#7
Jestem kibicem klubu z Torunia, no i fakt że to co zrobili w finale jest karygodne... Ale wydaje mi się że skończy się tylko na karze pieniężnej. Co do zebraniu medali to tak jestem pół na pół, bo faktycznie zachowanie chamskie, ale czemu za to mają płacić tacy zawodnicy jak Przedpełski, Ward, Miedziak? Którzy byli tego dnia w Zielonej Górze i chcieli jechać, którzy zresztą przez cały sezon walczyli i teraz przez głupią decyzje Karkosika nikt z nich nie dostanie nagrody. W 2007 roku była podobna sytuacja, z tym że to wtedy Wrocław nie przyjechał do Torunia i też kibice czekali na stadionie razem z zawodnikami gospodarzy i kary były wtedy bardzo małe bo 5tyś. grzywny które i tak zostało zawieszone i 30tyś. odszkodowania dla Gospodarza za zamieszanie. Gdyby Toruń teraz dostał takie kary to Karkosik by pewnie wybuchł śmiechem. Sądzę że kary będą około miliona może dwóch, łącznie już... A dodatkową karą powinno być np. 6pkt minusowych na starcie do nowego sezonu?

Może i tak daje za niskie kary, ale jednak kibicuje temu klubowi więc może po części i tak go bronię Język Pozdrawiam.
[Obrazek: 5655.jpg]