Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XI sezon
#1
Końcowa Kolejność
1. KRZYŻACKA GWARDIA
2. EVIL TIGERS
3. WILD TIGERS
4. YOUNG TIGERS
5. STALOWA GWARDIA
6. SPORTOWA MASTERS BYDGOSZCZ
7. GHOST OF DREAM TEAM
8. LESZCZYŃSKA BYCZA SIŁA

EKSTRA LIGA MIAST

1. KRZYŻACKA GWARDIA 14-12-1-1-6-13 101:62 44
2. EVIL TIGERS 14-9-5-0-7-12 101:64 42
3. WILD TIGERS 14-7-4-3-5-10 85:71 33
4. YOUNG TIGERS 14-8-1-5-4-8 84:77 29
5. STALOWA GWARDIA 14-5-5-4-3-7 88:77 25
6. SPORTOWA MASTERS BYDGOSZCZ 14-3-2-10-2-3 77:89 12
7. GHOSTS OF DREAM TEAM 14-3-1-10-1-3 64:100 11
8. LESZCZYŃSKA BYCZA SIŁA 14-0-0-14-0-0 39:120 0



Wystąpiono w składach:

Krzyżacka Gwardia
1. Anioły UNIBAX (teves) - E-liga
2. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - 1 liga
3. demon gniezno (Absolutnymozaj) - 2 liga
4. KS Adriana Toruń (adja) - 3 liga
Kapitan: kamykov


Evil Tigers
1. Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - E-liga
2. Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - 1 liga
3. Fc Moherteam (Guti) - 2 liga
4. Ogry Zielona Góra (lukas) - 3 liga
Kapitan: Hawaiki


Wild Tigers
1. Victory Leszno (Speed) - E-liga
2. ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - 1 liga
3. Real Straszydle (Rusek) - 2 liga
4. kaple (cyprian) - 3 liga
Kapitan: Speed


Young Tigers
1. Power Gniezno (Hyziu) - E-liga
2. Unia Tarnów I (Eureka) - 1 liga
3. Faworytka Częstochowa (hegemon76) - 2 liga
4. Magpies Zielona Góra (sroczkins) - 3 liga
Kapitan: Hyziu


Stalowa Gwardia
1. Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) - E-liga
2. Stal_Piaski (seba761) - 2 liga
3. StalGorzow1947 (przemo1986) - 2 liga
4. Szwadron Gniezno (Einstein) - 2 liga
Kapitan: Jack21


Sportowa Masters Bydgoszcz
1. GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - E-liga
2. FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) - 1 liga
3. Paula Bydgoszcz (Paula) - 2 liga
4. Team Franko (ffrraanneekk1980) - 3 liga
Kapitan: kilerski13


Ghosts of Dream Team
1. Husaria Factor (waldiv) - 1 liga
2. Demogorgon Wrocław (Asteck666) - Eliga
3. ROW (rekin67) - 3 liga
4. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) - 3 liga
5. unia tarnów19993 (anonim-04) - 3 liga
Kapitan: Zuma07


Leszczyńska Bycza Siła
1. Unia Leszno (Junior1995) - Eliga
2. Dragons De Feu (junak1) - 2 liga
3. scakanka pawłowice (sebol79) - 2 liga
4. Draco Squad Kościan (prosper) - 2 liga
Kapitan: prosper



1 kolejka 11.04.2014
Wild Tigers - Evil Tigers 6:6 (155:145)
1. Organizator: Speed 4:2 (90-60)
WT: Victory Leszno (Speed) i kaple (cyprian) 65-25
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 60-0
2. Organizator: Rusek 2:4 (65:85)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Real Straszydle (Rusek) 59-6
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Fc Moherteam (Guti) 63-22

Sportowa Masters Bydgoszcz - Leszczyńska Bycza Siła 8-3 (204-71)
1. Organizator: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3-3
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) Team Franko (ffrraanneekk1980) 60 i 19
LBS:Unia Leszno (Junior1995) ; Draco Squad Kościan (prosper) 65 i 6
2. Organizator: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 5-0
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) Paula Bydgoszcz (Paula) 69 i 56
LBSZdezorientowanycakanka pawłowice (sebol79) ; Dragons De Feu (junak1) NS i NS

Ghosts of Dream Team - Krzyżacka Gwardia 4:8 (96:204)
1. organizator: Husaria Factor (waldiv) 1:5 (32:118)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) - ROW (rekin67) 25-7
KG: Anioły UNIBAX (teves) - KS Adriana Toruń (adja) 75-43
2. organizator: unia tarnów19993 (anonim-04) 3:3 (64:86)
GoDT: unia tarnów19993 (anonim-04) - Demogorgon Wrocław (Asteck666) 0-64
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 33-53

Young Tigers - Stalowa Gwardia 6:6 (146:154)
1 mecz: Power Gniezno (Hyziu) 3:3 (67:83)
YT: Power Gniezno (Hyziu) i Magpies Zielona Góra (sroczkins) 66+1
SG: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i StalGorzow1947 (przemo1986) 58+25
2 mecz: Unia Tarnów I (Eureka) 3:3 (79:71)
YT: Unia Tarnów I (Eureka) i Faworytka Częstochowa (hegemon76) 70+9
SG: Stal_Piaski (seba761) i Szwadron Gniezno (Einstein) 43+28

2 kolejka 18.04.2014
Evil Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 8-4 (197-103)
1 org: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3-3
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 71 i 5
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 54 i 20
2 org: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 5-1
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Fc Moherteam (Guti) 74 i 47
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula) 21 i 8

Leszczyńska Bycza Siła - Wild Tigers 3:9 (100:200)
1 mecz: org: Draco Squad Kościan (prosper) 2:4 (58:92)
LBS: Draco Squad Kościan (prosper) ; Unia Leszno (Junior1995) 3-55
WT: Victory Leszno (Speed) - kaple (cyprian) 70-22
2 mecz: org: scakanka pawłowice (sebol79) 1:5 (42:108)
LBS: scakanka pawłowice (sebol79) ; Dragons De Feu (junak1) 24-18
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Real Straszydle (Rusek) 74-34

Krzyżacka Gwardia - Young Tigers 8:4 (205:95)
1. organizator: Anioły UNIBAX (teves) 3:3 (85:65)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - KS Adriana Toruń (adja) 71-14
YT: Power Gniezno (Hyziu) - Unia Tarnów I (Eureka) 51-14
2. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 5:1 (120:30)
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - demon gniezno (Absolutnymozaj) 67-53
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 26-4

Stalowa Gwardia - Ghosts of Dream Team 9-3 (215:85)
mecz 1: SG - GoDT 4-2 (95:55)
SG: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Szwadron Gniezno (Einstein) 67 i 28
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; unia tarnów19993 (anonim-04) 54 i 1
mecz 2: SG - GoDT 5-1 (120:30)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) i Stal_Piaski (seba761) 49 i 71
GoDT: ROW (rekin67) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 21 i 9

3 kolejka 25.04.2014
Sportowa Masters Bydgoszcz - Krzyżacka Gwardia 4:8 (97:203)
1. organizator: Team Franko (ffrraanneekk1980) 2:4 (39:111)
SMB: Team Franko (ffrraanneekk1980) - FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 3-36
KG: Anioły UNIBAX (teves) - KS Adriana Toruń (adja) 75-36
2. organizator: Paula Bydgoszcz (Paula) 2:4 (58:92)
SMB: Paula Bydgoszcz (Paula) - GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 6-52
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 37-55

Wild Tigers - Stalowa Gwardia 8-4 (174:126)
1 mecz: WT - SG 4-2 (85:65)
WT: Victory Leszno (Speed) - kaple (cyprian) 71 i 14
SG: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i StalGorzow1947 (przemo1986) 54 i 11
2 mecz: WT - SG 4-2 (89:61)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Real Straszydle (Rusek) 71 i 18
SG: Szwadron Gniezno (Einstein) i Stal_Piaski (seba761) 10 i 51

Young Tigers - Evil Tigers 4:8 (109:191)
1. Organizator - Power Gniezno (Hyziu) 2:4 (63:87)
YT: Power Gniezno (Hyziu), Magpies Zielona Góra (sroczkins) 59+4
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 66+21
2. Organizator - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 2:4 (46:104)
YT: Unia Tarnów I (Eureka), Faworytka Częstochowa (hegemon76) 41+5
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Fc Moherteam (Guti) 67+37

Ghosts of Dream Team - Leszczyńska Bycza Siła 8:4 (172:128)
1 mecz: Husaria Factor (waldiv) 3:3 (73:77)
GoDT:Husaria Factor (waldiv), ROW (rekin67) 45 pkt ; 28 pkt
LBS: Draco Squad Kościan (prosper) ; Unia Leszno (Junior1995) 2 pkt ; 75 pkt
2 mecz: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 5:1 (99:51)
GoDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 27 pkt ; 72 pkt
LBS: scakanka pawłowice (sebol79) ; Dragons De Feu (junak1) 24 pkt ; 27 pkt


4 kolejka 2.05.2014
Krzyżacka Gwardia - Wild Tigers 8:4 (178:122)
1. organizator: KS Adriana Toruń (adja) 3:3 (63:87)
KG: KS Adriana Toruń (adja) - demon gniezno (Absolutnymozaj) 41-22
WT: Victory Leszno (Speed) - kaple (cyprian) 75-12
2. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 5:1 (115:35)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 72-43
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Real Straszydle (Rusek) 29-6

Stalowa Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 7-5 (171-129)
1 org: Szwadron Gniezno (Einstein) 3-3
SG: Szwadron Gniezno (Einstein) i StalGorzow1947 (przemo1986) 19 i 49
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 66 i 16
2 org: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 4-2
SG: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i Stal_Piaski (seba761) 75 i 28
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula) 44 i 3

Leszczyńska Bycza Siła - Young Tigers 4:8 (110:190)
1. Organizator - Draco Squad Kościan (prosper) 3:3 (70:80)
LBS: Draco Squad Kościan (prosper) ; Unia Leszno (Junior1995) 65+5
YT: Power Gniezno (Hyziu), Magpies Zielona Góra (sroczkins) 60+20
2. Organizator - scakanka pawłowice (sebol79) 1:5 (40:110)
LBS: scakanka pawłowice (sebol79) ; Dragons De Feu (junak1) 24+16
YT: Unia Tarnów I (Eureka), Faworytka Częstochowa (hegemon76) 69+41

Evil Tigers - Ghosts of Dream Team 8-4 (199-101)
mecz 1 - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4-2 (101-49)
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 71 pkt - Fc Moherteam (Guti) 30 pkt
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) 49 pkt - KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 0 pkt
mecz 2 - Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 4-2 (98-52)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 75 pkt - Ogry Zielona Góra (lukas) 23 pkt
GoDT: Husaria Factor (waldiv) 50 pkt - unia tarnów19993 (anonim-04) 2 pkt


5 kolejka 9.05.2014
Wild Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 7-5 (172-128)
1 org: Rusek 3-3
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) i Real Straszydle (Rusek) 71 i 7
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula) 53 i 19
2 org: Speed 4-2
WT: Victory Leszno (Speed) i kaple (cyprian) 75 i 19
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 49 i 7

Ghosts of Dream Team - Young Tigers 5:7 (130:170)
1. Organizator - KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 3:3 (76:74)
GoDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew), Demogorgon Wrocław (Asteck666) 60+16
YT: Power Gniezno (Hyziu), Magpies Zielona Góra (sroczkins) 65+9
2. Organizator - Husaria Factor (waldiv) 2:4 (54:96)
GoDT: Husaria Factor (waldiv), ROW (rekin67) , 40+14
YT: Unia Tarnów I (Eureka), Faworytka Częstochowa (hegemon76) 62+34

Evil Tigers - Leszczyńska Bycza Siła 7:5 (168:132)
mecz 1 - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 4-2 (90:60)
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Fc Moherteam (Guti) 65 i 25
LBS: Draco Squad Kościan (prosper) ; Unia Leszno (Junior1995) 0 i 60
mecz 2 - Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3-3 (78:72)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Ogry Zielona Góra (lukas) 73 i 5
LBS: scakanka pawłowice (sebol79) ; Dragons De Feu (junak1) 46 i 26

Krzyżacka Gwardia - Stalowa Gwardia 8:4 (180:120)
1. organizator: Anioły UNIBAX (teves) 4:2 (85:65)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - demon gniezno (Absolutnymozaj) 69-16
ST: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) - Szwadron Gniezno (Einstein) 53-12
2. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 4:2 (95:55)
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - KS Adriana Toruń (adja) 58-37
ST: StalGorzow1947 (przemo1986) - Stal_Piaski (seba761) 12-43


6 kolejka 16.05.2014
Young Tigers - Wild Tigers 7:5 (159:141)
1 mecz: Magpies Zielona Góra (sroczkins) 2:4 (42:108)
YT: Magpies Zielona Góra (sroczkins), Faworytka Częstochowa (hegemon76) 0+42
WT: Victory Leszno (Speed) - kaple (cyprian) 75+33
2 mecz: Power Gniezno (Hyziu) 5:1 (117:33)
YT: Power Gniezno (Hyziu), Unia Tarnów I (Eureka) 73+44
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Real Straszydle (Ruse) 33+0

Sportowa Masters Bydgoszcz - Ghosts of Dream Team 5-7 (149-151)
1. Org.:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 3-3
SMB:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula) 70 i 8
GoDT: Husaria Factor (waldiv), ROW (rekin67) 44 i 28
2. Org.:GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 2-4
SMB:GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 61 i 10
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666), KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 64 i 15

Stalowa Gwardia - Evil Tigers 6-6 (146:154)
1. Organizator: Szwadron Gniezno (Einstein) 3-3 (75:75)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) - Szwadron Gniezno (Einstein) 41 i 34
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 75 i 0
2. Organizator: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3-3 (71:79)
SG: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) - Stal_Piaski (seba761) 67 i 4
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Fc Moherteam (Guti) 57 i 22

Leszczyńska Bycza Siła - Krzyżacka Gwardia 1:9 (46:229)
1. organizator: Unia Leszno (Junior1995) WO 0:5 (0:125)
LBS: Unia Leszno (Junior1995) - Draco Squad Kościan (prosper)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - KS Adriana Toruń (adja)
2. organizator: scakanka pawłowice (sebol79) 1:5 (46:104)
LBS: scakanka pawłowice (sebol79) - Dragons De Feu (junak1) 36-10
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 45-59


7 kolejka 23.05.2014
Wild Tigers - Ghosts of Dream Team 8:4 (195:105)
mecz 1: Zdunek 4:2 (95:55)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Real Straszydle (Rusek) 71-24
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 35-20
mecz 2: Speed 4:2 (100:50)
WT: Victory Leszno (Speed) - kaple (cyprian) 74-26
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; unia tarnów19993 (anonim-04) 50-0

Young Tigers - Sportowa Masters Bydgoszcz 7:5 (171:129)
1 org: Power Gniezno (Hyziu) 3:3 (80:70)
YT: Power Gniezno (Hyziu), Magpies Zielona Góra (sroczkins) 70+10
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Paula Bydgoszcz (Paula) 54+16
2 org: Unia Tarnów I (Eureka) 4:2 (91:59)
YT: Unia Tarnów I (Eureka), Faworytka Częstochowa (hegemon76) 61+30
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 56+3

Evil Tigers - Krzyżacka Gwardia 6:6 (138:162)
1. organizator: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (62:88)
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 62-0
KG: Anioły UNIBAX (teves) - demon gniezno (Absolutnymozaj) 62-26
2. organizator: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3:3 (76:74)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Fc Moherteam (Guti) 62-14
KG: KS Adriana Toruń (adja) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 29-45

Stalowa Gwardia - Leszczyńska Bycza Siła 8-4 (218:82)
1 org: Szwadron Gniezno (Einstein) 5-1 (124:26)
SG: Szwadron Gniezno (Einstein) i Stal_Piaski (seba761) 51 i 73
LBS: Unia Leszno (Junior1995) ; Draco Squad Kościan (prosper) NS i 26
2 org: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3-3 (94:56)
SG: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i StalGorzow1947 (przemo1986) 75 i 19
LBS: scakanka pawłowice (sebol79) ; Dragons De Feu (junak1) 27 i 29


8 kolejka 30.05.2014
Evil Tigers - Wild Tigers 6:6 (156-144)
pierwszy mecz: 6:6 (155:145) Bonus: Evil Tigers
1 mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 2-4 (64:86)
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - 61 pkt i Ogry Zielona Góra (lukas) - 3 pkt
WT: Victory Leszno (Speed) - 64 pkt - kaple (cyprian) - 22 pkt
2 mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 4-2 (92:58)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki)- 65 pkt i Fc Moherteam (Guti) - 27 pkt
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - 58 pkt - Real Straszydle (Rusek) - 0 pkt

Leszczyńska Bycza Siła - Sportowa Masters Bydgoszcz 4-8 (75-154)
pierwszy mecz: 3:8 Bonus: Sportowa Masters Bydgoszcz
1 org: Draco Squad Kościan 1-5
LBS: Draco Squad Kościan : Unia Leszno (Junior1995) 2 - 0
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 54 i 23
2 org: scakanka pawłowice (sebol79) 3-3
LBS: scakanka pawłowice (sebol79) ; Dragons De Feu (junak1) 52 i 21
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula) 64 i 13

Krzyżacka Gwardia - Ghosts of Dream Team 9:3 (218:82)
pierwszy mecz: 8:4 Bonus: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 5:1 (114:36)
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - demon gniezno (Absolutnymozaj) 62-52
GoDT: Husaria Factor (waldiv) - KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 35-1
2. organizator: Anioły UNIBAX (teves) 4:2 (104:46)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - KS Adriana Toruń (adja) 73-31
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) - ROW (rekin67) 34-12

Stalowa Gwardia - Young Tigers 4:7 (100:175)
pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Young Tigers
1. Organizator - Szwadron Gniezno (Einstein) 0:5 (0:125)
SG: Szwadron Gniezno (Einstein) i Stal_Piaski (seba761)
YT: Power Gniezno (Hyziu), Magpies Zielona Góra (sroczkins)
2. Organizator - Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 4:2 (100:50)
SG: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i StalGorzow1947 (przemo1986) 75+25
YT: Unia Tarnów I (Eureka), Faworytka Częstochowa (hegemon76) 15+25

9 kolejka 6.06.2014
Sportowa Masters Bydgoszcz - Evil Tigers 5-7 (123-177)
pierwszy mecz: 4:8 Bonus ET

1. Organizator: Team Franko (ffrraanneekk1980) 3-3
SMB: Team Franko (ffrraanneekk1980) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 13 i 50
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 75 i 12
2. Organizator: Paula Bydgoszcz (Paula) 2-4
SMB: Paula Bydgoszcz (Paula) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 5 i 55
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Fc Moherteam (Guti) 67 i 23

Wild Tigers - Leszczyńska Bycza Siła 9:3 (221:89)
pierwszy mecz: 9:3 bonus: WT
1 org: Speed 4:2 (102:58)
WT: Victory Leszno (Speed) - kaple (cyprian) 69-23
LBS: Draco Squad Kościan : Unia Leszno (Junior1995) 56-2
2 org:Rusek 5:1 (119:31)
WT: Real Straszydle (Rusek) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 46-73
LBS: scakanka pawłowice (sebol79) ; Dragons De Feu (junak1) 0-31

Young Tigers - Krzyżacka Gwardia 4:8 (100:200)
pierwszy mecz: 4:8 Bonus: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 1:5 (31:119)
YT: Faworytka Częstochowa (hegemon76) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 30-1
KG: Anioły UNIBAX (teves) - KS Adriana Toruń (adja) 75-44
2. organizator: Power Gniezno (Hyziu) 3:3 (69:81)
YT: Power Gniezno (Hyziu) - Unia Tarnów I (Eureka) 69-BS
KG: demon gniezno (Absolutnymozaj) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 51-30

Ghosts of Dream Team - Stalowa Gwardia 6-6 (148:151)
pierwszy mecz: 3:9 bonus: SG
1 mecz: GoDT-SG 3-3 (74:75)
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; unia tarnów19993 (anonim-04) 50 i 24
SG: Szwadron Gniezno (Einstein) i Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) NS i 75
2 mecz: GoDT-SG 3-3 (74:76)
GoDT: ROW (rekin67) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 21 i 53
iSG: Stal_Piaski (seba761) i StalGorzow1947 (przemo1986) 51 i 25

10 kolejka 13.06.2014
Krzyżacka Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 9:3 (208:92)
pierwszy mecz: 8:4, Bonus: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: KS Adriana Toruń (adja) 5:1 (106:44)
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - KS Adriana Toruń (adja) 59-47
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) - Paula Bydgoszcz (Paula) 35-9
2. organizator: Anioły UNIBAX (teves) 4:2 (102:48)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - demon gniezno (Absolutnymozaj) 73-29
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) - Team Franko (ffrraanneekk1980) 48-0

Stalowa Gwardia - Wild Tigers 6-6 (129:171)
pierwszy mecz: 4:8, bonus: Wild Tigers
1 mecz: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3-3 (63:87)
SG: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) - Szwadron Gniezno (Einstein) 63 i NS
WT: Victory Leszno (Speed) - kaple (cyprian) 62 i 25
2 mecz: StalGorzow1947 (przemo1986) 3-3 (66:84)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) - Stal_Piaski (seba761) 44 i 22
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Real Straszydle (Rusek) 71 i 13

Evil Tigers - Young Tigers 8-4 (198-102)
pierwszy mecz: 8:4, Bonus: Evil Tigers
1. Organizator - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3-3 (78-72)
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 67 - 11
YT: Power Gniezno (Hyziu) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 58 - 14
2. Organizator - Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 5-1 (120-30)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Fc Moherteam (Guti) 71 - 49
YT: Unia Tarnów I (Eureka) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 0 - 30

Leszczyńska Bycza Siła - Ghosts of Dream Team 5:7 (145:155)
pierwszy mecz: 4:8 bonus: GoDT
1 Org: Draco Squad Kościan 3:3 (79:71)
LSB: Draco Squad Kościan : Unia Leszno (Junior1995) 4-75
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 43-28
2 Org: scakanka pawłowice (sebol79) 2:4 (66:84)
LSB: scakanka pawłowice (sebol79) ; Dragons De Feu (junak1) 38-28
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 55-29


11 kolejka 20.06.2014
Wild Tigers - Krzyżacka Gwardia 4:8 (100:200)
pierwszy mecz: 8:4 Bonus: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: Victory Leszno (Speed) 3:3 (65:85)
WT: Victory Leszno (Speed) - kaple (cyprian) 64-1
KG: Anioły UNIBAX (teves) - demon gniezno (Absolutnymozaj) 61-24
2. organizator: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 1:5 (35:115)
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Real Straszydle (Rusek) 26-9
KG: KS Adriana Toruń (adja) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 59-56

Sportowa Masters Bydgoszcz - Stalowa Gwardia 4-8 (126-174)
Pierwszy mecz 5-7, bonus: SG
1mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 2-4
SMB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 62 i 3
SG: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) - KugelSpeed (kugel99) 63 i 22
2mecz: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 2-4
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula) 61 i 0
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) - Stal_Piaski (seba761) 26 i 63

Young Tigers - Leszczyńska Bycza Siła 9:3 (199:101)
Pierwszy mecz 8-4, bonus: Young Tigers
1. Organizator - Power Gniezno (Hyziu) 4:2 (83:67)
YTJęzykower Gniezno (Hyziu) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 63-20
LBS: Draco Squad Kościan - Unia Leszno (Junior1995) 62-5
2. Organizator - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 5:1 (116:34)
YT:Unia Tarnów I (Eureka) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 66-50
LBS: scakanka pawłowice (sebol79) - Dragons De Feu (junak1) 13-21

Ghosts of Dream Team - Evil Tigers 4-8 (118-182)
Pierwszy mecz 4-8, bonus: Evil Tigers
1. Organizator: Husaria Factor (waldiv) 3-3 (79-71)
GDT: Husaria Factor (waldiv) 48 pkt ; ROW (rekin67) 31 pkt
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 71 pkt i Ogry Zielona Góra (lukas) 0 pkt
2. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 1-5 (39-111)
GDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) 25 pkt; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 14 pkt
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 68 pkt i Fc Moherteam (Guti) 43 pkt


12 kolejka 27.06.2014
Sportowa Masters Bydgoszcz - Wild Tigers 6-6 (134-166)
pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Wild Tigers
1 mecz: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 3-3
SMB: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Paula Bydgoszcz (Paula) 36 i 25
WT: Victory Leszno (Speed) - kaple (cyprian) 75 i 14
2 mecz: Team Franko (ffrraanneekk1980) 3-3
SMB: Team Franko (ffrraanneekk1980) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 1 i 72
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Real Straszydle (Rusek) 43 i 34

Young Tigers - Ghosts of Dream Team 8:4 (200:100)
pierwszy mecz: 7:5 Bonus: Young Tigers
1. Organizator - Power Gniezno (Hyziu) 3:3 (81:69)
YTJęzykower Gniezno (Hyziu) - Magpies Zielona Góra (sroczkins) 72+9
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 38+31
2. Organizator - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 5:1 (119:31)
YT: Unia Tarnów I (Eureka) - Faworytka Częstochowa (hegemon76) 68+51
GoDT: ROW (rekin67) ; unia tarnów19993 (anonim-04) 31+NS

Leszczyńska Bycza Siła - Evil Tigers WO 0:10
pierwszy mecz: 5:7 Bonus: Evil Tigers

Stalowa Gwardia - Krzyżacka Gwardia 4:8 (106:194)
pierwszy mecz: 4:8 Bonus: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: StalGorzow1947 (przemo1986) 1:5 (35:115)
SG: StalGorzow1947 (przemo1986) - KugelSpeed (kugel99) 33-2
KG: Anioły UNIBAX (teves) - demon gniezno (Absolutnymozaj) 75-40
2. organizator: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 3:3 (71:79)
SG: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) - Stal_Piaski (seba761) 61-10
KG: KS Adriana Toruń (adja) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 33-46


13 kolejka 4.07.2014
Wild Tigers - Young Tigers 4:2 (96:54)
pierwszy mecz: 5:7 (141:159), bonus: Wild Tigers
1. Organizator Speed 4:2 (96:54)
WT: Victory Leszno (Speed) - kaple (cyprian) , 70+26
YT: Power Gniezno (Hyziu), Magpies Zielona Góra (sroczkins) 53+1
2. Organizator - Rusek 0:0
WT: ZKS Zdunk Rzeszów (Zdunek) - Real Straszydle (Rusek) ,
YT: Unia Tarnów I (Eureka), Faworytka Częstochowa (hegemon76)

Ghosts of Dream Team - Sportowa Masters Bydgoszcz WO 0:10
pierwszy mecz: 7:5 bonus: Sportowa Masters Bydgoszcz

Evil Tigers - Stalowa Gwardia 6-6 (161:139)
pierwszy mecz: 6:6 (154:146), bonus: Evil Tigers
1mecz: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3-3 (71:79)
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas) 68 i 3
SG: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i KugelSpeed (kugel99) 57 i 22
2mecz: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3-3 (90:60)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) i Fc Moherteam (Guti) 74 i 16
SG: Stal_Piaski (seba761) i StalGorzow1947 (przemo1986) 37 i 23

Krzyżacka Gwardia - Leszczyńska Bycza Siła WO 10:0
pierwszy mecz: 9:1 bonus: Krzyżacka Gwardia

14 kolejka 11.07.2014
Ghosts of Dream Team - Wild Tigers
pierwszy mecz: 4:8 bonus:

Sportowa Masters Bydgoszcz - Young Tigers 5-7 (126-174)
pierwszy mecz: 5:7 bonus: Young Tigers
1 mecz: FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 2-4
SMB:FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) i Team Franko (ffrraanneekk1980) 51 i 3
YT: Power Gniezno (Hyziu), Magpies Zielona Góra (sroczkins) 74 i 22
2 mecz: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 3-3
SMB:GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Paula Bydgoszcz (Paula) 63 i 9
YT: Unia Tarnów I (Eureka), Faworytka Częstochowa (hegemon76) 52 i 26

Krzyżacka Gwardia - Evil Tigers 4:7 (103:172)
pierwszy mecz: 6:6 bonus: Evil Tigers
1. organizator: KS Adriana Toruń (adja) WO 0:5 (0:125)
KG: KS Adriana Toruń (adja) - demon gniezno (Absolutnymozaj)
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) i Ogry Zielona Góra (lukas)
2. organizator: Anioły UNIBAX (teves) 4:2 (103:47)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 68-35
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Fc Moherteam (Guti) 44-3

Leszczyńska Bycza Siła - Stalowa Gwardia WO 0:10
pierwszy mecz: 4:8 bonus: Stalowa Gwardia

15 kolejka 18.07.2014
Finał:
Evil Tigers - Krzyżacka Gwardia 6:6 (132:168)
1. organizator: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) 3:3 (63:87)
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 63-0
KG: Anioły UNIBAX (teves) - demon gniezno (Absolutnymozaj) 62-25
2. organizator: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) 3:3 (69:81)
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Fc Moherteam (Guti) 59-10
KG: KS Adriana Toruń (adja) - Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 41-40

mecz o 3 miejsce:
Young Tigers - Wild Tigers 5:7 (144:156)
1 mecz: Faworytka Częstochowa (hegemon76) 2:4 (56:94)
YT: Magpies Zielona Góra (sroczkins), Faworytka Częstochowa (hegemon76) 7-49
WT: Victory Leszno (Speed) - kaple (cyprian) 75-19
2 mecz: Power Gniezno (Hyziu) 3:3 (88:62)
YT: Power Gniezno (Hyziu), Unia Tarnów I (Eureka) 26-62
WT: ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) - Real Straszydle (Rusek) 33-29

mecz o 5 miejsce:
Sportowa Masters Bydgoszcz - Stalowa Gwardia 6-6 (141-159)
1 org: Paula Bydgoszcz (Paula) 3-3
SMB: Paula Bydgoszcz (Paula) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 15 I 59
SG: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i KugelSpeed (kugel99) 66 I 10
2 org: Team Franko (ffrraanneekk1980) 3-3
SMB: Team Franko (ffrraanneekk1980) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 0 I 67
SG: Stal_Piaski (seba761) i StalGorzow1947 (przemo1986) 35 I 48

baraż:
Speedway Tigers - Ghosts of Dream Team 6:6 (161:139)
mecz 1: Polonia Osielsko (matti_1) 1:5 (49:101)
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Osielsko (matti_1) 23 i 26
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 63 i 38
mecz 2: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 5:1 (112:38)
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lubella Lublin (Roko) 73 i 39
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 22 i 16


16 kolejka 25.07.2014
Finał:
Krzyżacka Gwardia - Evil Tigers 7:5 (180:120)
pierwszy mecz: 6:6 (168:132), zwycięża: Krzyżacka Gwardia
1. organizator: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 3:3 (81:69)
KG: Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - demon gniezno (Absolutnymozaj) 50-31
ET: Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) - Ogry Zielona Góra (lukas) 69-0
2. organizator: Anioły UNIBAX (teves) 4:2 (99:51)
KG: Anioły UNIBAX (teves) - KS Adriana Toruń (adja) 70-29
ET: Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) - Fc Moherteam (Guti) 46-5

mecz o 3 miejsce:
Wild Tigers - Young Tigers 0:0
pierwszy mecz: 7:5 brąz: WT

mecz o 5 miejsce:
Stalowa Gwardia - Sportowa Masters Bydgoszcz 8-4 (190-110)
pierwszy mecz 6-6 (159-141) 5 msc Stalowa Gwardia
1 org: KugelSpeed (kugel99) 4-2
SG: KugelSpeed (kugel99) i Stal_Piaski (seba761) 31 i 74
SMB: Team Franko (ffrraanneekk1980) i FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) 0 i 45
2 org: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) 4-2
SG: Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) i StalGorzow1947 (przemo1986) 67 i 18
SMB: Paula Bydgoszcz (Paula) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik) 7 i 58

baraż:
Ghosts of Dream Team - Speedway Tigers
6:6 (169:131)
Pierwszy mecz: 6:6 (139:161) awans: GoDT
mecz 1: ROW (rekin67) 4:2 (102:48)
GoDT: ROW (rekin67) ; Husaria Factor (waldiv) 40 i 62
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Lubella Lublin (Roko) 0 i 48
mecz 2: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2:4 (67:83)
GoDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 29 i 38
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Polonia Osielsko (matti_1) 50 i 33
Odpowiedz
#2
I LIGA MIAST


Końcowa Kolejność:

1. POLSKA GWARDIA
2. SPEEDWAY TIGERS
3. SPORTOWA BYDGOSZCZ
4. JUNIOR TIGERS
5. TORUŃSKA GWARDIA
6. LITTLEBIG DREAM TEAM
7. SPORTOWA JUNIOR BYDGOSZCZ
8. LESZCZYŃSKA SIŁA RAŻENIA

Po rundzie zasadniczej:

1. POLSKA GWARDIA 14-12-2-0-6-13 119:45 45
2. SPEEDWAY TIGERS 13-9-3-2-7-12 109:54 39
3. SPORTOWA BYDGOSZCZ 14-9-2-3-5-10 101:56 35
4. JUNIOR TIGERS 14-7-3-4-4-8 95:61 29
5. TORUŃSKA GWARDIA 14-6-0-8-2-6 73:91 20
6. LITTLEBIG DREAM TEAM 14-4-0-10-2-3 60:104 13
7. SPORTOWA JUNIOR BYDGOSZCZ 13-3-0-11-1-4 67:96 11
8. LESZCZYŃSKA SIŁA RAŻENIA 14-0-0-14-0-0 5:138 0

Wystąpiono w składach:

Polska Gwardia
1. Polmo (mendzel) - 1 liga
2. Bicycle (telkosr) - 3 liga
3. Lane Masters Terminator (Iceman) - 2 liga
4. Vittoria Korczyna (skubal) - 2 liga
Kapitan: telkosr


Speedway Tigers
1. Polonia Osielsko (matti_1) - 1 liga
2. Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - 1 liga
3. Lubella Lublin (Roko) - 2 liga
4. Ostrowskie Diabły (Casaletto) - 2 liga
Kapitan: matti_1


Sportowa Bydgoszcz
1. BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - 1 liga
2. Speed Fordon (speed_55) - 1 liga
3. ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) - 2 liga
4. Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - 3 liga

Junior Tigers
[i]1. Promień Żary (ukppku) - 1 liga
2. OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - 1 liga
3. Wybrzeze (specjal2009) - 2 liga
4. Speedy Sid (mox) - 2 liga
Kapitan: Hyziu


Toruńska Gwardia
1. KS TATRA TORONTO (ptaszek74) - 3 liga
2. Primavera Toruń (piotrowskp) - 4 liga
3. Apator Toruń (Kwiatek) - 4 liga
4. Krzyżacy (mario) - 4 liga
5. KS Apator Toruń (Sleevin) - 4 liga
Kapitan: kamykov


LittleBig Dream Team
1. RehaMed Złotów] (Zyga87) - 3 liga
2. Polonia Glesno (jurekspx) - 4 liga
3. TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) - 4 liga
4. KS Stal Bedford (cwergon) - 3 liga
5. Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) - 3 liga
6. Speedway Euphoria (Mattex) - 5 liga
Kapitan: Zyga87


Sportowa Junior Bydgoszcz
1. StachuTeam (Davido100) - 3 liga
2. Polonia 1920 (Polonista-1975) - 4 liga
3. Orliki Fordon (Vinyll) - 3 liga
4. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) - 5 liga

Leszczyńska Siła Rażenia
[i]1. WKS Unia Wojnowice (ggregory93) - 3 liga
2. Troja Pawłowice (franc) - 4 liga
3. Bulsi Leszno (Szymon2782) - 4 liga
4. Aromor Leszno (Wisnia) - 4 liga
Kapitan: ggregory93




1 kolejka 11.04.2014
Junior Tigers - Leszczyńska Siła Rażenia 8:3 (198:77)
1. Organizator - Promień Żary (ukppku) 3:2 (73:52)
JT: Promień Żary (ukppku), Wybrzeze (specjal2009) 73+NS
LSR: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) - Troja Pawłowice (franc) 52+NS
2. Organizator - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 5:1 (125:25)
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973), Speedy Sid (mox) 73+52
LSR: Bulsi Leszno (Szymon2782) - Aromor Leszno (Wisnia) NS+25

Polska Gwardia - Speedway Tigers 6:6 (159:141)
1. Organizator: Bicycle (telkosr) 1:5 (43:107)
PG: Bicycle (telkosr) i Lane Masters Terminator (Iceman) 12 i 31
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) i Lubella Lublin (Roko) 75 i 32
2. Organizator: Vittoria Korczyna (skubal) 5:1 (116:34)
PG: Polmo (mendzel) i Vittoria Korczyna (skubal) 74 i 42
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) i Polonia Osielsko (matti_1) 34 i 0

Toruńska Gwardia - LittleBig Dream Team 9:3 (200:100)
1. organizator: Primavera Toruń (piotrowskp) 5:1 (118:32)
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - Krzyżacy (mario) 65-53
LbDT: RehaMed Złotów (Zyga87) - KS Stal Bedford (cwergon) 18-14
2. organizator: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 4:2 (82:68)
TG: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) - Apator Toruń (Kwiatek) 49-33
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) - Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 37-31

Sportowa Bydgoszcz - Sportowa Junior Bydgoszcz 10-2 (221-79)
1 org: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 5-1
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 46 i 60
SJB: StachuTeam (Davido100) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 34 i 10
2 org: Speed Fordon (speed_55) 5-1
SB: Speed Fordon (speed_55) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 75 i 40
SJB: Orliki Fordon (Vinyll) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 35 i 0


2 kolejka 18.04.2014
Leszczyńska Siła Rażenia - Polska Gwardia 2-10 (49:250)
1. Organizator - ggregoru93 1-5
LSR: WKS Unia Wojnowice (ggregory93) - Troja Pawłowice (franc) 5 i 20
PG: Bicycle (telkosr) i Polmo (mendzel) 50 i 75
2. Organizator - Wisnia 1-5
LSR: Bulsi Leszno (Szymon2782) - Armor Leszno (Wisnia) 0 i 24
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) i Vittoria Korczyna (skubal) 69 i 56

Speedway Tigers - Junior Tigers 6:6 (170:130)
1. Organizator - Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 4:2 (110:40)
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) i Lubella Lublin (Roko) 74 i 36
JT: Promień Żary (ukppku) Wybrzeze (specjal2009) 0 i 40
2. Organizator - Polonia Osielsko (matti_1) 2:4 (60:90)
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) i Polonia Osielsko (matti_1) 35 i 25
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) Speedy Sid (mox) 61 i 29

LittleBig Dream Team - Sportowa Bydgoszcz 3-9 (84-216)
1 org: Marek79 (TARZAN`S TEAM TARNÓW)
LbDT: TARZAN`S TEAM TARNÓW (Marek79), KS Stal Bedford (cwergon) 20 i 19
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 61 i 50
2 org: Zyga87 (RehaMed Złotów)
LbDT: RehaMed Złotów (Zyga87), Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 13 i 32
SB: Speed Fordon (speed_55) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 74 i 31

Sportowa Junior Bydgoszcz - Toruńska Gwardia 4-8 (124-176)
1. organizator: StachuTeam (Davido100) 1-5
SJB: StachuTeam (Davido100) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 26 i 31
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 42 i 51
2. organizator: Orliki Fordon (Vinyll) 3-3
SJB: Orliki Fordon (Vinyll) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 62 i 5
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - Krzyżacy (mario) 48 i 35

3 kolejka 25.04.2014
Polska Gwardia - LittleBig Dream Team 10:2 (236:64)
1. Organizator: Lane Masters Terminator (Iceman) 5:1 (121:29)
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) i Bicycle (telkosr) 67 i 54
LbDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007); TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 18 i 11
2. Organizator: Vittoria Korczyna (skubal) 5:1 (115:35)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) i Polmo (mendzel) 44 i 71
LbDT: RehaMed Złotów] (Zyga87); Speedway Euphoria (Mattex) 24 i 11

Junior Tigers - Sportowa Junior Bydgoszcz 8:3 (180:95)
1. Organizator - Promień Żary (ukppku) 5:1 (109:41)
JT: Promień Żary (ukppku), Wybrzeze (specjal2009) 51+58
SJB: Orliki Fordon (Vinyll), Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 41+0
2. Organizator - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 3:2 (71:54)
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973), Speedy Sid (mox) 71+NS
SJB: StachuTeam (Davido100), Polonia 1920 (Polonista-1975) NS+54

Sportowa Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Rażenia 10:0
brak składu gości

Toruńska Gwardia - Speedway Tigers 2:10 (85:215)
1. organizator: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 1:5 (31:119)
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 14-17
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lubella Lublin (Roko) 75-44
2. organizator: Primavera Toruń (piotrowskp) 1:5 (54:96)
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - Krzyżacy (mario) 37-17
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Osielsko (matti_1) 59-37


4 kolejka 2.05.2014
LittleBig Dream Team - Junior Tigers 2:10 (85:215)
1. Organizator - Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 1:5 (46:104)
LbDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) ; TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 28 pkt ; 18 pkt
JT: Promień Żary (ukppku) ; Wybrzeze (specjal2009) 40 pkt ; 64 pkt
2. Organizator - KS Stal Bedford (cwergon) 1:5 (39:111)
LbDT: KS Stal Bedford (cwergon) ; RehaMed Złotów (Zyga87) 23 pkt ; 16 pkt
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) ; Speedy Sid (mox) 61 pkt ; 50 pkt

Sportowa Junior Bydgoszcz - Polska Gwardia 4-8 (116-184)
1. Organizator - Polonia 1920 (Polonista-1975) 3-3
SJB : Polonia 1920 (Polonista-1975) i Orliki Fordon (Vinyll) 36 i 54
PG: Bicycle (telkosr) i Polmo (mendzel) 60 i NS
2. Organizator - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 1-5
SJB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i StachuTeam (Davido100) 1 i 25
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) i Vittoria Korczyna (skubal) 66 i 58

Speedway Tigers - Sportowa Bydgoszcz 5-7 (115-170)
1 org: Polonia Osielsko (matti_1) 1-5
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Osielsko (matti_1) NS i 40
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 63 i 47
2org: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 4-2
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lubella Lublin (Roko) 65 i 10
SB: Speed Fordon (speed_55) i ROW Manhattan Rybnik (kyjo81) 60 i 0

Leszczyńska Siła Rażenia - Toruńska Gwardia WO 0-10


5 kolejka 9.05.2014
Junior Tigers - Polska Gwardia 4:7 (84:191)
1. Organizator - Promień Żary (ukppku) 0:5 (0:125)
JT: Promień Żary (ukppku), Wybrzeze (specjal2009)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Polmo (mendzel)
2. Organizator - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 4:2 (84:66)
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973), Speedy Sid (mox)
55+29
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) - Bicycle (telkosr) 45+21

Toruńska Gwardia - Sportowa Bydgoszcz 3-9 (105-195)
1. organizator: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 1-5
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 16 i 36
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 61 i 37
2. organizator: Primavera Toruń (piotrowskp) 2-4
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - Krzyżacy (mario) 38 i 15
SB: Speed Fordon (speed_55) - Zwol-ltek (Zwolen) 75 i 22

Leszczyńska Siła Rażenia - Speedway Tigers 0:10 (0:250)

LittleBig Dream Team - Sportowa Junior Bydgoszcz 7-5 (151-149)
1 org: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 5-1
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79), Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 41 i 47
SJB: StachuTeam (Davido100) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 39 i 23
2 org: Speedway Euphoria (Mattex) 2-4
LbDT: Speedway Euphoria (Mattex), KS Stal Bedford (cwergon) 9 i 54
SJB: Orliki Fordon (Vinyll) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 69 i 18


6 kolejka 16.05.2014
Sportowa Bydgoszcz - Junior Tigers 6:6 (154:146)
1. Organizator - Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 4:2 (98:52)
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) , Speed Fordon (speed_55) 27+71
JT: Promień Żary (ukppku) Wybrzeze (specjal2009) 0+52
2. Organizator - Zwol-ltek (Zwolen) 2:4 (56:94)
SB: Zwol-ltek (Zwolen) , BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 5+51
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) Speedy Sid (mox) 57+37

Polska Gwardia - Toruńska
Gwardia
10-2 (238-62)
1. organizator: Vittoria Korczyna 5-1 (118-32)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Polmo (mendzel) 44 i 74
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 9 i 23
2. organizator: Lane Masters Terminator 5-1 (120-30)
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) - Bicycle (telkosr) 65 i 55
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - Krzyżacy (mario) 30 i NS

Sportowa Junior Bydgoszcz - Leszczyńska Siła Rażenia WO 10:0

Speedway Tigers - LittleBig Dream Team 10:2 (233:67)
1 org.: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 5:1 (125:25)
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lubella Lublin (Roko) 75 i 50
LBDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007); TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 14 i 11
2. org.: Polonia Osielsko (matti_1) 5:1 (108:42)
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Osielsko (matti_1) 62 i 46
LBDT: KS Stal Bedford (cwergon); RehaMed Złotów (Zyga87) 42 i 0


7 kolejka 23.05.2014
Junior Tigers - Toruńska Gwardia 5:6 (118:156)
1. organizator: Speedy Sid (mox) WO 0:5 (0:125)
JT: Speedy Sid (mox), brak drugiej drużyny
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74)
2. organizator: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 5:1 (118:31)
JT: Wybrzeze (specjal2009) - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 57-61
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - Krzyżacy (mario) 31-NS

Sportowa Bydgoszcz - Polska Gwardia 3-8 (78-197)
1. organizator: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) WO (0-125)
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Polmo (mendzel)
2. organizator: Speed Fordon (speed_55) 3-3
SB: Speed Fordon (speed_55) i Zwol-ltek (Zwolen) 74 i 4
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) - Bicycle (telkosr) 37 i 35

Leszczyńska Siła Rażenia - LittleBig Dream Team WO 0:10

Sportowa Junior Bydgoszcz - Speedway Tigers 3:9 (72:228)
1. organizator: StachuTeam (Davido100) 2:4 (47:103)
SJB: StachuTeam (Davido100) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 42 i 5
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Osielsko (matti_1) 62 i 41
2. organizator: Orliki Fordon (Vinyll) 1:5 (25:125)
SJB: Orliki Fordon (Vinyll) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 20 i 5
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lubella Lublin (Roko) 75 i 50


8 kolejka 30.05.2014
Leszczyńska Siła Rażenia - Junior Tigers WO 0:10
pierwszy mecz: 3:8 Bonus: Junior Tigers

Speedway Tigers - Polska Gwardia 6:6 (170:130)
pierwszy mecz: 6:6 (141:159) Bonus: Speedway Tigers
1. organizator: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 4:2 (99:51)
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lubella Lublin (Roko) 71 i 28
PG: Polmo (mendzel) - Vittoria Korczyna (skubal) 45 i 6
2. organizator: Polonia Osielsko (matti_1) 2:4 (71:79)
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Osielsko (matti_1) 39 i 32
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) - Bicycle (telkosr) 41 i 38

LittleBig Dream Team - Toruńska Gwardia 3:9 (114:186)
pierwszy mecz: 3:9 Bonus: Toruńska Gwardia
1. organizator: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 1:5 (64:86)
LBDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) - Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)37-27
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 37-49
2. organizator: Speedway Euphoria (Mattex) 2:4 (50:100)
LBDT: Speedway Euphoria (Mattex) - KS Stal Bedford (cwergon) 0-50
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - KS Apator Toruń (Sleevin) 65-35

Sportowa Junior Bydgoszcz - Sportowa Bydgoszcz 3-9 (95-205)
pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Sportowa Bydgoszcz
1 org: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 2-4
SJB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Orliki Fordon (Vinyll) 3 i 48
SB: Speed Fordon (speed_55) i Zwol-ltek (Zwolen) 75 i 24
2 org: Polonia 1920 (Polonista-1975) 1-5
SJB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i StachuTeam (Davido100) 14 i 30
SB BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 43 i 63

9 kolejka 6.06.2014
Polska Gwardia - Leszczyńska Siła Rażenia 10:0
pierwszy mecz: 10:2 bonus: PG

Junior Tigers - Speedway Tigers 5:7 (121:179)
pierwszy mecz: 6:6 bonus Speedway Tigers
1. organizator: Promień Żary (ukppku) 4:2 (91:59)
JT: Promień Żary (ukppku) - Wybrzeze (specjal2009) 29+62
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Osielsko (matti_1) 32+27
2. organizator: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 1:5 (30:120)
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - Speedy Sid (mox) 3+27
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lubella Lublin (Roko) 75+45

Sportowa Bydgoszcz - LittleBig Dream Team 8-4 (188-122)
pierwszy mecz: 9:3 bonus: SB
1. Organizator:Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 5-1
SB:Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster)i Speed Fordon (speed_55) 41 i 74
LBDT: Speedway Euphoria (Mattex) - KS Stal Bedford (cwergon) NS i 35
2 Organizator:BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 3-3
SB:BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Zwol-ltek (Zwolen) 63 i 10
LBDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) - Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 34 i 43

Toruńska Gwardia - Sportowa Junior Bydgoszcz 7:5 (145:155)
pierwszy mecz: 8:4 bonus: Toruńska Gwardia
1. organizator: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 5:1 (90:60)
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 44-46
SJB: StachuTeam (Davido100) - Polonia 1920 (Polonista-1975) 18-42
2. organizator: Primavera Toruń (piotrowskp) 2:4 (55:95)
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - Krzyżacy (mario) 55-NS
SJB: Orliki Fordon (Vinyll) - Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 70-25

10 kolejka 13.06.2014
LittleBig Dream Team - Polska Gwardia 2:10 (76-224)
pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Polska Gwardia
1. organizator: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 1:5 (35-115)
LBDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007), TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 25, 10
PG: Polmo (mendzel) - Vittoria Korczyna (skubal) 71, 44
2. organizator: KS Stal Bedford (cwergon) 1:5 (41-109)
LBDT: KS Stal Bedford (cwergon), Speedway Euphoria (Mattex) 41, NS
PG: Lane Masters Terminator (Iceman) - Bicycle (telkosr) 62, 47

Sportowa Junior Bydgoszcz - Junior Tigers 4:8 (117:183)
pierwszy mecz: 3:8, Bonus: Junior Tigers
1. Organizator - StachuTeam (Davido100) 3:3 (77:73)
SJB: StachuTeam (Davido100) , Polonia 1920 (Polonista-1975) 40+37
JT: Promień Żary (ukppku) Wybrzeze (specjal2009) BS + 73
2. Organizator - Orliki Fordon (Vinyll) 1:5 (40:110)
SJB: Orliki Fordon (Vinyll) , Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 40+0
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) Speedy Sid (mox) 64+46

Leszczyńska Siła Rażenia - Sportowa Bydgoszcz WO 0:10
pierwszy mecz: 0:10,Bonus Sportowa Bydgoszcz

Speedway Tigers - Toruńska Gwardia 7:4 (178:97)
pierwszy mecz: 10:2, Bonus: Speedway Tigers
1. organizator: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 5:1 (118:32)
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lubella Lublin (Roko) 75 i 43
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 16 i 16
2. organizator: Polonia Osielsko (matti_1) 2:3 (60:65)
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Osielsko (matti_1) 0 i 60
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) 65


11 kolejka 20.06.2014
Junior Tigers - LittleBig Dream Team 9-3 (212-88)
pierwszy mecz: 10-2 Bonus: Junior Tigers
1. Organizator: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 5-1(107-43)
JT:Wybrzeze (specjal2009) - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 63-44
LBDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) - TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 28-15
2. Organizator: Speedy Sid (mox) 4-2 (105-45)
JT: Speedy Sid (mox) - Promień Żary (ukppku) 65-40
LBDT: KS Stal Bedford (cwergon) - Speedway Euphoria (Mattex) 45-NS

Polska Gwardia - Sportowa Junior Bydgoszcz 10-2 (219-81)
pierwszy mecz: 8:4, bonus PG
1 org: Bicycle (telkosr) 5-1
PG: Bicycle (telkosr) i Lane Masters Terminator (Iceman) 58 i 47
SJB: Orliki Fordon (Vinyll) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 45 i 0
2 org: Vittoria Korczyna (skubal) 5-1
PG: Vittoria Korczyna (skubal) i Polmo (mendzel) 43 i 71
SJB: StachuTeam (Davido100) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 19 i 17

Sportowa Bydgoszcz - Speedway Tigers 4:8 (118:182)
pierwszy mecz: 7:5, bonus ST
1. organizator:Speed Fordon (speed_55) 3:3 (71:79)
SB: Speed Fordon (speed_55) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 71 i 0
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Polonia Osielsko (matti_1) 52 i 27
2. organizator: Zwol-ltek (Zwolen) 1:5 (47:103)
SB: Zwol-ltek (Zwolen) i BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 4 i 43
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Lubella Lublin (Roko) 59 i 44

Toruńska Gwardia - Leszczyńska Siła Rażenia WO 10:0
pierwszy mecz: 10:0 Bonus: Toruńska Gwardia


12 kolejka 27.06.2014
Polska Gwardia - Junior Tigers 7:5 (157:143)
pierwszy mecz: 7:4 Bonus: Polska Gwardia
1 mecz - org. Vittoria Korczyna (skubal) 3:3 (68:82)
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Polmo (mendzel) 14 - 54
JT: Wybrzeze (specjal2009) - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 46 - 36
2 mecz - org. Bicycle (telkosr) 4:2 (89:61)
PG: Bicycle (telkosr) - Lane Masters Terminator (Iceman) 54 - 35
JT: Speedy Sid (mox) - Promień Żary (ukppku) 19 - 42

Sportowa Bydgoszcz - Toruńska Gwardia
pierwszy mecz: 9:3 Bonus: Sportowa Bydgoszcz 8:4 (194:105)
1. organizator: Zwol-ltek (Zwolen) 3:3 (85:65)
SB: Zwol-ltek (Zwolen) - Speed Fordon (speed_55) 10-75
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 28-37
2. organizator: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) 5:1 (109:40)
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 66-43
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - KS Apator Toruń (Sleevin) 40-NS

Speedway Tigers - Leszczyńska Siła Rażenia 10:0 (125:0)
pierwszy mecz: 10:0 Bonus: Speedway Tigers

Sportowa Junior Bydgoszcz - LittleBig Dream Team 5-7 (161-139)
pierwszy mecz: 5:7 Bonus: LittleBig Dream Team
1. Organizator: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 4-2
SJB:Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Orliki Fordon (Vinyll) 27 i 66
LBDT: KS Stal Bedford (cwergon), Polonia Glesno(jurekspx) 57 i 0
2. Organizator: Polonia 1920 (Polonista-1975) 1-5
SJBJęzykolonia 1920 (Polonista-1975) i StachuTeam (Davido100) 28 i 40
LBDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007), TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 40 i 42


13 kolejka 4.07.2014
Junior Tigers - Sportowa Bydgoszcz 3-3 (76-74)
pierwszy mecz: 6:6 (146:154), Bonus: Sportowa BydgoszczJ
1 org: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 0-0
JT: Promień Żary (ukppku) - OSKA Solec Kujawski (OSA1973) 0 - 0
SB: Zwol-ltek (Zwolen) i Speed Fordon (speed_55) 0 - 0
2 org: Speedy Sid (mox) 3-3
JT: Speedy Sid (mox) - Wybrzeze (specjal2009) 21 i 55
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 53 i 21

Toruńska Gwardia - Polska Gwardia 2:10 (72:228)
pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Polska Gwardia
1. organizator: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 1:5 (44:106)
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 17-27
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Polmo (mendzel) 31-75
2. organizator: Primavera Toruń (piotrowskp) 1:5 (28:122)
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - KS Apator Toruń (Sleevin) 28-NS
PG: Bicycle (telkosr) - Lane Masters Terminator (Iceman) 57-65

Leszczyńska Siła Rażenia - Sportowa Junior Bydgoszcz 0:10 (0:125)
pierwszy mecz: 0:10 Bonus: Sportowa Junior Bydgoszcz

LittleBig Dream Team - Speedway Tigers 2:10 (77:223)
pierwszy mecz: 2:10 Bonus: Speedway Tigers
1. Organizator: KS Stal Bedford (cwergon) 1:5 (44:106)
LBDT: KS Stal Bedford (cwergon), Polonia Glesno(jurekspx) 44 i 0
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Osielsko (matti_1) 59 i 47
2. Organizator: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 1:5 (33:117)
LBDT: Banda Jonaków Zielona Góra (pj007), TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 22 i 11
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lubella Lublin (Roko) 71 i 46


14 kolejka 11.07.2014
Toruńska Gwardia - Junior Tigers 4:8 (96:204)
pierwszy mecz: 6:6 Bonus: Junior Tigers
1. organizator: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 3:3 (63:87)
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 33-30
JT: Promień Żary (ukppku) - Wybrzeze (specjal2009) 27-60
2. organizator: Primavera Toruń (piotrowskp) 1:5 (33:117)
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) 33
JT: OSKA Solec Kujawski (OSA1973) - Speedy Sid (mox) 63-54

Polska Gwardia - Sportowa Bydgoszcz 7:5 (170-130)
pierwszy mecz: 8:3 Bonus: Polska Gwardia
1 org: Bicyle (telkosr) 3:3 76-74
PG: Bicycle (telkosr) - Lane Masters Terminator (Iceman) 33-43
SB: Zwol-ltek (Zwolen) i Speed Fordon (speed_55) NS-74
2 org: Vittoria Korczyna (skubal) 4:2 94-56
PG: Vittoria Korczyna (skubal) - Polmo (mendzel) 26-68
SB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) 45-11

LittleBig Dream Team - Leszczyńska Siła Rażenia WO 10:0
pierwszy mecz: 10:0 Bonus: LittleBig Dream Team


Speedway Tigers - Sportowa Junior Bydgoszcz 5-7 (163-136)
pierwszy mecz: 9:3 Bonus: Speedway Tigers
1 org: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 4-2
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lubella Lublin (Roko) 24 i 75
SJB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Orliki Fordon (Vinyll) 50 i NS
2 org: Polonia Osielsko (matti_1) 1-5
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Osielsko (matti_1) 26 i 38
SJB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i StachuTeam (Davido100) 39 i 47

15 kolejka 18.07.2014
Baraż o awans:
Speedway Tigers - Ghosts of Dream Team 6:6 (161:139)
mecz 1: Polonia Osielsko (matti_1) 1:5 (49:101)
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Osielsko (matti_1) 23 i 26
GoDT: Husaria Factor (waldiv) ; ROW (rekin67) 63 i 38
mecz 2: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 5:1 (112:38)
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lubella Lublin (Roko) 73 i 39
GoDT: Demogorgon Wrocław (Asteck666) ; KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 22 i 16


mecz o 3 miejsce:
Junior Tigers - Sportowa Bydgoszcz 0-10 (0-250)

mecz o 5 miejsce:
LittleBig Dream Team - Toruńska Gwardia 7:4 (163:112)
1. organizator: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 5:1 (113:37)
LBDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) - Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 50-63
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 26-11
2. organizator: Polonia Glesno (jurekspx) 2:3 (50:75)
LBDT: Polonia Glesno (jurekspx) - KS Stal Bedford (cwergon) 50-0
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - KS Apator Toruń (Sleevin) 75-0


baraż o utrzymanie:
Little Dream Team - Sportowa Junior Bydgoszcz 4-8 (140-160)
1 org: Sparta Płowęż (Caradriel) 3-3
LDT: Sparta Płowęż (Caradriel) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) 56 i 32
SJB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Orliki Fordon (Vinyll) 2 i 60
2 org: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 1-5
LDT: Kociaki (Kacperek) ; Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 20 i 32
SJB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i StachuTeam (Davido100) 48 i 50


16 kolejka 25.07.2014
Baraż o awans:
Ghosts of Dream Team - Speedway Tigers
6:6 (169:131)
Pierwszy mecz: 6:6 (139:161) awans: GoDT
mecz 1: ROW (rekin67) 4:2 (102:48)
GoDT: ROW (rekin67) ; Husaria Factor (waldiv) 40 i 62
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Lubella Lublin (Roko) 0 i 48
mecz 2: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2:4 (67:83)
GoDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ; Demogorgon Wrocław (Asteck666) 29 i 38
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Polonia Osielsko (matti_1) 50 i 33

mecz o 3 miejsce:
Sportowa Bydgoszcz - Junior Tigers 10:0

mecz o 5 miejsce:
Toruńska Gwardia - LittleBig Dream Team 5:7 (142:158)
pierwszy mecz: 4:7 , zwycięża: LittleBig Dream Team
1. organizator: KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 3:3 (80:70)
TG: Apator Toruń (Kwiatek) - KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 40-40
LbDT: TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) - Polonia Glesno (jurekspx) 69-1
2. organizator: Primavera Toruń (piotrowskp) 2:4 (62:88)
TG: Primavera Toruń (piotrowskp) - KS Apator Toruń (Sleevin) 62-NS
LbDT: RehaMed Złotów (Zyga87) - Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 25-63

baraż o utrzymanie:
Sportowa Junior Bydgoszcz - Little Dream Team 8-4 [b](186-114)[/b]
pierwszy mecz: 8:4
mecz 1:Orliki Fordon (Vinyll) 3-3
SJB:Orliki Fordon (Vinyll) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 68 i 1
LDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; Falubazzz (stopek) 37 i 44
mecz 2: StachuTeam (Davido100) 5-1
SJB: StachuTeam (Davido100) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 56 i 61
LDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Sparta Płowęż (Caradriel) 33 i 0
Odpowiedz
#3
II LIGA MIAST


Klasyfikacja Końcowa:
1. STARA GWARDIA
2. LITTLE DREAM TEAM
3. ANIELSKA GWARDIA
4. LITTLE SPORTOWA BYDGOSZCZ
5. LITTLE TIGERS
6. MINI SPORTOWA BYDGOSZCZ
7. DREAM TEAM STARS

Po rundzie zasadniczej:
1. STARA GWARDIA 14-11-0-1-6-11 99:41 39
2. LITTLE DREAM TEAM 14-8-1-3-5-7 87:49 29
3. LITTLE SPORTOWA BYDGOSZCZ 14-6-3-3-3-6 72:65 24
4. ANIELSKA GWARDIA 14-4-5-3-3-8 75:69 24
5. LITTLE TIGERS 14-3-4-5-3-5 65:72 18
6. MINI SPORTOWA BYDGOSZCZ 14-2-1-9-1-2 54:88 8
7. DREAM TEAM STARS 14-1-0-11-0-1 34:102 3


Wystąpiono w składach:
Stara Gwardia
1. Czarni Inowrocław (Jack21) - 3 liga
2. wilczek (nadeczek) - 3 liga
3. Maja falubaz (Maja falubaz) - 3 liga
4. Predators Korczyna (bolek) - 2 liga
5. Lukas Lublin (Lukas86) - 2 liga
Kapitan: Jack21


Little Dream Team
1. Kościańskie Byki (MGRBarto) - 4 liga
2. Sparta Płowęż (Caradriel) - 3 liga
3. Fc Falubazik (demolka) - 4 liga
4. Kociaki (Kacperek) - 4 liga
5. Falubazzz (stopek) - 4 liga
6. Kozły Ofiarne (anonimowyateista) - 4 liga
Kapitan: MGRBarto


Anielska Gwardia
1. SDD Toruń (SantiagoDD) - 4 liga
2. Sparta Łysomice (Wodz) - 2 liga
3. Ks Rygiel Torun (bartas83) - 4 liga
4. ApatorS (Marcelinio) - 4 liga
5. KS Apator (grzechoo) - 4 liga
6. Alfa Lubicz (kielpin) - 4 liga
7. Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - 4 liga
Kapitan: SantiagoDD


Little Sportowa Bydgoszcz
1. Solino Inowrocław (MarekAureliusz) - 3 liga
2. AniBar Grudziądz (bartas1706) - 4 liga
3. Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 3 liga
4. POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 5 liga
Kapitan: ???


Little Tigers
1. Grom (nodrep) - 2 liga
2. WRZ (mundek) - 4 liga
3. Świry Tarnów (sylta88) - 4 liga
4. Chopper Tarnów (chopper) - 5 liga
Kapitan: Speed


Mini Sportowa Bydgoszcz
1. STARTLECHMA (lech) - 5 liga
2. BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - 5 liga
3. BKS Polonia (oczko007dk) - 6 liga
4. Zwol-ltek (Zwolen) - 4 liga
5. Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) - 4 liga

Dream Team Stars
[i]1. DKŻ Unia Dębica (Zuma07) - 5 liga
2. Rohan Dębica (Kempes) - 4 liga
3. Stal Dębica (Kacpi2000) - 5 liga
4. Club XXI (Faktycznie) - 5 liga
5. Marma Rzeszów Speedway Team[/b] (Lampart) - 5 liga
Kapitan: Zuma07




1 kolejka 11.04.2014
Little Sportowa Bydgoszcz - Stara Gwardia 2-10 (64:236)
1 mecz: LSB-StG 1-5 (27:123)
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 27 i 0
StG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lukas Lublin (Lukas86) 55 i 68
2 mecz: LSB-StG 1-5 (37:113)
LSB: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 35 i 2
StG: Predators Korczyna (bolek) i wilczek (nadeczek) 53 i 60

Mini Sportowa Bydgoszcz - Dream Team Stars 3-8 (76:199)
mecz 1:Zwol-ltek (Zwolen) 3-3 (76:74)
MSB:Zwol-ltek (Zwolen) i BKS Polonia (oczko007dk) 75 i 1
DTS: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) ; Rohan Dębica (Kempes) 24 i 50
mecz 2:STARTLECHMA (lech) 0-5 (0:125) (WO)
MSB:STARTLECHMA (lech) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek)
DTS: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Stal Dębica (Kacpi2000)

Little Tigers - Anielska Gwardia 6:6 (172:128)
1. organizator: nodrep 5:1 (115:35)
LT: Grom (nodrep) - WRZ (mundek) 67-48
AG: Sparta Łysomice (Wodz) - SDD Toruń (SantiagoDD) 21-14
2. organizator: sylta88 1:5 (57:93)
LT: Świry Tarnów (sylta88) - Chopper Tarnów (chopper) 18-39
AG: ApatorS (Marcelinio) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 49-44

Little Dream Team - pauzuje


2 kolejka 18.04.2014
Stara Gwardia - Mini Sportowa Bydgoszcz 8-3 (200:73)
1 mecz: StG-MSB 3-2 (75:48)
StG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lukas Lublin (Lukas86) 75 i 0 (brak składu)
MSB: Zwol-ltek (Zwolen) i BKS Polonia (oczko007dk) 48 i 0 (brak składu)
2 mecz: StG-MSB 5-1 (125:25)
StG: Predators Korczyna (bolek) i wilczek (nadeczek) 64 i 61
MSB: STARTLECHMA (lech) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) NS i 25

Dream Team Stars - Little Sportowa Bydgoszcz 2-10 (79-221)
1 org: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 1-5
DTS: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Rohan Dębica (Kempes) 16 i 38
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 42 i 54
2 org: Stal Dębica (Kacpi2000) 1-5
DTS: Stal Dębica (Kacpi2000) ; Club XXI (Faktycznie) 25 i 0
LSB: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 74 i 51

Anielska Gwardia - Little Dream Team 4:8 (115:185)
1. organizator: Sparta Łysomice (Wodz) 3:3 (87:63)
AG: Sparta Łysomice (Wodz) - ApatorS (Marcelinio) 47-40
LDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) - Falubazzz (stopek) 63- ns
2. organizator: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 1:5 (28:122)
AG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 27-1
LDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) - Sparta Płowęż (Caradriel) 47-75

pauzuje - Little Tigers


3 kolejka 25.04.2014
Mini Sportowa Bydgoszcz - Anielska Gwardia 6:6 (128:172)
1. organizator: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 3:3 (59:91)
SMB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 48-11
AG: Sparta Łysomice (Wodz) - ApatorS (Marcelinio) 47-44
2. organizator: BKS Polonia (oczko007dk) 3:3 (69:81)
SMB: BKS Polonia (oczko007dk) - Zwol-ltek (Zwolen) 1-68
AG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 52-29

Little Sportowa Bydgoszcz - pauzuje

Little Dream Team - Stara Gwardia 5-6 (121:154)
1 mecz: LDT - StG 3-3 (71:79)
LDT: Sparta Płowęż (Caradriel) ; Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 62 i 9
StG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lukas Lublin (Lukas86) 29 i 50
2 mecz: LDT - StG 2-3 (50:75)
LDT: Kociaki (Kacperek) ; Fc Falubazik (demolka) BS i 50
StG: Predators Korczyna (bolek) i wilczek (nadeczek) 75 i BS

Little Tigers - Dream Team Stars 8:4 (197:103)
mecz 1: nodrep 5:1 (125:25)
LT: Grom (nodrep) - WRZ (mundek) 73 pkt ; 52 pkt
DTS: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) ; Stal Dębica (Kacpi2000) 5 pkt ; 20 pkt
mecz 2: sylta88 3:3 (72:78)
LT: Świry Tarnów (sylta88) - Chopper Tarnów (chopper) 50 pkt ; 22 pkt
DTS: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Rohan Dębica (Kempes) 44 pkt ; 34 pkt


4 kolejka 2.05.2014
Anielska Gwardia - Little Sportowa Bydgoszcz 6:6 (146:139)
1. organizator: Sparta Łysomice (Wodz) 1:5 (40:95)
AG: Sparta Łysomice (Wodz) - ApatorS (Marcelinio) 18-22
LSB: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) - AniBar Grudziądz (bartas1706) 67-28
2. organizator: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 5:1 (106:44)
AG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 65-41
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 38-6

pauzuje - Mini Sportowa Bydgoszcz

Dream Team Stars - Little Dream Team 2:10 (51:249)
mecz 1 - DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 1:5 (26:124)
DTS: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Stal Dębica (Kacpi2000) 25 pkt ; 1 pkt
LDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; Kociaki (Kacperek) 65 pkt ; 59 pkt
mecz 2 - Club XXI (Faktycznie) 1:5 (25:125)
DTS: Club XXI (Faktycznie) ; Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 2 pkt ; 23 pkt
LDT: Falubazzz (stopek) ; Sparta Płowęż (Caradriel) 50 pkt ; 75 pkt

Stara Gwardia - Little Tigers 8-3 (187:88)
1 mecz: SG-LT 3-2 (65:60)
SG: Predators Korczyna (bolek) i wilczek (nadeczek) 65 i BS
LT: Grom (nodrep) - WRZ (mundek) 60 i NS
2 mecz: SG-LT 5-1 (122:28)
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lukas Lublin (Lukas86) 64 i 58
LT: Świry Tarnów (sylta88) - Chopper Tarnów (chopper) 22 i 6


5 kolejka 9.05.2014
Little Sportowa Bydgoszcz - Mini Sportowa Bydgoszcz 7-5 (185-115)
1 org: AniBar Grudziądz (bartas1706) 3-3
LSB: AniBar Grudziądz (bartas1706) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 51 i 36
MSB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i BKS Polonia (oczko007dk) 63 i 0
2 org: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 4-2
LSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 23 i 75
MSB: KS Apator (grzechoo) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 48 i 4

Little Tigers - Little Dream Team 6-6 (150:150)
mecz 1 - nodrep 3-3 (76:74)
LT: Grom (nodrep) - Swiry Tarnów (sylta88) 73 i 3
LDT: Kociaki (Kacperek) ; Falubazzz (stopek) 41 i 33
mecz 2 - mundek 3-3 (74:76)
LT: WRZ (mundek) - Chopper Tarnów (chopper) 67 i 7
LDT: Fc Falubazik (demolka) ; Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 18 i 58

Stara Gwardia - Dream Team Stars 10-2 (240:60)
mecz 1 - Czarni Inowrocław (Jack21) 5-1 (115:35)
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i wilczek (nadeczek) 52 i 63
DTS: Rohan Dębica (Kempes) ; Club XXI (Faktycznie) 30 i 5
mecz 2 - Predators Korczyna (bolek) 5-1 (125:25)
SG: Predators Korczyna (bolek) i Lukas Lublin (Lukas86) 57 i 68
DTS: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) ; Stal Dębica (Kacpi2000) 17 i 8

Anielska Gwardia - pauzuje


6 kolejka 16.05.2014
Little Dream Team - Little Sportowa Bydgoszcz 4-7 (100-175)
1 org: Kościańskie Byki (MGRBarto) 0-5 (WO - 0-125)
LDT: Kociaki (Kacperek), Kościańskie Byki (MGRBarto)
LSB: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s)
2 org: Falubazzz (stopek) 4-2
LDT: Falubazzz (stopek), Sparta Płowęż (Caradriel) 25 i 75
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 11 i 39

Mini Sportowa Bydgoszcz - Little Tigers 5:7 (121:179)
1 mecz: Alfa Lubicz (kielpin) 3:3 (71:79)
MSB: Alfa Lubicz (kielpin) i Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 18-53
LT: Grom (nodrep) - Świry Tarnów (sytla88) 72-7
2 mecz:KS Apator (grzechoo) 2:4 (50:100)
MSB: KS Apator (grzechoo) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 50-0
LT: Chopper Tarnów (chopper) - WRZ (mundek) 25-75


Dream Team Stars - Anielska Gwardia 2:10 (86:214)
1. organizator: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 1:5 (57:93)
DTS: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) - Rohan Dębica (Kempes) 31-26
AG: Sparta Łysomice (Wodz) - ApatorS (Marcelinio) 44-49
2. organizator: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 1:5 (29:121)
DTS: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) - Stal Dębica (Kacpi2000) 18-11
AG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 75-46

pauzuje - Stara Gwardia

7 kolejka 23.05.2014
Little Sportowa Bydgoszcz - Little Tigers 6-6 (139-161)
1 mecz: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 3-3
LSB: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 67 i 6
LT: Grom (nodrep) - Świry Tarnów (sytla88) 58 i 19
2 mecz: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 3-3
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 0 i 66
LT: Chopper Tarnów (chopper) - WRZ (mundek) 25 i 59

Little Dream Team - Mini Sportowa Bydgoszcz 10-2 (238-60)
1 org: Kościańskie Byki (MGRBarto) 5-1
LDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 60 i 65
MSB: Alfa Lubicz (kielpin) i KS Apator (grzechoo) 7 i 18
2 org: Kociaki (Kacperek) 5-1
LDT: Kociaki (Kacperek) ; Sparta Płowęż (Caradriel) 38 i 75
MSB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 35 i 0

Stara Gwardia - Anielska Gwardia 10:2 (229:70)
1. organizator: Predators Korczyna (bolek) 5:1 (118:31)
SG: Predators Korczyna (bolek) - wilczek (nadeczek) 62-56
AG: Sparta Łysomice (Wodz) - ApatorS (Marcelinio) 31-NS
2. organizator: Czarni Inowrocław (Jack21) 5:1 (111:39)
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lukas Lublin (Lukas86) 49-62
AG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 36-3

pauzuje - Dream Team Stars

8 kolejka 30.05.2014
Stara Gwardia - Little Sportowa Bydgoszcz 10-2 (233-67)
pierwszy mecz: 10:2 Bonus: Stara Gwardia
1 org: Czarni Inowrocław (Jack21) 5-1
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lukas Lublin (Lukas86) 47 i 62
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 2 i 39
2 org: Predators Korczyna (bolek) 5-1
SG: Predators Korczyna (bolek) i wilczek (nadeczek) 68 i 56
LSB: AniBar Grudziądz (bartas1706) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 25 i 1

Dream Team Stars - Mini Sportowa Bydgoszcz 2-10 (66-234)
pierwszy mecz: 8:3 Bonus: Mini Sportowa Bydgoszcz
1 org: Rohan Dębica (Kempes) 1-5
DTS: Rohan Dębica (Kempes) ; Stal Dębica (Kacpi2000) 30 i 2
MSB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i Alfa Lubicz (kielpin) 75 i 43
2 org: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 1-5
DTS: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Club XXI (Faktycznie) 33 i 1
MSB: KS Apator (grzechoo) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 64 i 52

Anielska Gwardia - Little Tigers 6:6 (162:138)
pierwszy mecz:6:6 (128:172) Bonus: Little Tigers
1. organizator: Sparta Łysomice (Wodz) 3:3 (80:70)
AG: Sparta Łysomice (Wodz) - ApatorS (Marcelinio) 35-45
LT: Grom (nodrep) - Chopper Tarnów (chopper) 65-5
2. organizator: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 3:3 (82:68)
AG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 59-23
LT: WRZ (mundek) - Świry Tarnów (sylta88) 65-3

pauzuje - Little Dream Team


9 kolejka 6.06.2014
Mini Sportowa Bydgoszcz - Stara Gwardia 4-8 (111:189)
pierwszy mecz: 3:8 bonus: SG
1mecz: MSB-SG 1-5 (36:114)
MSB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i KS Apator (grzechoo) 35 i 1
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lukas Lublin (Lukas86) 57 i 57
2mecz: MSB-SG 3-3 (75:75)
MSB: BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) i Alfa Lubicz (kielpin) 30 i 45
SG: Predators Korczyna (bolek) i wilczek (nadeczek) 75 i BS

Little Sportowa Bydgoszcz - Dream Team Stars 10-2 (223-77)
pierwszy mecz: 10:2 Bonus LSB
mecz 1: AniBar Grudziądz (bartas1706) 5-1
LSB: AniBar Grudziądz (bartas1706) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 68 i 40
DTS: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) ; DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 4 i 38
mecz 2: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 5-1
LSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 40 i 75
DTS: Rohan Dębica (Kempes) ; Club XXI (Faktycznie) 31 i 4

Little Dream Team - Anielska Gwardia 8:4 (183:116)
pierwszy mecz: 8:4 Bonus: Little Dream Team
1. organizator: Sparta Płowęż (Caradriel) 5:1 (124:25)
LDT: Sparta Płowęż (Caradriel) - Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 75-49
AG: Sparta Łysomice (Wodz) - ApatorS (Marcelinio) 25-NS
2. organizator: Kociaki (Kacperek) 3:3 (59:91)
LDT: Kociaki (Kacperek) - Kościańskie Byki (MGRBarto) BS-59
AG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 57-34

Little Tigers - pauzuje

10 kolejka 13.06.2014
Anielska Gwardia - Mini Sportowa Bydgoszcz 9:3 (194:102)
pierwszy mecz: 6:6, Bonus: Anielska Gwardia
1. organizator: Sparta Łysomice (Wodz) 5:1 (105:41)
AG: Sparta Łysomice (Wodz) - SDD Toruń (Santiago) 43-62
MSB: Alfa Lubicz (kielpin) - BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 37-4
2. organizator: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 4:2 (89:61)
AG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 61-28
MSB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) - KS Apator (grzechoo) 61-0

Stara Gwardia - Little Dream Team 8-4 (185:115)
pierwszy mecz: 6:5, bonus: Stara Gwardia
mecz 1: Czarni Inowrocław (Jack21) 5-1 (108:42)
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lukas Lublin (Lukas86) 59 i 49
LDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Kociaki (Kacperek) 20 i 22
mecz 2: Predators Korczyna (bolek) 3-3 (77:73)
SGJęzykredators Korczyna (bolek) i wilczek (nadeczek) 54 i 23
LDT: Sparta Płowęż (Caradriel) ; Falubazzz (stopek) 69 i 4

Dream Team Stars - Little Tigers 1-5 (33-117)
pierwszy mecz: 4:8, Bonus: Little Tigers
1 mecz: Rohan Dębica (Kempes) 0:0 (0-0)
DTS; Rohan Dębica (Kempes) ; Stal Dębica (Kacpi2000)
LT: Grom (nodrep) - WRZ (mundek)
2 mecz: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 1-5 (33-117)
DTS: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) NS, 33
LT: Świry Tarnów (sylta88) - Chopper Tarnów (chopper) 71, 46

pauzuje - Little Sportowa Bydgoszcz


11 kolejka 20.06.2014
Little Sportowa Bydgoszcz - Anielska Gwardia 6:6 (148:152)
pierwszy mecz: 6:6 (139:146), bonus: Anielska Gwardia
1. organizator: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 5:1 (121:29)
LSB: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) - AniBar Grudziądz (bartas1706) 61-60
AG: Sparta Łysomice (Wodz) - SDD Toruń (Santiago) 10-19
2. organizator: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 1:5 (27:123)
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 17-10
AG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 73-50

Little Dream Team - Dream Team Stars 10:2 (250:50)
pierwszy mecz: 10:2 , bonus: Little Dream Team
1. Organizator: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 5:1 (125:25)
LDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Kociaki (Kacperek) 56 pkt ; 69 pkt
DTS: Rohan Dębica (Kempes) ; Stal Dębica (Kacpi2000) 15 pkt ; 10 pkt
1. Organizator: Sparta Płowęż (Caradriel) 5:1 (125:25)
LDT: Sparta Płowęż (Caradriel) ; Falubazzz (stopek) 75 pkt ; 50 pkt
DTS: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 11 pkt ; 14 pkt

Little Tigers - Stara Gwardia 3-9 (80:220)
pierwszy mecz: 3:8, bonus: Stara Gwardia
1mecz: nodrep 2-4 (55:95)
LT: Grom (nodrep) - WRZ (mundek) 38 i 17
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lukas Lublin (Lukas86) 37 i 58
2mecz: sylta88 1-5 (25:125)
LT Świry Tarnów (sylta88) - Chopper Tarnów (chopper) 20 i 5
SG: Predators Korczyna (bolek) i wilczek (nadeczek) 70 i 55

Mini Sportowa Bydgoszcz - pauzuje


12 kolejka 27.06.2014
Mini Sportowa Bydgoszcz - Little Sportowa Bydgoszcz 4-8 (127-173)
pierwszy mecz: 5:7 , bonus: Little Sportowa Bydgoszcz
1 org: Alfa Lubicz (kielpin) 2-4
MSB: Alfa Lubicz (kielpin) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 40 i 24
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) i AniBar Grudziądz (bartas1706) 28 i 58
2 org: KS Apator (grzechoo) 2-4
MSB: KS Apator (grzechoo) i Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 5 i 58
LSB: Solino Inowrocław (MarekAureliusz) i POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 67 i 20

Little Dream Team - Little Tigers 7-5 (179-121)
pierwszy mecz: 6:6 , bonus: Little Dream Team
1 mecz: Kościańskie Byki (MGRBarto) 2-4 (57-93)
LDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; Kociaki (Kacperek) 35, 22
LT: Grom (nodrep) - WRZ (mundek) 70,23
2 mecz: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 5-1 (122-28)
LDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Sparta Płowęż (Caradriel) 47, 75
LT: Świry Tarnów (sylta88) - Chopper Tarnów (chopper) 25, 3

Dream Team Stars - Stara Gwardia 3-8 (75-200)
pierwszy mecz: 2:10 , bonus: Stara Gwardia
1 mecz: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 1-5 (25-125)
DTS: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Club XXI (Faktycznie) NS, 25
SG: Czarni Inowrocław (Jack21) i Lukas Lublin (Lukas86) 54, 71
2 mecz: Stal Dębica (Kacpi2000) 2-3 (50-75)
DTS: Stal Dębica (Kacpi2000) ; Rohan Dębica (Kempes) 50, NS
SG: Predators Korczyna (bolek) i wilczek (nadeczek) 75, NS

Anielska Gwardia - pauzuje


13 kolejka 4.07.2014
Little Sportowa Bydgoszcz - Little Dream Team 1-5 (29:122)
pierwszy mecz: 7:4 , bonus: Little Dream Team
1. Organizator: AniBar Grudziądz (bartas1706) 1-5 (29:122)
LSB:AniBar Grudziądz (bartas1706) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 0 i 29
LDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Kociaki (Kacperek) 52 i 70
2. Organizator: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 0-0 (0:0)
LSBJęzykOLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 0 i 0
LDT: Sparta Płowęż (Caradriel) ; Falubazzz (stopek) 0 i 0

Little Tigers - Mini Sportowa Bydgoszcz 5-7 (122-178)
pierwszy mecz: 7:5 (179-121), bonus: Little Tigers
1 org: nodrep 3-3
LT: Grom (nodrep) - WRZ (mundek) 75 i 0
MSB: Alfa Lubicz (kielpin) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 46 i 29
2 org: sylta88 2-4
LT: Świry Tarnów (sylta88) - Chopper Tarnów (chopper) 36 i 11
MSB: KS Apator (grzechoo) i Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 30 i 73

Anielska Gwardia - Dream Team Stars 8:4 (207:93)
pierwszy mecz: 10:2 , bonus: Anielska Gwardia
1. organizator: Sparta Łysomice (Wodz) 3:3 (82:68)
AG: Sparta Łysomice (Wodz) - SDD Toruń (Santiago) 28-54
DTS: DTS: Rohan Dębica (Kempes) - Stal Dębica (Kacpi2000) 56-12
2. organizator: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 5:1 (125:25)
AG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 59-66
DTS: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 25

Stara Gwardia - pauzuje


14 kolejka 11.07.2014
Little Tigers - Little Sportowa Bydgoszcz 5-7 (135-165)
pierwszy mecz: 6:6 , bonus: Little Sportowa Bydgoszcz
1 org: nodrep 3-3
LT: Grom (nodrep) - WRZ (mundek) 75 i NS
LSB: AniBar Grudziądz (bartas1706) i Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 49 i 26
2 org: sylta88 2-4
LT: Swiry Tarnów (sylta88) - Chopper Tarnów (chopper) 46 i 14
LSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) i Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 15 i 75

Mini Sportowa Bydgoszcz - Little Dream Team 2-10 (74-226)
pierwszy mecz: 2:10 , bonus: Little Dream Team
mecz 1: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 1-5
MSB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i Alfa Lubicz (kielpin) 46 i 1
LDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; Kociaki (Kacperek) 56 i 47
mecz 2: KS Apator (grzechoo) 1-5
MSB: KS Apator (grzechoo) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 27 i NS
LDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Sparta Płowęż (Caradriel) 48 i 75

Anielska Gwardia - Stara Gwardia 8-4 (153:142)
pierwszy mecz: 2:10 , bonus: Stara Gwardia
1. organizator: Sparta Łysomice (Wodz) 3-3 (71:74)
AG: Sparta Łysomice (Wodz) - SDD Toruń (Santiago) 28 i 43
SG: Lukas Lublin (Lukas86) 74
2. organizator: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 5-1 (82:68)
AG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 35 i 47
SG: Predators Korczyna (bolek) - wilczek (nadeczek) 35 i 33

Dream Team Stars - pauzuje


15 kolejka 18.07.2014
Baraż o awans:
Little Dream Team - Sportowa Junior Bydgoszcz 4-8 (140-160)
1 org: Sparta Płowęż (Caradriel) 3-3
LDT: Sparta Płowęż (Caradriel) ; Kościańskie Byki (MGRBarto) 56 i 32
SJB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Orliki Fordon (Vinyll) 2 i 60
2 org: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 1-5
LDT: Kociaki (Kacperek) ; Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 20 i 32
SJB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i StachuTeam (Davido100) 48 i 50

mecz o 3 miejsce:
Little Sportowa Bydgoszcz - Anielska Gwardia 5:7 (129:171)
1. organizator: AniBar Grudziądz (bartas1706) 3:3 (78:72)
LSB: AniBar Grudziądz (bartas1706) - Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) 63-15
AG: Sparta Łysomice (Wodz) - SDD Toruń (Santiago) 48-24
2. organizator: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 2:4 (51:99)
LSB: POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 1-50
AG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 58-41


mecz o 5 miejsce:
Mini Sportowa Bydgoszcz - Little Tigers 5-7 (127-172)
1 mecz: Alfa Lubicz (kielpin) 1-5
MSB: Alfa Lubicz (kielpin) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) 13 i 12
LT: Grom (nodrep) - WRZ (mundek) 62 i 63
2 mecz: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 4-2
MSB: KS Apator (grzechoo) i Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 27 i 75
LT: Świry Tarnów (sylta88) - Chopper Tarnów (chopper) 47 i NS

16 kolejka 25.07.2014
Baraż o awans:
Sportowa Junior Bydgoszcz - Little Dream Team 8-4 [b](186-114)[/b]
pierwszy mecz: 8:4
mecz 1:Orliki Fordon (Vinyll) 3-3
SJB:Orliki Fordon (Vinyll) i Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) 68 i 1
LDT: Kościańskie Byki (MGRBarto) ; Falubazzz (stopek) 37 i 44
mecz 2: StachuTeam (Davido100) 5-1
SJB: StachuTeam (Davido100) i Polonia 1920 (Polonista-1975) 56 i 61
LDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Sparta Płowęż (Caradriel) 33 i 0

mecz o 3 miejsce:
Anielska Gwardia - Little Sportowa Bydgoszcz 6:6 (149:150)
pierwszy mecz: 7:5 , zwycięża: Anielska Gwardia
1. organizator: SDD Toruń (Santiago) 1:5 (40:109)
AG: Sparta Łysomice (Wodz) - SDD Toruń (Santiago) NS-40
LSB: Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - Solino Inowrocław (MarekAureliusz) 69-40
2. organizator: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 5:1 (109:41)
AG: Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) - Ks Rygiel Torun (bartas83) 63-46
LSB: AniBar Grudziądz (bartas1706) - POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) 41-0

mecz o 5 miejsce:
Little Tigers - Mini Sportowa Bydgoszcz 2-4 (58-92)
pierwszy mecz 7-5 (172-127) zwyciezca LT
1 org: nodrep 0-0
LT: grom (niodrep) - WRZ (mundek)
MSB: Alfa Lubicz (kielpin) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek)
2 org: sylta88 2-4
LT: Świry tarnów (sylta88) - Chopper Tarnów (chopper) 44 i 14
MSB: KS Apator (grzechoo) i Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) 20 i 72
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości