Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IX sezon
#1
EKSTRA LIGA MIAST

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. Krzyżacka Gwardia
2. Leszczyńska Bycza Siła
3. Young Tigers

4. Wild Tigers
5. Stalowa Gwardia
6. Speedway Tigers
7. Evil Tigers
8. Leszczyńska Siła Rażenia
9. Sportowa Masters Bydgoszcz
10. No Name
-------------------------------------------------------------------
11. Junior Tigers
12. LittleBig Dream Team


GRUPA A
1. KRZYŻACKA GWARDIA 10-8-2-0-4-8 81:39 30
2. LESZCZYŃSKA BYCZA SIŁA 10-5-4-1-5-7 69:50 26
3. LESZCZYŃSKA SIŁA RAŻENIA 10-4-2-4-3-4 62:58 17
4. SPEEDWAY TIGERS 10-2-3-5-1-4 52:68 12
5. LITTLEBIG DREAM TEAM 10-2-2-6-0-5 44:75 11
6. JUNIOR TIGERS 10-2-1-7-2-2 49:71 9

GRUPA B
1. WILD TIGERS 10-6-3-1-4-8 71:49 27
2. YOUNG TIGERS 10-6-2-2-4-7 66:54 25
3. EVIL TIGERS 10-5-2-3-3-8 59:59 23
4. STALOWA GWARDIA 10-2-5-3-1-2 61:57 12
5. SPORTOWA MASTERS BYDGOSZCZ 10-1-4-5-2-3 56:63 11
6. NO NAME 10-2-0-8-1-2 44:73 7
kolejno: mecze-wygrane-remisy-porażki-bonusy-dodatkowe małe pkt Punkty

Dwumecze Finałowe:
o I miejsce:Krzyzacka Gwardia - Lesczyńska Bycza Siła 14:10
o III miejsce:Young Tigers - Wild Tigers 14:10
o V miejsce:Stalowa Gwardia - Speedway Tigers 15:9
o VII miejsce:Evil Tigers - Leszczyńska Siła Rażenia 13:11
o IX miejsce:Sportowa Master Bydgoszcz - No Name 15:9
o XI miejsce: Junior Tigers - Little BigDream Team 18:5

Wystąpiono w składach:
Krzyżacka Gwardia
1. Promień Żary (ukppku)
2. Anioły UNIBAX (teves)
3. KS Adriana Toruń (adja)
4. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov)
Kapitan: kamykov

Leszczyńska Bycza Siła
1. Victory Leszno (Speed) - Ekstraliga
2. Unia Leszno (Junior1995) - 1 liga
3. Polonia Leszno (Krychu710) - 2 liga
4. Błyskawice Leszno (Ghost123) - 3 liga
Kapitan: Speed

Young Tigers:
1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) Eliga
2. Polonia Osielsko (matti_1) 1 liga
3. Lubella Lublin (Roko) 2 liga
4. Ostrowskie Diabły (Casaletto) 3 liga
Kapitan: matti_1

Wild Tigers:
1. Sparta Wrocław (sothis) Eliga
2. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 1 liga
3. WandaNowaHuta (MichalKR) 2 liga
4. Grom (nodrep) 3 liga
Kapitan: Speed

Stalowa Gwardia
1. demon gniezno (Absolutnymozaj)
2. Maja falubaz (Maja falubaz)
3. Stal_Piaski (seba761) 2 liga
4. StalGorzow1947 (przemo1986) 1 liga
5. KS TATRA TORONTO (ptaszek74)
Kapitan: Jack21

Speedway Tigers:
1. Stupki Gniezno (Einstein) Eliga
2. ZKŻ Załawcze (Marex87) 1 liga
3. GKM Grudziądz (prezes) 2 liga
4. Speedy Sid (mox) 3 liga
Kapitan: Marex87

Evil Tigers:
1. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 1 liga
2. Unia Tarnów I (Eureka) 1 liga
3. Fc Moherteam (Guti) 2 liga
4. Malemen Kraków (Rurek) 2 liga
Kapitan: Hawaiki

Leszczyńska Siła Rażenia
1. GoodFeels Leszno (Stefik4) - 1 liga
2. Red Bull Leszno (Waleccrane) - 2 liga
3. Draco Squad Kościan (Prosper) - 2 liga
4. Scakanka Pawłowice (sebol79) - 2 liga
Kapitan: Waleccrane

Sportowa Masters Bydgoszcz
1. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - 1 liga
2. FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) - 1 liga
3. Paula Bydgoszcz (Paula) - 2 liga
4. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - 3 liga
Kapitan: kilerski13

No Name
1. antyfalubaz (misiek_kssg)
2. KugelSpeed (kugel99)
3. Husaria Factor (Waldiv)
4.Warsilia Gdańsk (Tomecki)
Kapitan:misiek_kssg

Junior Tigers
1. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 1 liga
2. Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) 1 liga
3. Real Straszydle (Rusek) 2 liga
4. Lukas Lublin (Lukas86) 2 liga
Kapitan: matti_1

LittleBig Dream Team
1. UKS Newcastle (magrami12) 3 liga
2. Demogorgon Wrocław (Asteck666) 2 liga
3. ROW (Rekin67) 3 liga
4. Sparta Płowęż (Caradriel) 2 liga
Kapitan: Zuma07


Historia spotkań:

Grupa A:
1 kolejka 16.08.2013
Junior Tigers - LittleBig Dream Team 9:3 (202:98)
mecz 1: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 4:2 (89:61)
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) i Lukas Lublin (Lukas86) 39 i 50
LbDT: Litmen (litmen) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 21 i 40
mecz 2: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) 5:1 (113:37)
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) i Real Straszydle (Rusek) 69 i 44
LbDT: Rohan Dębica (Kempes) ; ROW (rekin67) 2 i 35

Leszczyńska Bycza Siła - Speedway Tigers 7:5 (163:137)
1. organizator: Victory Leszno (Speed) 4:2 (93:57)
LBS: Victory Leszno (Speed) ; Błyskawice Leszno (Ghost123) - 73 pkt. ; 20 pkt.
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - Speedy Sid (mox) - 49 pkt. ; 8 pkt.
2. organizator: Unia Leszno (Junior1995) 3:3 (70:80)
LBS: Polonia Leszno (Krychu710) ; Unia Leszno (Junior1995) NS ; 70 pkt.
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) - GKM Grudziądz (prezes) - 51 pkt. ; 29 pkt.

Krzyzacka Gwardia - Leszczyńska Siła Rażenia 9:3 (182:118)
1. organizator: Promień Żary (ukppku) 4:2 (87:63)
KG: Promień Żary (ukppku) - KS Adriana Toruń (adja) 65 - 22
LSR: GoodFeels Leszno (Stefik4) - Draco Squad Kościan (Prosper) 44 - 19
2. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 5:1 (95:55)
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Anioły UNIBAX (teves) 41 - 54
LSR: Red Bull Leszno (Waleccrane) - Scakanka Pawłowice (sebol79) 40 - 15


2 kolejka 23.08.2013
LittleBig Dream Team - Leszczyńska Bycza Siła 2:10 (81:219)
1 org. Rohan Dębica (Kempes) 1:5 (38:112)
LbDT: Rohan Dębica (Kempes) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) - 1 pkt. ; 37 pkt.
LBS: Polonia Leszno (Krychu710) ; Victory Leszno (Speed) - 40 pkt. ; 72 pkt.
2 org. ROW (rekin67) 1:5 (43:107)
LbDT: ROW (rekin67) ; Litmen (litmen) - 18 pkt. ; 25 pkt.
LBS: Unia Leszno (Junior1995) ; Błyskawice Leszno (Ghost123) - 73 pkt. ; 34 pkt.

Speedway Tigers - Krzyzacka Gwardia 5:7 (125:175)
1. organizator: ZKŻ Załawcze (Marex87) 2:4 (54:96)
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) - GKM Grudziądz (prezes) 43-11
KG: Promień Żary (ukppku) - KS Adriana Toruń (adja) 72-24
2. organizator: Speedy Sid (mox) 3:3 (71:79)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - Speedy Sid (mox) 62-9
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 43-36

Leszczyńska Siła Rażenia - Junior Tigers 8:4 (160:140)
mecz 1: Scakanka Pawłowice (sebol79) 3:3 (65:85)
LSR: Scakanka Pawłowice (sebol79) ; Draco Squad Kościan (Prosper) - 30 pkt. ; 35 pkt.
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) i Real Straszydle (Rusek) - 58 pkt. ; 27 pkt.
mecz 2: Red Bull Leszno (Waleccrane) 5:1 (95:55)
LSR: Red Bull Leszno (Waleccrane) ; GoodFeels Leszno (Stefik4) - 36 pkt. ; 59 pkt.
JT :OSKA Solec Kujawski (OSA1973) i Lukas Lublin (Lukas86) - 20 pkt. ; 35 pkt.


3 kolejka 30.08.2013
Junior Tigers - Speedway Tigers 6:6 (138:162)
1. organizator:Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) 3:3 (71:79)
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) i Real Straszydle (Rusek) 51 i 20
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - Speedy Sid (mox) 69 i 10
2. organizator:OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 3:3 (67:83)
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) i Lukas Lublin (Lukas86) 28 i 39
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) - GKM Grudziądz (prezes) 63 i 20

Leszczyńska Bycza Siła - Krzyzacka Gwardia 6:6 (162:148)
1. organizator: Błyskawice Leszno (Ghost123) 1:5 (47:103)
LSB: Błyskawice Leszno (Ghost123) - Polonia Leszno (Krychu710) 23 - 24
KG: Promień Żary (ukppku) - KS Adriana Toruń (adja) 74 - 29
2. organizator: Victory Leszno (Speed) 5:1 (115:35)
LSB: Victory Leszno (Speed) - Unia Leszno (Junior1995) 72 -43
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 27 - 8

LittleBig Dream Team - Leszczyńska Siła Rażenia 6:6 (163:137)
1 org: ROW (Rekin67) 3:3 (76:74)
LbDT: ROW (Rekin67) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) - 25 pkt. ; 51 pkt.
LSR: Scakanka Pawłowice (sebol79) ; Draco Squad Kościan (Prosper) - 34 pkt. ; 40 pkt.
2 org: Sparta Płowęż (Caradriel) 3:3 (87:63)
LbDT: Sparta Płowęż (Caradriel) ; UKS Newcastle (magrami12) - 43 pkt. ; 44 pkt.
LSR: Red Bull Leszno (Waleccrane) ; GoodFeels Leszno (Stefik4) - 63 pkt. ; 0 pkt.


4 kolejka 6.09.2013
Leszczyńska Bycza Siła - Junior Tigers 8:4 (192:108)
1. organizator: Błyskawice Leszno (Ghost123) 4:2 (99:51)
LBS: Victory Leszno (Speed) ; Błyskawice Leszno (Ghost123) 74 i 25
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) i Real Straszydle (Rusek) 40 i 11
2. organizator: Unia Leszno (Junior1995) 4:2 (93:57)
LBS: Unia Leszno (Junior1995) ; Polonia Leszno (Krychu710) 65 i 28
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) i Lukas Lublin (Lukas86) 23 i 34

Krzyzacka Gwardia - LittleBig Dream Team 10:2 (207:93)
1. organizator: Promień Żary (ukppku) 5:1 (113:37)
KG: Promień Żary (ukppku) - KS Adriana Toruń (adja) 75 - 38
LbDT: ROW (rekin67) - Sparta Płowęż (Caradriel) 14 - 23
2. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 5:1 (94:56)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 56 - 38
LbDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) - UKS Newcastle (magrami12) 37 - 19

Speedway Tigers - Leszczyńska Siła Rażenia 7:5 (165:135)
1 org.-GKM Grudziądz (prezes) 4:2 (82:68)
ST:. ZKŻ Załawcze (Marex87)-GKM Grudziądz (prezes) - 54 pkt. ; 28 pkt.
LSR: Red Bull Leszno (Waleccrane) ; Draco Squad Kościan (Prosper) - 42 pkt. ; 26 pkt.
2 org.- Speedy Sid (mox) 3:3 (83:67)
ST:Stupki Gniezno (Einstein) - Speedy Sid (mox) - 70 pkt. ; 13 pkt.
LSR: GoodFeels Leszno (Stefik4) ; Scakanka Pawłowice (sebol79) - 48 pkt. ; 19 pkt.


5 kolejka 13.09.2013
Junior Tigers - Krzyzacka Gwardia 3:9 (107:193)
1. organizator: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 1:5 (50:100)
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) i Lukas Lublin (Lukas86) 23 i 27
KG: Promień Żary (ukppku) - KS Adriana Toruń (adja) 73 i 27
2. organizator: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) 2:4 (57:93)
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) i Real Straszydle (Rusek) 46 i 11
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 55 i 38

LittleBig Dream Team - Speedway Tigers 5-7 (118-182)
1. organizator: Sparta Płowęż (Caradriel) 3-3 (62-88)
LbDT: Sparta Płowęż (Caradriel) ; UKS Newcastle (magrami12) 30 i 32
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - Speedy Sid (mox) 74 i 14
2. organizator: ROW (Rekin67) 2-4 (56-94)
LbDT: ROW (Rekin67) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 12 i 44
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) - GKM Grudziądz (prezes) 61 i 33

Leszczyńska Siła Rażenia - Leszczyńska Bycza Siła 5:7 (112:188)
1 org. Draco Squad Kościan (Prosper) 3:3 (62:88)
LSR: GoodFeels Leszno (Stefik4) ; Draco Squad Kościan (Prosper) - 39 pkt. ; 23 pkt.
LBS: Błyskawice Leszno (Ghost123) ; Victory Leszno (Speed) - 14 pkt. ; 74 pkt.
2 org. Red Bull Leszno (Waleccrane) 2:4 (50:100)
LSR: Red Bull Leszno (Waleccrane) ; Scakanka Pawłowice (sebol79) - 36 pkt. ; 14 pkt.
LBS: Polonia Leszno (Krychu710) ; Unia Leszno (Junior1995) - 31 pkt. ; 69 pkt.


6 kolejka 20.09.2013
LittleBig Dream Team - Junior Tigers 7:5 (166:134)
Pierwszy mecz: 3:9 Bonus: Junior Tigers
1. organizator: Sparta Płowęż (Caradriel) 3:3 (71:79)
LbDT: Sparta Płowęż (Caradriel) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 27 i 44
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) i Real Straszydle (Rusek) 55 i 24
2. organizator: UKS Newcastle (magrami12) 4:2 (95:55)
LbDT: UKS Newcastle (magrami12) ; ROW (rekin67) 57 i 38
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) i Lukas Lublin (Lukas86) 55 i 0

Speedway Tigers - Leszczyńska Bycza Siła 6-6 (163-136)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Leszczyńska Bycza Siła
1 org:GKM Grudziądz (prezes) 2-4 (52-98)
ST:ZKŻ Załawcze (Marex87) - GKM Grudziądz (prezes) 37 i 15
LBS: Victory Leszno (Speed) ; Polonia Leszno (Krychu710) 75 i 23
2 org:Speedy Sid (mox) 4-2 (111-38)
ST: : Stupki Gniezno (Einstein) - Speedy Sid (mox) 75 i 36
LBS: Unia Leszno (Junior1995) ; Błyskawice Leszno (Ghost123) 0 i 38

Leszczyńska Siła Rażenia - Krzyzacka Gwardia 5-7 (124:176)
Pierwszy mecz: 3:9 Bonus: Krzyżacka Gwardia
1 mecz: LSR-KG 1-5 (44:106)
LSR: Draco Squad Kościan (Prosper) i Scakanka Pawłowice (sebol79) 24 i 20
KG: Promień Żary (ukppku) i KS Adriana Toruń (adja) 72 i 34
2 mecz: LSR-KG 4-2 (80:70)
LSR: GoodFeels Leszno (Stefik4) i Red Bull Leszno (Waleccrane) 49 i 31
KG: Anioły UNIBAX (teves) i Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 46 i 24


7 kolejka 27.09.2013
Leszczyńska Bycza Siła - LittleBig Dream Team 5:6 (110:165)
Pierwszy mecz: 10:2 Bonus: Leszczyńska Bycza Siła
mecz 1: Błyskawice Leszno (Ghost123) 5:1
LSB: Błyskawice Leszno (Ghost123) ; Unia Leszno (Junior1995) 39 pkt ; 71 pkt
LbDT: ROW (Rekin67) ; Sparta Płowęż (Caradriel) 21 pkt ; 19 pkt
mecz 2: Victory Leszno (Speed) 0:5 (0:125)
LSB: Victory Leszno (Speed) ; Polonia Leszno (Krychu710)
LbDT: UKS Newcastle (magrami12) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666)

Krzyzacka Gwardia - Speedway Tigers 8:4 (182:118)
Pierwszy mecz: 7:5 Bonus: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: Anioły UNIBAX (teves) 4:2 (90:60)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - KS Adriana Toruń (adja) 58 - 32
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) - GKM Grudziądz (prezes) 45 - 15
2. organizator: Promień Żary (ukppku) 4:2 (92:58)
KG: Promień Żary (ukppku) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 69 - 23
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - Speedy Sid (mox) 53 - 5

Junior Tigers - Leszczyńska Siła Rażenia 4:8 (147:153)
Pierwszy mecz: 4:8 Bonus: Leszczyńska Siła Rażenia
1. org: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) 3:3 (86:64)
JT:Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) i Real Straszydle (Rusek) 59 i 27
LSR: Scakanka Pawłowice (sebol79) ; Draco Squad Kościan (Prosper) 28 i 36
2. org: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 1:5 (61:89)
JT:OSKA Solec Kujawski (OSA1973) i Lukas Lublin (Lukas86) 30 i 31
LSR: Red Bull Leszno (Waleccrane) ; GoodFeels Leszno (Stefik4) 34 i 55


8 kolejka 4.10.2013
Speedway Tigers - Junior Tigers 5:7 (116:183)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Junior Tigers
1. org: GKM Grudziądz (prezes) 2:4 (43:106)
ST:Stupki Gniezno (Einstein) - GKM Grudziądz (prezes) 0 i 43
JT:Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) i Real Straszydle (Rusek) 65 i 41
2. org: ZKŻ Załawcze (Marex87) 3:3 (73:77)
ST:ZKŻ Załawcze (Marex87) - Speedy Sid (mox) 64 i 9
JT:OSKA Solec Kujawski (OSA1973) i Lukas Lublin (Lukas86) 32 i 45

Krzyzacka Gwardia - Leszczyńska Bycza Siła 6:6 (147:153)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Leszczyńska Bycza Siła
1. organizator: Promień Żary (ukppku) 4:2 (96:54)
KG: Promień Żary (ukppku) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - 72 pkt. ; 24 pkt.
LBS: Błyskawice Leszno (Ghost123) - Unia Leszno (Junior1995) - 11 pkt. ; 43 pkt.
2. organizator: Anioły UNIBAX (teves) 2:4 (51:99)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - KS Adriana Toruń (adja) - 35 pkt. ; 16 pkt.
LBS: Victory Leszno (Speed) - Polonia Leszno (Krychu710) - 74 pkt. ; 25 pkt.

Leszczyńska Siła Rażenia - LittleBig Dream Team 7:5(149:151)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Leszczyńska Siła Rażenia
mecz 1: GoodFeels Leszno (Stefik4) 4:2 (92:58)
LSR: Scakanka Pawłowice (sebol79) ; GoodFeels Leszno (Stefik4) - 25 pkt. ; 67 pkt.
LbDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; ROW (Rekin67) - 42 pkt. ; 16 pkt.
mecz 2: Draco Squad Kościan (Prosper) 3:3 (57:93)
LSR: Draco Squad Kościan (Prosper) ; Red Bull Leszno (Waleccrane) - 57 pkt. ; 0 pkt.
LbDT: Sparta Płowęż (Caradriel) ; UKS Newcastle (magrami12) - 43 pkt. ; 50 pkt.


9 kolejka 11.10.2013
Junior Tigers - Leszczyńska Bycza Siła 4:8 (112:188)
Pierwszy mecz: 4:8 Bonus: Leszczyńska Bycza Siła
1 org. Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) 3:3 (59:91)
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) i Real Straszydle (Rusek) 44 i 15
LBS: Victory Leszno (Speed) ; Błyskawice Leszno (Ghost123) 72 i 19
2 org. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 1:5 (53:97)
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) i Lukas Lublin (Lukas86) 31 i 22
LBS: Unia Leszno (Junior1995) ; Polonia Leszno (Krychu710) 58 i 39

LittleBig Dream Team - Krzyzacka Gwardia 2:10 (82:218)
Pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: ROW (Rekin67) 1:5 (31:119)
LBDT: ROW (Rekin67) - UKS Newcastle (magrami12) 31 - NS
KG: Promień Żary (ukppku) - KS Adriana Toruń (adja) 75 - 44
2. organizator: Sparta Płowęż (Caradriel) 1:5 (51:99)
LBDT: Sparta Płowęż (Caradriel) - Demogorgon Wrocław (Asteck666) 12 - 39
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 58 - 41

Leszczyńska Siła Rażenia - Speedway Tigers 9:3 (196:104)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Leszczyńska Siła Rażenia
1 org: Scakanka Pawłowice (sebol79) 5:1 (104:46)
LSR: Scakanka Pawłowice (sebol79) ; Draco Squad Kościan (Prosper) - 48 pkt. ; 56 pkt.
ST: Stupki Gniezno (Einstein) - Speedy Sid (mox) - NS ; 46 pkt.
2 org: GoodFeels Leszno (Stefik4) 4:2 (92:58)
LSR: GoodFeels Leszno (Stefik4) ; Red Bull Leszno (Waleccrane) - 57 pkt. ; 35 pkt.
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) - GKM Grudziądz (prezes) - 45 pkt. ; 13 pkt.


10 kolejka 18.10.2013
Krzyżacka Gwardia - Junior Tigers 9:3 (188:112)
Pierwszy mecz: 9:3 Bonus: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: Anioły UNIBAX (teves) 5:1 (92:58)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - KS Adriana Toruń (adja) 57 - 35
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - Lukas Lublin (Lukas86) 23 - 35
2. organizator: Promień Żary (ukppku) 4:2 (96:54)
KG: Promień Żary (ukppku) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 67 - 29
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) - Real Straszydle (Rusek) 49 - 5

Speedway Tigers - LittleBig Dream Team 6-6 (139-160)
Pierwszy mecz: 7:5 Bonus: Speedway Tigers
mecz 1: ZKŻ Załawcze (Marex87) 3-3 (63-86)
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) 63
LbDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; Sparta Płowęż (Caradriel) 55 i 31
mecz 2: GKM Grudziądz (prezes) 3-3 (76-74)
ST: GKM Grudziądz (prezes)- Speedy Sid (mox) 48 i 28
LbDT: UKS Newcastle (magrami12) ; ROW (Rekin67) 44 i 30

Leszczyńska Bycza Siła - Leszczyńska Siła Rażenia 6:6 (136:164)
Pierwszy mecz: 7:5 Bonus: Leszczyńska Bycza Siła
1 org. Błyskawice Leszno (Ghost123) 2:4 (49:101)
LBS: Błyskawice Leszno (Ghost123) - 49 pkt
LSR: Scakanka Pawłowice (sebol79) ; Draco Squad Kościan (Prosper) - 49 pkt. ; 52 pkt
2 org. Polonia Leszno (Krychu710) 4:2 (87:63)
LBS: Polonia Leszno (Krychu710) ; Unia Leszno (Junior1995) - 29 pkt. ; 58 pkt.
LSR: Red Bull Leszno (Waleccrane) ; GoodFeels Leszno (Stefik4) - 26 pkt. ; 37 pkt.



Grupa B:
1 kolejka 16.08.2013
Wild Tigers - No Name 10:2 (237:63)
1 mecz; organizator: sothis 5:1 (123-27)
WT: Sparta Wrocław (sothis) - Grom (nodrep) 75 - 48
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) + anty falubaz (misiek_kssg) 0 - 27
2 mecz; organizator: Zdunek 5:1 (114:36)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR) 70 - 44
NN: KugelSpeed (Kugel99) + Husaria Factor (Waldiv) 2 - 34

Sportowa Masters Bydgoszcz - Young Tigers 5:7 (127:173)
1 mecz:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 3:3 (65:85)
SMB:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula) 46 i 19
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 73 i 12
2 mecz:ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 2:4 (62:88)
SMB:ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 61 i 1
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 64 i 24

Stalowa Gwardia - Evil Tigers 4-8 (90:210)
1 mecz: SG-ET 2-4 (45:105)
SG: wilczek (nadeczek) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 0 i 45
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) 72 i 33
2 mecz: SG-ET 2-4 (45:105)
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i Lane Masters Terminator (Iceman) 43 i 2
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Malemen Kraków (Rurek) 75 i 30


2 kolejka 23.08.2013
No Name - Sportowa Masters Bydgoszcz 4-8 (113-187)
1 org: anty falubaz (misiek_kssg) 1-5
NN: anty falubaz (misiek_kssg) i Warsilia Gdańsk (Tomecki) 0 i 40
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Paula Bydgoszcz (Paula) 67 i 43
2 org: KugelSpeed (Kugel99) 3-3
NN: KugelSpeed (Kugel99) i Husaria Factor (Waldiv) 25 i 48
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 75 i 2

Young Tigers - Stalowa Gwardia 8:4 (197:103)
1 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4:2 (94:56)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 75 i 19
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i wilczek (nadeczek) 49 i 7
2 mecz: Polonia Osielsko (matti_1) 4:2 (103:47)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 73 i 30
SG: Lane Masters Terminator (Iceman) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 8 i 39

Evil Tigers - Wild Tigers 6:6 (162:138)
1 mecz: FC Moherteam (Guti) 3:3 (84:66)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) 58-26
WT: Sparta Wrocław (sothis) - Grom (nodrep) 65-1
2 mecz: Unia Tarnów I (Eureka) 3:3 (78:72)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Malemen Kraków (Rurek) 56-22
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHutra (MichalKR) 58-14


3 kolejka 30.08.2013
Wild Tigers - Young Tigers 7:5 (151:149)
1 mecz: nodrep 2:4 (45:105)
WT: Grom (nodrep) - WandaNowaHuta (MichalKR) 0 i 45
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 75 i 30
2 mecz: Zdunek 5:1 (106:44)
WT: Sparta Wrocław (sothis) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 56 i 50
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 43 i 1

Sportowa Masters Bydgoszcz - Stalowa Gwardia 6-6 (157-143)
1 meczJęzykaula Bydgoszcz (Paula) 3-3
SMB: Paula Bydgoszcz (Paula) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 23 i 63
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i Stal_Piaski (seba761) 25 i 39
2 mecz:Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 3-3
SMB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 0 i 71
SG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i wilczek (nadeczek) 53 i 26

No Name - Evil Tigers 3:9 (81:219)
1 mecz, 2:4 (45:105)
NN: anty falubaz (misiek_kssg) i Warsilia Gdańsk (Tomecki) => 0 + 45
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) => 69 + 36
2 mecz, 1:5 (36:114)
NN: Husaria Factor (Waldiv) i KugelSpeed (Kugel99) => 32 + 4
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Malemen Kraków (Rurek) => 75 + 39


4 kolejka 6.09.2013
Sportowa Masters Bydgoszcz - Wild Tigers 6-6 (148-151)
1 mecz: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 3-3
SMB:Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Paula Bydgoszcz (Paula) 14 i 48
WT: Sparta Wrocław (sothis) - Grom (nodrep) 75 i 13
2 mecz:ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 3-3
SMB:ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 43 i 43
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR) 63 i 0

Stalowa Gwardia - No Name 10-2 (221:79)
1 mecz: SG-NN 5-1 (115:35)
SG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Stal_Piaski (seba761) 62 i 53
NN: Husaria Factor (Waldiv) i KugelSpeed (Kugel99) 31 i 4
2 mecz: SG-NN 5-1 (106:44)
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i StalGorzow1947 (przemo1986) 55 i 51
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) i anty falubaz (misiek_kssg) 43 i 1

Young Tigers - Evil Tigers 5:7 (143:157)
1 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (73:77)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 69 i 4
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) 56 i 21
2 mecz: Polonia Osielsko (matti_1) 2:4 (70:80)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 62 i 8
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Malemen Kraków (Rurek) 63 i 17


5 kolejka 13.09.2013
Wild Tigers - Stalowa Gwardia 6-6 (160:140)
1 mecz: WT-SG 3-3 (75:75)
WT: Grom (nodrep) - Sparta Wrocław (sothis) 0 i 75
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 33 i 42
2 mecz: WT-SG 3-3 (85:65)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR) 66 i 19
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i Stal_Piaski (seba761) 31 i 34

No Name - Young Tigers 4:8 (85:215)
1. organizator: Warsilia Gdańsk (Tomecki) 2:4 (42:108)
NN: Warsilia Gdańsk (Tomecki) i anty falubaz (misiek_kssg) 42 i 0
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 75 i 33
2. organizator: Husaria Factor (Waldiv) 2:4 (43:107)
NN: Husaria Factor (Waldiv) i KugelSpeed (Kugel99) 41 i 2
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 75 i 32

Evil Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 7-5 (176-124)
1 org: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3-3
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) 65 i 15
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Paula Bydgoszcz (Paula) 53 i 17
2 org: Unia Tarnów I (Eureka) 4-2
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Malemen Kraków (Rurek) 72 i 24
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 51 i 3


6 kolejka 20.09.2013
No Name - Wild Tigers 3:9 (96:204)
Pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Wild Tigers
1 mecz, organizator: Husaria Factor (Waldiv) 1:5 (46:104)
NN: Husaria Factor (Waldiv) - Warsilia Gdańsk (Tomecki) 24-22
WT: Sparta Wrocław (sothis) - WandaNowaHuta (MichalKR) 75-29
2 mecz, organizator: KugelSpeed (Kugel99) 2:4 (50:100)
NN: KugelSpeed (Kugel99) - anty falubaz (misiek_kssg) 48-2
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Grom (nodrep) 75-25

Young Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 6:6 (152:148)
Pierwszy mecz: 7:5 Bonus: Young Tigers
1 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (84:66)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 73 i 11
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Paula Bydgoszcz (Paula) 48 i 18
2 org: Polonia Osielsko (matti_1) 3:3 (68:82)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 68 i 0
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 57 i 25

Evil Tigers - Stalowa Gwardia 6-6 (181:119)
Pierwszy mecz: 8:4 Bonus: Evil Tigers
1 mecz: ET-SG 3-3 (87:63)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) 71 i 16
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i Stal_Piaski (seba761) 28 i 35
2 mecz: ET-SG 3-3 (94:56)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Malemen Kraków (Rurek) 75 i 19
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i demon gniezno (Absolutnymozaj) 26 i 30


7 kolejka 27.09.2013
Sportowa Masters Bydgoszcz - No Name 4-7 (94-181)
Pierwszy mecz: 8:4 Bonus: Sportowa Master Bydgoszcz
1 mecz ; organizator: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 0-5 (WO)
SMB Językaula Bydgoszcz (Paula) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81)
NN : KugelSpeed (Kugel99) i Warsilia Gdańsk (Tomecki)
2 mecz ; organizator:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 4-2
SMB :FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 75 i 19
NN : Husaria Factor (Waldiv) i anty falubaz (misiek_kssg) 50 i 6

Stalowa Gwardia - Young Tigers 6-6 (137:163)
Pierwszy mecz: 4:8 Bonus: Young Tigers
1. mecz: SG-YT 3-3 (72:78)
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i StalGorzow1947 (przemo1986) 38 i 34
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 75 i 3
2. mecz: SG-YT 3-3 (65:85)
SG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Stal_Piaski (seba761) 31 i 34
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 70 i 15

Wild Tigers - Evil Tigers 8:4 (172:128)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Wild Tigers
1 mecz: Zdunek 4:2 (81:69)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR) 59-22
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) 58-11
2 mecz: Grom 4:2 (91:59)
WT: Sparta Wrocław (sothis) - Grom (Nodrep) 66-25
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Malemen Kraków (Rurek) 59-0


8 kolejka 4.10.2013
Young Tigers - Wild Tigers 7:5 (180:120)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Young Tigers
1 mecz: Polonia Osielsko (matti_1) 3:3 (84:66)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 61 i 23
WT: Sparta Wrocław (sothis) - Grom (nodrep) 64 i 2
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4:2 (96:54)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 70 i 26
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR) 54 i 0

Stalowa Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 6-6 (137:163)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Sportowa Masters Bydgoszcz
1 mecz: SG-SMB 3-3 (59:91)
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i Stal_Piaski (seba761) 31 i 28
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula) 67 i 24
2 mecz: SG-SMB 3-3 (78:72)
SG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i StalGorzow1947 (przemo1986) 44 i 34
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 67 i 5

Evil Tigers - No Name 0:10 (0:250)
Pierwszy mecz: 9:3 Bonus: No Name
Brak organizacji czwórmeczów ze strony ET. Walkower dla NN.


9 kolejka 11.10.2013
Wild Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 7-5 (151-138)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Wild Tigers
1 org: Zdunek 3-3
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR) 68 i 0
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula) 42 i 35
2 org: nodrep 4-2
WT: Sparta Wrocław (sothis) - Grom (nodrep) 70 i 13
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 55 i 6

No Name - Stalowa Gwardia 4:8 (129:171)
Pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Stalowa Gwardia
1 mecz: 3:3
NN: KugelSpeed (Kugel99) i Husaria Factor (Waldiv) => 28+53
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i Stal_Piaski (seba761) => 69+ns
2 mecz: 1:5
NN: anty falubaz (misiek_kssg) i Warsilia Gdańsk (Tomecki) => 4+44
SG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i StalGorzow1947 (przemo1986) => 52+50

Evil Tigers - Young Tigers 5:7 (151:149)
Pierwszy mecz: 7:5 Bonus: Evil Tigers
1 mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3:3 (77:73)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) 57 i 20
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 68 i 5
2 mecz: Unia Tarnów I (Eureka) 2:4 (74:76)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Malemen Kraków (Rurek) 62 i 12
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 63 i 13


10 kolejka 18.10.2013
Stalowa Gwardia - Wild Tigers 5-7 (115:185)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Wild Tigers
1 mecz: SG-WT 2-4 (52:98)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 50 i 2
WT: Sparta Wrocław (sothis) i Grom (nodrep) 75 i 23
2 mecz: SG-WT 3-3 (63:87)
SG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i Maja falubaz (Maja falubaz) 27 i 36
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i WandaNowaHuta (MichalKR) 67 i 20

Young Tigers - No Name 7:5 (180:120)
Pierwszy mecz: 8:4 Bonus: Young Tigers
1 mecz, org.: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4:2 (105:45)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 75 i 30
NN: Husaria Factor (Waldiv) i KugelSpeed (Kugel99) 43 i 2
2 mecz, org.: Polonia Osielsko (matti_1) 3:3 (75:75)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 75 i 0
NN: anty falubaz (misiek_kssg) i Warsilia Gdańsk (Tomecki) 25 i 50

Sportowa Masters Bydgoszcz - Evil Tigers 5-7 (134-166)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Evil Tigers
1 mecz: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 3-3
SMB: Paula Bydgoszcz (Paula) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 18 i 57
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) 61 i 14
2 mecz: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 2-4
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 56 i 3
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Malemen Kraków (Rurek) 69 i 22

Półfinały Play-Off 25.10.2013
Mecze o Finał:
Young Tigers - Krzyżacka Gwardia 5:7 (134:166)
1. organizator: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (71:79)
YT:Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Lubella Lublin (Roko) 65 i 6
KG: Promień Żary (ukppku) - KS Adriana Toruń (adja) 60 i 19
2. organizator: Polonia Osielsko (matti_1) 2:4 (63:87)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 58 i 5
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 63 i 24

Leszczyńska Bycza Siła - Wild Tigers 7:5 (163:137)
1 mecz: Błyskawice Leszno (Ghost123) 4:2 (89:61)
LBS: Victory Leszno (Speed) ; Błyskawice Leszno (Ghost123) - 68 pkt. ; 21 pkt.
WT: Sparta Wrocław (sothis) - Grom (nodrep) - 57 pkt. ; 4 pkt.
2 mecz: Polonia Leszno (Krychu710) 3:3 (74:76)
LBS: Unia Leszno (Junior1995) ; Polonia Leszno (Krychu710) - 45 pkt. ; 29 pkt.
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR) - 59 pkt. ; 17 pkt.


Mecze o 5-8 miejsce:
Stalowa Gwardia - Leszczyńska Siła Rażenia 6-6 (158:142)
1 mecz: SG-LSR 3-3 (86:64)
SG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i StalGorzow1947 (przemo1986) 59 i 27
LSR:Scakanka Pawłowice (sebol79) i GoodFeels Leszno (Stefik4) 4 i 60
2 mecz: SG-LSR 3-3 (72:78)
SG: Stal_Piaski (seba761) i Maja falubaz (Maja falubaz) 35 i 37
LSR: Red Bull Leszno (Waleccrane) i Draco Squad Kościan (Prosper) 44 i 34

Speedway Tigers - Evil Tigers 5-7 (119-154)
1 mecz: ZKŻ Załawcze (Marex87) 2-4 (67-83)
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) i Speedy Sid (mox) 62 i 5
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) 63 i 20
2 mecz: GKM Grudziądz (prezes) 3-3 (52-71)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) i GKM Grudziądz (prezes) 34 i 18
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Malemen Kraków (Rurek) 61 i 10


Mecze o 9-12 miejsce:
No Name - LittleBig Dream Team 6:6 (123:177)
mecz 1 - 1:5 (34:116)
NN: anty falubaz (misiek_kssg) ; KugelSpeed (Kugel99) = 2 + 32
LbDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; Sparta Płowęż (Caradriel) = 72 + 44
mecz 2 - 5:1 (89:61)
NN: Husaria Factor (Waldiv) ; Warsilia Gdańsk (Tomecki) = 43 + 46
LbDT: UKS Newcastle (magrami12) ; ROW (Rekin67) = 39 + 22

Junior Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 8:4 (182:118)
1 org: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) 3:3 (59:91)
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) i Real Straszydle (Rusek) 59 i 0
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 50 i 41
2 org: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 5:1 (123:27)
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) i Lukas Lublin (Lukas86) 61 i 62
SMB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Zwol-ltek (Zwolen) 26 i 1


Półfinały Play-Off 01.11.2013
Mecze o Finał:
Krzyżacka Gwardia - Young Tigers 8:4 (176:124)
Pierwszy mecz: 7:5 (166:134) Awans: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: KS Adriana Toruń (adja) 3:3 (66:84)
KGUśmiechKS Adriana Toruń (adja) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 32-34
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Lubella Lublin (Roko) 74-10
2. organizator: Promień Żary (ukppku) 5:1 (110:40)
KG: Promień Żary (ukppku) - Anioły UNIBAX (teves 69-41
YT: Polonia Osielsko (matti_1) - Ostrowskie Diabły (Casaletto) 39-1

Wild Tigers - Leszczyńska Bycza Siła 3:8 (72:203)
Pierwszy mecz: 5:7 (137:163) Awans: Leszczyńska Bycza Siła
1 org. nodrep 3:3 (72:78)
WT: Sparta Wrocław (sothis) - Grom (nodrep) - 66 pkt. ; 6 pkt.
LBS: Unia Leszno (Junior1995) ; Błyskawice Leszno (Ghost123) - 56 pkt. ; 22 pkt.
2 org.Zdunek 0:5 (0:125)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR)
LBS: Victory Leszno (Speed) ; Polonia Leszno (Krychu710)


Mecze o 5-8 miejsce:
Leszczyńska Siła Rażenia - Stalowa Gwardia 6-6 (149:151)
Pierwszy mecz: 6:6 (142:158) Awans: Stalowa Gwardia
1 mecz: LSR-SG 3-3 (70:80)
LSR: GoodFeels Leszno (Stefik4) i Scakanka Pawłowice (sebol79) 63 i 7
SG: demon gniezno (Absolutnymozaj) i StalGorzow1947 (przemo1986) 47 i 33
2 mecz: LSR-SG 3-3 (79:71)
LSR: Draco Squad Kościan (Prosper) i Red Bull Leszno (Waleccrane) 34 i 45
SG: Stal_Piaski (seba761) i Maja falubaz (Maja falubaz) 46 i 25

Evil Tigers - Speedway Tigers 4-7 (97-178)
Pierwszy mecz: 7:5 (154:119) Awans: Speedway Tigers
1. org: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 4-2 (97-53)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) 66 i 31
ST: Stupki Gniezno (Einstein) i GKM Grudziądz (prezes) 32 i 21
2. org: Unia Tarnów I (Eureka) 0-5 WO
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Malemen Kraków (Rurek)
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) i Speedy Sid (mox)

Mecze o 9-12 miejsce:
LittleBig Dream Team - No Name 4:7 (95:180)
Pierwszy mecz: 6:6 (177:123) Awans: No Name
1 mecz; org.: ROW (Rekin67) 4:2 (95:55)
LbDT: ROW (Rekin67) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 33-62
NN: Husaria Factor (Waldiv) ; KugelSpeed (Kugel99) 52-3
2 mecz; org.: Sparta Płowęż (Caradriel) 0:5 (0:125)
LbDT: Sparta Płowęż (Caradriel) ; UKS Newcastle (magrami12)
NN: anty falubaz (misiek_kssg) ; Warsilia Gdańsk (Tomecki)

Sportowa Masters Bydgoszcz - Junior Tigers 9:3 (201:99)
Pierwszy mecz: 4:8 (118:182) Awans: Sportowa Masters Bydgoszcz
1. organizator:Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 4:2 (89:61)
SMB:Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Paula Bydgoszcz (Paula) 27 i 62
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) i Real Straszydle (Rusek) 0 i 61
2. organizator:ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 5:1 (112:38)
SMB:ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 60 i 52
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) i Lukas Lublin (Lukas86) 38 i 0


Finały Ekstraligi Miast 08.11.2013
Mecze o I miejsce:
Krzyżacka Gwardia - Leszczyńska Bycza Siła 7:5 (155:145)
1. organizator: Promień Żary (ukppku) 4:2 (93:57)
KG: Promień Żary (ukppku) - KS Adriana Toruń (adja) 71-22
LBS: Błyskawice Leszno (Ghost123) - Unia Leszno (Junior1995) 12 -45
2. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 3:3 (62:88)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 42-20
LBS: Victory Leszno (Speed) - Polonia Leszno (Krychu710) 73-15

Mecze o III miejsce:
Young Tigers - Wild Tigers 7:5 (182:118)
1 mecz: Polonia Osielsko (matti_1) 3:3 (86:64)
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Lubella Lublin (Roko) 62 i 24
WT: Sparta Wrocław (Sothis) - Grom (nodrep) 63 i 1
2 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4:2 (96:54)
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 69 i 27
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - WandaNowaHuta (MichalKR) 54 i 0

Mecze o V miejsce:
Stalowa Gwardia - Speedway Tigers 8-4 (165:135)
1 mecz: SG-ST 5-1 (90:60)
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i Stal_Piaski (seba761) 40 i 50
ST: Stupki Gniezno (Einstein) i GKM Grudziądz (prezes) 35 i 25
2 mecz: SG-ST 3-3 (75:75)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Inter Inowrocław (aj78) 48 i 27
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) i Speedy Sid (mox) 75 i 0

Mecze o VII miejsce:
Leszczyńska Siła Razenia - Evil Tigers 6:6 (157:143)
1. org: GoodFeels Leszno (Stefik4) 3:3 (73:77)
LSR: GoodFeels Leszno (Stefik4) ; Scakanka Pawłowice (sebol79) 57-16
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i FC Moherteam (Guti) 61-16
2. org: Red Bull Leszno (Waleccrane) 3:3 (84:66)
LSR: Red Bull Leszno (Waleccrane) ; Draco Squad Kościan (Prosper) 47-37
ET: Unia Tarnów I (Eureka) i Malemen Kraków (Rurek) 66-0

Mecze o IX miejsce:
No Name - Sportowa Masters Bydgoszcz 3-9 (93-207)
1 org: anty falubaz (misiek_kssg) 2-4
NN : anty falubaz (misiek_kssg) i Warsilia Gdańsk (Tomecki) 4 i 52
SMB: ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 72 i 22
2 org: KugelSpeed (Kugel99) 1-5
NN : KugelSpeed (Kugel99) i Husaria Factor (Waldiv) 0 i 37
SMB : FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula) 68 i 45

Mecze o XI miejsce:
LittleBig Dream Team - Junior Tigers 1:10 (39:111)
1. organizator: Demogorgon Wrocław (Asteck666) 0:5
LDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; UKS Newcastle (magrami12)
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) i Real Straszydle (Rusek)
2. organizator: ROW (Rekin67) 1:5 (39:111)
LDT: ROW (Rekin67) ; Sparta Płowęż (Caradriel) 17 i 22
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) i Lukas Lublin (Lukas86) 49 i 62


Finały Ekstraligi Miast 15.11.2013
Mecze o I miejsce:
Leszczyńska Bycza Siła - Krzyżacka Gwardia 5:7 (148:152)
pierwszy mecz: 5:7 (145:155) Zwycięzca: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: Victory Leszno (Speed) 3:3 (81:69)
LBS: Victory Leszno (Speed) - Błyskawice Leszno (Ghost123) 71 - 10
KG: Promień Żary (ukppku) - KS Adriana Toruń (adja) 54-15
2. organizator: Polonia Leszno (Krychu710) 2:4 (67:83)
LBS: Unia Leszno (Junior1995) - Polonia Leszno (Krychu710) 51:16
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 59:24

Mecze o III miejsce:
Wild Tigers - Young Tigers 5:7 (140:160)
pierwszy mecz: 5:7 (118:182) Zwycięzca: Young Tigers
1 mecz: sothis 3:3 (87:63)
WT: Sparta Wrocław (sothis) i WandaNowaHuta (MichalKR) 65 i 22
YT: Polonia Osielsko (matti_1) i Lubella Lublin (Roko) 58 i 5
2 mecz: Zdunek 2:4 (53:97)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Grom (nodrep) 52 i 1
YT: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ostrowskie Diabły (Casaletto) 71 i 26

Mecze o V miejsce:
Speedway Tigers - Stalowa Gwardia 5-7 (157:143)
pierwszy mecz: 4:8 (135:165) Zwycięzca: Stalowa Gwardia
1 mecz: ST-SG 4-2 (95:55)
ST: ZKŻ Załawcze (Marex87) i Speedy Sid (mox) 71 i 24
SG: Inter Inowrocław (aj78) i Stal_Piaski (seba761) 13 i 42
2 mecz: ST-SG 1-5 (62:88)
ST: Stupki Gniezno (Einstein) i GKM Grudziądz (prezes) 31 i 31
SG: Maja falubaz (Maja falubaz) i StalGorzow1947 (przemo1986) 38 i 50

Mecze o VII miejsce:
Evil Tigers - Leszczyńska Siła Razenia 7-5 (148-151)
pierwszy mecz: 6:6 (143:157) Zwycięzca: Evil Tigers
1 org. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 4-2 (80-70)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 62 pkt i FC Moherteam (Guti) 18 pkt
LSR: GoodFeels Leszno (Stefik4) 57 pkt i Scakanka Pawłowice (sebol79) 13 pkt
2 org. Unia Tarnów I (Eureka) 3-3 (68-81)
ET: Unia Tarnów I (Eureka) 68 pkt i Malemen Kraków (Rurek) 0 pkt (drużyna nieaktywna)
LSR: Red Bull Leszno (Waleccrane) 41 pkt i Draco Squad Kościan (Prosper) 40 pkt

Mecze o IX miejsce:
Sportowa Masters Bydgoszcz - No Name 6-6 (155-145)
pierwszy mecz: 9:3 (207-93) Zwycięzca: Sportowa Masters Bydgoszcz
1 mecz; org: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 4-2
SMB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 24 i 73
NN: anty falubaz (misiek_kssg) i Warsilia Gdańsk (Tomecki) 4 i 49
2 mecz; org: Paula Bydgoszcz (Paula) 2-4
SMB: Paula Bydgoszcz (Paula) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 58 i NS
NN: KugelSpeed (Kugel99) i Husaria Factor (Waldiv) 30 i 62

Mecze o XI miejsce:
Junior Tigers - LittleBig Dream Team 8:4 (196:104)
pierwszy mecz: 10:1 (111:39) Zwycięzca: Junior Tigers
mecz 1: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 5:1 (108:42)
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) i Lukas Lublin (Lukas86) 50 i 58
LbDT: Sparta Płowęż (Caradriel) ; ROW (Rekin67) 27 i 15
mecz 2: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) 3:3 (88:62)
JT: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGW) i Real Straszydle (Rusek) 70 i 18
LbDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; UKS Newcastle (magrami12) 36 i 26
Odpowiedz
#2
I LIGA MIAST


KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
1. Leszczyńska Siła Młodych
2. Sportowa Junior Bydgoszcz
-------------------------------------------------------
3. Sportowa Bydgoszcz
4. Masters Dream Team
5. Toruńska Gwardia
6. Little Dream Team
7. Leszczyńska Siła Rezerw
8. Little Sportowa Bydgoszcz
9. Anielska Gwardia
10. Tylko Falubaz
11. Dream Team Stars
12. Mini Sportowa Bydgoszcz

GRUPA A
1. LESZCZYŃSKA SIŁA MŁODYCH 10-9-1-0-5-9 88:32 33
2. MASTERS DREAM TEAM 10-6-1-3-3-6 64:55 22
3. TORUŃSKA GWARDIA 10-6-0-4-2-6 72:48 20
4. LESZCZYŃSKA SIŁA REZERW 10-5-1-4-4-5 58:61 20
5. TYLKO FALUBAZ 10-2-0-8-1-2 45:75 7
6. MINI SPORTOWA BYDGOSZCZ 10-0-1-8-0-1 27:81 2

GRUPA B
1. SPORTOWA JUNIOR BYDGOSZCZ 10-9-1-0-5-9 76:44 33
2. SPORTOWA BYDGOSZCZ 10-8-1-1-4-9 79:40 30
3. LITTLE DREAM TEAM 10-4-2-4-3-6 64:54 19
4. LITTLE SPORTOWA BYDGOSZCZ 10-3-1-6-2-3 44:63 12
5. ANIELSKA GWARDIA 10-1-1-8-0-1 38:65 4
6. DREAM TEAM STARS* 10-1-0-9-0-1 39:74 3


Wystąpiono w składach:

Masters Dream Team
1. Falubazzz (stopek) 3 liga
2. Buczka Tarnów (pietrek) 3 liga
3. SCB (brylant) 3 liga
4. Fc Falubazik (demolka) 5 liga
Kapitan: stopek

Toruńska Gwardia
1. wilczek (nadeczek)
2. Primavera Toruń (piotrowskp)
3. Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper)
4. KS Skarpa Toiruń (Testament)
5. Czarni Inowrocław (Jack21)
6. Lane Masters Terminator (Iceman)
Kapitan: ptaszek74

Leszczyńska Siła Młodych
1. KS Queen Leszno (bolo8333) - 3 liga
2. Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) - 3 liga
3. Niedźwiadki Leszno (Piter4) - 3 liga
4. BULSI LESZNO (Szymon2782) - 2 liga
Kapitan: bolo8333

Leszczyńska Siła Rezerw
1. Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 4 liga
2. WKS Unia Wojnowice (ggregory93) - 4 liga
3. Szakiq UL (SzakiUL) - 3 liga
4. Zato Leszno (mika 1688) - 3 liga
Kapitan: mika1688

Mini Sportowa Bydgoszcz
1. 19Kolejarz (morello) - 4 liga
2. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - 4 liga
3. BKS Polonia (oczko007dk) - 5 liga
4. POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 5 liga
5. Zwol-Itek (Zwolen) - 6 liga
Kapitan: Przem@s

Tylko Falubaz
1. Falubazole Kapitan ( tofik ) 4 liga
2. KS.Węża ( zefir ) 5 liga
3. falubaz ( mormon85 ) 5 liga
4. Ogry Zielona Góra ( lukas ) 4 liga
Kapitan: tofik

Sportowa Bydgoszcz
1. BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - 2 liga
2. Polonia 1920 (Polonista-1975) - 3 liga
3. Orliki Fordon (Vinyll) - 3 liga
4. Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 4 liga
Kapitan: adamowski10

Anielska Gwardia
1. Apator Toruń (Kwiatek)
2. KS Apator Toruń (Sleevin)
3. Alfa Lubicz (kielpin)
4. KS Apator (grzechoo)
5. ApatorS (Marcelinio)
6. Krzyżacy (mario)
Kapitan: kamykov

Sportowa Junior Bydgoszcz
1. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - 3 liga
2. AniBar Grudziądz (bartas1706) - 3 liga
3. Team Franko (ffrraanneekk1980) - 3 liga
4. Solino Inowrocław (MarekAureliusz) - 4 liga
5. Składy węgla Bydgoszcz (zywiec777) - 6 liga
Kapitan: MarekAureliusz

Little Sportowa Bydgoszcz
1. STARTLECHMA (lech) - 3 liga
2. StachuTeam (Davido100) - 4 liga
3. Kanarki Ostrów (DRK) - 5 liga
4. Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) - 5 liga
Kapitan: DRK

Little Dream Team
1. Jastrzębie Skórka (Zyga87) 3 liga
2. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2 liga
3. DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 5 liga
4. Kościańskie Byki (MGRBarto) 4 liga
Kapitan: Zuma07

Dream Team Stars
1. WosiuLionsSquad (Wosiu3) 5 liga
2. Litmen (litmen) 3 liga
3. Rohan Dębica (Kempes) 4 liga
4. Speedway Euphoria (Mattex) 5 liga
kapitan: Zyga87


Historia spotkań:

Grupa A :
1 kolejka 16.08.2013
Leszczyńska Siła Młodych - Tylko Falubaz 10:2 (246:54)
1 mecz: KS Queen Leszno (bolo8333) 5:1 (124:26)
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) - 64 pkt. ; 60 pkt.
TF: Falubazole ( tofik ) - KS.Węża ( zefir ) - 24 pkt. ; 2 pkt.
2 mecz: Niedźwiadki Leszno (Piter4) 5:1 (122:28)
LSM: Niedźwiadki Leszno (Piter4) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) - 53 pkt. ; 69 pkt.
TF: falubaz ( mormon85 ) - Ogry Zielona Góra ( lukas ) - 1 pkt. ; 27 pkt.

Master Dream Team - Leszczyńska Siła Rezerw 3:8 (62:213)
1 org. Buczka Tarnów (Pietrek) 3:3 (62:88)
MDT: Buczka Tarnów (Pietrek) ; Liegh Adams Team (jachu95) - 62 pkt. ; NS
LSR: Zato Leszno (mika 1688) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 62 pkt. ; 26 pkt.
2 org. Fc Falubazik (demolka) 0:5 (0:125) - WO brak zorganizowanego czwórmeczu
MDT: Fc Faubazik (demolka) ; Falubazzz (stopek)
LSR: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) ; Szakiq UL (SzakiUL)

Toruńska Gwardia - Mini Sportowa Bydgoszcz 10:2 (232:68)
1 mecz: TG - MSB 5-1 (111:39)
TG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) 75 i 36
MSB: 19Kolejarz (morello) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 32 i 7
2 mecz: TG - MSB 5-1 (121:29)
TG: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) i Primavera Toruń (piotrowskp) 47 i 74
MSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i BKS Polonia (oczko007dk) 29 i 0


2 kolejka 23.08.2013
Tylko Falubaz - Master Dream Team 2:10 (76:224)
mecz 1 org: Ogry Zielona Góra (lukas) 1:5
TF: Ogry Zielona Góra (lukas) ; Falubazole (tofik) 33 pkt ; 9 pkt
MDT: Falubazzz (stopek) ; Buczka Tarnów (pietrek) 67 pkt ; 41 pkt
mecz 2 org: falubaz (mormon85) 1:5
TF: falubaz (mormon85) ; KS.Węża (zefir) 5 pkt ; 29 pkt
MDT: SCB (brylant) ; Fc Falubazik (demolka) 75 pkt ; 41 pkt

Leszczyńska Siła Rezerw - Toruńska Gwardia 8:4 (194:96)
1 mecz: Speedway Team Kąkolewo (seba080196) 3:3 (82:68)
LSR: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 69 pkt. ; 13 pkt.
TG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Krzyżacy Toruń 1962 (Snajper) - 53 pkt. ; 15 pkt.
2 mecz: Szakiq UL (SzakiUL) 5:1 (112:28)
LSR: Zato Leszno (mika 1688) ; Szakiq UL (SzakiUL) - 65 pkt. ; 57 pkt.
TG: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) i Primavera Toruń (piotrowskp) - 2 pkt. ; 26 pkt.

Mini Sportowa Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Młodych 2-10 (50-250)
1 org. 19Kolejarz (morello) 1-5
MSB:19Kolejarz (morello) i BKS Polonia (oczko007dk) 25 i 0
LSM: BULSI LESZNO (Szymon2782) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 68 i 57
2 org.BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 1-5
MSB:BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 17 i 8
LSM: Niedźwiadki Leszno (Piter4) ; KS Queen Leszno (bolo8333) 68 i 57


3 kolejka 30.08.2013
Leszczyńska Siła Młodych - Leszczyńska Siła Rezerw 10:2 (217:73)
1 org: Niedźwiadki Leszno (Piter4) 5:1 (116:34)
LSM:KS Queen Leszno (bolo8333) ; Niedźwiadki Leszno (Piter4) - 50 pkt. ; 66 pkt.
LSR: Zato Leszno (mika 1688) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 34 pkt. ; 0 pkt.
2 org: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 5:1 (101:49)
LSM: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) - 40 pkt. ; 61 pkt.
LSR: Szakiq UL (SzakiUL) ; WKS Unia Wojnowice (ggregory93) - 22 pkt. 27 pkt.

Master Dream Team - Toruńska Gwardia 8-4 (182:118)
1 mecz: SCB - TG > 3-3 (75:75)
MDT: SCB (brylant) i Fc falubazik (demolka) 67 i 8
TG: Lane Masters Terminator (Iceman) i KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 48 i 27
2 mecz: SCB - TG > 5-1 (107:43)
MDT: Buczka tarnów (pietrek) i Falubazzz (stopek) 41 i 66
TG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Primavera Toruń (piotrowskp) 24 i 19

Tylko Falubaz - Mini Sportowa Bydgoszcz 9-3 (224-76)
1mecz Falubazole ( tofik ) 5-1
1 org: TF: Falubazole ( tofik ) - Ogry Zielona Góra ( lukas ) 50 i 73
MSB: 19Kolejarz (morello) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 26 i 1
2 mecz KS.Węża ( zefir ) 4-2
2 org: TF: KS.Węża ( zefir ) - falubaz ( mormon85 ) 66 i 35
MSB:BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i BKS Polonia (oczko007dk) 49 i 0


4 kolejka 6.09.2013
Master Dream Team - Leszczyńska Siła Młodych 6:6 (163:137)
1 org. Falubazzz (stopek) 3:3 (80:70)
MDT: Falubazzz (stopek) , SCB (brylant) - 37 pkt. ; 43 pkt.
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) - 26 pkt. ; 44 pkt.
2 org. Fc Falubazik (demolka) 3:3 (83:67)
MDT: Fc Falubazik (demolka) ; Buczka Tarnów (pietrek) - 30 pkt. ; 53 pkt.
LSM: Niedźwiadki Leszno (Piter4) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) - 67 pkt. ; NS

Toruńska Gwardia - Tylko Falubaz 10:2 (245:55)
1.org: Lane Masters Terminator (Iceman) 5:1 (122:28)
TG: wilczek (nadeczek) i Lane Masters Terminator (Iceman) 67 pkt; 55pkt
TF: Falubazole (tofik) i Ogry Zielona Góra (lukas) 4pkt ; 24 pkt
2org: Primavera Toruń (piotrowskp) 5:1 (123:27)
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) i Czarni Inowrocław (Jack21) 62pkt i 61 pkt
TF: KS.Węża (zefir) i falubaz (mormon85) 25pkt i 2pkt

Leszczyńska Siła Rezerw - Mini Sportowa Bydgoszcz 8-4 (200-98)
1 org: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) 5-1
LSR: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) ; Szakiq UL (SzakiUL) 64 i 61
MSB: 19Kolejarz (morello) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 25 i 0
2 org: Zato Leszno (mika 1688) 3-3
LSR: Speedway Team Kąkolewo (seba080196) ; Zato Leszno (mika 1688) NS i 75
MSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i BKS Polonia (oczko007dk) 50 i 23


5 kolejka 13.09.2013
Leszczyńska Siła Młodych - Toruńska Gwardia 7:5 (176:124)
1 mecz: KS Queen Leszno (bolo8333) 3:3 (81:69)
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; Niedźwiadki Leszno (Piter4) - 43 pkt. ; 38 pkt.
TG: wilczek (nadeczek) i Czarni Inowrocław (Jack21) - 68 pkt. ; 1 pkt.
2 mecz: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 4:2 (95:55)
LSM: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) - 44 pkt. ; 51 pkt.
TG: Lane Masters Terminator (Iceman) i Primavera Toruń (piotrowskp) - 50 pkt. ; 5 pkt.

Tylko Falubaz - Leszczyńska Siła Rezerw 4:8 (108:192)
1.mecz: falubaz (mormon85) 1:5 (25:125)
TF: falubaz (mormon85);KS.Węża (zefir) - 3 pkt. ; 22 pkt.
LSR: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) ; Szakiq UL (SzakiUL) - 62 pkt. ; 63 pkt.
2mecz: Ogry Zielona Góra (lukas) 3:3 (83:67)
TF: Ogry Zielona Góra (lukas);Falubazole (tofik) - 57 pkt. 26 pkt.
LSR: Speedway Team Kąkolewo (seba080196) ; Zato Leszno (mika 1688) - 5 pkt. ; 62 pkt.

Mini Sportowa Bydgoszcz - Master Dream Team 3:9 (86:214)
mecz 1:BKS Polonia (oczko007dk) 1:5
MSB:BKS Polonia (oczko007dk) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 1 pkt ; 29 pkt
MDT: SCB (brylant) ; Buczka Tarnów (pietrek) 64 pkt ; 56 pkt
mecz 2JęzykOLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 2:4
MSBJęzykOLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i 19Kolejarz (morello) 4 pkt ; 52 pkt
MDT: Falubazzz (stopek) ; Fc Falubazik (demolka) 71 pkt ; 23 pkt


6 kolejka 20.09.2013
Tylko Falubaz - Leszczyńska Siła Młodych 4:8 (100:200)
Pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Leszczyńska Siła Młodych
1 org . TF: Falubazole (tofik) 3:3 (75:75)
TF: Falubazole (tofik) ;Ogry Zielona Góra (lukas) - 29 pkt. ; 46 pkt.
LSM: Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) ; KS Queen Leszno (bolo8333) - NS ; 75 pkt.
2 org. KS.Węża (zefir) - 1:5 (25:125)
TF: KS.Węża (zefir) ; falubaz (mormon85) - 21 pkt. ; 4 pkt.
LSM: BULSI LESZNO (Szymon2782) ; Niedźwiadki Leszno (Piter4) - 68 pkt. ; 57 pkt.

Leszczyńska Siła Rezerw - Master Dream Team 5:7 (144:155)
Pierwszy mecz: 8:3 Bonus: Leszczyńska Siła Rezerw
mecz 1: Zato Leszno (mika 1688) 2:4 (49:100)
LSR: Zato Leszno (mika 1688) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 49 pkt. ; NS
MDT: Falubazzz (stopek) ; Buczka Tarnów (pietrek) - 53 pkt. ; 47 pkt.
mecz 2: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) 3:3 (95:55)
LSR: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) ; Szakiq UL (SzakiUL) - 50 pkt. ; 45 pkt.
MDT: Fc Falubazik (demolka) ; SCB (brylant) - 5 pkt. ; 50 pkt.

Mini Sportowa Bydgoszcz - Toruńska Gwardia 2-10 (64-236)
Pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Toruńska Gwardia
1 mecz: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 1-5
MSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i BKS Polonia (oczko007dk) 26 i 1
TG: Lane Masters Terminator (Iceman) i Czarni Inowrocław (Jack21) 72 i 51
2 mecz: 19Kolejarz (morello) 1-5
MSB: 19Kolejarz (morello) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 36 i 1
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) i wilczek (nadeczek) 46 i 67


7 kolejka 27.09.2013
Master Dream Team - Tylko Falubaz 8:4 (180:130)
Pierwszy mecz: 10:2 Bonus: Masters Dream Team
mecz 1: SCB (brylant) 3:3
MDT: SCB (brylant) ; Fc Falubazik (demolka) 75 pkt ; NS
TF: falubaz (mormon85) ; KS.Węża (zefir) 27 pkt ; 48 pkt
mecz 2: Falubazzz (stopek) 5:1
MDT: Falubazzz (stopek) ; Buczka Tarnów (pietrek) 64 pkt ; 41 pkt
TF: Falubazole (tofik);Ogry Zielona Góra (lukas) 12 pkt ; 33 pkt

Toruńska Gwardia - Leszczyńska Siła Rezerw 8-4 (192:108)
Pierwszy mecz: 4:8 Bonus: Leszczyńska Siła Rezerw
1 mecz: TG-LSR 4-2 (97:53)
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) i Lane Masters Terminator (Iceman) 30 i 67
LSR: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) i Speedway Team Kąkolewo (seba080196) 53 i NS
2 mecz: TG-LSR 4-2 (95:55)
TG: Czarni Inowrocław (Jack21) i wilczek (nadeczek) 25 i 70
LSR: Zato Leszno (mika 1688) i Szakiq UL (SzakiUL) 55 i NS

Leszczyńska Siła Młodych - Mini Sportowa Bydgoszcz 10-2 (247-53)
Pierwszy mecz: 10:2 Bonus: Leszczyńska Siła Młodych
1 org: BULSI LESZNO (Szymon2782) 5-1
LSM: BULSI LESZNO (Szymon2782) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 62 i 61
MSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i BKS Polonia (oczko007dk) 26 i 1
2 org: KS Queen Leszno (bolo8333) 5-1
LSM: Niedźwiadki Leszno (Piter4) ; KS Queen Leszno (bolo8333) 56 i 68
MSB: 19Kolejarz (morello) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 25 i 1


8 kolejka 4.10.2013
Leszczyńska Siła Rezerw - Leszczyńska Siła Młodych 2:10 (85:215)
Pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Leszczyńska Siła Młodych
1 org: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) 1:5 (44:106)
LSR: Szakiq UL (SzakiUL) ; WKS Unia Wojnowice (ggregory93) - NS ; 44 pkt.
LSM: BULSI LESZNO (Szymon2782) ; Niedźwiadki Leszno (Piter4) - 51 pkt. ; 55 pkt.
2 org: Zato Leszno (mika 1688) 1:5 (41:109)
LSR: Zato Leszno (mika 1688) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 41 pkt. ; NS
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) - 59 pkt. ; 50 pkt.

Toruńska Gwardia - Master Dream Team 8-4 (172:128)
Pierwszy mecz: 4:8 Bonus: Master Dream Team
mecz 1: TG-MDT 3-3 (85:65)
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) i Czarni Inowrocław (Jack21) 40 i 45
MDT: SCB (brylant) 65
mecz 2: TG-MDT 5-1 (87:63)
TG: Lane Masters Terminator (Iceman) i wilczek (nadeczek) 41 i 46
MDT: Falubazzz (stopek) i Buczka Tarnów (pietrek) 34 i 29

Mini Sportowa Bydgoszcz - Tylko Falubaz 3-9 (89-211)
Pierwszy mecz: 3:9 Bonus: Tylko Falubaz
1org: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 1:5
MSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i 19Kolejarz (morello) 0 i 38
TF:Ogry Zielona Góra (lukas) ;Falubazole (tofik) 69 i 43
2org: BKS Polonia (oczko007dk) 2-4
MSB: BKS Polonia (oczko007dk) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 0 i 51
TF:falubaz (mormon85);KS.Węża (zefir) 35 i 64


9 kolejka 11.10.2013
Leszczyńska Siła Młodych - Master Dream Team 10:2 (210:90)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Leszczyńska Siła Młodych
mecz 1: BULSI LESZNO (Szymon2782) 5:1 (105:45)
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) - 51 pkt. ; 54 pkt.
MDT: Falubazzz (stopek) ; Fc Falubazik (demolka) - 45 pkt. ; 0 pkt.
mecz 2: Niedźwiadki Leszno (Piter4) 5:1 (105:45)
LSM: Niedźwiadki Leszno (Piter4) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) - 51 pkt. ; 54 pkt.
MDT: Buczka Tarnów (pietrek) ; SCB (brylant) - 45 pkt. ; 0 pkt.

Tylko Falubaz - Toruńska Gwardia 4-8 (88:212)
Pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Toruńska Gwardia
mecz 1: TF-TG 3-3 (62:88)
TF: Falubazole (tofik) i Ogry Zielona Góra (lukas) 17 i 45
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) i wilczek (nadeczek) 14 i 74
mecz 2: TF-TG 1-5 (26:124)
TF: KS.Węża (zefir) i falubaz (mormon85) 24 i 2
TG: Lane Masters Terminator (Iceman) i Czarni Inowrocław (Jack21) 75 i 49

Mini Sportowa Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Rezerw 6:6 (151:147)
Pierwszy mecz: 4:8 Bonus: Leszczyńska Siła Rezerw
1 org.19Kolejarz (morello) 3:3 (77:72)
MSB:19Kolejarz (morello) i Zwol-ltek (Zwolen) - 51 pkt. ; 26 pkt.
LSR: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) - 72 pkt.
2 org.BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 3:3 (74:75)
MSB:BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i BKS Polonia (oczko007dk) - 50 pkt. - 24 pkt.
LSR: Zato Leszno (mika 1688) - 75 pkt.


10 kolejka 18.10.2013
Toruńska Gwardia - Leszczyńska Siła Młodych 5-7 (109:191)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Leszczyńska Siła Młodych
1 mecz: TG-LSM 3-3 (55:95)
TG: wilczek (nadeczek) i Primavera Toruń (piotrowskp) 52 i 3
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) i BULSI LESZNO (Szymon2782) 43 i 52
2 mecz: TG-LSM 2-4 (54:96)
TG: Lane Masters Terminator (Iceman) i Czarni Inowrocław (Jack21) 51 i 3
LSM: Niedźwiadki Leszno (Piter4) i Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 44 i 52

Leszczyńska Siła Rezerw - Tylko Falubaz 7:5 (172:128)
Pierwszy mecz: 8:4 Bonus: Leszczyńska Siła Rezerw
1 org: Zato Leszno (mika 1688) 3:3 (72:78)
LSM : Zato Leszno (mika 1688) ; Szakiq UL (SzakiUL) - 72 pkt. ; NS
TF: Falubazole (tofik) i Ogry Zielona Góra (lukas) - 49 pkt. ; 29 pkt.
2org: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) 4:2 (100:50)
LSM: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 75 pkt. ; 25 pkt.
TF: KS.Węża (zefir) i falubaz (mormon85) - 44 pkt. ; 6 pkt.

Master Dream Team - Mini Sportowa Bydgoszcz 10-2 (236-64)
Pierwszy mecz: 9:3 Bonus: Master Dream Team
1 org: Fc Falubazik (demolka) 5-1
MDT: Fc Falubazik (demolka) ; Buczka Tarnów (pietrek) 48 i 68
MSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 19 i 15
2 org: SCB (brylant) 5-1
MDT: SCB (brylant) ; Falubazzz (stopek) 62 i 58
MSB: 19Kolejarz (morello) i Zwol-ltek (Zwolen) 30 i NS



Grupa B:
1 kolejka 16.08.2013
Anielska Gwardia - Sportowa Junior Bydgoszcz 4-8 (99:201)
1 mecz: AG-SJB 3-3 (65:85)
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) i Alfa Lubicz (kielpin) 47 i 18
SJB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 40 i 45
2 mecz: AG-SJB 1-5 (34:116)
AG: KS Apator (grzechoo) i --- 34 i -
SJB: Anibar g-dz (bartas1706) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 56 i 60

Sportowa Bydgoszcz - Little Sportowa Bydgoszcz 9-3 (213-87)
1 org: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 4-2
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 70 i 26
LSB: STARTLECHMA (lech) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 25 i 29
2 org: Polonia 1920 (Polonista-1975) 5-1
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Orliki Fordon (Vinyll) 64 i 53
LSB: StachuTeam (Davido100) i Kanarki Ostrów (DRK) 33 i 0

Little Dream Team - pauzuje


2 kolejka 23.08.2013
Sportowa Junior Bydgoszcz - Sportowa Bydgoszcz 7-5 (172-128)
1 org: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 5-1
SJB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 60 i 53
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 0 i 37
2 org: AniBar Grudziądz (bartas1706) 2-4
SJB: AniBar Grudziądz (bartas1706) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 20 i 39
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Orliki Fordon (Vinyll) 52 i 39

Little Sportowa Bydgoszcz - Little Dream Team 6-6 (130-170)
mecz 1:StachuTeam (Davido100) 3-3
LSB: StachuTeam (Davido100) i Kanarki Ostrów (DRK) 60 i 17
LDT: Jastrzębie Skórka (Zyga87) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 65 i 8
mecz 2:STARTLECHMA (lech) 3-3
LSB: STARTLECHMA (lech) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 26 i 27
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) 72 i 25

pauzuje - Anielska Gwardia


3 kolejka 30.08.2013
Anielska Gwardia - Little Sportowa Bydgoszcz 5-7 (130:168)
1. organizator: Alfa Lubicz (kielpin) 2-4
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) - Alfa Lubicz (kielpin) 0 i 49
LSB: STARTLECHMA (lech) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 48 i 51
2. organizator: Apator Toruń (Kwiatek) 3-3
AG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS Apator (grzechoo) 36 i 45
LSB: StachuTeam (Davido100) i Kanarki Ostrów (DRK) 58 i 11

Sportowa Bydgoszcz - Little Dream Team 7-5 (190-110)
1 mecz org. Polonia 1920 (Polonista-1975) 3-3
SBJęzykolonia 1920 (Polonista-1975) i BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 26 i 54
LDT: Jastrzębie Skórka (Zyga87) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 39 i 31
2 mecz org.Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 4-2
SB:Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Orliki Fordon (Vinyll) 35 i 75
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) 4 i 36

Sportowa Junior Bydgoszcz - Dream Team Stars 7-5 (169-131)
1 mecz org. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 2-4
SJB:Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Składy węgla Bydgoszcz (zywiec777) 53 i 0
DTS: litmen (Litmen) ; WosiuLionsSquad (Wosiu3) 71 i 26
2 mecz org.Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 5-1
SJB:Solino Inowrocław (MarekAureliusz) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 55 i 61
DTS: Rohan Dębica (Kempes) ; Speedway Euphoria (Mattex) 34 i 0


4 kolejka 6.09.2013
Sportowa Bydgoszcz - Anielska Gwardia 8-4 (187-113)
1. organizator: Orliki Fordon (Vinyll) 5-1
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 48 i 51
AG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS Apator (grzechoo) 33 i 18
2. organizator: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 3-3
SB:BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 71 i 17
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) - Alfa Lubicz (kielpin) 38 i 24

Little Dream Team - Sportowa Junior Bydgoszcz 5-7 (120-180)
1 org: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2-4
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma09) 58 i 0
SJB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 65 i 27
2 org: Kościańskie Byki (MGRBarto) 3-3
LDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; Jastrzębie Skórka (Zyga87) 3 i 59
SJB: Team Franko (ffrraanneekk1980) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 55 i 33

Little Sportowa Bydgoszcz - Dream Team Stars 7-5 (162-138)
1 org: Kanarki Ostrów (DRK) 3-3
LSB:Kanarki Ostrów (DRK) i StachuTeam (Davido100) 19 i 55
DTS: Speedway Euphoria (Mattex) ; Litmen (litmen) 6 i 70
2 org: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 4-2
LSB:Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) i STARTLECHMA (lech) 57 i 31
DTS: WosiuLionsSquad (Wosiu3) ; Rohan Dębica (Kempes) 18 i 44


5 kolejka 13.09.2013
Anielska Gwardia - Little Dream Team 6-6 (148:152)
1. mecz: AG-LDT 3-3 (68:82)
AG: Apator Toruń (Kwiatek) i Alfa Lubicz (kielpin) 49 i 19
LDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) i Jastrzębie Skórka (Zyga87) 18 i 64
2. mecz: AG-LDT 3-3 (80:70)
AG: KS Apator (grzechoo) i KS Apator Toruń (Sleevin) 37 i 43
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) i KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 4 i 66

Sportowa Junior Bydgoszcz - Little Sportowa Bydgoszcz 10-2 (231:69)
1 org:Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 5-1
SJB: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 43 i 68
LSB: StachuTeam (Davido100) i Kanarki Ostrów (DRK) 39 i 0
2 org:Team Franko (ffrraanneekk1980) 5-1
SJB: Team Franko (ffrraanneekk1980) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 72 i 48
LSB: STARTLECHMA (lech) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 8 i 22

Dream Team Stars - Sportowa Bydgoszcz 3:9 (87:209)
1 org: Speedway Euphoria (Mattex) 1:5
DTS: Speedway Euphoria (Mattex) ; Rohan Dębica (Kempes) 0 pkt ; 26 pkt
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Orliki Fordon (Vinyll) 61 pkt ; 59 pkt
2 org: WosiuLionsSquad (Woisu3) 2:4
DTS: WosiuLionsSquad (Woisu3) ; Litmen (litmen) 5 pkt ; 56 pkt
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 65 pkt ; 24 pkt


6 kolejka 20.09.2013
Sportowa Junior Bydgoszcz - Anielska Gwardia 8-4 (195-105)
Pierwszy mecz: 8:4 Bonus: Sportowa Junior Bydgoszcz
1 mecz: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 4-2
SJB:Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 62 i 30
AG: KS Apator (grzechoo) i KS Apator Toruń (Sleevin) 25 i 33
2 mecz: AniBar Grudziądz (bartas1706) 4-2
SJB: AniBar Grudziądz (bartas1706) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 39 i 64
AG: Apator Toruń (Kwiatek) i Alfa Lubicz (kielpin) 39 i 8

Little Sportowa Bydgoszcz - Sportowa Bydgoszcz 3-9 (85-215)
Pierwszy mecz: 3:9 Bonus: Sportowa Bydgoszcz
1 org: STARTLECHMA (lech) 1-5
LSB: STARTLECHMA (lech) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 7 i 22
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Orliki Fordon (Vinyll) 60 i 61
2 org; StachuTeam (Davido100) 2-4
LSB: StachuTeam (Davido100) i Kanarki Ostrów (DRK) 46 i 10
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 75 i 19

Dream Team Stars - Little Dream Team 5:7 (122:178)
Pierwszy mecz: 0:10 Bonus: Little Dream Team
mecz 1: Litmen (litmen) 3:3
DTS: Litmen (litmen) ; Rohan Dębica (Kempes) 57 pkt ; 2 pkt
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Jastrzębie Skórka (Zyga87) 39 pkt ; 52 pkt
mecz 2: WosiuLionsSquad (Wosiu3) 2:4
DTS: WosiuLionsSquad (Wosiu3) ; Speedway Euphoria (Mattex) 49 pkt ; 14 pkt
LDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 68 pkt ; 19 pkt


7 kolejka 27.09.2013
Sportowa Bydgoszcz - Sportowa Junior Bydgoszcz 6-6 (157-143)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Sportowa Junior Bydgoszcz
1 orgJęzykolonia 1920 (Polonista-1975) 3-3
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Orliki Fordon (Vinyll) 42 i 40
SJB: AniBar Grudziądz (bartas1706) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 19 i 49
2 org: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 3-3
SB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 3 i 72
SJB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 51 i 24

Little Dream Team - Little Sportowa Bydgoszcz 7-5 (175-125)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Little Dream Team
1 org: Kościańskie Byki (MGRBarto) 4-2
LDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 20 i 74
LSB: StachuTeam (Davido100) i Kanarki Ostrów (DRK) 49 i 7
2 org: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 3-3
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Jastrzębie Skórka (Zyga87) 8 i 73
LSB: STARTLECHMA (lech) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 25 i 44

Anielska Gwardia - Dream Team Stars 0:10 (0:250)
Pierwszy mecz: 10:0 Bonus: -
* Anielska Gwardia nie zorganizowała czwórmeczów


8 kolejka 4.10.2013
Little Sportowa Bydgoszcz - Anielska Gwardia
Pierwszy mecz: 7:5 Bonus: Little Sportowa Bydgoszcz
Obustronny walkower. Drużyny LSB nie zorganizowały zawodów, a AG nie zgłosił WO.

Little Dream Team - Sportowa Bydgoszcz 5-7 (115-185)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Sportowa Bydgoszcz
1 org: Jastrzębie Skórka (Zyga87) 3-3
LDT: Jastrzębie Skórka (Zyga87) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) 60 i 1
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) ; Orliki Fordon (Vinyll) 44 i 45
2 org: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2-4
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 51 i 3
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) ; Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 72 i 24

Dream Team Stars - Sportowa Junior Bydgoszcz 5-7 (128-172)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Sportowa Junior Bydgoszcz
1 org: Speedway Euphoria (Mattex) 1-5
DTS: Speedway Euphoria (Mattex) ; Rohan Dębica (Kempes) 5 i 28
SJM: AniBar Grudziądz (bartas1706) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 56 i 61
2 org: Litmen (litmen) 4-2
DTS: Litmen (litmen) ; WosiuLionsSquad (Wosiu3) 70 i 25
SJM: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 0 i 55


9 kolejka 11.10.2013
Anielska Gwardia - Sportowa Bydgoszcz 1:10 (32:108)
Pierwszy mecz: 4:8 Bonus: Sportowa Bydgoszcz
1. organizator: Apator Toruń (Kwiatek) WO 0:5
AG: Apator Toruń (Kwiatek) - Krzyżacy (mario)
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Orliki Fordon (Vinyll)
2. organizator: KS Apator (grzechoo) 1:5 (32:108)
AG: KS Apator (grzechoo) - ApatorS (Marcelinio) 32-NS
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 75 - 33

Sportowa Junior Bydgoszcz - Little Dream Team 7-5 (179-121)
Pierwszy mecz: 7:5 Bonus: Sportowa Junior Bydgoszcz
mecz 1: Team Franko (ffrraanneekk1980) 4-2
SJB: Team Franko (ffrraanneekk1980) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 60 i 33
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Jastrzębie Skórka (Zyga87) 5 i 52
mecz 2: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 3-3
SJB: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 33 i 53
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) 64 i 0

Dream Team Stars - Little Sportowa Bydgoszcz 3-8 (88:187)
Pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Little Sportowa Bydgoszcz
1 org: Rohan Dębica (Kempes) 0-5 (WO)
DTS: Rohan Dębica (Kempes) ; Speedway Euphoria (Mattex)
LSB: StachuTeam (Davido100) i Kanarki Ostrów (DRK)
2 org: Litmen (litmen) 3-3
DTS: Litmen (litmen) ; WosiuLionsSquad (Wosiu3) 69 i 19
LSB: STARTLECHMA (lech) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 24 i 38


10 kolejka 18.10.2013
Little Dream Team - Anielska Gwardia 8:4 (193:107)
Pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Little Dream Team
1. organizator: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 3:3 (78:72)
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) - Jastrzębie Skórka (Zyga87) 3 - 69
AG: KS Apator Toruń (Sleevin) - Alfa Lubicz (kielpin) 48 - 30
2. organizator: Kościańskie Byki (MGRBarto) 5:1 (115:35)
LDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) - KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 40 - 75
AG: KS Apator (grzechoo) 35

Little Sportowa Bydgoszcz - Sportowa Junior Bydgoszcz 3-9 (71-229)
Pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Sportowa Junior Bydgoszcz
1 org: Kanarki Ostrów (DRK) 2-4
LSB: Kanarki Ostrów (DRK) i StachuTeam (Davido100) 1 i 42
SJB: AniBar Grudziądz (bartas1706) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 36 i 71
2org: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 1-5
LSB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) i STARTLECHMA (lech) 19 i 9
SJB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 68 i 54

Sportowa Bydgoszcz - Dream Team Stars 9-3 (214-86)
Pierwszy mecz: 9:3 Bonus: Sportowa Bydgoszcz
mecz 1: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 4-2
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 62 i 31
DTS: Litmen (litmen) ; Speedway Euphoria (Mattex) 57 i 0
mecz 2: Orliki Fordon (Vinyll) 5-1
SB: Orliki Fordon (Vinyll) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 75 i 46
DTS: WosiuLionsSquad (Wosiu3) ; Rohan Dębica (Kempes) 29 i NS

PLAY - OFF I LIGI

Półfinały Play-Off 25.10.2013
Mecze o Finał:
Sportowa Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Młodych 4:8 (133:167)
1 org. Polonia 1920 (Polonista-1975) 1:5 (54:96)
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Orliki Fordon (Vinyll) - 28 pkt. ; 26 pkt.
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) - 47 pkt. ; 49 pkt.
2 org. Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 3:3 (79:71)
SB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - 1 pkt ; 70 pkt.
LSM: Niedźwiadki Leszno (Piter4) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) - 38 pkt. ; 41 pkt.

Master Dream Team - Sportowa Junior Bydgoszcz 6-6 (140-160)
1 org: Buczka Tarnów (pietrek) 3-3
MDT: Falubazzz (stopek) ; Buczka Tarnów (pietrek) 44 i 35
SJB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 47 i 24
2 org: SCB (brylant) 3-3
MDT: SCB (brylant) ; Fc Falubazik (demolka) 56 i 5
SJB: AniBar Grudziądz (bartas1706) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 34 i 55


Mecze o 5-8 miejsce:
Little Sportowa Bydgoszcz - Toruńska Gwardia 3-9 (95:205)
1mecz: LSB-TG 1-5 (42:108)
LSB:STARTLECHMA (lech) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 12 i 30
TG: wilczek (nadeczek) i Primavera Toruń (piotrowskp) 75 i 33
2mecz: LSB-TG 2-4 (53:97)
LSB: StachuTeam (Davido100) i Kanarki Ostrów (DRK) 53 i 0
TG: Lane Masters Terminator (Iceman) i Czarni Inowrocław (Jack21) 71 i 26

Leszczyńska Siła Rezerw - Little Dream Team 4:8 (110:190)
mecz 1: Zato Leszno (mika 1688)
LSR: Zato Leszno (mika 1688) - 55 pkt.
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 70 pkt. ; 25 pkt.
mecz 2: WKS Unia Wojnowice (ggregory93)
LSR: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) - 55 pkt. ; NS
LDT: Jastrzębie Skórka (Zyga87) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) - 70 pkt. ; 25 pkt.


Mecze o 9-12 miejsce:
Dream Team Stars - Tylko Falubaz 2-9 (49 - 226 )
1 mecz: DTS - TF 0-5 WO
DTS: Speedway Euphoria (Mattex) ; Litmen (litmen)
TF: Falubazole (tofik) i Ogry Zielona Góra (lukas)
2 mecz : DTS - TF 2-4
DTS: WosiuLionsSquad (Wosiu3) 49
TF: KS.Węża (zefir) 66 i falubaz (mormon85) 35

Mini Sportowa Bydgoszcz - Anielska Gwardia 2:4 (46:104)
1. organizator: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 2:4 (46:104)
MSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 19Kolejarz (morello) 6 - 40
AG: ApatorS (Marcelinio) - Alfa Lubicz (kielpin) 67 – 37
2. organizator: BKS Polonia (oczko007dk) 0:0
MSB: BKS Polonia (oczko007dk) - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek)
AG: KS Apator (grzechoo) - KS Apator Toruń (Sleevin)


Półfinały Play-Off - rewanże 01.11.2013
Mecze o Finał:
Leszczyńska Siła Młodych - Sportowa Bydgoszcz 8-4 (175-125)
Pierwszy mecz: 8:4 (167:133) Awans:LSM
1 org: KS Queen Leszno (bolo8333) 5-1
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) 53 i 43
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Orliki Fordon (Vinyll) 31 i 23
2 org: Niedźwiadki Leszno (Piter4) 3-3
LSM: Niedźwiadki Leszno (Piter4) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 39 i 40
SB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 1 i 70

Sportowa Junior Bydgoszcz - Master Dream Team 8-4 (185-115)
Pierwszy mecz: 6:6 (160:140) Awans: SJB
mecz 1: Team Franko (ffrraanneekk1980) 5-1
SJB: Team Franko (ffrraanneekk1980) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 73 i 52
MDT: Falubazzz (stopek) ; Fc Falubazik (demolka) NS i 25
mecz 2: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 3-3
SJB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 46 i 14
MDT: SCB (brylant) ; Buczka Tarnów (pietrek) 62 i 28


Mecze o 5-8 miejsce:
Toruńska Gwardia - Little Sportowa Bydgoszcz 9-3 (211:89)
Pierwszy mecz: 9:3 (205:95) Awans: Toruńska Gwardia
1 mecz TG-LSB 4-2 (102:48)
TG: Lane Masters Terminator (Iceman) i Czarni Inowrocław (Jack21) 73 i 29
LSB: StachuTeam (Davido100) i Kanarki Ostrów (DRK) 48 i 0
2 mecz TG-LSB 5-1 (109:41)
TG: wilczek (nadeczek) i Primavera Toruń (piotrowskp) 75 i 34
LSB: STARTLECHMA (lech) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 12 i 29

Little Dream Team - Leszczyńska Siła Rezerw 8:4
Pierwszy mecz: 8:4 (190:110) Awans: Little Dream Team
1 org. Jastrzębie Skórka (Zyga87) 4:2
LDT: Jastrzębie Skórka (Zyga87) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) 72 - 27
LSR:Zato Leszno (mika 1688) 52
2 org. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 4:2
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 65-25
LSR: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) 0-60


Mecze o 9-12 miejsce:
Tylko Falubaz - Dream Team Stars 6:6 (149:150)
Pierwszy mecz: 9:2 (226:49) Awans: Tylko falubaz
1 org: 3:3 (75:75)
TF falubaz (mormon85) ; KS.Węża (zefir) 30:45
DTS : Rohan Dębica (Kempes) ; Speedway Euphoria (Mattex) 63:12
2 org: 3:3 (74:75)
TF: Ogry Zielona Góra (lukas);Falubazole (tofik) 47:27
DTS : Litmen (litmen) ; 75

Anielska Gwardia - Mini Sportowa Bydgoszcz 7:5 (169:131)
Pierwszy mecz: 4:2 (104:46) Awans: Anielska Gwardia
1. organizator: Alfa Lubicz (kielpin) 4:2 (99:51)
AG: Alfa Lubicz (kielpin) - KS Apator Toruń (Sleevin) 41-58
MSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 19Kolejarz (morello) 5-46
2. organizator: KS Apator (grzechoo) 3:3 (70:80)
AG: KS Apator (grzechoo) - ApatorS (Marcelinio) 70-0
MSB: BKS Polonia (oczko007dk) - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek)25-55



Finały I Ligi Miast 08.11.2013
Mecze o I miejsce:
Leszczyńska Siła Młodych - Sportowa Junior Bydgoszcz 8-4 (189-111)
1 org: KS Queen Leszno (bolo8333) 3-3
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) 45 i 44
SJB: AniBar Grudziądz (bartas1706) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 9 i 52
2 org: Niedźwiadki Leszno (Piter4) 5-1
LSM: Niedźwiadki Leszno (Piter4) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 50 i 50
SJB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 42 i 8

Mecze o III miejsce:
Sportowa Bydgoszcz - Masters Dream Team 7-5 (162-114)
mecz 1: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 4-2
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 70 i 24
MDT: Fc Falubazik (demolka) ; SCB (brylant) 13 i 43
mecz 2: Polonia 1920 (Polonista-1975) 3-3
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Orliki Fordon (Vinyll) 34 i 34
MDT: Falubazzz (stopek) ; Buczka Tarnów (pietrek) 35 i 23


Mecze o V miejsce:
Toruńska Gwardia - Little Dream Team 7-5 (177:123)
1 mecz: TG-LDT 3-3 (87:63)
TG: Lane Masters Terminator (Iceman) i Czarni Inowrocław (Jack21) 61 i 26
LDT: Jastrzębie Skórka (Zyga87) i DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 63 i 0
2 mecz: TG-LDT 4-2 (90:60)
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) i wilczek (nadeczek) 20 i 70
LDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) i KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 5 i 55

Mecze o VII miejsce:
Leszczyńska Siła Rezerw - Little Sportowa Bydgoszcz 6-6 (139-161)
1 org: Zato Leszno (mika 1688) 3-3
LDT: Zato Leszno (mika 1688) 69
LSB: StachuTeam (Davido100) i Kanarki Ostrów (DRK) 56 i 25
2 org: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) 3-3
LDT: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196) 70 i NS
LSB: STARTLECHMA (lech) i Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 33 i 47


Mecze o IX miejsce:
Anielska Gwardia - Tylko Falubaz 6:6 (174:126)
1. organizator: Alfa Lubicz (kielpin) 2:4 (71:79)
AG: Apator Toruń (Kwiatek) - Alfa Lubicz (kielpin) 51-20
TF : Falubazole (tofik) - Ogry Zielona Góra (lukas) 22-57
2. organizator: KS Apator (grzechoo) 4:2 (103:47)
AG: KS Apator (grzechoo) - KS Apator Toruń (Sleevin) 34-69
TF: KS.Węża (zefir) - falubaz (mormon85) 41-6

Mecze o XI miejsce:
Dream Team Stars - Mini Sportowa Bydgoszcz 7-5 (183-116)
1 org: Rohan Dębica (Kempes) 2-4
DTS : Rohan Dębica (Kempes) ; Speedway Euphoria (Mattex) 52 i 14
MSB: 19Kolejarz (morello) i Zwol-ltek (Zwolen) 64 i 20
2 org: Litmen (litmen) 5-1
DTS: Litmen (litmen) ; WosiuLionsSquad (Wosiu3) 74 i 43
MSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i BKS Polonia (oczko007dk) 32 i NS



Finały I Ligi Miast - rewanże 15.11.2013
Mecze o I miejsce:
Sportowa Junior Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Młodych 5-7 (118-182)
pierwszy mecz: 4:8 (111:189) Zwycięzca: Leszczyńska Siła Młodych
1 org. Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 2-4
SJB: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 17 i 44
LSM: KS Queen Leszno (bolo8333) ; BULSI LESZNO (Szymon2782) 47 i 42
2 org. AniBar Grudziądz (bartas1706) 3-3
SJB: AniBar Grudziądz (bartas1706) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 7 i 50
LSM: Niedźwiadki Leszno (Piter4) ; Leszczyńskie Byki Pawłowice (junak1) 44 i 49

Mecze o III miejsce:
Masters Dream Team - Sportowa Bydgoszcz 6-6 (132-168)
pierwszy mecz: 5:7 (114:162) Zwycięzca: Sportowa Bydgoszcz
1 org: Falubazzz (stopek) 3-3
MDT: Falubazzz (stopek) ; Buczka Tarnów (pietrek) 42 i 29
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 70 i 9
2 org: SCB (brylant) 3-3
MDT: SCB (brylant) ; Fc Falubazik (demolka) 61 i 0
SB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i Orliki Fordon (Vinyll) 42 i 47

Mecze o V miejsce:
Little Dream Team - Toruńska Gwardia 5:7 (136:164)
pierwszy mecz: 5:7 (123:177) Zwycięzca: Toruńska Gwardia
1 mecz: LDT-TG 3-3 (76:74)
LDT: Jastrzębie Skórka (Zyga87) i Kościańskie Byki (MGRBarto) 68 i 8
TG: Lane Masters Terminator (Iceman) i Czarni Inowrocław (Jack21) 47 i 27
2 mecz: LDT-TG 2-4 (60:90)
LDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) i DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 59 i 1
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) i wilczek (nadeczek) 24 i 66

Mecze o VII miejsce:
Little Sportowa Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Rezerw 3-8 (77-73)
pierwszy mecz: 6:6 (161:139) Zwycięzca: Leszczyńska Siła Rezerw
1 org. Kanarki Ostrów (DRK) 3-3
LSB: Kanarki Ostrów (DRK) i STARTLECHMA (lech) 38 i 39
LSR: Zato Leszno (mika 1688) 73
2 org: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) 0-5 (WO)
LSB: Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibiol215) i StachuTeam (Davido100)
LSR: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) ; Speedway Team Kąkolewo (seba080196)

Mecze o IX miejsce:
Tylko Falubaz - Anielska Gwardia 5-7 ( 138 - 162 )
pierwszy mecz: 6:6 (126:174) Zwycięzca: Anielska Gwardia
TF - AG 3:3 ( 73 - 77 )
TF :KS.Węża (zefir)12 Ogry Zielona Góra (lukas) 61
AG: Apator Toruń (Kwiatek) 58 - Alfa Lubicz (kielpin) 19
TF - AG 2-4 ( 65 - 85 )
TF: falubaz (mormon85) 8 ; Falubazole (tofik)57
AG: KS Apator (grzechoo) 21 - KS Apator Toruń (Sleevin) 64

Mecze o XI miejsce:
Mini Sportowa Bydgoszcz - Dream Team Stars 1-10 (39-111)
pierwszy mecz: 5:7 (116:183) Zwycięzca: Dream Team Stars
mecz 1: Zwol-ltek (Zwolen) 0-5 (WO)
MSB: Zwol-ltek (Zwolen) i 19Kolejarz (morello)
DTS: Speedway Euphoria (Mattex) ; Litmen (litmen)
mecz 2: BKS Polonia (oczko007dk) 1-5
MSB: BKS Polonia (oczko007dk) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 0 i 39
DTS: WosiuLionsSquad (Wosiu3) ; Rohan Dębica (Kempes) 49 i 62
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości