Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Składy - 11 sezon
#1
Składy:

Speedway Dream Team
Prezes: Zuma07
V-ce prezes: Zyga87
Pomocnik: MGRBarto


Ghosts of Dream Team
1. Husaria Factor (waldiv) - 1 liga
2. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - Eliga
3. ROW (rekin67) - 3 liga
4. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) - 3 liga
5. unia tarnów19993 (anonim-04) - 3 liga
Kapitan: Zuma07



LittleBig Dream Team
1. RehaMed Złotów] (Zyga87) - 3 liga
2. Polonia Glesno (jurekspx) - 4 liga
3. TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) - 4 liga
4. KS Stal Bedford (cwergon) - 3 liga
5. Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) - 3 liga
6. Speedway Euphoria (Mattex) - 5 liga
Kapitan: Zyga87


Dream Team Stars
1. DKŻ Unia Dębica (Zuma07) - 5 liga
2. Rohan Dębica (Kempes) - 4 liga
3. Stal Dębica (Kacpi2000) - 5 liga
4. Club XXI (Faktycznie) - 5 liga
5. Marma Rzeszów Speedway Team[/b] (Lampart) - 5 liga
Kapitan: Zuma07


Little Dream Team
1. Kościańskie Byki (MGRBarto) - 4 liga
2. Sparta Płowęż (Caradriel) - 3 liga
3. Fc Falubazik (demolka) - 4 liga
4. Kociaki (Kacperek) - 4 liga
5. Falubazzz (stopek) - 4 liga
6. Kozły Ofiarne (anonimowyateista) - 4 liga
Kapitan: MGRBarto


_________________________________________________________________________________________

Leszczyńska Siła
Prezes: Prosper
V-ce prezes: ggregory93


Leszczyńska Bycza Siła
1. Unia Leszno (Junior1995) - Eliga
2. Dragons De Feu (junak1) - 2 liga
3. scakanka pawłowice (sebol79) - 2 liga
4. Draco Squad Kościan (prosper) - 2 liga
Kapitan: prosper


Leszczyńska Siła Rażenia
1. WKS Unia Wojnowice (ggregory93) - 3 liga
2. Troja Pawłowice (franc) - 4 liga
3. Bulsi Leszno (Szymon2782) - 4 liga
4. Aromor Leszno (Wisnia) - 4 liga
Kapitan: ggregory93


_________________________________________________________________________________________

Rodzina Sportowa Bydgoszcz
Prezes: kilerski13
V-ce prezes: adamowski10


Sportowa Masters Bydgoszcz
1. GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - E-liga
2. FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) - 1 liga
3. Paula Bydgoszcz (Paula) - 2 liga
4. Team Franko (ffrraanneekk1980) - 3 liga
Kapitan: ???


Sportowa Bydgoszcz
1. BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - 1 liga
2. Speed Fordon (speed_55) - 1 liga
3. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - 2 liga
4. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - 3 liga
Kapitan: ???


Sportowa Junior Bydgoszcz
1. StachuTeam (Davido100) - 3 liga
2. Polonia 1920 (Polonista-1975) - 4 liga
3. Orliki Fordon (Vinyll) - 3 liga
4. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - 5 liga
Kapitan: ???


Little Sportowa Bydgoszcz
1. Solino Inowrocław (MarekAureliusz) - 3 liga
2. AniBar Grudziądz (bartas1706) - 4 liga
3. Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 3 liga
4. POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 5 liga
Kapitan: ???


Mini Sportowa Bydgoszcz
1. STARTLECHMA (lech) - 5 liga
2. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - 5 liga
3. BKS Polonia (oczko007dk) - 6 liga
4. Zwol-ltek (Zwolen) - 4 liga
5. Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) - 4 liga
Kapitan: ???


_________________________________________________________________________________________

TIGERS
Prezes: Speed
V-ce prezes: matti_1


Evil Tigers
1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - E-liga
2. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - 1 liga
3. Fc Moherteam (Guti) - 2 liga
4. Ogry Zielona Góra (lukas) - 3 liga
Kapitan: Hawaiki


Young Tigers
1. Power Gniezno (Hyziu) - E-liga
2. Unia Tarnów I (Eureka) - 1 liga
3. Faworytka Częstochowa (hegemon76) - 2 liga
4. Magpies Zielona Góra (sroczkins) - 3 liga
Kapitan: Hyziu


Wild Tigers
1. Victory Leszno (Speed) - E-liga
2. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - 1 liga
3. Real Straszydle (Rusek) - 2 liga
4. kaple (cyprian) - 3 liga
Kapitan: Speed


Speedway Tigers
1. Polonia Osielsko (matti_1) - 1 liga
2. Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - 1 liga
3. Lubella Lublin (Roko) - 2 liga
4. Ostrowskie Diabły (Casaletto) - 2 liga
Kapitan: matti_1


Junior Tigers
1. Promień Żary (ukppku) - 1 liga
2. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - 1 liga
3. Wybrzeze (specjal2009) - 2 liga
4. Speedy Sid (mox) - 2 liga
Kapitan: Hyziu


Little Tigers
1. Grom (nodrep) - 2 liga
2. WRZ (mundek) - 4 liga
3. Świry Tarnów (sylta88) - 4 liga
4. Chopper Tarnów (chopper) - 5 liga
Kapitan: Speed


_________________________________________________________________________________________

GWARDIA
Prezes: kamykov
V-ce prezes: Jack21


Krzyżacka Gwardia
1. Anioły UNIBAX (teves) - E-liga
2. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - 1 liga
3. demon gniezno (Absolutnymozaj) - 2 liga
4. KS Adriana Toruń (adja) - 3 liga
Kapitan: kamykov


Stalowa Gwardia
1. Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) - E-liga
2. Stal_Piaski (seba761) - 2 liga
3. StalGorzow1947 (przemo1986) - 2 liga
4. Szwadron Gniezno (Einstein) - 2 liga
Kapitan: Jack21


Anielska Gwardia
1. SDD Toruń (SantiagoDD) - 4 liga
2. Sparta Łysomice (Wodz) - 2 liga
3. Ks Rygiel Torun (bartas83) - 4 liga
4. ApatorS (Marcelinio) - 4 liga
5. KS Apator (grzechoo) - 4 liga
6. Alfa Lubicz (kielpin) - 4 liga
7. Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - 4 liga
Kapitan: SantiagoDD


Toruńska Gwardia
1. KS TATRA TORONTO (ptaszek74) - 3 liga
2. Primavera Toruń (piotrowskp) - 4 liga
3. Apator Toruń (Kwiatek) - 4 liga
4. Krzyżacy (mario) - 4 liga
5. KS Apator Toruń (Sleevin) - 4 liga
Kapitan: kamykov


Polska Gwardia
1. Polmo (mendzel) - 1 liga
2. Bicycle (telkosr) - 3 liga
3. Lane Masters Terminator (Iceman) - 2 liga
4. Vittoria Korczyna (skubal) - 2 liga
Kapitan: telkosr


Stara Gwardia
1. Czarni Inowrocław (Jack21) - 3 liga
2. wilczek (nadeczek) - 3 liga
3. Maja falubaz (Maja falubaz) - 3 liga
4. Predators Korczyna (bolek) - 2 liga
5. Lukas Lublin (Lukas86) - 2 liga
Kapitan: Jack21
#2
Transfer klanowy Zwol-ltek (Zwolen) z Mini Sportowa Bydgoszcz do Sportowa Bydgoszcz od 4 kolejki.
#3
Wypożyczenie do końca sezonu:

KS Apator (grzechoo) (4 liga) oraz Alfa Lubicz (kielpin) - 4 liga z Anielskiej Gwardii do Mini Sportowa Bydgoszcz.
#4
Transfer z wolnego rynku do Stalowej Gwardii
KugelSpeed (kugel99) 3 liga
[Obrazek: 5419.jpg]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Błąd ...Znikły wystawione składy Hyziu 3 3,368 2016-11-09, 08:41:29
Ostatni post: Hyziu
  Składy awizowane krzybor98 8 8,678 2014-07-06, 12:53:38
Ostatni post: Jack21
  Składy - 10 sezon mika1688 13 13,927 2014-02-21, 20:37:18
Ostatni post: kamykov
  Ekstra Liga Miast - 9 sezon (Tabele, składy) Speed 2 8,221 2013-11-18, 18:35:34
Ostatni post: mika1688
  I Liga Miast - 9 sezon (tabele, składy) Speed 2 7,140 2013-11-17, 21:32:12
Ostatni post: mika1688

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości