#49
(2015-01-31, 21:52:30)tofik napisał(a): MaciejKa nie chce tu drążyć tematu kto i co zawinił ale wcale nie musi tak być jak stwierdziłeś bo zaproszenie mogło być wysłane a sam przypadkowo mogłeś odrzucić i termin był wolny lub też i tego zaproszenia nie otrzymałeś ale uważam że   też  jesteś ciut winny temu gdyż jeśli byłeś zainteresowany i czekałeś na zaproszenie to było trzeba było wysłać zapytanie do organizatora turnieju lub  organizatora całego  UNOFFICIAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS U-21 SPEEDWAY WORLD i zapytać co jest że zaproszenia nie otrzymałeś. A robisz to teraz po czasie.

Gdybyś czytał forum to nie pisał byś takich rzeczy. Otóż już 29.01 pisałem post w którym pytałem o zaproszenie mojego zawodnika na turniej, bo wszyscy pozostali moi zawodnicy dostali, a ten akurat nie. Do tego czasu czekałem na nie i jakoś nie dotarło. Mało tego, proponowałem w nim, że jeżeli organizator turnieju nie ma wolnego terminu ja ten turniej zorganizuję... a zaproszenia nie wykasowałem, bo przyjmuje wszystkie zaproszenia na turnieje indywidualne...