Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWOŚĆ INFASTRUKTURA + odpowiedni personel oraz nowości związane z każdym budynkiem
#31
zgadza się, ale za te zainwestowane pieniądze (oprócz punktów stadionowych) dostałeś już korzyści finansowe z biletów.
Wydałeś je w celu zarabiania, więc nie wiem dlaczego ma za to być kolejny bonus w postaci kolejnych rozbudów darmowych w celu dalszego zarabiania.
Uważam, że aby zarabiać następne pieniądze trzeba ponownie zainwestować w infrastrukturę.
Odpowiedz
#32
GM_Arek, pozwól, że nie zgodzę się z Tobą, dlaczego, już piszę. Jako członek Umysłów Twórczych swego czasu analizowaliśmy i wymyśliliśmy chyba całkiem dobre wzory na wyliczenie ilości kibiców na stadionie w zależności od pogody, pozycji w tabeli, ważności meczu. Czemu? Otóż dlatego, że w zasadzie to jaki masz stadion a ilość kibiców wynikająca nie ma żadnego przełożenia. Nie ma znaczenia czy masz stadion na 20 tys. czy na 15 tys. to i tak na poziomie np. 3 ligi nie przyjdzie na mecz w czasie pochmurnej pogody więcej niż ok. 13 tys. kibiców. |Nie pisz więc proszę, że to, że ktoś rozbudowuje stadion zwraca się mu w postaci kasy za bilety. Owszem gdy ktoś w 3 lidze ma stadion na 8 tys. to nie przyjdzie mu na mecz 13 tys. bo z czego? Ale przy stadionach bardziej rozbudowanych nie ma żadnego znaczenia jak bardzo, nie pojawia się więcej kibiców na meczu. Tutaj jest problem i te rzeczy trzeba zmieniać, od podstaw, bo kilka rzeczy, które wprowadzasz nie powodują zmian w założeniach tylko powierzchownie, doraźnie, zmieniają rzeczywistość gry. Pomysł z wykorzystaniem do rozbudowy punktów stadionowych to także zmiana powierzchowna, ale przynajmniej nie wyciągająca kolejnych pieniędzy z kieszeni menadżerów. Dlatego uważam, że zmiany u podstaw gry są konieczne. szkoda tylko, że nie chcesz (bo takie spora grupa społeczności, nie tylko ja, odnosi wrażenie) posłuchać głosu innych uważając, że masz patent na zmiany. Nie dziw się wtedy, że spadają na Ciebie głosy krytyki. Pamiętaj, że grę tworzy społeczność, nie ADMIN czy właściciel, bez użytkowników gra nie będzie istniała.
Odpowiedz
#33
I co się tak spinacie i tak zrobi co będzie chciał nie patrząc na innych graczy .
Odpowiedz
#34
(2017-06-13, 21:28:19)szuwarek napisał(a): 1. Jako członek Umysłów Twórczych swego czasu analizowaliśmy i wymyśliliśmy chyba całkiem dobre wzory na wyliczenie ilości kibiców na stadionie w zależności od pogody, pozycji w tabeli, ważności meczu. Czemu? Otóż dlatego, że w zasadzie to jaki masz stadion a ilość kibiców wynikająca nie ma żadnego przełożenia.
2. Nie ma znaczenia czy masz stadion na 20 tys. czy na 15 tys. to i tak na poziomie np. 3 ligi nie przyjdzie na mecz w czasie pochmurnej pogody więcej niż ok. 13 tys. kibiców. |Nie pisz więc proszę, że to, że ktoś rozbudowuje stadion zwraca się mu w postaci kasy za bilety. Owszem gdy ktoś w 3 lidze ma stadion na 8 tys. to nie przyjdzie mu na mecz 13 tys. bo z czego?
3. Ale przy stadionach bardziej rozbudowanych nie ma żadnego znaczenia jak bardzo, nie pojawia się więcej kibiców na meczu. Tutaj jest problem i te rzeczy trzeba zmieniać, od podstaw, bo kilka rzeczy, które wprowadzasz nie powodują zmian w założeniach tylko powierzchownie, doraźnie, zmieniają rzeczywistość gry.
4. Pomysł z wykorzystaniem do rozbudowy punktów stadionowych to także zmiana powierzchowna, ale przynajmniej nie wyciągająca kolejnych pieniędzy z kieszeni menadżerów. Dlatego uważam, że zmiany u podstaw gry są konieczne.
5. szkoda tylko, że nie chcesz (bo takie spora grupa społeczności, nie tylko ja, odnosi  wrażenie) posłuchać głosu innych uważając, że masz patent na zmiany. Nie dziw się wtedy, że spadają na Ciebie głosy krytyki. Pamiętaj, że grę tworzy społeczność, nie ADMIN czy właściciel, bez użytkowników gra nie będzie istniała.

ad 1 i 3) właśnie nie do końca mi ten wzór pasuje, gdyż nijak nie idzie zapełnić tychże stadionów, bo nawet w E nie bardzo chcą oni dobić do 20 k - i tu właśnie na ratunek ma przyjść postulowana przez ciebie, a proponowana przeze mnie, zmiana u podstaw - omawiamy w innym wątku Klub kibica - by te stadiony pomału, zależnie od wyników, zapełniać.
ad 2) pisząc o zwrocie miałem na myśli budowę do granic opłacalności (czyli możliwej obecnie ilości kibiców na meczach) - rozbudowa stadionu do 15 k mniej więcej miała sens i przekładała się na wpływy z biletów.
ad 4) ale ja właśnie chcę wyciągać kasę od managerów, kiszenie jej nie bardzo mi pasuje - buduj i inwestuj by w przyszłości zarabiać - to tak.
ad 5) ja postrzegam to nieco inaczej, ale ktoś musi wziąć odpowiedzialność za te zmiany i ktoś musi podjąć decyzje, które wprowadzać i ktoś (czyli ja) musi na końcu za nie zostać rozliczony. Głos graczy jest ważny, dlatego dyskutuję to z wami na forum, ale w ostatecznym rozrachunku na polu bitwy zostanę ja, i ja będę odpowiadał za dokonane zmiany, a nie gracze.
Odpowiedz
#35
Sama infrastruktura została wprowadzona ale sam personel został pominięty a myślę, że to dość ciekawa opcja

@GM_Kuba - do rozpatrzenia 
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Personel masloo2 2 5,567 2019-07-15, 14:29:05
Ostatni post: masloo2
  Nowi zawodnicy FFP i personel Gajowy 1 4,742 2019-05-09, 21:32:52
Ostatni post: masloo2
  Zmiana sprawności oraz nastrój Brad 13 7,715 2018-07-29, 16:13:01
Ostatni post: Mr. Zuma

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości