-92)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 48 pkt i FC Moherteam (Guti) 10 pkt
LBS: Victory Leszno (Speed) 68 pkt i RedBull Leszno (Waleccrane) 24 pkt
2 org: Unia Tarnów I (Eureka) 3-3 (87-63)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) 62 pkt i Malemen Kraków (Rurek) 25 pkt
LBS: Unia Leszno (Junior1995) 63 pkt i Błyskawice Leszno (ghost123) 0 pkt (brak składu)

Mecz o 3. miejsce
Young Tigers - Krzyżacka Gwardia 7:5 (162:138)
1. organizator: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) 4:2 (86:64)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 67 i 19
KG: Promień Żary (ukppku) - Power Pokemon (Stroszy) 57 i 7
2. organizator: Polonia Osielsko (matti_1) 3:3 (76:74)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i StalGorzow1947 (przemo1968) 56 i 20
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 42 i 32

Mecz o 5. miejsce
Junior Tigers - Wild Tigers 7-5 (164-136)
1 mecz: Lukas Lublin (Lukas86) 2-4 (62-88)
JT: Lukas Lublin (Lukas86) - GKM Grudziądz (prezes) 50 i 12
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR) 65 i 23
2 mecz: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 5-1 (102-48)
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 44 i 58
WT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - Stal_Piaski (seba761) 23 i 25

Mecz o 7. miejsce
Leszczyńska Siła Rażenia - Sportowa Masters Bydgoszcz 5-7 (124-175)
1 org: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 3-3
LSR: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; Polonia Leszno (Krychu710) 18 i 59
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 64 i 9
2 org: Draco Squad Kościan (Prosper) 2-4
LSR: Draco Squad Kościan (Prosper) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) 47 i NS
SMB: Paula Bydgoszcz (Paula) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 40 i 62

Mecz o 9. miejsce
Speedway Tigers - No Name 8:4 (194:106)
1 mecz; organizator: Power Gniezno (Hyziu) 4:2 (93:57)
ST: Power Gniezno (Hyziu) 75 pkt, ZieloniGniezno (Zielony815) 18 pkt
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) 48 pkt, Husaria Factor (Waldiv) 9 pkt
2 mecz; organizator: Real Straszydle (Rusek) 4:2 (101:49)
ST: Real Straszydle (Rusek) 29 pkt, Stupki Gniezno (Einstein) 72 pkt
NN: GoodFeels Leszno (Stefik4) 43 pkt, KugelSpeed (Kugel99) 6 pkt

Mecz o 11. miejsce
Sportowa Bydgoszcz - Masters Dream Team 4-8 (127-173)
mecz 1: Team Franko (ffrraanneekk1980) 1-5
SB:Team Franko (ffrraanneekk1980) i Orliki Fordon (Vinyll) 19 i 30
MDT: Falubazzz (stopek) ; Litmen (litmen) 48 i 53
mecz 2:StachuTeam (Davido100) 3-3
SB:StachuTeam (Davido100) i BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 25 i 53
MDT: Polmo (mendzel) ; Liegh Adams Team (jachu95) 72 i NS



II Faza Finałowa 19.07.2013
Mecz o 1. miejsce
Leszczyńska Bycza Siła - Evil Tigers 8:4 (190:110)
Pierwszy mecz: 7:5 Zwycięzca: Leszczyńska Bycza Siła
1 org: RedBull Leszno (Waleccrane) 4:2 (90:60)
LBS: RedBull Leszno (Waleccrane) ; Unia Leszno (Junior1995) - 30 pkt. ; 60 pkt.
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) - 50 pkt. ; 10 pkt.
2 org: Victory Leszno (Speed) 4:2 (100:50)
LBS: Victory Leszno (Speed) ; Błyskawice Leszno (ghost123) - 73 pkt. ; 27 pkt.
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Malemen Kraków (Rurek) - 50 pkt. ; 0 pkt.

Mecz o 3. miejsce
Krzyżacka Gwardia - Young Tigers 6:6 (139:161)
Pierwszy mecz: 5:7 Zwycięzca: Young Tigers
1. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 3:3 (64:86)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 33 i 31
YT:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 72 i 14
2. organizator: Promień Żary (ukppku) 3:3 (75:75)
KG: Promień Żary (ukppku) - Power Pokemon (Stroszy) 75 i 0
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i StalGorzow1947 (przemo1968) 47 i 28

Mecz o 5. miejsce
Wild Tigers - Junior Tigers 5-7 (118-180)
Pierwszy mecz: 5:7 Zwycięzca: Junior Tigers
1 mecz: Zdunek 3-3 (66-83)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR) 66 i ns
JT: ZKŻ Załawcze (Marex87) - Lukas Lublin (Lukas86) 44 i 39
2 mecz: OSA1973 2-4 (52-97)
WT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - Stal_Piaski (seba761) 52 i ns
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - GKM Grudziądz (prezes) 62 i 35

Mecz o 7. miejsce
Sportowa Masters Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Rażenia 7-5 (178-122)
Pierwszy mecz: 7:5 Zwycięzca: Sportowa Masters Bydgoszcz
1 ORG. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 4-2
SMB:ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Paula Bydgoszcz (Paula) 67 i 37
LSR: Draco Squad Kościan (Prosper) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) 46 i NS
2 ORG. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 3-3
SMB:Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 10 i 64
LSR: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; Polonia Leszno (Krychu710) 15 i 61

Mecz o 9. miejsce
No Name - Speedway Tigers 5:7 (123:176)
Pierwszy mecz: 4:8 Zwycięzca: Speedway Tigers
1 mecz; organizator: Warsilia Gdańsk (Tomecki) 3:3 (75:74)
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) - 49 pkt, Husaria Factor (Waldiv) - 26 pkt
ST: Power Gniezno (Hyziu) - 74 pkt , ZieloniGniezno (Zielony815) - NS
2 mecz; organizator: KugelSpeed (Kugel99) 2:4 (48:102)
NN: KugelSpeed (Kugel99) - 3 pkt , GoodFeels Leszno (Stefik4) - 45 pkt
ST: Real Straszydle (Rusek) - 30 pkt , Stupki Gniezno (Einstein) - 75 pkt

Mecz o 11. miejsce
Masters Dream Team - Sportowa Bydgoszcz 4-7 (90:185)
Pierwszy mecz: 8:4 Zwycięzca: Masters Dream Team
1 org: Litmen (litmen) 4-2
MDT: Litmen (litmen) ; Buczka Tarnów (pietrek) 55 i 35
SB: STARTLECHMA (lech) i Orliki Fordon (Vinyll) 17 i 43
2 org: Polmo (mendzel) 0-5 (WO dla SB)
MDT: Polmo (mendzel) ; Falubazzz (stopek)
SB: StachuTeam (Davido100) i BKS Polonia Bydgosz (krzyzi)

Odpowiedz
#2
I LIGA MIAST

1. STALOWA GWARDIA 12-10-2-0-6-11 100:44 39
2. LITTLE DREAM TEAM 12-8-3-1-5-11 86:56 35
3. ANIELSKA GWARDIA 12-6-4-2-4-6 76:61 26
4. LESZCZYŃSKA SIŁA MŁODYCH 12-6-1-5-3-7 81:63 23
5. TORUŃSKA GWARDIA 12-3-1-8-2-3 59:84 12
6. SPORTOWA JUNIOR BYDGOSZCZ 12-2-1-9-1-3 55:89 9
7. LITTLE SPORTOWA BYDGOSZCZ 12-0-2-10-0-1 39:99 3

kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy-dodatkowe małe pkt Punkty



Klasyfikacja Końcowa
1. STALOWA GWARDIA
2. LITTLE DREAM TEAM
--------------------------------------
3. ANIELSKA GWARDIA
4. LESZCZYŃSKA SIŁA MŁODYCH
5. TORUŃSKA GWARDIA
6. SPORTOWA JUNIOR BYDGOSZCZ
7. LITTLE SPORTOWA BYDGOSZCZ

Wystąpiono w składach:

1. ANIELSKA GWARDIA
1. Apator Toruń (Kwiatek) 3 liga
2. ApatorS (Marcelinio) 2 liga
3. KS Adriana Toruń (adja) 2 liga
4. Alfa Lubicz (kielpin) 4 liga
5. KS Apator Toruń (Sleevin) 4 liga


2. TORUŃSKA GWARDIA
1. Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) wolny rynek
2. Krzyżacy (mario) 3 liga
3. KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 4 liga cpt
4. KS Apator (grzechoo) 4 liga
5. KS Skarpa Toiruń (Testament) 5 liga
6. Filipiarek II Toruń (arek75) 5 liga
7. Primavera Toruń (piotrowskp) wolny rynek


3. LESZCZYŃSKA SIŁA MŁODYCH
1. Zato Leszno (mika1688) [c] - 3.6
2. Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 4.5
3. KS Queen Leszno (bolo8333) - 3.8
4. SzakiqUL (SzakiUL) - 4.1
5. WKS Unia Wojnowice (ggregory93) - 5 liga - wolny rynek


4. STALOWA GWARDIA
1. Czarni Inowrocław (Jack21) 4 liga kpt
2. Maja falubaz (Maja falubaz) 3 liga
3. Lane Masters Terminator (Iceman) 4 liga
4. wilczek (nadeczek) 3 liga
5. Marasy Toruń (Devilt2) 5 liga
6. demon gniezno (Absolutnymozaj) 3 liga 1 klasa wolny rynek


5. SPORTOWA JUNIOR BYDGOSZCZ
1. Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) © 4 liga
2. Anibar g-dz (bartas1706) 4 liga
3. Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 4 liga
4. Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 5 liga


6. LITTLE SPORTOWA BYDGOSZCZ
1. Kanarki Ostrów (DRK) © 4 liga
2. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 4 liga
3. 19Kolejarz (morello) 5 liga
4. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 5 liga
5. POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 5 liga
6. BKS Polonia (oczko007dk) 5 liga


7. LITTLE DREAM TEAM
1. DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 5 liga C
2. Jastrzębie Skórka (Zyga87) 3 liga
3. Fc Falubazik (demolka) 4 liga
4. Demogorgon Wrocław (Asteck666) 2 liga
5. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) - wolny rynek
6. U Leszno (MGRBarto) - wolny rynek


1 kolejka 19.04.2013
Anielska Gwardia - Little Sportowa Bydgoszcz 10-2 (236-64)
1 org: Apator Toruń (Kwiatek) 5-1
AG: Apator Toruń (Kwiatek) i Alfa Lubicz (kielpin) 58 i 57
LSB: Kanarki Ostrów (DRK) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 20 i 15
2 org: KS Adriana Toruń (adja) 5-1
AG: KS Adriana Toruń (adja) i ApatorS (Marcelinio) 68 i 53
LSB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i 19Kolejarz (morello) 29 i 0

Leszczyńska Siła Młodych - Stalowa Gwardia 5:7 (115:185)
1 org: KS Queen Leszno (bolo8333) - 3:3 (66:84)
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) - SzakiqUL (SzakiUL) - 39 pkt. - 27 pkt.
SG: wilczek (nadeczek) i Lane Masters Terminator (Iceman) - 69 pkt. - 15 pkt.
2 org: Zato Leszno (mika1688) - 2:4 (49:101)
LSM: Zato Leszno (mika1688) - Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 48 pkt. - 1 pkt.
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Maja falubaz (Maja falubaz) - 28 pkt. - 73 pkt.

Sportowa Junior Bydgoszcz - Toruńska Gwardia 4-8 (117-183)
1. mecz: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 3-3
SJB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 40 i 24
TG: LOT Czerniewice (Janek1449) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 70 i 16
2. mecz: Anibar g-dz (bartas1706) 1-5
SJB: Anibar g-dz (bartas1706) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 27 i 26
TG: Krzyżacy (mario) - KS Apator (grzechoo) 52 i 45

Little Dream Team - pauzuje



2 kolejka 26.04.2013
Little Sportowa Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Młodych 3:9 (96:204)
1 org:Kanarki Ostrów (DRK) - 2:4 (67:83)
LSB:Kanarki Ostrów (DRK) i Team Franko (ffrraanneekk1980) - 10 pkt. - 57 pkt.
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 68 pkt. - 15 pkt.
2 org:Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - 1:5 (29:121)
LSB:Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i BKS Polonia (oczko007dk) - 29 pkt. - ns
LSM: SzakiqUL (SzakiUL) ; Zato Leszno (mika1688) - 63 pkt. - 58 pkt.

Stalowa Gwardia - Anielska Gwardia 6:6 (173:127)
1 mecz SG - AG 4:2 (105:45)
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i Lane Masters Terminator (Iceman) 64 i 41
AG: Apator Toruń (Kwiatek) i ApatorS (Marcelinio) 45 i 0
2 mecz SG - AG 2:4 (68:82)
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i wilczek (nadeczek) 13 i 55
AG: Alfa Lubicz (kielpin) i KS Adriana Toruń (adja) 14 i 68

Toruńska Gwardia - Little Dream Team 3:8 (72:78)
mecz 1: TB:LDT 3:3 (72:78)
TG:KS TATRA TORONTO (ptaszek74) i KS Apator (grzechoo) 30 i 42
LDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) i Fc Falubazik (demolka) 75 i 3
mecz 2: TG:LDT 0:5 (0:0)
TG: LOT Czerniewice (Janek1449) i Krzyżacy (mario) 0 i 0
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) i Jastrzębie Skórka (Zyga87) 0 i 0

Sportowa Junior Bydgoszcz - pauzuje



3 kolejka 3.05.2013
Leszczyńska Siła Młodych - Toruńska Gwardia 10:2 (221:79)
1 org: KS Queen Leszno (bolo8333) 5:1 (114:36)
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 75 pkt. - 39 pkt.
TG: LOT Czerniewice (Janek1449) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74) - NS - 36 pkt.
2 org: SzakiqUL (SzakiUL) 5:1 (107:43)
LSM: SzakiqUL (SzakiUL) ; Zato Leszno (mika1688) - 53 pkt. - 54 pkt.
TG: KS Apator (grzechoo) i KS Skarpa Toiruń (Testament) - 43 pkt - NS

Little Dream Team - Little Sportowa Bydgoszcz 6-6 (152-148)
1 org: Demogorgon Wrocław (Asteck666) 3-3
LDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 75 i 4
LSB: Kanarki Ostrów (DRK) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 21 i 50
2 org: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 3-3
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; - 73 i --
LSB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 52 i 25

Sportowa Junior Bydgoszcz - Stalowa Gwardia 2-10 (62-238)
1 org: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 1-5
SJB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 10 i 24
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Maja falubaz (Maja falubaz) 44 i 72
2 org: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 1-5
SJB:Solino Inowrocław (MarekAureliusz) i Anibar g-dz (bartas1706) 16 i 12
SG: Lane Masters Terminator (Iceman) i wilczek (nadeczek) 47 i 75

Anielska Gwardia - pauzuje



4 kolejka 10.05.2013
Toruńska Gwardia -Anielska Gwardia 4:8 (92:208)
1. mecz TG-AG 1:5 (32:118)
TG: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) - Filipiarek II Toruń (arek75) 27 i 5
AG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS Adriana Toruń (adja) 47 i 71
2. mecz TG-AG 3:3 (60:90)
TG: KS Apator (grzechoo) - KS Skarpa Toiruń (Testament) 55 i 5
AG: Alfa Lubicz (kielpin) - KS Apator Toruń (Sleevin) 50 i 40

Stalowa Gwardia - Little Dream Team 6:6 (147-153)
1 mecz SG-LDT 4:2 (92:58)
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i wilczek (nadeczek) 29 i 63
LDT: Jastrzębie Skórka (Zyga87) i Fc Falubazik (demolka) 57 i 1
2 mecz SG-LDT 2:4 (55:95)
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i Lane Masters Terminator (Iceman) 47 i 8
LDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) i KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 67 i 28

Little Sportowa Bydgoszcz - Sportowa Junior Bydgoszcz 4-8 (102-197)
1 org:19Kolejarz (morello) 1-5
LSB: 19Kolejarz (morello) i BKS Polonia (oczko007dk) 30 i 0
SJB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 52 i 68
2 org:Team Franko (ffrraanneekk1980) 3-3
LSB: Team Franko (ffrraanneekk1980) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 69 i 3
SJB: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) i Anibar g-dz (bartas1706) 38 i 39

Leszczyńska Siła Młodych - pauzuje



5 kolejka 17.05.2013
Anielska Gwardia - Leszczyńska Siła Młodych 7:5 (170:130)
1. organizator: Apator Toruń (Kwiatek) 4:2 (95:55)
AG: Apator Toruń (Kwiatek) ; ApatorS (Marcelinio) 41 - 54
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) 49 - 6
2. organizator: KS Adriana Toruń (adja) 3:3 (75:75)
AG:KS Adriana Toruń (adja) ; Alfa Lubicz (kielpin) 63 - 12
LSM: SzakiqUL (SzakiUL) ; Zato Leszno (mika1688) 41 - 34

Sportowa Junior Bydgoszcz - Little Dream Team 4-8 (102-198)
mecz 1 org:Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 1-5
SJB:Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 21 i 6
LDT: Jastrzębie Skórka (Zyga87) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 70 i 53
mecz 2 org: Anibar g-dz (bartas1706) 3-3
SJB:Anibar g-dz (bartas1706) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 35 i 40
LDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 75 i 0

Little Sportowa Bydgoszcz - Stalowa Gwardia 2-10 (58 i 242)
1. organizator: Kanarki Ostrów (DRK) 1-5
LSB:Kanarki Ostrów (DRK) i 19Kolejarz (morello) 19 i 10
TG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Maja falubaz (Maja falubaz) 54 i 67
2. organizator: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 1-5
LSBJęzykOLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 0 i 29
TG: Lane Masters Terminator (Iceman) i wilczek (nadeczek) 46 i 75

Toruńska Gwardia - pauzuje



6 kolejka 24.05.2013
Little Dream Team - Anielska Gwardia 6-6 (156:144)
1. mecz LDT-AG 4-2 (95:55)
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 27 i 68
AG: ApatorS (Marcelinio) - Apator Toruń (Kwiatek) 31 i 24
2. mecz LDT-AG 2:4 (61:89)
LDT:Jastrzębie Skórka (Zyga87) ; Fc Falubazik (demolka) 52 i 9
AG: KS Adriana Toruń (adja) - KS Apator Toruń (Sleevin) 66 i 23

Leszczyńska Siła Młodych - Sportowa Junior Bydgoszcz 8-4 (195-105)
1 org: KS Queen Leszno (bolo8333) 5-1
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; SzakiqUL (SzakiUL) 71 i 50
SJB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 25 i 4
2 org: Speedway Team Kąkolewo (seba080196) 3-3
LSM: Speedway Team Kąkolewo (seba080196) ; Zato Leszno (mika1688) 4 i 70
SJB: Anibar g-dz (bartas1706) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 33 i 43

Stalowa Gwardia - Toruńska Gwardia 9-3 (210:90)
1. mecz SG-TG 4-2 (94:56)
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) - Lane Masters Terminator (Iceman) 38 i 56
TG: Krzyżacy (mario) - KS Skarpa Testament Toruń (Testament) 56 i 0
2. mecz SG-TG 5-1 (116:34)
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) - wilczek (nadeczek) 59 i 57
TG: KS Apator (grzechoo) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 24 i 10

Little Sportowa Bydgoszcz - pauzuje



7 kolejka 31.05.2013
Anielska Gwardia - Sportowa Junior Bydgoszcz 10-2 (221:79)
1. mecz: AG - SJB 5-1 (106:44)
AG: Apator Toruń (Kwiatek) - Alfa Lubicz (kielpin) 56 i 50
SJB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 32 i 12
2. mecz: AG - SJB 5-1 (115:35)
AG: ApatorS (Marcelinio) - KS Adriana Toruń (adja) 44 i 71
SJB: Anibar g-dz (bartas1706) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 15 i 20

Little Dream Team - Leszczyńska Siła Młodych 8:4 (192:108)
1 organizator: Demogorgon Wrocław (Asteck666) 5:1 (119:31)
LDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; Jastrzębie Skórka (Zyga87) 67 pkt ; 52 pkt
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) 31 pkt ; 0 pkt
2 organizator: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 3:3 (73:77)
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 0 pkt ; 73 pkt
LSM: SzakiqUL (SzakiUL) ; Zato Leszno (mika1688) 31 pkt ; 46 pkt

Little Sportowa Bydgoszcz - Toruńska Gwardia 4:8 (116:184)
1. organizator: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 3:3 (81:69)
LSB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i 19Kolejarz (morello) 57 - 24
TG: Krzyżacy (mario) - KS Skarpa Toiruń (Testament) 68 - 1
2. organizator: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 1:5 (35:115)
LSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - Kanarki Ostrów (DRK) 18 - 17
TG: KS Apator (grzechoo) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 67 - 48

Stalowa Gwardia - pauzuje



8 kolejka 7.06.2013
Little Sportowa Bydgoszcz - Anielska Gwardia 3:3 (78:70)
Pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Anielska Gwardia
1. organizator: 19Kolejarz (morello) 3-3
LSB:19Kolejarz (morello) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 50 i 28
AG: Alfa Lubicz (kielpin) - ApatorS (Marcelinio) 70 i (brak udziału)
2. organizator: BKS Polonia (oczko007dk) 0-0 (brak organizacji czwórmeczu)
LSB: BKS Polonia (oczko007dk) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek)
AG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS Apator Toruń (Sleevin)

Stalowa Gwardia - Leszczyńska Siła Młodych 8:4 (201:99)
Pierwszy mecz: 7:5 Bonus: Stalowa Gwardia
1 org: Czarni Inowrocław (Jack21) 3:3 (86:64)
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) ; Lane Masters Terminator (Iceman) - 25 pkt. - 61 pkt.
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 64 pkt. - 0 pkt.
2 org: Maja falubaz (Maja falubaz) 5:1 (115:35)
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) ; wilczek (nadeczek) - 57 pkt. - 58 pkt.
LSM: SzakiqUL (SzakiUL) ; Zato Leszno (mika1688) - 18 pkt. - 17 pkt.

Toruńska Gwardia - Sportowa Junior Bydgoszcz 6:6 (144:156)
Pierwszy mecz: 8:4 Bonus: Toruńska Gwardia
1. organizator: KS Skarpa Toiruń (Testament) 3:3 (72:78)
TG: Krzyżacy (mario) - KS Skarpa Toiruń (Testament) 71 - 1
SJB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol 215) 37 - 41
2. organizator: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 3:3: (72:78)
TG: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) - KS Apator (grzechoo) 18 - 54
SJB: Anibar g-dz (bartas1706) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 32 - 46

Little Dream Team - pauzuje



9 kolejka 14.06.2013
Leszczyńska Siła Młodych - Little Sportowa Bydgoszcz 9:3 (216:84)
Pierwszy mecz: 9:3 Bonus: Leszczyńska Siła Młodych
1 org: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) 5:1 (123:27)
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; WKS Unia Wojnowice (ggregory93) - 75 pkt. - 48 pkt.
LSB: Kanarki Ostrów (DRK) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - 13 pkt. - 14 pkt.
2 org: Speedway Team Kąkolewo (seba080196) 4:2 (93:57)
LSM: Speedway Team Kąkolewo (seba080196) ; SzakiqUL (SzakiUL) - 26 pkt. - 67 pkt.
LSB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i 19Kolejarz (morello) - 54 pkt. - 3 pkt.

Anielska Gwardia - Stalowa Gwardia 3:9 (114:186)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Stalowa Gwardia
1 mecz AG : SG 1:5 (47:103)
AG: Apator Toruń (Kwiatek) i KS Apator Toruń (Sleevin) 47 i 0
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i Lane Masters Terminator (Iceman) 53 i 50
2 mecz AG : SG 2:4 (67:83)
AG: Alfa Lubicz (kielpin) i KS Adriana Toruń (adja) 18 i 49
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 18 i 65

Little Dream Team - Toruńska Gwardia 8:4 (203:97)
Pierwszy mecz: 8:3 Bonus: Little Dream Team
1 organizator: Fc Falubazik (demolka) 3:3 (81:69)
LDT: Fc Falubazik (demolka) ; Jastrzębie Skórka (Zyga87) 12 pkt ; 69 pkt
TG: Krzyżacy (mario) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 54 pkt ; 15 pkt
2 organizator: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 5:1 (122:28)
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 48 pkt ; 74 pkt
TG: KS Apator (grzechoo) i KS Skarpa Toiruń (Testament) 28 pkt ; 0 pkt

Sportowa Junior Bydgoszcz - pauzuje



10 kolejka 21.06.2013
Toruńska Gwardia - Leszczyńska Siła Młodych 5:7 (107:193)
Pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Leszczyńska Siła Młodych
1 org. KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 2:4 (52:98)
TG: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) ; KS Apator (grzechoo) - 7 ; 45
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; WKS Unia Wojnowice (ggregory93) - 68 ; 30
2 org. KS Skarpa Testament Toruń (Testament) 3:3 (55:95)
TG: KS Skarpa Testament Toruń (Testament) ; Krzyżacy (mario) - 0 ; 55
LSM: Zato Leszno (mika1688) ; SzakiqUL (SzakiUL) - 55 ; 40

Little Sportowa Bydgoszcz - Little Dream Team 4-8 (93-207)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Little Dream Team
mecz 1: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 3-3
LSBJęzykOLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 18 i 50
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 7 i 75
mecz 2:BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 1-5
LSB:BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i Kanarki Ostrów (DRK) 14 i 11
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Jastrzębie Skórka (Zyga87) 56 i 69

Stalowa Gwardia - Sportowa Junior Bydgoszcz 8-4 (179-116)
Pierwszy mecz: 10:2 Bonus: Stalowa Gwardia
1 org: Czarni Inowrocław (Jack21) 3-3
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lane Masters Terminator (Iceman) 63 i 0
SJB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibol215) 39 i 43
2 org: Maja falubaz (Maja falubaz) 5-1
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 51 i 65
SJB: Anibar g-dz (bartas1706) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 14 i 20

Anielska Gwardia - pauzuje



11 kolejka 28.06.2013
Anielska Gwardia - Toruńska Gwardia 7-5 (183:117)
Pierwszy mecz: 8:4 Bonus: Anielska Gwardia
1 mecz: AG - TG 4-2 (96:54)
AG: KS Adriana Toruń (adja) i Alfa Lubicz (kielpin) 66 i 30
TG: KS Apator (grzechoo) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 41 i 13
2 mecz: AG - TG 3-3 (87:63)
AG: Apator Toruń (Kwiatek) i KS Apator Toruń (Sleevin) 50 i 37
TG: Krzyżacy (mario) i Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 55 i 8

Little Dream Team - Stalowa Gwardia 5-7 (143:157)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Stalowa Gwardia
1 mecz: LDT-SG 4-2 (96:54)
LDT: Jastrzębie Skórka (Zyga87) i Demogorgon Wrocław (Asteck666) 40 i 56
SG: Lane Masters Terminator (Iceman) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 5 i 49
2 mecz: LDT-SG 1-5 (47:103)
LDT: U Leszno (MGRBarto) i KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 8 i 39
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i wilczek (nadeczek) 63 i 40

Sportowa Junior Bydgoszcz - Little Sportowa Bydgoszcz 9-3 (221-79)
Pierwszy mecz: 8:4 Bonus: Sportowa Junior Bydgoszcz
1 org:Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 4-2
SJB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 44 i 54
LSB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i BKS Polonia (oczko007dk) 52 i 0
2 org:Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 5-1
SJB: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) i Anibar g-dz (bartas1706) 61 i 62
LSB: 19Kolejarz (morello) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 21 i 6

Leszczyńska Siła Młodych - pauzuje



12 kolejka 5.07.2013
Leszczyńska Siła Młodych - Anielska Gwardia 6:6 (157:143)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Anielska Gwardia
1. organizator: Zato Leszno (mika1688) 4:2 (102:48)
LSM: Zato Leszno (mika1688) ; SzakiqUL (SzakiUL) - 58 ; 44
AG: Apator Toruń (Kwiatek) - ApatorS (Marcelinio) - 48 ; NS
2. organizator: KS Queen Leszno (bolo8333) 2:4 (55:95)
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 51 ; 4
AG: KS Adriana Toruń (adja) - Alfa Lubicz (kielpin) - 73 ; 22

Little Dream Team - Sportowa Junior Bydgoszcz 8-4 (199-89)
Pierwszy mecz: 8:4 Bonus:
1 org: Fc Falubazik (demolka) 3-3
LDT: Fc Falubazik (demolka) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 4 i 75
SJB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 32 i 27
2 org: Jastrzębie Skórka (Zyga87) 5-1
LDT: Jastrzębie Skórka (Zyga87) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 66 i 54
SJB: Anibar g-dz (bartas1706) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 20 i 10

Stalowa Gwardia - Little Sportowa Bydgoszcz 10-2 (249:50)
Pierwszy mecz: 10:2 Bonus: Stalowa Gwardia
1 mecz: SG - LSB 5-1 (124:25)
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i Lane Masters Terminator (Iceman) 69 i 55
LSB: Kanarki Ostrów (DRK) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 25 i 0
2 mecz: SG - LSB 5-1 (125:25)
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 50 i 75
LSB: 19Kolejarz (morello) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 17 i 8

Toruńska Gwardia - pauzuje



13 kolejka 12.07.2013
Anielska Gwardia - Little Dream Team 3:8 (69:231)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Little Dream Team
1. organizator: Apator Toruń (Kwiatek) 3:3 (69:81)
AG: Apator Toruń (Kwiatek) - Alfa Lubicz (kielpin) 41 - 28
LDT: U Leszno (MGRBarto) - Jastrzębie Skórka (Zyga87) 14 - 67
2. organizator: KS Adriana Toruń (adja) 0:5 (0:150)
AG: KS Adriana Toruń (adja) 0
LDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) - KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 75 - 50

Sportowa Junior Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Młodych 3:9 (104:196)
Pierwszy mecz: 4:8 Bonus: Leszczyńska Siła Młodych
1 org. Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 2:4 (56:94)
SJB:Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) - 17 pkt ; 39 pkt.
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; WKS Unia Wojnowice (ggregory93) - 62 pkt. ; 32 pkt.
2 org.Anibar g-dz (bartas1706) 1:5 (48:102)
SJB:Anibar g-dz (bartas1706) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) - 38 pkt. ; 10 pkt.
LSM: SzakiqUL (SzakiUL) ; Zato Leszno (mika1688) - 44 pkt. ; 58 pkt.

Toruńska Gwardia - Stalowa Gwardia 2-10 (64:236)
Pierwszy mecz: 3:9 Bonus: Stalowa Gwardia
1 mecz TG-SG 1-5 (35:115)
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) i KS Apator (grzechoo) 13 i 22
SG: wilczek (nadeczek) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 40 i 75
2 mecz TG-SG 1-5 (29:121)
TG: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) i Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 28 i 1
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i Lane Masters Terminator (Iceman) 66 i 55

Little Sportowa Bydgoszcz - pauzuje



14 kolejka 19.07.2013
Sportowa Junior Bydgoszcz - Anielska Gwardia 5-7 (145-154)
Pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Anielska Gwardia
1. organizator: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 4-2
SJB: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) i Anibar g-dz (bartas1706) 51 i 49
AG: Apator Toruń (Kwiatek) - Alfa Lubicz (kielpin) 49 i 0
2. organizator: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 1-5
SJB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 18 i 27
AG: KS Adriana Toruń (adja) - KS Apator Toruń (Sleevin) 73 i 32

Leszczyńska Siła Młodych - Little Dream Team 5:7 (141:159)
Pierwszy mecz: 4:8 Bonus: Little Dream Team
mecz 1: KS Queen Leszno (bolo8333) 3:3 (84:66)
LSM: SzakiqUL (SzakiUL) ; KS Queen Leszno (bolo8333) - 33 pkt. ; 51 pkt.
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Jastrzębie Skórka (Zyga87) - 0 pkt. ; 66 pkt.
mecz 2: Speedway Team Kąkolewo (seba080196) 2:4 (57:93)
LSM: Speedway Team Kąkolewo (seba080196) ; WKS Unia Wojnowice (ggregory93) - 6 pkt. ; 51 pkt.
LDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; Fc Falubazik (demolka) - 74 pkt. ; 19 pkt.

Toruńska Gwardia - Little Sportowa Bydgoszcz 9-3 (198:87)
Pierwszy mecz: 8:4 Bonus: Toruńska Gwardia
1 org: Primavera Toruń (piotrowskp) 4-2
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) i Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 55 i 18
LSB: Kanarki Ostrów (DRK) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 10 i 52
2 org: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 5-1
TG: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) i KS Apator (grzechoo) 55 i 70
LSB: 19Kolejarz (morello) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 20 i 5

Stalowa Gwardia - pauzuje
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości