#42
(2014-05-24, 17:39:33)Mario Mad Max napisał(a): Spokojnie, zanim zaczna sie pretensje, obrazania itd - nie takie mialem intencje piszac o X meczach (wg mnie) o pietruszke. Chcialem zwrocic uwage na fakt, ze mozna by, zostawiajac ta sama ilosc druzyn, ilosc meczow wprowadzic zasady, ze w trakcie rozgrywek, druzyny z nizszych/slabszych grup, zajmujac pierwsze miejsce, maja dalej szanse wygrac caly turniej. W trakcie sezonu druzyna moze kupic/sprzedac x zawodnikow, idac tym tokiem rozumowania w trakcie calego turnieju-Druzynowych Mistrzostw, moze dojsc do wielu zawirowan, co sprawi, ze do samego konca wszyscy beda zainteresowani walka. A nie, jak ma to miejsce teraz, odpuszczanie meczy bo w sumie po co? Absolutnie nie mam zalu, fakt, dopiero teraz zapoznalem sie z regulaminem, to moja wina, ze przeoczylem moment zapisow, ale pomimo to, majac sklad dosc silny, moglbym walczyc o cos wiecej jak tylko miejsca 17-24.
Mam nadzieje, ze pojasnilem na tyle by zostac zrozumianym.

P.S. Siwy, mialem Ci odpisac konkretnie, ale popatrzylem na Twoja druzyne, a wlasciwie jej nazwe i jakos tak mi sie zal Ciebie zrobilo.

Panowie, proszę spokojnie. Nie warto napinać się i sobie nawzajem prawić uszczypliwości. Przemyślimy temat co do systemu rozgrywek. Póki co jest to turniej, aby skorygować co pisałeś, trzeba byłoby chyba zrobić taką małą ligę.