#13
PODSUMOWANIE

1. Wybrzeze
2. Dragons De Feu
3. Lubella Lublin 


4. KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra
5. UKS Newcastle
5. Ahtung SC
7. Banda Jonaków Zielona Góra
8. Tarzan's Team Tarnów
9. Gryf Szczecin 
10. Polonia Osielsko



Dobrnęliśmy wreszcie do końca!!! Organizatorzy dziękują wszystkim za udział, szczególnie tym, którzy dotrwali do samego końca. Niestety część uczestników wykluczyła się sama, wielka szkoda. Brak subordynacji spowodował niepotrzebne wykluczenia, które wypaczyły trochę rywalizację. Sam zresztą byłem ofiarą regulaminu, zapominając załączyć link do spotkania finałowego, trudno. Regulamin obowiązuje wszystkich Uśmiech

Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy Wam choć odrobinę relaksu i zabawy w oczekiwaniu na najważniejsze rozgrywki tej gry czyli ligę.

Chciałbym jeszcze wrócić do błędu jaki zdarzyło się mi popełnić na poziomie podsumowania półfinałów. Zaowocowało to zmianą kolejności końcowej drużyn. Zostało już na forum trochę na ten temat powiedziane, więc nie będę tutaj się dalej nad tym rozwodził. Raz jeszcze sorry za niedopatrzenie.

Jest też i druga wiadomość, jako organizatorzy Marek79 i ja (telkosr) wystąpiliśmy po raz ostatni. Coraz więcej obowiązków w życiu codziennym powoduje, że sprawne zarządzanie turniejami drużynowymi na poziomie lig: 2, 3, 4  i 5 stało się trudne. Z tego powodu sprawność zarządzania i terminowość informacji na forum zostały poważnie naruszone, co spowodowało sporo trudności z ogarnięciem rozgrywek.

Jeśli zechciałby ktoś dzieło to kontynuować, służymy pomocą, wzorcami w postaci plików XLS oraz radą jak prowadzić i ogarnąć takie rozgrywki. Brak czasu nie pozwala utrzymać nam poziomu, do jakiego Was wszystkich przyzwyczailiśmy, stąd jesteśmy zmuszeni zrezygnować z prowadzenia. Ale być może znajdzie się ktoś, kto zechce to ciągnąć, serdecznie zapraszamy. Kontakt na priva.

Po zakończeniu turniejów drużynowych na poziomie wszystkich prowadzonych przez nas lig, przekażemy do Stefika info o nagrodzonych.